۶ ترند بازاریابی در سال ۹۹

همه ما از وقتی که به خاطر داریم آرزوی این را داشتیم که در هر کاری که می خواهیم وارد شویم نفر اول آن کار باشیم و بتوانیم همه ی رقبای خود را پشت سر بگذاریم. این طرز تفکر از…

امیررضا

انتشار در: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود 6 دقیقه زمان می برد

همه ما از وقتی که به خاطر داریم آرزوی این را داشتیم که در هر کاری که می خواهیم وارد شویم نفر اول آن کار باشیم و بتوانیم همه ی رقبای خود را پشت سر بگذاریم. این طرز تفکر از زمان بازی های بچگی مان تا امروزه که به عنوان یک فرد شاغل در اجتماع در حال فعالیت هستیم همراه ما بوده است.

اصولا این آرزو ها چیزی جز یک رویا نیستند و زحمتی ندارد و به همین خاطر نمی توان از آن پاداشی نیز گرفت ، شما باید این رویای خود را تبدیل به یک هدف کرده و به با تمام انرژی خود و با استفاده از یک برنامه و یا یک نقشه برای راهنمایی خود در این مسیر تمام تلاش خود را برای به واقعیت تبدیل کردنش به کار بگیرید.

اینجا جایی است که ما برای کمک به شما وارد می شویم

امروزه در عرصه بازاریابی رقبای زیادی وجود دارند که مدت ها قبل تر از شما کار خود را شروع کرده اند و از امکاناتی مانند بودجه بالا و نیروی کار بیشتری بهره می برند ، پس شما چطوری باید اصلا در این بازار دوام بیارید ؟ پیشرفت کردن با وجود این همه رقیب سر سخت اصلا امکان پذیر است ؟ آیا شما می توانید اصلا موفق باشید ؟بله! بله! و باز هم بله!. فقط کافیست که در ادامه این مطلب با ما همراه باشید. ما به شما قول می دهیم که با اتمام مطالعه کردن این راهنما و دیدن ویدیو این راهنما تمام راه مسیری که باید در راه موفقت خود طی کنید برای شما روشن خواهد شد و می توانید به راحتی پس از آن انتهای مسیری که منجر به موفقت شما می شود را مشاهده کنید.

فقط کافیست در ادامه این مسیر ما را همراهی کنید.

 

در این ویدیو ما به شما تمام زیر و بم اصولی که لازم است بلد باشید را توضیح داده ایم . اگر میخواهید فقط در ۱۰ دقیقه تمام اطلاعات لازم را کسب کنید فقط کافیست روی ویدیو زیر کلیک کنید

خوب بگذارید تمام این عوامل را یک به یک برای شما توضیح دهیم:

شما برای موفقت در بازاری که امروزه در جریان است نیاز دارید تا اصول خاصی را حتما رعایت کنید تا بتوانید از بقیه رقبای خود جلو بزنید. این اصول ها را می توان در ۶ دسته اصلی جا داد :

 1. وسواس در تبلیغات
 2. سئو و استراکچر
 3. استفاده از همه ابزار های بازاریابی
 4. تلفن مارکتینگ
 5. ویدئو مارکتینگ
 6. بلاگری

حال بیاید هر کدام از این گزینه ها را با هم بررسی کنیم:

۱. وسواس در تبلیغات

مهم ترین و پایه ترین اصل برای افزایش فروش در هر عرصه ای بدون شک تبلیغات است و مطمئن هستیم که شما هم در این زمینه با ما هم نظر هستید. اما امروزه بازار تبلیغات به شدت شلوغ و اشباه شده است و یادگیری نحوه درست آن در این بین تبدیل به دردسر بزرگی برای همه تازه واردان این عرصه شده است.

نگران نباشید ما برای کمک به شما اینجا هستیم. شما لازم است برای برای تبلیغات درست فقط اصول یکسری اصول ساده  را رعایت کنید:

برای آشنایی و یادگیری نحوه درست تبلیغات اینستاگرام  میت وانید به این راهنمای آکادمی کلاته مراجعه کنید :

چگونه در اینستاگرام تبلیغات کنیم – ۶ قدم مهم برای تبلیغات در اینستاگرام

 

شما در اولین قدم در زمینه پیشرفت به وسیله تبلیغات باید سعی کنید که صبر خود را زیاد کنید.در بهترین حالت ممکن در شروع کار می توانید ۱ درصد از تمام بازدید کنندگان خود را به مشتری تبدیل کنید اما با استفاده از روش هایی که قبلا در دیگر ویدیو ها و مقاله هایمان توضیح دادم مانند تماس های تلفنی و ارتباط به وسیله ایمیلی و غیره می توانید درصد کاربرانی که به مشتریان شما تبدیل می شوند را افزایش دهید.

شما باید اولیت خود را نه بر روی فروش خود بلکه بر روی ایجاد یک رابطه خوب بین شما و مشترینیان احتمالی آینده شما قرار دهید.

 

۲. سئو و استراکچر

به دور از قضیه ی سئو که به خودی خود بحث مفصل و بسیار مهمی است شما باید در وهله اول به این فکر باشید که اگر شخصی به دنبال جواب سوال خود در اینترنت باشد چرا باید سایت شما را انتخواب کند؟ آیا سایت شما به اندازه کافی نیاز و جواب های مورد نیاز کاربر را بطرف می کند؟ این ها سوالاتی هستند که شما باید همیشه از خود بپرسید.

شما باید سایت خود را هم از نظر محتوا (مانند عکس و فیلم و متن) و هم از نظر بخشی که آن را شامل می شود و به اصطلاح فرمت آن باید طبقه و دسته بندی کنید.

برای یادگیری اصول اولیه سئو می توانید به این ویدیوهای مراجعه کنید.

و یا اینکه به راهنمای جامع کلاته در لینک زیر مراجعه کنید.

۳. استفاده از همه ابزار های بازاریابی

به هیچ عنوان فرصتی را از دست ندهید! به خودتان اجازه ندهید که حتی کوچک ترین احتمال و یا درصدی را که به شما برای رسیدن به موفقت کمک می کنند از دست دهید.

شما نباید فقط به یکی از ابزار بسنده کنید.شما باید حضور فعال خود را به همه نشان دهید.

این کار واقعا کار ساده ای نیست و نیاز به ممارست و تلاش زیادی دارد ولی اگر این کار را به درستی انجام دهید می توانید به راحتی به رویای خود که تبدیل شدن به بهترین فرد در زمینه کسب و کار خود است برسید.

یکی از مهم ترین این ابزار مخصوصا در حیطه بازاریابی در شبکه های اجتماعی امروزه اینستاگرام است. اگر شما علاقه مند باشید می توانید دانش خود از این پلتفورم و نحوه استفاده از آن را با خواندن مقاله زیر که توسط کارشناسان آکادمی کلاته برای شما آماده شده افزایش دهید.

آیا اینستاگرام مهمترین شبکه اجتماعی از نظر بازاریابی در سال ۲۰۲۰ خواهد بود؟
 

۴. تلفن مارکتینگ

امروزه با توجه به تحریم هایی که توسط شرکت های ایمیل انبوه علیه کشور ما ایجاد شده است ما با افزایش نرخ هزینه و همینطور کاهش نتیجه نسبت به چند ماه قبل خود مواجه شده ایم. چاره این کار چیست؟ شاید باور نکنید ولی استفاده از تلفن مارکتینگ و ایجاد ارتباط مستقیم با مشتری های خود امروزه می تواند نقشی شدیدا اساسی در رشد و بهتر شدن کیفیت کار شما ایفا کند. شما فقط کافیست که با بیننده و مشتری های خود از طریق تلفن ارتباط ایجاد کنید و با ثبت اطلاعات آنها و استفاده از آن اطلاعات به مرور زمان آن ها را تبدیل به مشتری های بلفطره و وفادار خود کنید. به هیچ عنوان این روش را دست کم نگیرید. فقط کافیست که مدتی از آن استفاده کنید که نتیجه حیرت انگیز آن را مشاهده کنید.

 

۵. ویدئو مارکتینگ

شما باید تک تک محتوا هایی که برای مخاطبتان تولید می کنید برایشان جذاب باشد . امروزه محتوای ویدئویی دیگر تبدیل به یک اصل اساسی در بخش تولید محتوا و همینطور مارکتینگ شده است. شما نمی توانید بگویید که من نمی توانم تولید محتوای ویدئویی کارم را انجام می دهم.اگر شما می خواهید پیشرفت کنید پس شما ملزم به استفاده از این ابزار هستید.

ویدئو ها امروزه بهترین راه برای ایجاد حس اطمینان و همینطور انتقال احساسات بین شما و مخاطبتان هستند.

به هیچ عنوان از ویدئو مارکتینگ غافل نشوید

 

۶. بلاگری

چرا شما باید نیازمند اینفلوئنسر ها و بلاگر ها باشید؟ می توانید فقط کمی تلاش کنید تا خودتان تبدیل به بلاگری موفق شوید و بخش تولید محتوا خود را به نحو احسنت از طریق آن به سرآنجام برسانید.

فرقی ندارد که شما در چه عرصه و یا در سطحی مشغول کار هستید فقط کافیست تبدیل به یک بلاگر شده و محتوا درست تولید کنید که به راحتی هر چه تمام تر و در کوتاه ترین زمان ممکن از رقبای خود جلو زده و به بهترین فرد شاغل در عرصه خود تبدیل شوید.

نکته مهم در این گزینه این است که شما نباید با ذهنیت کسب درآمد شروع به بلاگر شدن کنید بلکه باید با علاقه و همینطور تلاش زیاد سعی در تغییر و به دست گرفتن سکان رهبری عرصه ای که در آن در حال فعالیت هستید کار خود را شروع و پیش ببرید. به شما قول خواهیم داد که اگر درست تمام این عوامل را انجام دهید دیگر حتی نگرانی ای بابت هیچ رقیبی نخواهید داشت!

 

اگر در تولید محتوا دچار مشکل هستید و یا نیاز به راهنمایی دارید می توانید به دوره آموزشی صفر تا صد محتوای پولساز ما سری بزنید

 

ممنون که در این مقاله همراه ما بودید . امیدواریم توانسته باشیم به شما در بهتر شدن در کسب و کارتان کمکی کرده باشیم و راهی که باید برای بهترین شدن در عرصه خود طی کنید را کمی برایتان روشن تر و ساده تر کرده باشیم.ممنون که وقت خود را با ما سپری کردید و امیدواریم که بتوانیم باری دیگر میزبان شما باشیم. مانند همیشه پذیرا و منتظر نظرات و انتقادات و پیشنهادات شما در بخش نظرات سایت هستیم.

مطالب مرتبط

۲ دیدگاه ها

 1. Avatar

  سلام خداقوت. ممنون از مطالب مفید و کاربردیی که در اختیار دیگران میزارین.
  مطلب پر از غلط املایی و نگارشیه لطفا تصحیح کنید. با تشکر 🌸

  پاسخ
  • امیررضا

   با سلام و احترام
   مطلب بروزرسانی شد
   با تشکر از دیدگاه شما

   پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *