پکیج کامل آموزشی برای کسب درآمد از اینترنت

تیم ما در آکادمی کلاته با تدریس احمد کلاته این افتخار را داشته است که بیش از 10 هزار نفر را در این راه  آموزش دهد و رضایت 94 درصدی دانشجویان را کسب کند.این دوره کامل ترین دوره ی آموزش…

عارفه عسکری

انتشار در: ۲۷ آذر ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

اینترنت اخیرا به فرصتی عالی برای ثروتمند شدن تبدیل شده است. بسیاری با شرایط اقتصادی موجود، خود را نیازمند به یک منبع درآمد قوی تر نسبت به شغل کنونی می بینند. و یا ممکن است که این افراد کسب و کار کنونی خود را دوست داشته باشند اما به فکر تقویت آن باشند. اینترنت می تواند راهکار این مسئله و رسیدن شما به شرایط ایده آل در زندگی تان باشد.

اهمیت آموزش کسب و کار اینترنتی

فرض کنید که شما دارای یک بوتیک در یکی از خیابان های فرهی شهرتان هستید و فروش خود را دارید اما از این موضوع رضایت کامل ندارید. کم نیستند تعداد صاحبان کسب و کاری که بازار سنتی آن ها شرایط خوبی نداشت اما با راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود به درآمد خوب و حتی نامحدودی رسیدند و سرانجام از خود احساس رضایت را دریافت کردند.

حال ممکن است با خود بگویید که من دانش کافی و احتمالا امکانات موردنیاز آن را ندارم. خوشبختانه باید به شما بگوییم که شما برای شروع کسب و کار اینترنتی خود تنها به یک تلفن هوشمند و کامپیوتر متصل به اینترنت نیاز دارید. این دو بال پرواز شما در این راه خواهند بود.

برای بدست آوردن دانش کسب درآمد از اینترنت شما می توانید از منابعی مختلفی که در اینترنت وجود دارند و یا از پکیج نخبان وبمستر ما استفاده کنید. تیم ما در آکادمی کلاته با تدریس احمد کلاته این افتخار را داشته است که بیش از ۱۰ هزار نفر را در این راه  آموزش دهد و رضایت ۹۴ درصدی دانشجویان را کسب کند.

آموزش کسب و کار اینترنتی

آموزش کسب و کار اینترنتی

دوره جامع نخبگان وبمستر

شما در دوره جامع نخبگان وبمستر رییس خود می شوید و حتی در آینده قادر خواهید بود تا کارآفرینی کنید. شما در این دوره به ساده ترین زبان ممکن، طراحی سایت (در ۱۰ دقیقه) و بالا کشیدن وبسایت خودتان در گوگل به کمک سئو را یاد خواهید گرفت. شما با تدریس احمد کلاته روش های اینستاگرام مارکتینگ و بالا بردن پیج اینستاگرام خود را فراخواهید گرفت و در کمترین زمان ممکن از مسیر درستی که این دوره در پیش روی شما قرار می دهد به درآمد اینترنتی خواهید رسید. شما قادر خواهید بود پس از پایان این دوره، فروش خدمات و یا محصولات خود را از طریق سایت و صفحه اینستاگرامی که پیاده خواهید کرد، آغاز کنید.

دوره نخبگان وبمستر دارای ۵۰ ساعت آموزش ویدیویی است که همیشه نیز آپدیت خواهند شد. باید به شما بگوییم که شما در دوره نخبگان وبمستر و مسیری که پیش رو دارید، تنها نخواهید بود و یک همراه متخصص در ساعات اداری بصورت تلفنی و یا پیام تلگرامی شما را راهنمایی خواهد کرد.

 

موارد دیگر که وجه تمایز این دوره با دوره های دیگر است:

  • قیمت پایین تر نسبت به سایر دوره های مشابه
  • به روز بودن دوره ها و سادگی در بیان
  • جامع بودن هر فصل از آموزش ها
  • ارتباط آسان بین تامین کننده، فروشنده و مدرس دوره

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره نخبگان وبمستر می توانید به این لینک رجوع کنید.

موفق باشید.

 

 

https://www.freepik.com/free-vector/office-concept-illustration_6610842.htm

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

ترک بک ها/پینگ بک ها

  1. معرفی معروف ترین مدل های کسب و کار های اینترنتی در ایران -مدل کسب وکار - آنلاینستون - […] کسب درآمد از اینترنت، کسب و کار اینترنتی، پول درآوردن از اینترنت ، استارتاپ، استارتاپ بزنیم پولدار بشیم، اینها…
  2. معرفی معروف ترین مدل های کسب و کار های اینترنتی در ایران - آنلاینستون - […] کسب درآمد از اینترنت، کسب و کار اینترنتی، پول درآوردن از اینترنت ، استارتاپ، استارتاپ بزنیم پولدار بشیم، اینها…

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *