برترین افزونه های نظرسنجی از کاربران در وردپرس

در وردپرس می توانید از افزونه های نظرسنجی استفاده کنید تا به راحتی یک نظرسنجی آنلاین در سایت خود ایجاد کنید.در این مقاله همراه ما باشید

عارفه عسکری

انتشار در: ۲ آذر ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

آیا می خواهید فرم های نظرسنجی را در سایت خود اضافه کنید و بازخورد کاربران یا فیدبک مربوط به آنها را برای محصولات یا خدمات خود جمع آوری کنید؟ در وردپرس می توانید از افزونه های نظرسنجی استفاده کنید تا به راحتی یک نظرسنجی آنلاین در سایت خود ایجاد کنید. با این حال ، وجود چندین افزونه در مارکت می تواند شناسایی بهترین افزونه متناسب با نیازهای شما را دشوار کند.

به همین دلیل بهترین افزونه های نظرسنجی وردپرس را برای کمک به شما در جمع آوری بازخورد کاربر انتخاب کرده ایم. پس تا انتها این مقاله را بخوانید.

انتخاب برترین افزونه های نظرسنجی در وردپرس

یک افزونه نظرسنجی خوب فرم شما را برای چشم کاربران جذاب می کند. رابط کاربری آسان به همان اندازه مهم است بنابراین می توانید نظرسنجی های خود را به راحتی شکل دهید.

با ایجاد یک نظرسنجی آنلاین موثر ، می توانید نظرات کاربران خود را جمع آوری کنید و دقیقاً بدانید که آنها چقدر خدمات شما را خوب می بینند. سپس ، با اطلاعات جمع آوری شده ، می توانید آنرا بهبود دهید و سایت خود را برای تبدیل های بیشتر بهینه کنید.

اما این فقط در صورتی امکان پذیر است که نظرسنجی شما جذاب ، سرگرم کننده و کاربرپسند باشد. برای به دست آوردن حداکثر مشارکت کاربر ، باید مطمئن شوید که فرم های نظرسنجی شما هم زیبا و هم معقول هستند. بنابراین ، شما به یک افزونه نیاز دارید که به شما اجازه می دهد همه کارها را انجام دهید.

همچنین باید یک افزونه نظرسنجی انتخاب کنید که به شما امکان دهد گزارش های نظرسنجی خود را به زیبایی ارائه دهید. اگر می خواهید نتایج را در وب سایت خود نمایش دهید ، به افزونه ای نیاز دارید که به شما امکان می دهد نتایج نظرسنجی خود را جاسازی کنید. به همین ترتیب ، اگر می خواهید از اطلاعات ارسالی توسط کاربر در سیستم عامل های دیگر با استفاده از صفحه گسترده یا یک نرم افزار CRM استفاده کنید ، گزینه صادرکردن نیز مهم است.

افزونه های این لیست با توجه به ویژگی هایی که یک افزونه بررسی خوب باید داشته باشد برای شما عزیزان جمع آوری شده اند. بیایید اکنون آنها را با یکدیگر بررسی کنیم.

WPForms

WPForms از افزونه های نظرسنجی از کاربران در وردپرس

WPForms از افزونه های نظرسنجی از کاربران در وردپرس

WPForms بهترین افزونه فرم تماس با وردپرس موجود در بازار است. این یک پلاگین ساده و کاربر پسند سازنده فرم کشیدن و رها کردن/drag&dropاست که به شما امکان می دهد فرم های زیبا و نظرسنجی و همچنین فرم های تماس ساده و فرم های پیشرفته مانند فرم های سفارش ، فرم های اهدا ، فرم های پرداخت و غیره را ایجاد کنید.

WPForms دارای یک افزودنی آسان برای استفاده ، در عین حال قدرتمند برای نظرسنجی ها است که شما را قادر می سازد نظرسنجی های بسیار جذاب وردپرس را در کمترین زمان ایجاد کنید. فقط با چند کلیک می توانید از سازنده فرم کشیدن و رها کردن برای افزودن فیلدها استفاده کنید.

مزایای WPForms

این افزونه زمینه های نظرسنجی هوشمندی را برای ایجاد نظرسنجی های جذاب و پیچیده ارائه می دهد. می توانید از فیلدهای متنی ، قسمتهای کشویی ، دکمه های رادیویی ،چک باکس ها ، رتبه بندی یا ریتینگ ها(شروع ، قلب ، انگشت شست به بالا) ، مقیاس لیکرت و موارد دیگر در فرم های نظرسنجی خود استفاده کنید. علاوه بر این ، این یک ویژگی منطقی هوشمند دارد که به شما امکان می دهد سوالات را بر اساس پاسخ های قبلی فیلتر و شخصی سازی کنید.

مهمتر از همه ، WPForms در بهترین ویژگی گزارشگری نظرسنجی در کلاس بهترین است. در حالی که بیشتر افزونه های نظرسنجی در مارکت فاقد ویژگی تجزیه و تحلیل و گزارش دهی مناسب هستند ، WPForms گزارش های تصویری بدون وقفه را برای فرم های شما ارائه می دهد. شما می توانید نتایج نظرسنجی را در هر صفحه از سایت خود با یک کد کوتاه نشان دهید و همچنین گزارشات را صادر کرده و در شبکه های اجتماعی یا ارائه پاورپوینت به اشتراک بگذارید.

همچنین ، این مقایسه ها را بررسی کنید ،

  • WPForms در مقابل TypeForm
  • WPForms در مقابل FormStack

راهنمای کامل گام به گام ما را در مورد چگونگی استفاده از WPForms را میتوانید با جستجوکردن در سایر مقاله های سایت کلاته بخوانید.

Polldaddy

Polldaddy از افزونه های نظرسنجی از کاربران در وردپرس

Polldaddy از افزونه های نظرسنجی از کاربران در وردپرس

Polldaddy یک افزونه محبوب وردپرس برای نظرسنجی ها و جمع آوری اطلاعات است. این یک محصول WordPress.com است بنابراین برای دریافت افزونه API باید یک حساب WordPress.com ایجاد کنید. برخلاف سایر افزونه های موجود در این لیست ، این یک افزونه فرم تماس نیست بنابراین نمی توانید از آن برای ایجاد نوع دیگری از فرم استفاده کنید.

شما می توانید افزونه را در نسخه رایگان و همچنین نسخه پیشرفته و پریمیوم پیدا کنید. اگرچه می توانید با نسخه رایگان شروع کنید ، این نسخه از ویژگی های محدودی برخوردار است و همچنین یک عیب نیز این است که در فرم های نظرسنجی شما نشان Polldaddy را نشان می دهد.

Polldaddy یک رابط کشیدن و رها کردن یا  drag&dropساده برای ایجاد نظرسنجی های وردپرس دارد. در نظرسنجی های خود می توانید از انواع مختلف سؤالات از جمله مقیاس چند گزینه ای ، متن آزاد و لیکرت استفاده کنید. پس از ایجاد فرم های نظرسنجی ، می توانید آنها را در وب سایت ، ایمیل مستقیم یا اکانت های شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید و اطلاعات را جمع آوری کنید. مهمتر از همه ، به شما امکان می دهد گزارش هایی با ویژگی خواندن آسان تهیه و به اشتراک بگذارید.

Formidable Forms

Formidable Forms از افزونه های نظرسنجی از کاربران در وردپرس

Formidable Forms از افزونه های نظرسنجی از کاربران در وردپرس

Formidable Forms یکی دیگر از افزونه های قدرتمند فرم تماس با وردپرس است که به شما امکان می دهد فرم های ساده تا پیشرفته را به راحتی ایجاد کنید. این افزونه مجموعه ای از زمینه های فرم آماده برای استفاده شامل مقیاس های Likert ، زمینه های چک باکس ، دکمه های رادیویی و غیره و یک رابط کشیدن و رها کردن(drag&drop)ساده برای ساخت فرم های پیچیده بررسی را فراهم می کند.

Formidable Forms در ارائه گزینه هایی برای نمایش نتایج نظرسنجی در نمودارها و گراف ها عالی است. شما به راحتی می توانید نمودارها ، جداول ، هیستوگرام ها ، نمودارهای دایره ای و غیره ی چشم نواز ایجاد کنید و آنها را در صفحات و پست های خود قرار دهید. به اشتراک گذاشتن گزارش های نظرسنجی خود با مخاطبان سایت بسیار آسان است.

علاوه بر این ، اگر می خواهید گزارش ها را با لیست ایمیل خود به اشتراک بگذارید ،این کار با افزودنی های بازاریابی مانند ActiveCampaign ، AWeber و غیره آسان است.

Ninja Forms

Ninja Forms از افزونه های نظرسنجی از کاربران در وردپرس

Ninja Forms از افزونه های نظرسنجی از کاربران در وردپرس

Ninja Forms یکی دیگر از افزونه های محبوب فرم تماس است که در مارکت موجود است. این افزونه تعدادی پسوند را ارائه می دهد که می توانید برای ساخت هر نوع فرم وردپرس از جمله فرم نظر سنجی استفاده کنید.

افزونه اصلی برای بارگیری و استفاده رایگان است (می توانید مستقیماً از WordPress.org آنرا دانلود کنید). با این وجود ، برای ایجاد فرم نظرسنجی باید حداقل دو برنامه افزودنی را خریداری کنید: Conditional Logic و Multi-Part Forms. برنامه های افزودنی را می توانید به صورت جداگانه یا با هر برنامه ای خریداری کنید.

با استفاده از فرم های چند صفحه ای می توانید نظرسنجی را در صفحه اول به کاربران معرفی کنید و سپس سؤالات خود را در صفحه دو نشان دهید. این نظرسنجی را تعاملی تر می کند. با این حال ، این افزونه فاقد ویژگی های گزارش دهی و ارائه داده است.

Quiz and Survey Master

Quiz and Survey Master از افزونه های نظرسنجی از کاربران در وردپرس

Quiz and Survey Master از افزونه های نظرسنجی از کاربران در وردپرس

Quiz and Survey Master یک افزونه اختصاصی برای افزودن نظر سنجی و آزمونها در سایت های وردپرس است. برخلاف سایر افزونه های سازنده فرم همه در یک فرم که در این لیست ارائه کرده ایم ، این افزونه به طور خاص برای بررسی ساختار ساخته شده است. از این رو ، دارای ویژگی های مفید بسیاری برای فرم های نظرسنجی است.

افزونه پایه رایگان است و می توانید آن را از صفحه رسمی افزونه وردپرس دانلود کنید. با استفاده از نسخه رایگان این افزونه می توانید نظرسنجی های چند صفحه ای آنلاین ایجاد کرده و در سایت وردپرس خود اضافه کنید. هنگامی که نظرسنجی توسط کاربر به پایان رسید ، یک ایمیل به عنوان تشکر را برای کاربر برای تکمیل نظرسنجی ارسال می کند.

با این حال ، ویژگی گزارش و تجزیه و تحلیل در نسخه رایگان در دسترس نیست. برای دریافت موارد اضافی باید افزودنی پریمیوم یا پولی آنها را خریداری کنید.

Form Maker by WD

Form Maker by WD از افزونه های نظرسنجی از کاربران در وردپرس

Form Maker by WD از افزونه های نظرسنجی از کاربران در وردپرس

Form Maker by WD یکی دیگر از افزونه های فرم ساز وردپرس است که می توانید از آن برای ایجاد نظرسنجی استفاده کنید. این افزونه دارای مجموعه ای از زمینه های فرم شامل چند گزینه ، رتبه بندی ، ستاره ، درجه و غیره برای ساخت فرم های بررسی است. با استفاده از ابزار نظرسنجی آن ، می توانید فرم های نظرسنجی چند صفحه ای را با منطق شرطی ایجاد کنید.

این پلاگین دارای یک رابط drag&drop یا کشیدن و رها کردن برای ساخت فرم است که ایجاد آن را آسان و سریع می کند. اگر می خواهید یک فرم اضافی به فرم های خود اضافه کنید ، می توانید از گزینه ویرایشگر CSS سفارشی آن استفاده کنید. علاوه بر این ، چندین الگو از قبل ساخته شده برای نگهداری از نیازهای طراحی شما وجود دارد.

هر زمان که ویژگی ها و گزینه های بیشتری بخواهید ، می توانید افزودنیهای برتر آنها را خریداری کنید. اگرچه این افزونه برای ایجاد نظرسنجی مناسب است ، اما گزینه گزارش را از دست می دهد.

wp-polls

wp-polls از افزونه های نظرسنجی از کاربران در وردپرس

wp-polls از افزونه های نظرسنجی از کاربران در وردپرس

WP-Polls ابزاری اساسی برای ایجاد نظرسنجی در وردپرس است. با این کار می توانید پاسخ های ساده کاربر را از طریق چک باکس و دکمه های رادیویی جمع آوری کنید. وقتی کاربران در نظرسنجی های شما شرکت می کنند ، نتایج را بلافاصله نشان می دهد. برخلاف سایر افزونه های موجود در لیست ، این یک فرم ساز نیست.

ایجاد نظرسنجی با استفاده از این پلاگین بسیار آسان و مستقیم است. شما به سادگی از داشبورد وردپرس خود به منوی نظرسنجی ها رفته و یک سوال نظرسنجی ایجاد کرده و گزینه های پاسخ را اضافه می کنید. سپس ، می توانید نظرسنجی ها را با استفاده از کد یا به عنوان ابزارک در سایت خود اضافه کنید.

این یک ابزار بسیار ساده است که می توانید برای ابتدایی ترین سطح نظرسنجی ها از آن استفاده کنید.

Forms by CaptainForm

Forms by CaptainForm از افزونه های نظرسنجی از کاربران در وردپرس

Forms by CaptainForm از افزونه های نظرسنجی از کاربران در وردپرس

Forms by CaptainForm یک افزونه فرم ساز وردپرس است که دارای ویژگی ها و انعطاف پذیری گسترده ای است. این افزونه به شما امکان می دهد هر نوع فرم ، از جمله فرم تماس ساده ، فرم نظرسنجی ، فرم ثبت رویداد ، فرم پرداخت و غیره را ایجاد کنید.

این پلاگین یک رابط کاربری ساده و کاربرپسند برای ایجاد فرم ها ارائه می دهد. سپس ، می توانید آنها را در پست های وبلاگ ، صفحات ، ستون های فرعی یا پاپ آپ ها ارسال کنید تا نظرات کاربران را جمع آوری کنید. این دارای تعداد زیادی قسمت فرم است و شامل یک سری منطق های شرطی برای فیلتر کردن سوالات است.

به عنوان یک مالک سایت ، پس از هر بار ورود به سیستم ایمیل و پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. همچنین می توانید گزارش های بی درنگ فرم های نظرسنجی خود را مشاهده کنید.

Social Polls

Social Polls از افزونه های نظرسنجی از کاربران در وردپرس

Social Polls از افزونه های نظرسنجی از کاربران در وردپرس

نظرسنجی های اجتماعی یک افزونه وردپرس توسط Opinion Stage است. اگر می خواهید انواع مختلفی از محتوای تعاملی از جمله نظرسنجی ها ، جمع آوری های اطلاعات ، آزمونها ، نمایش اسلایدها و غیره را در سایت وردپرس خود اضافه کنید ، این افزونه انتخاب خوبی است.

برای جذابیت بیشتر آنها می توانید تصاویر و فیلم ها را به نظرسنجی های خود اضافه کنید. این افزونه از انواع مختلف سؤالات از جمله انتخاب های تک یا چندگانه ، سؤالات باز و غیره پشتیبانی می کند. همچنین ، می توانید یک فراخوانی در پایان نظرسنجی برای جمع آوری راهنمای سایت خود ایجاد کنید.

ایجاد نظرسنجی ، جمع آوری اطلاعات یا هر محتوای تعاملی دیگر با استفاده از این افزونه بسیار آسان است. وقتی فرم های نظرسنجی ایجاد می شود ، می توانید آنها را در مکان های مختلف سایت خود (پست ها ، صفحات ، ساید بارها) اضافه کنید.

yop-poll-plugin

yop-poll-plugin از افزونه های نظرسنجی از کاربران در وردپرس

yop-poll-plugin از افزونه های نظرسنجی از کاربران در وردپرس

Poll YOP به شما کمک می کند نظرسنجی ها و جمع آوری اطلاعات وردپرس را برای جمع آوری نظرات خود ایجاد کنید. سپس می توانید نظرسنجی را با استفاده از کد کوتاه یا ابزارک در سایت خود اضافه کنید و همزمان چندین نظرسنجی را در سایت خود انجام دهید.

نظرسنجی هایی که ایجاد کرده اید می توانند به راحتی کپی یا ویرایش شوند ، بنابراین می توانید برای کارهای دیگر وقت صرفه جویی کنید. به همین ترتیب ، گزینه زمان بندی نظرسنجی به شما امکان می دهد کارهای خود را زودتر انجام دهید و به شما کمک کند تا نظر سنجی های خود را یکی پس از دیگری انجام دهید.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه های نظرسنجی وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید سایر راهنمایی های ما در مورد افزونه های دیگر وردپرس و برترین افزونه های وردپرس در سال ۲۰۲۰را بررسی کنید.برای این کار می توانید به سایر مقاله های سایت کلاته مراجعه کنید و برترین افزونه ها را جست و جو کنید.

پایان

سپاس که سایت کلاته را برای مطالعه و افزایش آگاهی خود برگزیدید.

https://www.isitwp.com/best-wordpress-survey-plugins-compared/

 

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *