اکانت Google My Business چیست و چرا به آن نیاز داریم؟ + آموزش تصویری

ت Google My Business به شما امکان می دهد وقتی افراد به صورت آنلاین به دنبال شما هستند، شما را در نتایج جستجو پیدا کنند. این نرم افزار رایگان است و آن را به یک ابزار مناسب برای بازاریابی مناسب…

امیررضا

انتشار در: ۶ مرداد ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

اکانت Google My Business به شما امکان می دهد وقتی افراد به صورت آنلاین به دنبال شما هستند، شما را در نتایج جستجو پیدا کنند. این نرم افزار رایگان است و آن را به یک ابزار مناسب برای بازاریابی مناسب برای مشاغل کوچک و بزرگ تبدیل می کند.

این راهنمای جامع ما به شما نشان می دهد که چگونه می توانید حساب کاربری خود را راه اندازی کنید و به کار بگیرید.

 

چرا به حساب Google My Business نیاز دارید؟

مطمئن نیستید که آیا به حساب Google My Business نیاز دارید؟ در اینجا به شما می گوییم که چرا به یک حساب Google My Business نیاز خواهید داشت.

قابل کشف باشید

جستجو، دیجیتالی است. حتی اگر شما یک فروشگاه قدیمی و آجر و ملات را اداره می کنید، مشتری ها و چشم انداز شما بصورت آنلاین هستند. و اینجاست که معمولاً مشتری ها، جستجوی خود را برای شرکت، محصولات یا خدمات شما آغاز می کنند.

آیا شما به دنبال حضوری فیزیکی مشتری یا ترافیک وب هستید؟ گوگل مرجع جستجوی نهایی است. یک اکانت Google My Business  ،تضمین می کند که وقتی شخصی شرکت شما را در گوگل یا گوگل مپ جستجو می کند، آن را پیدا می کند. پس از اینکه نام شرکت شما جستجو شد، اطلاعات مربوطه مانند آدرس فیزیکی، صفحه وبسایت و شماره تلفن و… برای مشتری نشان داده می شود.

 

حساب های Google My Business همچنین سئو محلی شما را بهبود می بخشد. بنابراین وقتی کسی شما را جستجو می کند، در صفحه یک ظاهر می شوید، نه صفحه دو یا بدتر.

حتی اگر از قبل در وب حضور موثر داشته باشید، یک حساب Google My Business  به شما اطمینان می دهد که نتایج برتر را کسب می کنید. حساب ها همچنین به تجزیه و تحلیل ها دسترسی می یابند و به شما این امکان را می دهند تا استراتژی های تبلیغاتی ارسالی و ارزشی خود را تنظیم کنید.

مشتریان را آگاه نگه دارید

اجازه ندهید که مشتریان در مورد جزئیات مهم تجارت شما حدس بزنند. اطمینان حاصل کنید که وقتی شخصی کسب و کار شما را جستجو می کند، مستقیماً از منبع، اطلاعات قانونی پیدا می کند.

لیست Google My Business شما شامل اطلاعات تماس، ساعات کاری و سایر جزئیات ضروری است. می توانید برای به اشتراک گذاشتن خدمات گسترده، موقت بسته شده یا کاملاً بازگشایی شده، اطلاعات را به روزرسانی کنید . گوگل دارای سئو محلی قوی است، بنابراین اطلاعاتی که به اشتراک می گذارید بالاتر از سایر سایت ها قرار می گیرد.

اطلاعات غلط می تواند به تجربیات بد مشتری و فرصت های از دست رفته منجر شود. تصور کنید که مشتری تصمیم به سر زدن به فروشگاه شما می گیرد و می بیند که فروشگاه شما بسته است. پس حتما سعی کنید که اطلاعات درست به مشتری بدهید.

یک حساب Google My Business به شما امکان می دهد تا مشتریان را آگاه نگه دارید.

اعتماد مصرف کننده را افزایش دهید

نمایه گوگل برای کسب و کار، اعتباری را به شرکت شما اعطا می کند. به اثبات نیاز دارید؟ آمار نشان داده که مشتریان ۷۰٪ بیشتر احتمال دارد از کسب و کار های دارای لیست Google My Business دیدن کنند.

یک مطالعه دیگر نشان داد کسب و کار های دارای لیست کامل در گوگل، دو برابر بیشتر اعتماد مشتریان را جلب می کنند.

اعتماد هنگام تصمیم گیری برای خرید، یک عامل اصلی است. هرچه مصرف کننده اطمینان بیشتری داشته باشد، احتمال خرید آنها نیز بیشتر است. اعتبار قابل توجهی که از گوگل به دست آمده کافی است تا افراد را مجاب کنید تا ۳۸٪ بیشتر از فروشگاه شما دیدن کنند و ۲۹٪ بیشتر احتمال دارد چیزی بخرند.

نحوه راه اندازی Google My Business

برای ایجاد نمایه Google My Business خود این مراحل را دنبال کنید.

مرحله ۱

وارد Google My Business شوید.

برای ورود به سایت به https://www.google.com/business/بروید. می توانید با یک حساب گوگل از قبل موجود به سیستم وارد شوید یا یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید. اگر از قبل وارد سیستم شده اید، به مرحله بعدی بروید.

نکته: مطمئن شوید که با دامنه ایمیل مشاغل خود ثبت نام کرده اید.
نحوه راه اندازی Google My Business

نحوه راه اندازی Google My Business

مرحله ۲

تجارت خود را اضافه کنید.

نام تجاری خود را وارد کنید اگر در منوی کشویی ظاهر نشد، روی Add your business to Google  کلیک کنید. سپس طبقه مناسب را برای تجارت خود انتخاب کنید.

نحوه راه اندازی Google My Business

نحوه راه اندازی Google My Business

نحوه راه اندازی Google My Business

نحوه راه اندازی Google My Business

مرحله ۳

مکان خود را وارد کنید.

اگر موقعیت مکانی فیزیکی دارید که مشتریان می توانند از آن بازدید کنند، Yes را انتخاب کنید. سپس آدرس خود را اضافه کنید. همچنین ممکن است از شما خواسته شود که نشانگر موقعیت مکانی را روی نقشه قرار دهید. اگر کسب  وکار شما مکانی ندارد که مشتریان بتوانند از آن بازدید کنند و سرویسی را ارائه می دهید، می توانید منطقه خدمات خود را لیست کنید.

نحوه راه اندازی Google My Business

نحوه راه اندازی Google My Business

نحوه راه اندازی Google My Business

نحوه راه اندازی Google My Business

مرحله ۴

اطلاعات تماس خود را پر کنید.

شماره تلفن و آدرس وب سایت خود را وارد کنید تا مشتریان بتوانند به شما برسند. اگر از صفحه فیس بوک به جای وب سایت استفاده می کنید، می توانید به جای آن اضافه کنید.

مرحله ۵

لیست خود را به پایان رسانده و مدیریت کنید.

اگر می خواهید به روزرسانی ها و اعلان ها را دریافت کنید، Yes را تیک بزنید. سپس بر روی Finish کلیک کنید. از شما خواسته می شود تا شغل خود را تأیید کنید.

نحوه راه اندازی Google My Business

نحوه راه اندازی Google My Business

 نحوه تأیید شغل خود در گوگل

اکنون که حساب شما تنظیم شده است ، نحوه تأیید شغل شما در گوگل را به شما آموزش خواهیم داد. برای بیشتر مشاغل، تأیید صحت گوگل شامل درخواست کارت پستال است.

مرحله ۱

وارد Google My Business شوید.

برای ورود به سایت به www.google.com/business بروید.

مرحله ۲

اکنون روی تأیید کلیک کنید.

اگر چندین حساب Google My Business دارید، حتماً مورد صحیح را انتخاب کنید.

مرحله ۳

روشی برای تأیید انتخاب کنید.

Postcard by Mail  گزینه پیش فرض تأیید است. اگر شغل شما واجد شرایط سایر روش ها، از جمله phone  یا email است، روش مورد نظر خود را انتخاب کنید. جزئیات مورد نیاز را پر کنید. دوبار بررسی کنید تا مطمئن شوید که اطلاعات را به درستی وارد کرده اید، سپس فرم را ارسال کنید.

رسیدن کارت پستال می تواند چند روز تا دو هفته طول بکشد. وقتی کارت پستال خود را دریافت کردید، وارد سیستم شوید و از فهرست روی Verify location کلیک کنید. کد تأیید پنج رقمی را از کارت پستال خود وارد کنید.

توجه: ممکن است چند هفته طول بکشد تا لیست کسب و کار شما در گوگل ظاهر شود. در حالی که منتظر تایید هستید، برنامه Google My Business را دانلود کنید تا بتوانید حساب خود را مدیریت کنید.

پایان

خب در این پست آموزش ایجاد اکانت Google My Businees و ویرایش آن را یاد گرفتیم. در روز های آینده سعی می کنیم پستی راجع به بهینه سازی پروفایل Google My Business به شما ارائه دهیم.

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *