بازاریابی اینترنتیراه اندازی کسب و کار اینترنتی

چرا باید هرچه زودتر کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟

[gap height=”20″]

سلام. احمد کلاته هستم و می­خواهم در مورد این موضوع صحبت کنم که چرا ما باید کسب و کار اینترنتی خودمان را راه­ اندازی کنیم؟ چه لزومی دارد که هرچه زودتر کسب درآمد از اینترنت خودمان را راه ­اندازی کنیم؟ و مطمئنم که در پایان این فیلم، بی­صبرانه مشتاق خواهید بود که هرچه زودتر کسب و کار اینترنتی­ تان را راه ­اندازی کنید.

مورد اول: عزیزان، کسب و کار اینترنتی­ یا  آنلاین، در حال بلعیدن کسب و کارهای آفلاین هستند. این را چرا می­گویم؟ خیلی از عزیزانی که در دوره­ وبمستر نخبگان ما شرکت کردند برای اینکه تحقیقات بازار را برای کار خودشان انجام دهند، رفتند و صحبت کردند و گفتند که بازار ما کاملا کساد است، مثلا فردی در زمینه ­ی پایان ­­نامه قصد فعالیت داشته، گفتند که کسب و کار آنلاین، بازار ما را کاملا کساد کرده است. یا خیلی کسب و کارهای دیگر گفتند که سایت­های اینترنتی که آمده، کلا افراد دیگر به صورت آفلاین خرید نمی­کنند. اکنون اینطور است، توجه کنید که تا دو سه سال آینده کلا و به طور کامل  به سمت سرچ اینترنتی می­ آیند. شما خودتان را تصور بکنید که اگر یک کالایی نیاز داشته باشید، ابتدا در گوگل یا اینستاگرام جستجو میکنید سپس اگر پیدا نکردید به سمت کسب و کارهای آفلاین می­روید و در آنجا به جست و جو می­ پردازید. پس عزیزان درحال حاضر  اولین مورد در کسب و کارهای آنلاین این است که به شدت درحال گسترش هستند و کسب و کارهای آفلاین را کاملا دربر می­گیرند.

کسبو کار اینترنتی

مورد بعدی، دوستان یکی از مهم­ترین مواردی که جدا از پول درآوردن باید در نظر بگیرید استقلال زمانی ست. نمی­خواهم بگویم که انضباط شخصی و نظم داشتن بد است، ولی گاهی ­اوقات دلم می­خواهد بیشتر بخوابم. گاهی اوقات تمایل به سفر رفتن دارم، الان هوا خوب و ابری­ست مثلا دوست دارم به جاده چالوس بروم، چرا باید کارم همیشه مزاحمم باشد؟ عزیزانی که کارمند هستند دقیقا این را درک می­کنند چون من دقیقا زمانی شش هفت ماه کارمند بودم و دقیقا این را درک میکنم که من یک زمانی حالم خوب نیست، نمی­توانم سرکار بروم، میتوانم کسب درآمد درمنزل داشته باشم. حوصله ندارم، می­ خواهم سفر بروم، می­ خواهم کنار خانوا ده ­ام باشم، چرا نباید اینقدر از نظر زمانی استقلال داشته باشم که بتوانم کیفیت زندگیم را بالا ببرم. یک مقدار برای خودم باشم. شما با راه ­اندازی کسب و کار اینترنتی­ می­توانید درآمدی داشته باشید که نیازی نباشد همیشه و هر زمانی بخواهید بالا سر کارتان باشید تا کارتان بخواهد گردش پیدا کند. خیر، کسب و کار آنلاین­تان را دارید، افراد می­بینند و خریدشان را از شما انجام می ­دهند، اما باز هم با استراتژی­ های دیجیتال مارکتینگ.

کسب و کار اینترنتی

مورد بعدی، با توجه به شرایط کنونی، شما برای این­که بخواهید یک کسب و کار راه­ اندازی کنید، نمی­توانید چندین میلیون تومان هزینه کنید که آیا در انتها این ایده­ تان موفق شود یا نشود. کسب و کار چطور است؟ شما به صورت رایگان و بدون کدنویسی می­ توانید سایت­تان را راه­ اندازی کنید و یک کسب و کار اینترنتی­ داشته باشید. عزیزان کدنویسی نیاز ندارد، فکر نکنید کدنویسی نیاز دارد و کار سختی ست. خیلی راحت است. برای طراحی سایت اگر همین حالا اراده کنید، تا آخر شب می­توانید یک سایت خیلی خوب برای خودتان داشته باشید. بسیاری از افرادی که در دوره ­ی نخبگان وبمستر ما شرکت کردند، نهایتا در یک هفته یک سایت فوق­ العاده عالی و تقریبا به صورت رایگان برای خودشان داشتند. در ابتدای کار اصلا باورشان نمی­شد و اکنون واقعا سایت­شان را دارند و دارند کار می­کنند. شما فقط یک لپ­ تاپ نیاز دارید و به صورت رایگان، بدون نیاز به علم کدنویسی می ­توانید سایت خودتان را داشته باشید و بعد از آن باید به بحث بازاریابی اینترنتی و استراتژی­ های بازاریابی بپردازید تا بتوانید محصولات و خدمات­تان را به بهترین شکل معرفی کنید و به امید خدا خیلی سریع به فروش برسید. پس نیازی نیست که چندین میلیون تومان برای داشتن سایت هزینه کنید. شما رایگان در مدت زمان خیلی کوتاه می­ توانید بهترین سایت با کلیه ­ی امکانات را داشته باشید.

کسب و کار اینترنتی

مورد بعدی، دقت کردید در روز تعطیلی که می خواهید به شمال بروید، جاده چالوس را دیده ­اید که چطور ترافیکی هست؟ آیا این شمال رفتن به شما مزه می­دهد که بخواهید شش، هفت ساعت با این ترافیک­ های سنگین، فقط در ترافیک باشید، موردی که در جاده هراز، جاده چلوس یا اتوبان رشت است. چرا من نباید بتوانم در روزهای دیگر غیرتعطیل به سفر بروم؟ چرا نباید بتوانم هر زمانی که تمایل داشتم مثلا بگویم الان هوا خوب است و میخواهم به جاده چالوس بروم و اکنون به مسافرت بروم. بتوانم با خانواده­ ام به مسافرت بروم و چند روزی برای خودم لذت ببرم، به دور از استرسی که آیا درآمد دارم یا خیر. این خیلی خیلی مهم است. شما از طریق کسب و کار اینترنتی­ می­توانید درآمدزایی داشته باشید که به صورت غیرفعال، به طور کامل می ­توانید هر زمان که دلتان خواست به تفریح­تان بپردازید، کارهایی که فکر می ­کنید باید انجام بدهید را انجام بدهید و درآمدزایی برای شما کامل کسب می­ شود و شما همزمان با اینکه تفریح­تان را می ­کنید، می­توانید درآمد فوق ­العاده­ ای داشته باشید. در روز غیر تعطیل­تان به سفر بروید و به دور از استرس اینکه آیا درآمد دارم یا خیر، به دور از این بحث ترافیک و به دور از شلوغی ­ها، می­توانید از سفر کردنتان بسیار لذت ببرید و می­توانید در روزهای غیر تعطیل به مسافرت بروید.

کسب و کار اینترنتی

یک مورد خیلی خوب، شما از طریق ابزارهای دیجیتال مارکتینگ می­ توانید درآمد نامحدود به صورت اتوماتیک داشته باشید. شما از طریق ابزارهای ایمیل مارکتینگ کسب ­و کارهای آنلاین می­توانید یک سیستمی را ایجاد کنید که افراد را جذب می­کنید، اطلاعات آنها را دریافت می­ کنید و درنهایت همان لحظه می­توانید محصولی را به او بفروشید، یک پیشنهاد رد نشدنی و فروش یک محصول. درست است پیشنهاد رد نشدنی­ است و قیمتش پایین است اما تعداد آن می­تواند اینقدر بالا باشد که درآمدهای فوق­ العاده ­ای را به شما بدهد، و فراموش نکنید نامحدود و به صورت اتوماتیک. من به شما این تعهد را میدهم که اگر این سیستم کسب درآمد اتوماتیک به صورت نامحدود را درست در کسب و کار اینترنتی­ خود اجرا کنید، اگر مثلا در حال حاضر کارمند هستید، به شما قول میدهم فقط از طریق این درآمد سه چهار برابر درآمد کارمندی­تان را خواهید داشت. فقط کافی­ست که بتوانید استراتژی­ها را خوب پیاده­ سازی کنید.

کسب و کار اینترنتی

مورد بعدی، بیل گیتس می­گوید: اگر نتوانید ساز و کاری را فراهم کنید که هنگامی که خوابید، باز هم درآمدی داشته باشید، شما پولدار نمی­شوید، دقیقا این حرف درست است و شما می­توانید از طریق کسب و کار اینترنتی­ کاملا به این موضوع مهم برسید که زمانی که در تفریح هستید یا در خواب هستید، بتوانید سیستمی را ایجاد کنید که برای شما به طور کامل درآمدزایی داشته باشد. اکنون این تصویری را که پشت سرم مشاهده می­کنید و این لیستی که در کنار من هست، زمانی که دو روز به سفر رفتم، این لیست پرداختی ­هایی ست که برایم آمده است. در طی دو روز، بیست و سه ایمیل پرداختی برایم آمد. که به طور میانگین اگر این موارد را بیست سی هزار تومن حساب کنید، متوجه می­ شوید که در طی دو روزی که به سفر رفته ­اید، خواب باشید یا بخواهید به کارهای روزانه ­تان بپردازید، میتوانید این درآمد غیرفعال را برای خودتان داشته باشید. بنابراین کسب و کار اینترنتی شما را به چیزی فراتر از استقلال مالی می ­رساند. یعنی علاوه بر این که می­توانید درآمد عالی داشته باشید و استقلال مالی کسب بکنید، می­توانید این درآمد را به صورت غیرفعال داشته باشید. یعنی این که فعالیت خاصی نداشته باشید و درآمد داشته باشید.

کسب و کار اینترنتی

و در نهایت، عزیزان چه کسی گفته که ما نمی ­توانیم ماهی یکبار، هر دو هفته یکبار به بهترین رستوران برویم و لاکچری ­ترین خدمات را دریافت کنیم، سرویس ­های ویژه را دریافت کنیم، به آن­جا برویم و غذاهایی که باب دلمان است را با خانواده­ مان، با دوستانمان دریافت کنیم. چه کسی گفته که بهترین رستوران­ها فقط برای یکسری آدم­های خاص است؟ من از شما یک سوال می­پرسم. تفاوت آن کسانی که هفته ­ای یکبار به آن رستوران­ها می­روند با ما واقعا در چیست؟ به من بگویید که تفاوت آنها با ما در چیست. من به شما قول می­دهم که آن­ها هیچ تفاوتی ندارند غیر از فکرشان، طرز تفکرشان قدرتمندتر از طرز تفکر ماست. من از شما خواهش می­کنم که به این باور برسید که شما می­توانید از طریق کسب و کار اینترنتی­ در هر شرایطی که هستید، دانشجو هستید، کارمند هستید، در منزل فعالیت می­کنید، در هر شرایطی که هستید، کسب و کار اینترنتی این شرایط را برای شما فراهم کرده که می­توانید به بهترین درآمدها در کوتاه­ترین زمان دست پیدا بکنید اما باید مسیر راه موفقیت و کسب درآمد از اینترنت را بدانید. نمی­گوییم مسیر راحتی­ست. اما اگر مسیر را یاد بگیرید، اگر به استراتژی­ ها خوب عمل کنید، به راه­کارهایی که به شما می­دهم یا راهکارهایی که افراد متخصص دیگر به شما می­دهند، اگر به درستی عمل بکنید، شک نکنید که به درآمدهای عالی دست پیدا خواهید کرد و کیفیت زندگی­تان را به گونه­ ای که مطلوب­تان است می­توانید ایجاد کنید.

کسب و کار اینترنتی

دوستان امیدوارم که باتوجه به این صحبت­هایی که شد، بتوانید هرچه زودتر کسب و کار اینترنتی­­ خود را راه ­اندازی کنید و هرچه زودتر در آن به موفقیت دست پیدا کنید و من را با خبرهای موفقیت­تان خوشحال کنید. خیلی متشکرم.

احمد کلاته

من عاشق کسب و کار اینترنتی هستم. به نظر من کسب و کار اینترنتی جذاب ترین شغل دنیاست.

نوشته های مشابه

39
دیدگاه بگذارید

avatar
24 موضوعات کامنت
15 پاسخهای موضوع
0 فالورها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
دیدگاه های داغ
29 نویسندان دیدگاه
مهران نوروزخانیسجادعلیmehrabrezai377@gmail.conعلی محمدی نویسندگان دیدگاه های اخیر
  اشتراک  
جدید قدیمی بیشترین رای
اطلاع از
سجاد
مهمان
سجاد

درود به مهندس احمد کلاته . انصافا توی حوزه کسب وکار اینترنتیم ی خورده انگیزمو داشتم از دست میدادم ولی این کلیپو دیدم دوباره انگیزه گرفتم واقعا ممنون

علی
مهمان
علی

با سلام و احترام
و قدردانی از تلاشتون در رشد دانش اجتماعی
چند بار تاکنون در سایتتون ثبت نام رایگان دوره پایه وبمستران رو انجام دادم ولی با گذشت چندین روز هیچ فایلی برایم ارسال نشده.
ممنون میشم اگر فایلهای کامل رو برام ارسال فرمایید.

مهران نوروزخانی
مدیر

سلام علی عزیز
فیلم دوره به ایمیل شما ارسال شد

mehrabrezai377@gmail.con
Member
mehrabrezai377@gmail.con

سلام.از کجا شروع کنیم.درباره چه چیزی خوب می باشد

مهران نوروزخانی
مدیر

سلام
پیشنهاد میکنیم برای شروع در دوره پایه نخبگان وبمستر که رایگان است شرکت کنید

علی محمدی
مهمان
علی محمدی

با سلام و خسته نباشید خدمت استاد خوبم..
واقعا ممنون از ایمیلی ک به من دادین و پشتیبانی خوبی ک دارید یا دوره های ک برگزار میکنین
ای کاش من میتونستم شرکت کنم
ب دلیل مشکلات مالی من نمیتوانم در دوره های شما شرکت کنم
ولی خیلی خوشحال شدم ازاینکه فیلم آموزشی رایگان برام فرستادین
بازم ممنون

بیگی
مهمان
بیگی

سلام استاد خسته نباشید
من دوره رایگان رو ثبت نام کردم ولی تمام جلسات به ایمیلم نیومده
جلسه دوم و سوم برام نیومده و جلسه اول هم که اومده ناقصه فایل نصب درگاه پرداخت اینترنتی به جای اصلیش که میرسه فیلم تموم میشه و دیگه توضیحی توی فایل های دیگه نیست چون خود شما در فیل میگید که نحوه گرفتن نماد الکترونی و نصب درگاه رو توی فایل بعدی توضیح میدم اما فایل بعدب وجود نداره

مهران نوروزخانی
مدیر

سلام دوست عزیز
جلسه دوم و سوم مجدد برای شما ارسال میشه
در آموزش رایگان تا جایی توضیح داده شده که بتوانید یک سایت معمولی با وردپرس راه اندازی کنید. میتوانید از محصول راهنمای دریافت نماد الکترونیک و ساماندهی استفاده کنید.

BostoBlackpm83@gmail.com
Member
BostoBlackpm83@gmail.com

ممنون از شما من مسعود کشاورزیان هستم.
من قبل از دیدن فیلم هم هیچ مشکلی در مورد کسب کار اینترنی نداشتم ولی کسب کار من فرق می کنه و می خوام راه های موفقیت اون قسمتی که من کار می کنم رو به من نشون بدین.
من می خوام با وبلاگ حتما با وبلاگ کسب کار کنم و اون ارائه دانلود به بقیه است می خوام بدونم چطور باید دیده شم با کمک شما! من سن زیادی ندارم
و زیاد در مورد بازاریابی سرم نمیشه برای همین ممنون می شم کمکم کنین.

مرتضی نعمتی
مهمان
مرتضی نعمتی

سلام خدمت شما دوست عزیز خیلی ممنونم
از آموزش خیلی خوبتون واقعا دیدگاهم رو نسبت به اینترنت و کسب و کار اینترنتی عوض کردید واقعا ممنونم
فقط یک سوال فنی بنده الان یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنم چه چیزی توی اون به فروش برسونم
چون دانشجو رشته نرم افزار هستم
و زمان برای تهیه و نگهداری اجناس رو ندارم
که بعدا بخوام به فروش برسونم

دوم اینکه این استراتژی های بازار یابی که نام بردید رو چه طوری به دست بیارم

مهدی
مهمان
مهدی

عالی بود حرفاتون بسیار انگیزشی و زیباست
و من و دوستم هم قصد راه اندازی سایت و فروشگاه اینترنتی داریم که با وجود آموزش شما امیدوارم موفق باشه
چون هیچ امیدی نداریم با توجه به اوضاع فعلی کشور

ف کیان زاده
مهمان
ف کیان زاده

سلام
ممنون از شما
من یک فایل ویدیویی از سایت شما خریدم و دانلود کردم اما متاسفانه هر کاری می کنم باز نمی شه.
دو بار هم دانلود کردم بازم نشد.

راه دیگری هم برای ارتباط با شما پیدا نکردم.
ظاهرا پاسخ به ایمیلها هم فایده ای نداره، تماس با هم در سایت نمی بینم!
ممنون می شم راهنمایی کنید.
فایلی که خریدم دیجیتال یا مرگ هست.

dr.parsa
مهمان
dr.parsa

لطف کنید با دفتر تماس بگیرید.
۰۲۱۶۶۹۷۴۵۶۹

mohammadi
مهمان
mohammadi

سلام استاد خدا قوت از سال ۹۴ پی گیر تمامی آموزشهای کسب وکار اینترنتی در سایتها مخصوصا سایت شما هستم علاقه خیلی خاصی به این علم دارم ولی تخصص در این علم ندارم و میخوام کسب وکار اینترنتی داشته باشم آیا راحلی هست ممنون مچکرم…

yazdan jzd
ویرایشگر

خیلی عالی موفق باشید آموزش هارو دنبال کنید و اگر لازم دیدید در دوره نخبگان شرکت کنید.

زهره
مهمان
زهره

سلام استادواقعا فوق العاده بودمطالبتون….
من دیروز هاست خریدم و میخوام سایت برای لوازم نوزاد(سیسمونی)راه انداز ی کنم….از کالسکه ابتدا میخوام شروع کنم وبعد مابقی رو بزارم داخل سایت…
باز هم ممنون…

زهرا
مهمان
زهرا

سلام من یه لبتاپ ویک کامپیوتر شخصی ویک گوشی اندروید مجهز دارم علاقمند به کسب وکار اینترنتی هستم کانال دارم و پیج اینستا دارم در زمینه کتاب فعالیت می کنم وقبلا یک فروشگاه اینترنتی داشتم که موفق نبود ودرامدبسیار ناچیزی دارم از این طریق ولی اکنون تصمیم‌گرفتم کسب وکار رو گسترش بدم ولی چگونه ؟؟؟

dr.parsa
مهمان
dr.parsa

سلام زهرا عزیز، شما می توانید از محصولات سایت به خصوص از دوره رایگان و غیر رایگان نخبگان وبمستر استفاده کنید.

محمد حسین بالوییان
مهمان
محمد حسین بالوییان

سلام میخوام یه کسب و کار اینترنتی پر سود راه بندازم اما نمی دونم باید چی کار کنم لطفا کمکم کنید

dr.parsa
مهمان
dr.parsa

سلام محمد حسین عزیز، با شرکت در دوره نخبگان وبمستر ما قدم به قدم در کنار شما خواهیم بود تا کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی و به سود دهی برسانید
لینک دوره نخبگان وبمستر: https://kalaateh.com/nokhbegan

شادی
مهمان
شادی

سلام. من قبلا سایت داشتم و هر تلاشی هم کردم نمیشد که به درامد برسونم. تقریبا یک هفتست که فیلمهای آموزشی شما رو دنبال میکنم. تازه متوجه شدم که ایراد کار من کجاست. تصمیم گرفتم کلا سایتم رو بکوبم از نو بسازم!!
امیدوارم بتونم چندتا ایده خوب هم پیداکنم که کارم رو گسترش بدم.
از شما و آموزشهاتون بسیار بسیار سپاسگذارم.

محمدرضاکیانی
مهمان
محمدرضاکیانی

سلام

من در حال حاضر ۴ وبسایت دارم که در آینده به ۷ وبسایت تبدیل می شن که زیر مجموعه یک سایت می شن

من حدود هفته ای ۲-۳ پروژه می گیرم (طراحی سایت ، ساخت اپ اندروید) و وقت نمی کنم سایت ها رو مدیریت کنم

باید چکار کنم ؟ اگر سایت ها رو مدیریت نکنم سئو میاد پایین و می ترسم سایت ها رو به افراد مختلف بسپارم و نتوانند کاری کنند

و به جای پیشرفت سایت باعث پسرفت سایت بشوند !

چکار کنم؟

dr.parsa
مهمان
dr.parsa

سلام محمد رضا عزیز، شما باید روی یک سایت تمرکز کنید تا به موفقیت برسید.

رجاء
مهمان
رجاء

سلام
وقت بخیر
من می خوام کسب و کار اینترنتیمو راه اندازی کنم از کجا باید شروع کنم تجربه ای ندارم ولی یه لپ تاپ شخصی و یه گوشی دارم. شما می تونین برای من یه سایت طراحی کنید؟
با تشکر از شما
منتظر ایمیل شما هستم

مهدی
مهمان
مهدی

خیلی ممنون من این ها را می دونستم ودارم انجام میدم ولی دو سوم وقتم حالا دیگه بیشتر شد ممنون

daneshkadeha50
Member
daneshkadeha50

دستون درد نکنه این همه آموزشات خوبی ارایه میدی واقعا خیلی از چیزا از اموزشاتتون یاد گرفتیم تکی

reza9886
Member
reza9886

سلام خوب هستید من فیلم اموزشی شمار و دنبال کردم و یک سایت راه اندازی کردم اما تو دسته بندی محصولات به مشکل برخوردم و واقعا به کمک نیاز دارم مورد بعدی سو سایت هست که باید راهنماییم کنیید

اسماعیل احراری
مهمان
اسماعیل احراری

سلام استاد خسته نباشید
من دوره رایگان رو ثبت نام کردم ولی تمام جلسات به ایمیلم نیومده برام

مهران نوروزخانی
مدیر

سلام اسماعیل عزیز
مجدد به ایمیلتون ارسال شد لطفا ایمیلتون رو چک بفرمایید

Davood
Member
Davood

سلام.
جلسه دو و سوم هم برای من ارسال نشد.

مهران نوروزخانی
مدیر

سلام داوود عزیز
مجدد ارسال شد، لطفا طی دو روز آینده ایمیل خود را چک کنید

aph61
Member
aph61

سلام باز هم ممنون از حرفهای قشنگ تان

Nima26
Member
Nima26

سلام
خسته نباشید
ببخشید یک سوال داشتم
من کامپیوتر و لپ تاپ ندارم و فقط یک گوشی اندروید دارمـ
میتونم با این گوشی طبق آموزشات شما سایت بسازم
اگه سخت هم باشه مشکلی نیست اما فقط بتونم بسازم
ممنون میشم جوابمو بدین

فروش ماهی تازه
مهمان
فروش ماهی تازه

درود بر استاد کلاته عزیز

ما کسب و کار خودمان را به صورت اینترنتی گسترش دادیم و در حال حاضر ماهی و میگو تازه را به صورت صید روز خودمان مستقیم به دست مصرف کننده میرسانیم.

امیدوارم همیشه مقالات عالی تولید کنید

عارفه
مهمان
عارفه

مرسی از سخنهای پرانرژیتون

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن