بازاریابی اینترنتیراه اندازی کسب و کار اینترنتی

چرا برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی باید آموزش ببینیم؟

سلام احمد کلاته هستم و در مورد یک موضوع خیلی مهم که می دانم بسیاری از عزیزان در مورد این موضوع یک مقدار ابهاماتی دارند و در موردش یک مقدار سوالاتی دارند و کاملا تکلیفشان با آن روشن نیست می خواهم صحبت کنم. یعنی اینکه چرا ما باید حتما برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی آموزش ببینیم؟در مورد این موضوع می خواهم صحبت کنم که آموزش دیدن با توجه به الگوهایی که در حال حاضر در ذهن مردم است شاید تبدیل به یک موضوعی شده که به عنوان یک هزینه حساب می شود یا  اینکه نه آموزش فعلا نبینم حالا به هر دلیلی که در اولویتشان قرار ندارد .در این مقاله  می خواهم در مورد آموزش دیدن صحبت کنم و مطمئن هستم که با گوش کردن به این حرف هایی که می خواهم بزنم به طور کلی ذهنتان در مورد آموزش دیدن دگرگون خواهد شد.

مورد اول: دوستان شما باید روی آموزش به عنوان دریافت تجربه چندین و چند ساله افراد مختلف حساب کنید. یعنی شما حساب کنید که بسیاری از متخصصان آمدند عمرشان را گذاشتند ،زمان ارزشمندشان را گذاشتند و بسیار تلاش کردند با سختی این در و آن در زدند حتی ضررهای بسیار زیادی کردند در کنار این زیانها  تلاش های بسیار زیادی کردند و حاصل این شده یک تجربه ای که حالا این تجربه را می خواهند به صورت کامل در اختیار شما بگذارند. شما چی به دست می آورید ؟ عمر ارزشمندتان نگذشته در حالی که در مدت زمان بسیار کوتاهی تجارب بسیار بالا و ارزشمندی به دست می آورید. تجاربی که با پول خریدنی نیست و شما با به دست آوردن این تجارب و با به دست اوردن این اطلاعات ارزشمند می توانید در مسیر موفقیتتان خیلی سریعتر و بیشتر رشد کنید. پس عزیزان روی آموزش در وهله اول این طور حساب کنید که من دارم تجربیات افراد دیگر را در مدت زمان بسیار کوتاهی دریافت میکنم در واقع تجربیات چندین ساله افراد متخصص را در مدت زمان بسیار کوتاهی به دست می آورم و حالامیخواهم تجربیاتی درباره راه اندازی کسب و کار اینترنتی به شما بگویم.

چرا برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی باید آموزش ببینیم؟

مورد بعدی اینکه عزیزان شما با آموزش دیدن ضرر و زیان هایی که در طول مسیر موفقیتتان وجود دارد تا حد بسیار زیادی کاهش می دهید. یکی از موارد بسیار مهمی است ، یعنی این ضرر و زیان کاهش دادن خیلی می تواند تاثیرگذار باشد. بگذارید برای بحث  کسب و کار اینترنتی که بحث تخصصی کار ما است صحبت کنم. برای بحث طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار اینترنتی ما تا به حال بیشتر از ۱۲۰۰ نفر به صورت حضوری در کارگاه های مختلف در سمینارها آمدند و با ما صحبت کردند. من با آنها صحبت می کردم یکی از چالش های اصلی شان این بود که به خاطر عدم آگاهی می رفتند هزینه های بسیار زیادی برای طراحی سایت برای بحث بازاریابی اینترنتی و انواع تبلیغات هزینه های بسیار زیادی می کردند و وقتی بهشان می گفتند که شما می توانستید این کار را بکنید واقعا منقلب می شدند و متحول می شدند و حالشان واقعا بد می شد و من در آن لحظه خیلی عذاب می کشیدم که چرا به خاطر عدم آگاهی کامل اینقدر طرف باید ضرر بدهد. و این ضرر و زیان ها واقعا اذیت کننده است.

اگر این عزیزانی که می آیند پیش ما ،جایی اطلاعات بیشتری کسب میکردند، اگر قبلا آموزش می دیدند و می دانستند که به روش دیگری می شود کار کرد و به روش دیگری می شود رفتار کرد مثلا طرف بهش می گوید که پول راه اندازی سایتت این قدر می شود و پول اینستاگرام برای افزایش فالورها این قدر می شود .طرف با خودش می گوید ۵۰۰ هزار تومان می شود ولش کن. ولش کن خودم انجام می دهم! من آموزش دیدم من از تجربیات یک نفر استفاده کردم و میدانم با این آموزشها از ضرر و زیان تا حد زیادی گرفته می شود .چرا چند ده میلیون تومان پول طراحی سایت؟ چرا برجی ۵۰۰ هزار تومان ؟شما می توانید با یک دهم این پول افزایش فالور اینستاگرامتان را داشته باشید. چرا سایت را چندین میلیون تومان پول بدهید؟ شما خودتان می توانید رایگان سایتتان را راه اندازی کنید حرفه ای ترین روش های راه اندازی موجود است. پس اگر بیایید آموزش ببینید می توانید خیلی از ابزارهای بازاریابی و خیلی از ابزارهای راه اندازی کسب و کار اینترنتی را طوری یاد بگیرید که از بسیاری از ضررها می توانید جلوگیری کنید.

راه اندازی کسب و کار اینرنتی

مورد بعدی: دوستان دقت کردید وقتی نمی دانید باید چکار کنید مثلا من الان می خواهم سایت بزنم یکی می گوید کدنویسی بهتر است یکی می گوید سایت ساز بهتر است یکی می گوید ورد پرس بهتر است می مانید واقعا می گویید خدایا چکار کنم آن کسی که کد نویس است می گوید کدنویس بهتر است آن کسی که ورد پرس کار است می گوید ورد پرس بهتر است کسی که سایت ساز دارد می گوید سایت ساز بهتر است برای بحث بازاریابی یکی می گوید فلان کار بهتر است و تبلیغات بهتر است یا یکی می گوید ادورز  آن یکی میگوید  اینستاگرام برو. اصلا واقعا می مانید چگار کنید؟! مخصوصا در راه اندازی کسب و کار اینترنتی که اینقدر ابزارهای زیاد است و گسترده است نمی داند آدم از کدام یک از اینها استفاده کند به همین دلیل اگر شما آموزش ببینید این سردرگمی های عذاب آور مستهلک کننده که در طی مسیر موفقیتتان خواهید داشت تا حد بسیار زیادی کاهش می یابد و جدای از این زمانی که ما در بحث کسب درامد صحبت می کنیم این سوهان روح شدن  و سردرگمی ها واقعا عذاب دهنده است.

زاه اندازی کسب و کار اینترنتی

اگر شما از طریق کسی که مسیر کسب درآمد از طریق راه اندازی کسب و کار اینترنتی را رفته آموزش ببینی میدانی یک نفر است که این مسیر را رفته و می گوید که این مسیر را من رفتم و درست است و تو هم برو چون من موفق شدم. اما خیلی مهم است که یک نفر این راه را رفته باشد بعد موفق شده باشد و بعد بگوید که دقیقا کدام مسیر را برو. پس به این موضوع دقت کنید که کی می خواهد آموزش بدهد. پس شما به طور کامل کاهش حرص خوردن ناشی از اشتباهاتتان را خواهید داشت. دقت کردید وقتی اشتباه می کنید بعدش چقدر خودخوری می کنید کاش پول این طراحی سایت را نمی دادم .چرا طرف سر من کلاه گذاشت ؟چرا من می توانستم با یک مبلغ کمتری فلان ترافیک را به سمت وب سایتم جذب کنم و نتیجه این شد ؟چرا طرف حرف دروغی به من زد؟! این مساله ها را ببینید وجود دارد . دروغ در جامعه وجود دارد و در محیط کسب و کار همیشه بوده است. اینکه هیچ وقت این مشکلات پیش نیاید در واقع غیر قابل اجتناب است.

این شما هستید که با افزایش آگاهی تان باید اشتباهتتان را کاهش بدهید و در نتیجه آن حرص خوردن ها را باید کاهش بدهید. تا الکی پیر نشوید،  تا زندگی تان را الکی هدر ندهید، خودتان را اذیت نکنید .بدانید آموزش می آید به طور کامل همه آن ابزارهایی که شما نیاز دارید که حرص نخورید و به خاطر اشتباهاتی که ناشی از عدم آگاهی شما بوده  زمان را از دست ندهید.با خودتون مهربون باشید حالا در اوضاع مختلف بالاخره هر کسی شاید در یک سری حوزه هایی آگاه باشد و در یک سری از حوزه ها ناآگاه باشد. مهم نیست که اشتباه کنید مهم  اینه که با آموزش دیدن می توانید این ناآگاهی ها را به حداقل برسانید. خوب تمام اینها انجام می شود. شما در مسیر که قرار دارید مخصوصا در مسیر موفقیت در کسب درآمد از اینترنت می گویم که این قدر ابزارها زیاد است دو راهی های مختلفی می بینید و حالا سر هر دوراهی که گیر می کنید این را بروم آن را بروم و یک مسیر را می روید اشتباه است.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

آزمون و خطا باید بکنید بعد مسیر بعدی را باید بروید و گاهی اوقات چندین راه وجود دارد و اگر شما ندانید که کدام راه درست است ممکن است که راه های بسیار زیادی طی کنید و ضررهای جبران ناپذیری در این دو راهی ها و چند راهی ها تجربه کنید که واقعا اذیت می شوید و آخر سر می گویید که من عطایش را به لقایش بخشیدم نمی خواهم اصلا انجام بدهم. بنابراین آموزش دیدن مسیر موفقیت شما را کوتاه می کند. کوتاه شدن مسیر موفقیت یکی از نتایج بسیار ارزشمندی است که آموزش دیدن فقط باعث کسب این نتیجه می شود.

مورد بعدی : دقت کردید که در بحث کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار اینترنتی مسیری که پیش می روید خیلی اوقات دیدید که در طول مسیر انگیزه شما کم می شود انرژی شما کم می شود. عزیزان اگر انگیزه شما کم شود این بحث فلج کننده است. اگر انرژی شما کم شود فلجتان می کند اگر ناامید بشوید فلجتان می کند اصلا نمی توانید کار کنید. اصلا نمی توانید به درستی کار کنید.بخصوص کسانی که از محیط بیرون دورتر هستند و تصمیم دارند به کسب درآمد در منزل بپردازند، ممکن است بیشتر برایشان این احساس پیش بیاید.  در این مواقعی که آرزو می کردید که  کاش یک نفر بود که می گفت من این مسیر را رفتم  بعد موفق شدم یا خیلی افراد دیگر هم همین راه را رفتند و موفق شدند خیالتون راحت شما هم می توانید بروید و موفق باشید و قشنگ احساس کنید با شما صحبت میکند و در کلاس های مختلف در کلاس های آموزشی فرد موفقی در مسیر شما بیاید و با شما صحبت کند که انگیزه داشته باشد .به شما انگیزه بدهد که کار شدنی است. اگر وضع اقتصادی کشور خراب است اگر خیلی ها در اطراف تو می گویند وضع خراب است خیلی از افراد دیگر هستند که در همین بازار دارند درآمدهای فوق العاده ای کسب میکنند. چرا  شما  آنها را که فقط دارند نق می زنند و فقط دارند از شرایط بد می گویند و در تو اثر  مخرب دارد را  گوش می کنی؟!

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

بیا جزو آن درصد کمی شو که با انرژی و انگیزه کارش را انجام می دهد و حتی با راه اندازی کسب و کار اینترنتی در کوتاه مدت در نهایت به درآمد می رسد و با موفقیتش به همه ثابت می کند که حرف های شما اشتباه بوده است.در حال حاضر افراد زیادی هستند که دلشان میخواهد درامد داشته باشند و به دلایل مختلف نتوانستند. بنابراین افزایش انگیزه یکی از نتایج بسیار ارزشمندی است که شما با آموزش دیدن و بودن در بین افرادی که با انگیزه هستند میتوانید به دست بیارید این افراد اصلا این حرف های بیهوده را گوش نمی کنند و با انگیزه و انرژی کارشان را انجام می دهند و اینها در اطراف شما هستند و شما را راهنمایی می کنند تا شما صد در صد به هدف مطلوب خودتان برسید.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

و در نهایت وقتی تمام این ابزارها کنار هم جمع می شود وقتی تمام اینها را کنار همدیگر دارید شما افزایش احتمال موفقیتتان را خواهید داشت. وقتی این آموزش ها را برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی ببینید دو راهی ها کم شود انگیزه شما بالا برود احتمال موفقیت شما تا حد بسیار زیادی افزایش می یابد و وقتی مسیر موفقیت شما کوتاه شود وقتی مسیر رسیدن به درآمد کوتاه شود مسیر احتمال رسیدن به موفقیت شما خیلی افزایش می یابد و خوب خدا را شکر شما می توانید در مسیر کسب و کار اینترنتی تان آموزش های بسیار زیادی ببینید که از آن طریق می توانید احتمال موفقیتتان را افزایش بدهید و با رسیدن به موفقیتتان  با بلندب فریادتان باشد که من توانستم ، من موفق شدم تا اگر از شرایط نامساعد فعلی رضایت ندارید و دوست دارید به درجات بالای موفقیت که در ذهنتان است برسید. بدانید که از طریق آموزش خیلی خیلی احتمال آن بیشتر خواهد شد. امیدوارم با توجه به حرف هایی که به شما زدم یک مقدار  نگرشتان نسبت به آموزش دیدن تغییر پیدا کرده باشد و برای آموزش دیدن خودتان وقت و زمان بگذارید تا به امید خدا بتوانید به موفقیت های مطلوبتان برسید.

 

احمد کلاته

من عاشق کسب و کار اینترنتی هستم. به نظر من کسب و کار اینترنتی جذاب ترین شغل دنیاست.

نوشته های مشابه

14
دیدگاه بگذارید

avatar
12 موضوعات کامنت
2 پاسخهای موضوع
0 فالورها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
دیدگاه های داغ
13 نویسندان دیدگاه
مهرشاد اسفندیرجاعلیمهران نوروزخانیFarzishahr نویسندگان دیدگاه های اخیر
  اشتراک  
جدید قدیمی بیشترین رای
اطلاع از
رجا
مهمان
رجا

سلام وقت بخیر
حالتون خوبه.
من میخوام کسب و کار ایننرنتی راه اندازی کنم. خیلی علاقه دارم. ولی اطلاعات ندارم. دوست دارم یه سایت داشته باشم واسه خودم. ولی بلد نیستم میتونم خواهش کنم شما زحمت سایت رو بکشین برام ممنون میشم. منتظر ایمیل شما هستم باتشکر از شما

مهرشاد اسفندی
مهمان
مهرشاد اسفندی

سلام
ما اموزش بازاریابی اینترنتی انجام میدیم که طراحی سایت بخشی از اون هست

علی
مهمان
علی

سلام و احترام
تا کنون چندبار برای دوره رایگان وبمستران پایه ثبت نام کردم ولی با گذشت چند روز هیچ فایلی برایم ارسال نشده.
لطفا فایلهای کامل رو برایم ارسال فرمایید.
ممنون

Farzishahr
مهمان
Farzishahr

خوبه اما از كجا آموزش جامع و مختصر و مفيد بايد ببينيم؟؟؟

مهران نوروزخانی
مدیر

سلام
پیشنهاد میکنیم برای شروع در دوره پایه نخبگان وبمستر شرکت کنید

مرتضی
مهمان
مرتضی

بسیار عالی بود…..ممنون که انقدر با حوصله موارد را توضیح میدهید….ایشالاه دوباره تشریف اوردید اهواز حتما میبینمتون✌

Yasuj200888@gmail.com
Member
Yasuj200888@gmail.com

سلام آقای کلاته ممنون از ویدیوی تاثیر گذارتون ومطلالبی که عرض کردید کاملا صحیح است مشکل این جاست که افرادی به تولید محتوای آموزشی میپردازند به صورت جامع و کاربردی آموزش ندادند فقط لایه دوربین فیلم گرفتن وانو عرضه کردند و در فرصتی نزدیک شرایط مساعد بشه بتونم محصولات شما رو خریداری کنم نظر خودم رو جهت بهتر شدن کیفیت محصولات آموزشی تون ارائه میدهم شاد و موفق در پناه خدای مهربان

سید کمال صالحی
مهمان
سید کمال صالحی

سلام
با تشکر از زحمات جنابعالی و همکاران گرانقدرتان با این مطلبی که گذاشتین حس میکنم که خیلی به افکار من در زمینه راه اندازی کسب وکار اینترنتی نزدیک شدین که همین موضوع باعث اعتماد بیشتر به شما میشه و ممنون از شما و در ضمن از مطالب با ارزشی را که در اختیار ما قرار دادین نهایت استفاده را میکنم .

حسین عبداللهی
مهمان
حسین عبداللهی

خوب بود،
ولی خیلی ها شرایط تهران اومدن رو ندارن…
آموز خوبه ولی باید پول داشته باشی…

سید ناصر
مهمان
سید ناصر

در مورد وضع بازار و آدمهایی که تو این اوضاع خراب هنوز دارند کار خودشون رو میکنند و حسابی پول در می آورند حرفتون کاملا درسته باید با طلا نوشت . همه این حرفا برای آدمهای ضعیفه

سید ناصر
مهمان
سید ناصر

جالب بود واقعا ممنونم

zareruhollah
مهمان
zareruhollah

باسلام واقعاصحبت هاتون عالی بودومن خیلی انگیزه گرفتم فقط نمیدونم چقدربایدبه کامپیوترمسلط باشم

daftar.akrami
Member
daftar.akrami

سلام
توضیحات انگیزشی شما خیلی عالی بود و باعث ایجاد انگیزه و روحیه مضاعف برای رسیدن به هدف میشه .
فقط خواهشی داشتم و اون اینه که آموزش مطلب گذاری و ویرایش سایت بعد از مرحله نصب قالب گودنیوز را لطف کنید و در سایت و یا به ایمیل من بفرستید خیلی ممنون میشم .
با تشکر از زحماتتون .

علی پاسبان
مهمان
علی پاسبان

سلام ممنون بسیار عالی بود واقعا باید آموزش دید بدون آموزش وقت و زمان زیادی باید صرف کرد تازه معلوم نیست موافعق بشی یا نه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن