آموزش وردپرس
همه مقاله های آموزش وردپرس

معرفی ۶ افزونه تایید اعتبار وردپرس + لینک دانلود

هنگام ورود به سایت، باید با اعمال احراز هویت امنیتی، سایت خود را از تهدیدات احتمالی آسیب پذیر حفظ کنید.ما ۶ افزونه تایید اعتبار وردپرس را معرفی خواهیم کرد.

معرفی ۱۵ افزونه اضافه کردن بخش جستجو در سایت وردپرس + لینک دانلود

دوستان عزیز در این مقاله قصد داریم ۱۵ افزونه اضافه کردن پخش جستجو در سایت وردپرس برای بهبود جستجو را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید

معرفی ۱۰ افزونه فرم ورود و ثبت نام کاربر برای وردپرس + لینک دانلود

در این مقاله قصد داریم ۱۰ افزونه فرم ورود و ثبت نام کاربر برای وردپرس در سال ۲۰۲۰ را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. تا انتهای مقاله با ما باشید.

نحوه استفاده از قفل کننده محتوا در وردپرس + آموزش تصویری و مرحله به مرحله

بسیاری از صاحبان وب سایت از قفل کننده‌ محتوا برای جلب مشتری و بهبود تبدیلات خود استفاده می کنند. در این مقاله اطلاعات بیشتری کسب کنید

بررسی افزونه OptinMonster یکی از بهترین افزونه های ایمیل همگانی

آیا می خواهید ثبت نام های لیست ایمیل خود را افزایش دهید؟ افزونه OptinMonster بهترین ابزار تبدیل و تولید لید در مارکت امروز است.همراه ما باشید

معرفی ۸ تم عروسی و نامزدی در وردپرس + لینک دانلود

در اینجا لیستی از شیک ترین، فانتزی ترین و زیبا ترین تم وردپرس برای عروسی و نامزدی را برای شما خواننده‌ی عزیز معرفی کرده‌ایم.با ما همراه باشید.

معرفی ۳ پلاگین یادآوری برای امتیازدهی کاربران در ووکامرس + لینک دانلود

با سلام خدمت همراهان عزیز کلاته. موضوع امروز ما معرفی ۳ پلاگین یادآوری برای امتیازدهی کاربران در ووکامرس است. همراه ما باشید.

آشنایی با پلاگین Contact Form 7 و نحوه نصب آن

 پلاگین Contact Form 7 یکی از محبوب ترین و قدیمی ترین افزونه های فرم تماس وردپرس است. در این مقاله اطلاعات بیشتری به دست آورید

آشنایی با پلاگین Use Any Fonts برای استفاده از هر گونه فونت در وردپرس

با سلام خدمت همراهان همیشگی کلاته.موضوع امروز ما آشنایی با پلاگین Use Any Fonts برای استفاده از هر گونه فونت در وردپرس است. تا انتها ما را همراهی کنید.

نحوه ایجاد یک فرم تقاضای کار در وردپرس

به دنبال ایجاد یک فرم تقاضای کار در وردپرس هستید؟ اگر میخواهید استخدام کنید، استفاده از وب سایت خود برای جمع آوری اطلاعات از داوطلبان احتمالی راهی عالی برای ترسیع این کار است.