چرا باید تولید محتوا را متوقف کنیم؟

چرا باید تولید محتوا را متوقف کنیم؟

  احمد کلاته هستم شاید از عنوانی که برای این فیلم در نظر گرفتم تعجب کنید چرا باید تولید محتوا را متوقف کنیم؟ احمد کلاته شما که به ما می­گفتید باید تولید محتوا کنید، تولید محتوا مهمترین عامل رشد کسب…

احمد کلاته

انتشار در: ۲۸ مهر ۱۳۹۷
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

 

احمد کلاته هستم شاید از عنوانی که برای این فیلم در نظر گرفتم تعجب کنید چرا باید تولید محتوا را متوقف کنیم؟ احمد کلاته شما که به ما می­گفتید باید تولید محتوا کنید، تولید محتوا مهمترین عامل رشد کسب و کار اینترنتی شماست بله، الان هم همین حرف را می­زنم اما این را هم به شما گفته بودم تا یک مدتی تولید محتوا کنید یک ماه، دو ماه، سه ماه محتوا تولید کنید، کلمات کلیدی را دربیاورید، برای هر کدام از آن­ها محتوای خوب تولید کنید عکس بگذارید، فیلم قرار دهید، اما تا یک جایی کافی است.

از یک جایی به بعد به بالابردن کیفیت محتوا بچسبید.این بدان معنی است که افراد با توجه به حجم بالای اطلاعات و محتوای دریافتی در فضای مجازی به دنبال محتوای خاص است مثلا اگر شما به کسب درآمد در منزل میپردازید محتوای شما حتما نباید به فضای خانه محدود شود بلکه باید ببینید که محصول یا توانایی شما که میخواهید در منزل بنشینید و کسب درآمد کنید را چطور به اشکال متنوع و جذاب میتوانید به مخاطب معرفی کنید.

محتوا

بعد از یک مدتی باید از ابزارهایی که در اختیار ما هست برای تحلیل کسب و کار اینترنتی مان، برای تحلیل محتوای تولیده شده­ مان از آنها تولید کنیم و آن­ها را پروموت کنیم یعنی چه؟ یعنی این که آن را آپدیت کنیم، طولش را بیشتر کنیم عکس به آن اضافه کنیم ملات­های بیشتری به آن اضافه کنیم که هم در گوگل هم در شبکه­ های اجتماعی دیگر بالاتر بیاید. یعنی چه؟ یعنی این که من به آن متن اضافه می­کنم و این باعث می­ شود در سئو من بالاتر بیایم، به آن عکس اضافه می­کنم و باز هم تأثیر بسیار زیادی روی بالا آمدن در گوگل دارد از طرف دیگر شما می­ توانید عکس­ها را در شبکه­ های اشتراک عکس پخش کنید و از آن­ کانال­ها به سمت محتوای تان ترافیک جذب کنید.

از طرف دیگر می­توانید فیلم تولید و آن را در شبکه­ های اشتراک فیلم به اشتراک بگذارید، کد فیلم را داخل سایت خود قرار می­ دهید افراد وارد صفحه می­ شوند فیلم­ها را می­ بینند و این باعث می­شود بیشتر در صفحه شما بمانند و این باعث می­شود یک پالس بسیار قدرتمندی برای گوگل ارسال شود و گوگل به خودش بگوید که خب، پس افرادی که وارد این صفحه شدند زیاد ماندند پس این صفحه ارزش دارد که آن ار در گوگل بالاتر بیاورم.

محتوا

می­توانید از آن خروجی صوت بگیرید و آن را در شبکه­ های اشتراک صوت هم به اشتراک بگذارید و افرادی که سمیع هستند و با هندزفری می­ خواهند محتوا را گوش کنند؛ می­توانید از طریق شبکه­ های اشتراک صوت با آن­ها در ارتباط باشید و از آن طریق هم به طرف محتوایتان ترافیک قابل توجهی جذب کنید. عزیزان این موردی را که به شما می­گویم خودم دیدم و حس کردم که چه تأثیر فوق­ العاده­ ای در کسب درآمد از اینترنت شما دارد، در دیده شدن محتوای شما، در جذب کردن افراد و درگیر کردن افراد دارد بنابراین به شما پیشنهاد حتمی می­ دهم که بعد از یک مدتی تولید محتوا را متوقف کنید، به تحلیل و بررسی بچسبید.

محتوا

چه طور تحلیل و بررسی کنید؟ توسط ابزاری مثل گوگل آنالیتیکس توسط ابزاری مثل گوگل وب مستر این­ها معجزات کسب و کار هستند این­ها ابزارهای بسیار معجزه ­آسایی هستند که افرادی که از آن­ها استفاده می­کنند خیلی سود می­برند، افرادی که از ان­ها استفاده نمی­برند در مقابل رقبای خود کم خواهند آورد.

با گوگل آنالیتیکس چه کار می­توانم بکنم؟ شما از طریق گوگل آنالیتیکس متوجه می­شوید افراد وارد کدام صفحه از وبسایت شما شدند، کدام صفحه وبسایت شما بیشترین ترافیک را جذب کرده؟ حالا افراد وارد سایت شدند، چه قدر ماندند؟بانس ریت سایت شما چه قدر است؟ بانس ریت آن صفحه ­ها چه قدر است؟ افراد چه قدر درگیر می­شوند یک دفعه ممکن است ببینید افراد می ­آیند اما کلاً ۵ ثانیه بیشتر داخل صفحه من نمی ­مانند دلیلش چه هست؟ شاید شما محتوای خوبی تولید کردید اما عنوان خوبی ندارد، شاید ابتدای عنوان شما، ابتدای محتوایی که تولید کردید آن قدر جذاب نیست که افراد را داخل سایت شما نگه دارد، شاید این قدر پیشنهاد خوبی به افراد نمی­دهید که از آن صفحه ه­ای که وارد سایت شما شدند وارد یک صفحه­ ی دیگر شوند.

محتوا

گوگل وبمستر چه اطلاعاتی به ما می­دهد؟ گوگل وبمستر به شما می­گوید کدام یک از کلمات به سمت وبسایت شما جذب ترافیک می­کند، کدام یک از صفحات سایت شما با چه کلمات کلیدی بالا هست و شما می­توانید با استفاده از این کلمات، با استفاده از این داده بررسی کنید روی کدام یک از کلمات کلیدی کار کنم؟ با چه انکورتکس­هایی برای سایتم بک لینک دریافت کنم وقتی می­خواهید طول محتوا را افزایش دهید، وقتی می­خواهید عکس یا فیلم برای آن تولید کنید با توجه به چه کلمه کلیدی عکس و فیلم تولید کنید و در نهایت شما می­توانید با استفاده از کل این ابزارها یک محتوای کاملاً بهینه و بسیار قدرتمند برای گوگل، برای شبکه ­های اجتماعی مختلف تولید کنید که می­­تواند جذب ترافیک فوق­ العاده ­ای برای وب سایت شما بیاورد.

امیدوارم که از این ابزارها و از این راهکارهایی که به شما گفتم استفاده کنید و از این طریق جذب ترافیک فوق ­العاده ­ای برای کسب و کارتان داشته باشید.

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *