برترین افزونه های دریافت بیشتر مشترکین ایمیل در وردپرس + لینک دانلود

با سلام خدمت همراهان همیشگی کلاته.موضوع امروز ما معرفی برترین افزونه های دریافت بیشتر مشترکین ایمیل در وردپرس است.پس در این مقاله با ما باشید.

عارفه عسکری

انتشار در: ۱۷ آبان ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

با سلام خدمت همراهان همیشگی کلاته.موضوع امروز ما معرفی برترین افزونه های دریافت بیشتر مشترکین ایمیل در وردپرس است. با ما باشید.

داشتن یک خبرنامه در وبلاگتان بسیار حائز اهمیت است و بیش از هر چیز دیگری، شما باید بر کسب مشترکین ایمیل تمرکز داشته باشید.

فرقی نمی کند که ازConvertKit ،AWeber ، GetResponse یا هر سرویس دیگری برای ساختن لیست ایمیل خود استفاده می کنید، شما در هر صورت باید باید روی آن کار کنید. چون لیست های ایمیل یکی از قسمت های اساسی یک وبلاگ هستند.

بدون شک، ایجاد یک لیست ایمیل می تواند به عنوان یک دارایی بزرگ برای تجارت آنلاین شما محسوب شود. اما مسئله این است که اکثر وبلاگ نویسان جدید نمی دانند چگونه توجه مخاطبان خود را جلب و آنها را به مشترک شدن ترغیب کنند.

اگر می خواهید افراد بیشتری در وبلاگ شما مشترک شوند، اول از همه باید یک پیشنهاد جذاب داشته باشید. بعد  از آن، شما به یک افزونه‌ی خوب نیاز دارید.

۷ افزونه وردپرس برای رشد لیست مشترکان ایمیل

در اینجا ۷ افزونه‌ی عالی وردپرس برای کمک به رشد لیست ایمیل شما آورده شده است.

ConvertPlus.1

ConvertPlus از برترین افزونه های دریافت بیشتر مشترکین ایمیل در وردپرس

ConvertPlus از برترین افزونه های دریافت بیشتر مشترکین ایمیل در وردپرس

این یکی از آن افزونه های همه کاره‌ی پاپ آپ وردپرس است که به شما کمک می کند لیست ایمیل خود را سریعتر از گذشته بسازید.

با پاپ آپ های کاملاً سفارشی، می توانید بازدیدکنندگان را در عرض چند دقیقه به مشترکان خود تبدیل کنید. این افزونه پاپ آپ سطح جهانی وردپرس با بیش از ۱۲ محاسبه گر متمایز رفتار بازدیدکننده و بیش از ۱۰ موقعیت مختلف نمایش پاپ آپ ارائه می شود.

یک چیز دیگر این است که بیش از ۱۰۰ الگوی آمادۀ حرفه‌ای با هدف افزایش نرخ تبدیل شما، دریافت خواهید کرد.

این افزونه‌ی تحسین شدۀ جهانی برخی از ویژگی های ضروری را دارد؛ از جمله پنجره انتخاب کردن، پنجره خروج، پنجره ویدیویی، پنجره کشویی، فرم های جاسازی شده، پنجره های اجتماعی، نوارهای اطلاعات، انتخاب دو مرحله‌ای، محرک عدم فعالیت کاربر، کنترل تکرار، هدف گذاری در سطح صفحه، شناسایی ارجاع، ایمپورت و اکسپورت کردن و… که مطمئناً لیست اشتراک ایمیل شما را به سطح بالایی ارتقا می دهد.

این افزونه بیش از ۱۰ موقعیت نمایش پنجره، بیش از ۱۲ تریگر و فیلتر مختلف برای بازدیدکنندگان و بیش از ۱۰۰ الگوی از قبل طراحی شده و با قابلیت تبدیل بالا به شما ارائه می دهد.

Opt-In Panda.2

Opt-In Panda از برترین افزونه های دریافت بیشتر مشترکین ایمیل در وردپرس

Opt-In Panda از برترین افزونه های دریافت بیشتر مشترکین ایمیل در وردپرس

این افزونه به شما کمک می کند با پنهان یا تار کردن، بخشی از محتوای خود را در وب سایت قفل کنید و از بازدیدکنندگان می خواهد برای باز کردن قفل محتوا، آدرس ایمیل خود را وارد کنند.

این بدان معناست که بازدیدکنندگان برای دسترسی به مطالب شما ابتدا باید مشترک شوند.

Opt-In Panda به سرویس ایمیل معروف مانندAWeber ، GetResponse و غیره متصل می شود، به این معنی که می توانید مشترکین خود را مستقیماً در یک لیست ایمیل ذخیره کنید.

Icegram.3

Icegram از برترین افزونه های دریافت بیشتر مشترکین ایمیل در وردپرس

Icegram از برترین افزونه های دریافت بیشتر مشترکین ایمیل در وردپرس

افزونه رایگان Icegram برخی از ویژگی های شگفت انگیز را ارائه می دهد که به سختی می توانید در هر افزونه‌ی وردپرس رایگان دیگری پیدا کنید. شما می توانید پاپ آپ، پنجره های پیام رسان، نوارهای عملی (پایین یا بالا) و اعلان های پاپ آپ ایجاد کنید. از میان مجموعه شش پنجرۀ پاپ آپ با طراحی زیبا، می توانید یکی را مطابق با علاقۀ خود ایجاد کنید. البته برخی از اشکالاتی نیز در آن وجود دارد: از جمله عدم وجود سازنده بصری و عدم توانایی تنظیم رنگ دکمه ها و پس زمینه ها، که به این معنی است که انتخاب شما محدود به الگو های موجود خواهد بود.

با این حال، Icegram ایجاد کمپین های هدفمند را بسیار آسان می کند. می توانید ظاهر پنجره پاپ آپ را پیکربندی کنید، از جمله اینکه بعد از چه زمانی، در کدام صفحات، بین چه تاریخی و در چه دستگاه هایی باید نمایش داده شود. همچنین Icegram تقریباً با تمام نرم افزارهای بازاریابی از طریق ایمیل و همۀ پلاگین های جذب مشتری کار می کند.

Newsletter Sign-Up.4

Newsletter Sign-Up از برترین افزونه های دریافت بیشتر مشترکین ایمیل در وردپرس

Newsletter Sign-Up از برترین افزونه های دریافت بیشتر مشترکین ایمیل در وردپرس

تبدیل یک بازدید کننده به خوانندۀ همیشگی ساده تر چیزی است که فکرش را میکنید. اگرچه، قانون اصلی هر تغییر فراخوانی برای اقدام(call to acion) است. افزونه Newsletter signup یکی از افزونه های بسیار مفید اشتراک ایمیل در وردپرس است.

این پلاگین یک چک باکس کوچک به فرم نظر و فرم ثبت نام شما اضافه می کند. بنابراین، هر زمان که یک کاربر در وبلاگ شما ثبت نام می کند یا نظر می دهد، می تواند کادر را علامت زده و برای خبرنامه وبلاگ شما ثبت نام کند تا بتواند به روزرسانی های فوری در مورد محصولات یا به روزرسانی های وبلاگ شما را دریافت کند.

این افزونه به راحتی می تواند با انواع خدمات بازاریابی ایمیل مانندMail chimp ،YMLP ،Aweber ، iContact و موارد دیگر ادغام شود. این ویژگی به طور پیش فرض در سایت های WordPress.com موجود است و ثابت شده است که برای افزایش نرخ اشتراک بسیار مفید واقع می شود.

OptinMonster.5

OptinMonster از برترین افزونه های دریافت بیشتر مشترکین ایمیل در وردپرس

OptinMonster از برترین افزونه های دریافت بیشتر مشترکین ایمیل در وردپرس

OptinMonster یکی از محبوب ترین افزونه های وردپرس بازاریابی از طریق ایمیل است.

OptinMonsterمی توان توسط کاربران غیر وردپرس نیز مورد استفاده قرار بگیرد، اما اکنون بیایید فقط به نحوۀ استفاده از آن برای وبلاگ های وردپرس بپردازیم.

OptinMonster انواع مختلف جعبه های اشتراک را ارائه می دهد که می تواند برای گرفتن ایمیل خوانندگان شما استفاده شود. یک نکته‌ی خوب دیگر در مورد این افزونه این است که رابط کاربری خیلی دوستانه‌ای دارد و بخش پشتیبانی آن همیشه آماده‌ی کمک است.

برای ایجاد یک پنجرۀ اشتراک لازم نیست از نظر فنی ماهر باشید زیرا می توانید از جعبه اشتراک آمادۀ آنها استفاده کنید و آن را در وب سایت خود شخصی سازی کنید.

ThriveLeads List Building.6

ThriveLeads List Building از برترین افزونه های دریافت بیشتر مشترکین ایمیل در وردپرس

ThriveLeads List Building از برترین افزونه های دریافت بیشتر مشترکین ایمیل در وردپرس

Thrive Leads یک افزونه‌ی جذب مشتری وردپرس است که به شما کمک می کند لیست ایمیل خود را در سریع ترین زمان ممکن بسازید. این افزونه‌ی وردپرس که از HTML پشتیبانی میکند، با ضمانت بازگشت کامل پول شما به علاوۀ مزیت نگه داشتن افزونه بصورت رایگان همراه است.

این افزونه تقریباً هر نوع فرم انتخاب را که ممکن است برای ایجاد یک لیست اشتراک ایمیل قوی نیاز داشته باشید را دارد مانند فرم های روبانی، فرم های کشویی، زبانه پیمایش، دکمه های انتخاب دو مرحله ای، فرم های تمام صفحه و ویژگی هایی مانند قصد خروج، پیمایشگر اسکرول، SmartExit ، یکپارچه سازی API با محبوب ترین سرویس های ایمیل و…

این افزونه همچنین با جدیدترین تاکتیک های تبدیل همراه است که توسط تجارت های هوشمند و هکر های رشد(growth hackers) استفاده می شود و به شما کمک می کند هر نوع فرم انتخاب را برای به حداکثر رساندن تبدیل های خود بسازید.

با این پلاگین شما می توانید موارد زیر را ایجاد کنید:

  • پنجره های لایت باکس
  • روبان های چسبان
  • فرم های درون خطی
  • فرم های انتخابی ۲ مرحله‌ای
  • نمایش اسلایدها
  • ویجت های انتخابی
  • و…

پایان

تمامی افزونه های ذکر شده از بهترین افزونه های موجود برای ساخت یک لیست مشترکین ایمیل هستند که بدون شک به بازاریابی و رشد تجارت شما کمک می کنند. امیدواریم مطالب این مقاله به شما در انتخاب مناسب ترین افزونه برای وبلاگ و حتی تجارتتان کمک کرده باشد.

برترین افزونه های وردپرس برای ایجاد تجربه کاربری بهتر برای کاربران خود

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *