چرا شما هم می توانید درآمد عالی از اینترنت داشته باشید؟

سلام احمد کلاته هستم متخصص کارآفرینی و کسب و کار اینترنتی. و با توجه به سوالهای بسیار زیادی که عزیزان از ما می پرسند مبنی بر اینکه از کجا معلوم من هم بتوانم. می خواهم در این فایل به سه…

احمد کلاته

انتشار در: ۳۰ مهر ۱۳۹۷
امروز ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

سلام

احمد کلاته هستم متخصص کارآفرینی و کسب و کار اینترنتی. و با توجه به سوالهای بسیار زیادی که عزیزان از ما می پرسند مبنی بر اینکه از کجا معلوم من هم بتوانم.

می خواهم در این فایل به سه نکته اشاره بکنم که مطمئن هستم که صد در صد شما را قانع خواهد کرد که خوب شما هم بدون شک خواهید توانست که در حوزه فروش آنلاین به موفقیت و به هدف مطلوبتان برسید.

مورد اول: ببینید منی که الان در مقابل شما ایستادم و دارم صحبت می کنم از کارگری شروع کردم کارمندی کردم، کارآفرینی داشتم فروش آنلاین را تجربه کردم فروش محصولات فیزیکی، فروش محصولات دیجیتال، در بازار بودم، گشتم در حوزه فروش تجهیزات هیدرولیک، در حوزه آموزش بازرگانی خارجی در حوزه آموزش بازاریابی اینترنتی در بازار لاله زار خیابان قزوین گاهی اوقات شده است که من تا ساعت ۸-۹ شب از صبح تا ساعت ۸-۹ شب در بازار می گشتم و جنس های مختلف را پیدا کنم و واردکننده و تولیدکننده اصلی را پیدا کنم که بتوانم با قیمت خوبی محصول را بخرم و بفروشم و فروش اینترنتی داشته باشم. و در حال حاضر به هدف مطلوب خودم رسیدم.

فروش آنلاین

 

اما می خواهم یک نکته ای را به شما بگویم منی که الان دارم به شما صحبت می کنم از نظر توانایی از نظر استعداد از نظر علم و دانش از هر نظری که بگویید معمولی ترین آدمی هستم که شما می توانید تصور کنید یعنی هیچ موقع فکر نکنید اگر من حالا توانستم بیایم کسب و کارم را به یک حدی برسانم یک آدم خاصی بوده که توانسته این کار را بکند. اصلا. استیو جابز یک حرف خیلی خوبی می زند که اگر افرادی می گویند که طرف به فلان جا رسیده او توانسته. او برای ما نیست که این فقط به خاطر توجیه کردن یک سری بهانه های ذهنی است. و من می خواهم این را به شما بگویم که اگر من توانستم  با فروش آنلاین موفق شوم هر کس دیگری صد در صد می تواند. این طوری به شما بگویم. اگر من توانستم کسب درآمد از اینترنت را به حد مطلوبم برسانم هر کس دیگری هم صد در صد می تواند. بگذارید خیالتان را راحت کنم.

فروش آنلاین

مورد بعدی: خیلی از دانشجویان دوره نخبگان وب مستر ما ابتدایی که آمدند سر کلاس همشون دو به شک بودند، حتی خیلی هایشان ایده نداشتند و ایده هایشان را خودم بهشان دادم گفتم که تو این ایده را پیاده کن و حرف هایی که می زنم گوش کن شک نکن به نتیجه می رسی. کسانی که این کارها را انجام دادند همه شان الان موفق هستند در زمینه فروش بلبورینگ، آموزش پیانو، طراحی سایت و در زمینه تولید محتوا در حوزه زیبایی. خیلی حوزه های دیگر. هر کسی که آمده خیلی هایشان بودند که باور بفرمایید پول دوره را نداشتند بدهند اما آمدند تلاش کردند و الان درامدهای عالی از فروش آنلاین  باشند. همه آنها آدم های بسیار بسیار معمولی بودند حتی زنان خانه داری که قصد داشتند هم در خانه باشند و هم به  کسب درآمد در منزل مشغول باشند. که دقیقا در شرایطی که الان شما قرار دارید و شاید که در شک باشید ابهام داشته باشید که آیا می شود آیا نمی شود دقیقا آنها هم مثل شما بودند اما آمدند شروع کردند اراده کردند و خدا را صد هزار مرتبه شکر به نتیجه رسیدند. و من واقعا خوشحالم و واقعا لذت می برم آرامش قلبی پیدا می کنم که این افراد توانستند به نتیجه برسند.

مجموعه پادکست "نوروز با آکادمی کسب و کار اینترنتی"

 

مورد سوم: عزیزان ببینید شما اصلا فکر نکنید که طراحی سایت ، بازاریابی و فروش آنلاین یک چیز خیلی خفنی است. شما از همین الان به محض اینکه تصمیم بگیرید تا آخر شب می توانید یک سایت خوب داشته باشید. شما می توانید از طریق بازاریابی اینترنتی به صورت رایگان می توانید ترافیک فوق العاده ارزشمند و فوق العاده زیادی به سمت وب سایتتان جذب کنید. می توانید فروش های فوق العاده زیادی داشته باشید فراموش کنید محیط های آف لاین را که طرف باید ده سال ۱۵ سال فعالیت می کرد تا مغازه اش به یک حدی برسد. الان دیگر این طوری نیست شما اگر آموزش ببینید و راه را بلد باشید اگر بتوانید از ابزارهای بازاریابی اینترنتی درست استفاده کنید بدانید که چه ابزاری را چه زمانی و کجا استفاده کنید بتوانید محتوایتان را خوب پخش کنید استراتژی تبلیغ نویسی و معرفی محصولتان را خوب بلد باشید باور بفرمایید که موفقیت شما از حد تصورتان بیشتر خواهد بود.

فروش آنلاین

مطلبی که دارم به شما می گویم کاملا تجربه کردم کسی که دارد با شما صحبت می کند تمام این راه را رفته است همه ناامیدی ها را تجربه کرده همه دلسردی ها را تجربه کرده شکست ها را تجربه کرده موفقیت ها را تجربه کرده در تمام این حوزه ها فعالیت کرده و الان اومده جلوی دوربین و به شما درباره فروش آنلاین می گوید که می توانید. پس خواهش می کنم با توجه به این سه مورد که به شما گفتم کسب و کار اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید چون چاره ای نیست عزیزان. بخواهید و نخواهید باید وارد این حوزه بشوید پس من از شما خواهش می کنم که هر چه زودتر تصمیم خودتان را بگیرید و وارد بحث فروش آنلاین بشوید و از این طریق به موفقیت برسید و من را با خبرهای موفقیتتان خوشحال کنید.

 

مطالب مرتبط

۵ دیدگاه ها

 1. Avatar

  سلام اقای مهندس من یک سایت زدم قالب اوادا گرفتم این قالب اعصاب منو بهم ریخته از میهن وب هاست گرفتم خیلی سخته شما فکری برای من سراغ ندارین محصول اماده هست و هاست و همه چی اماده ولی قالب سایت چندهفته شده گیرشم دیگه اعصابی برام نذاشته.

  پاسخ
  • مهران نوروزخانی

   سلام مجید عزیز
   آموزش کامل طراحی سایت و به درآمد رساندن آن در دوره جامع نخبگان وبمستر آورده شده . برای اطلاعات بیشتر میتوانید مطالب صفحه دوره را مطالعه کنید: https://kalaateh.com/nokhbegan

   پاسخ
 2. مهرداد

  سلام خدمت آقای کلاته، خوب الان از کجا شروع کنم؟ این? کلیپ رو هم نگاه کردم

  پاسخ
 3. علی پاسبان

  سلام جناب آقای احمد کلاته واقعا حرفهای قشنگی بود و بسیار دل گرم کنند من که خودم تقریبن پسر بزرگم سن شما را دارد و یک عمر تجرب کار آزاد را دارد باز حرفهایتان برای من دل گرم کنند بود و امیدوارم که از آموزشهاتان بهترین استفاده را بکنم ممنون از لطفتان

  پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close-link