یوتیوب چیست و چگونه از آن درآمد کسب کنیم؟

امیررضا

انتشار در: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

YouTube نیمی از اینترنت است:

۱.۹ میلیارد کاربر در هر ماه وارد سیستم می شوند. اما در عین حال ، هر دقیقه ۵۰۰ ساعت فیلم در سایت بارگذاری می شود.در این مقاله قصد داریم روش های کسب درآمد از یوتیوب را به شما آموزش دهیم.با ما همراه باشید.

یوتیوب

یوتیوب [۱]

چه کسانی بیشترین درآمد را از یوتیوب دارند؟

۸.VanossGaming (ایوان فونگ)

درآمد: ۱۱.۵ میلیون دلار

اوان فونگ ، که به عنوان “VanossGaming” مشهور است ، با ویدیوهای خود از Grand Theft Auto V و Minecraft بیش از ۱.۵ میلیارد بازدید ثبت کرده است.

VanossGaming (ایوان فونگ)

ایوان فونگ [۲]

۷.DanTDM (دانیل میدلتون)

درآمد: ۱۲ میلیون دلار

گیمر بریتانیایی Minecraft و Fortnite مدتهاست که یکی از محبوب ترین ها در YouTube است. او مخاطب جهانی دارد و ویدئوی زنده خود را با طرفداران سراسر جهان به اشتراک میگذارد.

DanTDM (دانیل میدلتون)

DanTDM (دانیل میدلتون) [۳]

۶.Markiplier (مارک فیشباخ)

درآمد: ۱۳ میلیون دلار

مارک فیشباخ ، که بیشتر با نام آنلاین خود ” Marpliekir”شناخته می شود ، مورد علاقه اسپانسرانی است که به دنبال دستیابی به انجمن بازی هستند. او همچنین خود را ارتقا می بخشد ؛

Markiplier (مارک فیشباخ)

Markiplier (مارک فیشباخ) [۴]

۵.PewDiePie (فلیکس کیلبرگ)

درآمد: ۱۳ میلیون دلار

ستاره پردرآمد YouTube ، گیمر ، متولد فلیکس کیلبرگ است.موفق به جنجال کشیدن تعدادی از بحث و گفتگوها از جمله فیلم های نژادپرستانه و ضد یهودی شد. او اعلام کرد که این ماه از YouTube استراحت می کند.

PewDiePie (فلیکس کیلبرگ)

PewDiePie (فلیکس کیلبرگ) [۵]

۴.Preston (پرستون آرسمنت)

درآمد: ۱۴ میلیون دلار

یکی از دو تازه وارد این لیست در سال جاری ، Preston Arsement بازی خود را با بازی Call of Duty آغاز کرد و به سرعت محبوبیت پیدا کرد.

Preston (پرستون آرسمنت)

Preston (پرستون آرسمنت) [۶]

۳.Rhett and Link

درآمد: ۱۷.۵ میلیون دلار

دو ستاره اول YouTube ، Rhett McLaughlin و Link Neal ، میزبان Good Mythical Morning هستند ، یکی از محبوب ترین برنامه های روزانه یوتیوب که در آن غذاهایی مانند Pop-Tarts با طعم Cheetos می خورند و با ستاره هایی مانند کلی Rowland می خوانند. آنها مارک طنز خود را به چهار کانال ، پادکست ، دو کتاب گسترش داده اند و ، در اوایل سال جاری ، شبکه چند کاناله Smosh را با مبلغ ۱۰ میلیون دلار خریداری کرده اند.

Rhett and Link

[۷] Rhett and Link

۲.Dude Perfect

درآمد: ۲۰ میلیون دلار

پنج دوست یعنی Coby Cotton ، Cory Cotton ، گرت هیلبرت ، کودی جونز و تایلر تونی، ورزش می کنند ، stunts را انجام می دهند و رکوردهای جهانی گینس را می شکنند. فیلم های آنها ، مانند “عکس های بولینگ ترفند” و “نبرد بسته شدن حباب” ، به آنها کمک کرد تا یک قرارداد تلویزیونی The Dude Perfect Show که از نیکلودئون پخش می شود ، ببندند.

Dude Perfect

[۸] Dude Perfect

۱.Ryan Kaji (رایان کاجی)

درآمد: ۲۶ میلیون دلار

کاجی هشت ساله هنگامی که فقط ۳ سال داشت با اسباب بازی های جعبه دار در دوربین ، شروع به کار خود در کانال کرد. او به انجام آزمایش های علمی بالغ شده است و بیش از ۱۰۰ اسباب بازی ، وسایل پوشاک و موارد دیگر ، نمایش در نیکلودئون و معامله با هولو را از YouTube خارج کرده است.

Ryan Kaji (رایان کاجی)

Ryan Kaji (رایان کاجی) [۹]

نحوه کسب درآمد در YouTube

 

شریک YouTube شوید

YouTube

[۱۰] YouTube

برنامه YouTube Partner به این صورت است که به طور منظم YouTubers به ویژگی های ویژه ای روی سیستم عامل دسترسی پیدا می کند.

برای کسب درآمد در YouTube نیازی به شریک ندارید (فقط راه‌اندازی یک حساب AdSense و گرفتن دیدگاه برای رسیدگی به این موضوع کافی است) ، اما شریک بودن این کار را بسیار آسان تر می کند.

شرکای YouTube به جریانهای درآمد چندگانه دسترسی دارند: نه تنها تبلیغات ، بلکه هزینه اشتراک YouTube Premium و ویژگیهایی که به کیف پول طرفداران شما مستقیماً مانند Super Chat ، عضویت کانال و قفسه کالا دسترسی دارند.

قدم اول: راه اندازی یک کانال

قدم دوم: کانال خود را به اندازه کافی موفق کنید که مطابق با شرایط YouTube Partner Program باشد.

قدم سوم: یک حساب AdSense تنظیم کنید.

قدم چهارم: ویژگی های کسب درآمد جدید خود را جستجو کنید.

هر کانال کسب درآمد الزامات واجد شرایط بودن را دارد. برای مثال:

  • درآمد آگهی: برای به دست آوردن درآمد تبلیغ ، شما باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشید ، و باید محتوا ایجاد کنید که مناسب تبلیغات باشد. در اصل ، هرچه فیلم های شما کمتر بحث برانگیز باشد ، تبلیغ کنندگان YouTube راحت تر تبلیغات در آنها را اجرا می کنند ، و پول بیشتری نیز کسب می کنید.
  • درآمد حق بیمه YouTube: اگر یک عضو YouTube Premium ویدیوی شما را تماشا کند ، شما بخشی از هزینه اشتراک آنها را دریافت می کنید. (این یکی اتوماتیک است ، که خوب است.)
  • عضویت در کانال: برای فروش اعضای کانال به مشترکان خود (یعنی هواداران شما تصمیم می گیرند مبلغ اضافی را به شما بپردازند) ، شما باید حداقل ۱۸ سال داشته باشید و بیش از ۳۰،۰۰۰ مشترک داشته باشید.
  • قفسه بازرگانی: برای فروش کالا از قفسه کالاهای YouTube ، شما باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشید و حداقل ۱۰،۰۰۰ مشترک داشته باشید.

کالاهای خود را بفروشید

فروش در یوتیوب

فروش در یوتیوب [۱۱]

هر صورت ، کالا روشی مناسب برای کسب درآمد از YouTube است.

قدم اول: محصول خود را تصویر سازی و طراحی کنید.

قدم دوم: محصول خود را تهیه و / یا تولید کنید.

قدم سوم: صفحه خرید و فروشگاه خود را ایجاد کنید:

برای رسیدگی به خریدها به یک وب سایت جداگانه نیاز دارید. اگر می خواهید آن را مستقیماً از ویدیوهای خود پیوند دهید، به لیست سایتهای تأیید شده کالا به YouTube مراجعه کنید.

قدم چهارم: قفسه کالا شریک YouTube خود را فعال کنید:

همکاران YouTube همچنین می توانند از ویژگی قفسه برای فروش کالاهای کانال خود استفاده کنند. اگر واجد شرایط هستید ، برای فعال کردن آن ، دستورالعمل های YouTube را دنبال کنید.

قدم پنجم: محصول خود را در فیلم های خود تبلیغ کنید:

اینجا جایی است که جذابیت شما نمایش داده می شود. از فیلم های تجاری خود استفاده کنید.در ویدئو های خود از بینندگان ویژه ای که آن را خریداری کرده اند استفاده کنید.

و فراموش نکنید که لینک فروشگاه خود را به توضیحات ویدیوی خود اضافه کنید ، و دارای صفحه های انتهایی و کارت هایی با تماس های قانع کننده برای اقدام باشید.

محتوای حمایت مالی ایجاد کنید

حمایت مالی

حمایت مالی [۱۲]

لازم نیست در اینستاگرام باشید تا تأثیرگذار باشید. مزیت استراتژی #sponcon این است که شما مجبور نیستید بخشی از درآمد خود را به YouTube دهید. شما مستقیم با برند مذاکره می کنید و آنها مستقیماً به شما هزینه می پردازند. جای تعجب نیست که این یک روش محبوب برای کسب درآمد YouTubers است.

یک نام تجاری را پیدا کنید تا با آن شریک شوید.

یوتیوب

یوتیوب [۱۳]

اسامی که با آنها کار می کنید مهم است. احتمالاً قبلاً لیست آرزوهایی از مارک های رویایی دارید. این که آیا شما به دنبال ستاره ها هستید یا خودتان را به سبک مردمی بنا می کنید ، قبل از ارسال آن اطمینان حاصل کنید که مارک تجاری خود را کامل کرده اید.

همچنین در نظر بگیرید که با یک بستر بازاریابی تأثیرگذار در ارتباط باشید. این ها وب سایت های واسطه ای هستند که به تیم های بازاریابی کمک می کنند تا تأثیرگذار مناسبی برای همکاری با آنها پیدا کنند. به عنوان مثال FameBit اولین کسی بود که به YouTubers توجه داشت.

از طرفداران خود بخواهید که مستقیماً به شما پرداخت کنند

این استراتژی برای درآمدزایی در YouTube شامل چند جریان درآمدی متفاوت است ، اما همه آنها یک چیز مشترک دارند: شما باید این را برای طرفداران خود آسان کنید تا با کارت اعتباری خود قدردانی خود را نشان دهند.

قدم اول:Super Chat

در اوایل سال ۲۰۱۷ ، YouTube ویژگی قبلی Fan Funding خود را با Super Chat جایگزین کرد. این ویژگی است که فقط در جریان پخش مستقیم برای همکاران YouTube قابل دسترسی است.

 

Super Chat

[۱۴] Super Chat

در اصل ، بینندگان شما می توانند نظرات خود را قابل مشاهده تر کنند – بسته به میزان پرداخت آنها .

قدم دوم: طرفداران خود را تشویق کنید که عضو کانال شوند

YouTube این امکان را برای شما فراهم می کند که بینندگان به شما مبلغی را برای عضویت در کانال شما بپردازند. در عوض ، آنها از ایموجی های سفارشی ، نشان ها و دسترسی به موارد ویژه اعضا مانند Live Chat  استفاده می کنند.

به عنوان مثال ، Wintergatan گروه سوئدی است که همچنین ماشین های سنگ مرمر پیچیده ای ساخته و فیلم هایی راجع به آن در کانال YouTube خود ارسال می کند. آنها به طور مرتب از اعضای کانال خود در فیلم هایشان تشکر می کنند.

آنها همچنین توضیح می دهند که پول اعضای عضویت از چه کسانی پشتیبانی می کنند:

Wintergatan

[۱۵] Wintergatan

برای متقاعد کردن مردم به عضویت ، باید یک استراتژی تبلیغاتی بسازید ، که ممکن است شامل چندین رده از عضویت باشد. مانند سوپر چت ، این ویژگی فقط در دسترس همکاران YouTube است.

مرحله ۳:طرفداران خود را تشویق کنید تا مشترکان YouTube Premium شوند:

این مرحله آخرین لیست ما برای این استراتژی است زیرا از کانال شما فقط به طور غیر مستقیم بهره می برد. به این ترتیب ، وقتی اعضای YouTube Premium کانال شما را تماشا می کنند ،میتوانید از آن ها هزینه اشتراک بگیرید. (و همینطور کانالهای دیگری که تماشا می کنند.)

تامین بودجه به صورت مداوم یا موقت

درخواست کمک مالی بصورت آنلاین اکنون امری عادی است. آیا شما به دنبال ایجاد درآمد مداوم از مجموعه ای از کمکهای مالی کوچک ماهانه هستید ، یا به دنبال تأمین اعتبار برای یک پروژه شخصی و مرتبط با کانال ؟

به هر حال این میتواند یک راه برای کسب درآمد از یوتیوب باشد.

مرحله ی ۱:یک حساب کاربری تأمین مالی تنظیم کنید.

YouTube لیستی از سایتهای تأمین مالی را انتخاب کرده است.

برای گرفتن بودجه ، Patreon گزینه برتر است. در همین حال ، سایت هایی مانند GoFundMe یا Kickstarter برای تهیه یک میکروفون جدید ، لپ تاپ جدید بهترین گزینه هستند.

مرحله ۲: تبلیغات را در فیلم های خود ارتقا دهید.

اهداف خاص خود را به گونه ای مشخص کنید که مردم بدانند دقیقاً چه چیزهایی می توانند انتظار داشته باشند.

چه کسی بیشترین درآمد را از یوتیوب دارد؟

اوان فونگ ، که به عنوان “VanossGaming” مشهور است ، با ویدیوهای خود از Grand Theft Auto V و Minecraft بیش از ۱.۵ میلیارد بازدید ثبت کرده است.

چه روش هایی برای کسب درآمد از یوتیوب وجود دارد؟

شریک شدن با یوتیوب،فروش کالا،تولید محتوای حمایت مالی،تجارت با یک نام تجاری و …

به دست آوردن درآمد از طریق تبلیغات در یوتیوب،چه شرایطی دارد؟

برای به دست آوردن درآمد تبلیغ ، شما باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشید ، و باید محتوا ایجاد کنید که مناسب تبلیغات باشد. در اصل ، هرچه فیلم های شما کمتر بحث برانگیز باشد ، تبلیغ کنندگان YouTube راحت تر تبلیغات در آنها را اجرا می کنند ، و پول بیشتری نیز کسب می کنید.

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *