دسته‌بندی نشده

چرا باید هرچه زودتر کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنیم؟

اگر هنوز تصمیم نگرفته اید کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید یا بصورت جدی روی آن سرمایه گذاری کنید، این فیلم نظرتان را تغییر خواهد داد.

سلام:

به نظر شما چرا باید هر چه زود کسب و کار اینترنتی خودمان را راه­ اندازی کنیم؟

در ادامه می­خواهم در مورد این موضوع به طور مفصل با شما صحبت کنم.

اولین و مهمترین دلیلی که باید حتماً به سمت کسب درآمد از اینترنت روی بیاوریم این است که کسب و کار اینترنتی در حال بلعیدن کسب و کارهای آفلاین است.

یکی از عزیزانی که دوره نخبگان وبمستر ما شرکت کرده بود گفت که آقای کلاته  برای بحت آموزش پایان ­نامه نویسی رفتم در بازار کارم تحقیق کردم و می­گفت که کسب و کارهای اینترنتی کلاً بازارهای آفلاین را کساد کردند و الان دیگر کسی نمی ­آید از ما خرید کند. همه آنلاین سرچ می­کنند.

یکی از مهمترین عواملی که باعث می­شود تا یکی دو سال آینده کسب و کارهای آفلاین از بین بروند این است که کسب و کارهای اینترنتی در اولویت قرار می­گیرند. اول، کسانی که می­خواهند در مورد مبحثی جستجو کنند در ابتدا از طریق گوگل و از طریق اینترنت جستجو می­کنند اگر پیدا نکردند به سمت محیط آفلاین می­روند. پس اولین موردی که خیلی مهم است و باید به آن توجه کنید این هست که کسب و کارهای آفلاین در حال نابودی هستند و در حال بلعیده شدن توسط کسب و کارهای اینترنتی هستند.

مورد بعد، عزیران کسب و کار اینترنتی یکی از مهمترین مزایایی که دارد درآمد بالا در کوتاه مدت است یعنی افرادی هستند که توانستند در عرض دو یا سه ماه به درآمدهای خیلی قابل توجهی برسند. از بچه­ های نخبگان وب مستر ما کسانی بودند که واقعاً پول دوره را نداشتند بدهند و در حال حاضر درآمدهای خیلی خوبی دارند مثلاً با فروش بلبرنیگ، با فروش قطعات و نرم­ افزارهای نقشه­ برداری، با فروش خدمات دکوراسیون منزل، با بحث تبلیغات کسانی هستند که سایتشان را به بازدید رساندند و الان تبلیغات می­گیرند.

روش­های بسیار زیاد و انواع روش­های درآمدزایی بسیار زیادی هست که می­تواند شما را به درآمد برساند. اما چیز بسیار مهمی که وجود دارد، الان این عکسی که می­بینید، بحثی هست که ما یک سفر سه روزه رفته بودیم و تمام این مواردی که شما اینجا می­بینید، تمام ایمیل­ هایی که آمده تماماً ایمیل­های واریز است و این نشان می­دهد که شما به چیزی فراتر از استقلال مالی خواهید رسید، یعنی شما نیاز نیست که حتماً سر کارتان باشید، نیاز نیست که دائماً بخواهید جواب گوشی را بدهید، نیاز نیست دائم جواب تلفن بدهید و با مشتری سر و کله بزنید فقط کافی است محصول را داخل سایت بگذارید و از شما خرید می­شود و ایمیل­­های واریزی را دریافت می­کنید.

بنابراین، شما به چیزی فراتر از استقلال مالی می­رسید علاوه بر این که شما درآمدهای بسیار عالی دارید، به هیچ عنوان درآمد شما محدود به زمان و مکان نیست و شما می توانید کسب درآمد در منزل و یا در مسافرت و یا حتی کسب درآمد در خواب داشته باشید. الان این عکسی که من اینجا گذاشتم برای زمانی است که ما سه چهار روز، به شمال کشور برای تفریح رفته بودیم و این عکس هم تمام واریزی­هایی هست که در این مدت برای من ایمیلش آمده. و این خیلی لذت­بخش است که شما برای این که درآمد داشته باشید نیازی نیست که حتماً بخواهید کار کنید و حتماً در محیط کارتان حضور داشته باشید.

مورد بعد که در حال حاضر و در شرایط کنونی ایران خیلی مهم است این است که شما به صورت رایگان و فقط با یک لپ­ تاپ یا با یک کامپیوتر درآمدهای خوبی از طریق اینترنت داشته باشید. در حال حاضر اجازه دهید یک مقایسه انجام دهیم، شما فرض کنید می­خواهید قطعات الکترونیک بفروشید. باید بروید خیابان لاله ­زار مغازه ­ای را کرایه کنید مثلاً اگر بخواهید در خیابان لاله ­زار کرایه کنید باید حداقل ماهی ده تومان کرایه دهید، حالا دو سه ماه خاک­ خوری را کنار بگذارید مورد بعد چقدر باید جنس در آنجا موجود داشته باشید که مشتری می­ آید جنس­های شما را ببیند و دردسرهای خاص خودش را خواهد داشت.

اما از طریق کسب و کار اینترنتی کافی است شما به صورت رایگان سایت­تان را بزنید، یک روزه سایت را بالا بیاورید، محصولات را داخلش بریزید و به صورت رایگان بازاریابی­ های خاصی وجود دارد که شما می­توانید در گوگل به وسیله­ ی تکنیک سئو سایت­تان را بالا بیاورید، می­توانید بازاریابی­ های ویدئومارکتینگ، اینستاگرام مارکتینگ را انجام بدهید، بازاریابی محتوا را می­توانید انجام دهید و از این طریق می­توانید بازدید بسیار زیاد و هدفمندی را به سمت کسب و کار خودتان بکشانید.

چرا طرف در بازار مغازه می­گیرد؟ چون به قول معروف پاخور دارد و افراد برای اینکه محصولات موردنظر خودشان را تهیه کنند به بازار می ­آیند حالا شما فرض کنید نیایید چند صد میلیون تومان هزینه کنید و ماهیانه چند ده میلیون تومان پرداختی داشته باشید، به صورت رایگان سایت­تان را بزنید، سئو کنید، بازاریابی­هایش را انجام بدهید و درآمدتان از آن­ها بیشتر خواهد شد.

این که به شما می­گویم من خودم در حوزه­ ی فروش تجهیزات هیدرولیک فعالیت می­کردم و در مدت خیلی کوتاهی از کسانی که در خیابان لاله ­زار یا خیابان قزوین فعالیت می­کردند درآمد من بالاتر بود به طوریکه کسانی که در آن بازارها بودند می­گفتند احمد لطفاً تو محصولات ما را از طریق سایتت بفروش. به این شکل شما می­توانید درآمدهای خیلی عالی داشته باشید.

مورد بعد، عزیزان بیایید اینجا را یک مقدار با دقت بیشتر بررسی بکنیم، به نظرتان در ایران حیف نیست که فقط کارمند بمانید؟ این که فقط شما از صبح تا بعداز ظهر به سر کار بروید، ۳۰ روز این کار را انجام دهید. یک نفر بالا سر شما باشد به شما امر و نهی کند، خیلی از مواقع هست که کار مورد علاقه ­تان را انجام نمی ­دهید و بروید سر کار و برگردید در نهایت یک حقوق خیلی خیلی اندکی را داشته باشید تا بتوانید گذران زندگی داشته باشید. در صورتی که در حال حاضر ایران پر از فراوانی است و پر از نعمت است و اگر فقط بخواهید کارمند بمانید از این همه نعمت، این همه پولی که در ایران هست و خیلی­ ها از آن استفاده می­کنند بی­ نصیب می ­مانید.

نظر من این است که در کنار کار کارمندی­تان حتمان یک کار دیگر انجام بدهید و در حال حاضر نمی­توانید هیچ کاری انجام بدهید (اگر کارمند باشید) غیر از کسب و کار اینترنتی، شما می­توانید در کنار کارمندی­تان کسب و کار اینترنتی خودتان را راه ­اندازی بکنید و به امید خدا بعد از یک مدتی( همین طور که داشتیم خیلی از دانشجویان ما بودند) کارمندی خودتان را رها می­کنید و فقط از طریق کسب و کار اینترنتی می­توانید گذران زندگی داشته باشید و درآمدهای خیلی خیلی عالی داشته باشید.

در حال حاضر وجود یک کسب و کار آزاد در کنار کارمندی خیلی واجب است چرا؟ چون این نعمت­هایی که در حال حاضر وجود دارد و این پول­هایی که خیلی از افراد درآمد دارند و آن را کسب می­کنند، شما از آن بی­ بهره نباشید و از طریق کسب و کار اینترنتی می­ توانید درآمدهای فوق­ العاده ­ای داشته باشید که به امید خدا بعد از یک مدتی کارمندی را رها کنید و به صورت مستقل خیلی راحت در هر جای دنیای که خواستید می­توانید کسب و کار عالی خودتان داشته باشید.

یک مورد بسیار لذت­بخش و شیرین که درامد فوق­ العاده شیرینی هست بحث درآمد نامحدود به صورت اتوماتیک است، شما با تولید فایل­های دیجیتال به صورت دانلودی، چه بخواهید محصولات فیزیکی بفروشید چه بخواهید آموزش آنلاین بدهید، می­ توانید آموزش ­هایی بدهید که در کنار این که دارید محصول فیزیکی­ تان را می­فروشید این محصول دیجیتالتان را می­توانید بفروشید و طرف فقط دانلود می­کند و پولش به حساب شما می­ آید و اگر بتوانید بعد از یک مدتی طوری این محصولتان را معرفی کنید که افراد شما را بشناسند، به صورت نامحسوس این محصول شما فروش می­رود و شما یک سیستم اتوماتیک می­توانید ایجاد کنید که این سیستم­تان را بفروشید، بازاریابی آن را به صورت اتوماتیک انجام بدهید و در نهایت درآمدهای فوق­ العاده ­ای داشته باشید.

درآمد نامحدود به صورت اتوماتیک یکی از درآمدهای بسیار شیرین و بارز کسب و کار اینترنتی هست شما با فروش محصولات دانلودی، چه کسب و کار اصلی­تان فروش محصولات فیزیکی است چه کسب و کار شما آنلاین هست، شما می­توانید محصولات دانلودی تولید کنید، می­توانید در هر کسب و کاری که هستید  آموزش دهید و آن را در سایت خود قرار دهید و افرد آن را از شما خرید کنند و آن را به فروش بگذارید البته به همین راحتی نیست  و باید لم­های آن کار را بدانید.

پیشنهاد اکید بنده این است حتماً حتماً  برای این که این موارد دستتان بیاید که چطور باید این کارها را انجام دهید، می بایست آموزش­هایی را ببینید.

امیدوارم با توجه آموزش­هایی که خدمت شما ارائه شد هر چه زودتر کسب و کار اینترنتی خودتان را راه ­اندازی کنید و به هدف مطلوب خود برسید.

 

 

احمد کلاته

من عاشق کسب و کار اینترنتی هستم. به نظر من کسب و کار اینترنتی جذاب ترین شغل دنیاست.

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
question
بستن
بستن