جدیدترین تکنیک های سئو جهت افزایش ترافیک وب سایت

آیا ازجدیدترین متدهای سئو اطلاع دارید؟ چه تغییراتی در تکنیکهای سئو ایجاد شده است؟ تمام آموزش های لازم را در این پست ببینید

عارفه عسکری

انتشار در: ۲۰ مرداد ۱۴۰۰
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

آیا از جدیدترین متدهای سئو اطلاع دارید؟ چه تغییراتی در تکنیکهای سئو ایجاد شده است؟ ضرورت اطلاع از چرا باید اطلاعات بروز و کاملی در رابطه با تکنیکهای سئو سایت داشته باشیم؟

تکنیک های سئو چیست؟ برای کسب اطلاعات کامل و دقیق در رابطه با تکنیک های جدید سئو با ما همراه باشید.

تکنیک های حرفه ای سئو

به احتمال زیاد شما نیز تاکنون روش‌های مختلفی را برای بهینه سازی موتورهای جستجو شنیده اید که در اکثر مواقع در رابطه با سئو کلاه سفید، سئو کلاه سیاه و سئو کلاه خاکستری صحبت می‌شود.

تمام متد هایی که در حال حاضر استفاده می شوند مهم هستند، ولی داشتن اطلاعات جدید و استفاده از تکنیک‌های جدید و بروز بسیار مهم و تاثیرگذار می باشند.

و تمام کسانی که به وبسایت خود اهمیت می دهند و همیشه خواهان کسب نتیجه عالی هستند باید اطلاعات بروز و کاملی دراین باره داشته باشند.

چون تمام الگوریتم هایی که در موتورهای جستجو استفاده می شوند هر روز در حال بروز رسانی و تغییر هستند و به گونه‌ای حفظ جایگاه وب سایت و کسب نتایج عالی نیاز به بروزرسانی اطلاعات و متد ها دارد.

معمولا اکثر افراد این سوال را می پرسند که آیا امکان کمتر شدن ارزش تولید محتوا یا استفاده از تکنیک های خاصی می‌توانند منسوخ شوند؟

در حالت کلی می‌توان گفت که تأثیر برخی از تکنیک ها به مرور زمان بیشتر یا کمتر می شود.

مثلا یک مدت خاصی ارائه نمودن رپورتاژ های خبری تاثیر فوق العاده بالایی در رتبه سایت داشت

ولی امروزه این مورد کم رنگ تر شده است و گزینه های دیگری بیشتر تاثیر گذار هستند.

 • برای مثال مهمترین گزینه ای که می‌تواند تاثیر عالی در روی رتبه وب سایت داشته باشد میزان اعتبار برند در بین مخاطبان است.

در واقع هرچه بیشتر افراد در رابطه با خدمات و محصولات شما در دنیای مجازی جستجو نمایند یا به گونه‌ای هرچه بیشتر توجه مخاطبان را به خود جلب نمایید، در این حالت می توانید مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کرده و تاثیر فوق العاده آلایی عالی در رتبه وب سایت داشته باشید.

 • از گزینه‌های تاثیرگذار دیگر بحث داشتن حضوری فعال در شبکه‌های اجتماعی است.

و این  مورد برای گوگل بسیار حائز اهمیت بوده و داشتن طرفداران زیاد و ارائه اطلاعات به صورت حرفه ای و تخصصی و داشتن محتوای قوی در شبکه‌های اجتماعی جزو مهم‌ترین گزینه‌هایی هستند که در بحث سئو تاثیرگذار می باشند.

 • و از موارد دیگر تولید پادکست می باشد، در واقع دیگر نیاز به داشتن محتوای متنی کمتر شده است و به گونه ای که کاربران علاقه چندانی به مطالعه متن ندارند

پس باید محتواها به صورت ویدیویی و صوتی تولید شوند، چون این موارد بیشتر مورد توجه مخاطبان بوده و تاثیر عالی دارند، پس شما هم بهتر است به جای ارائه اطلاعات در قالب متن، بیشتر محتوای صوتی و تصویری کوتاه و مفید را به اشتراک بگذارید.

 • گزینه بسیار مهم تاثیرگذار دیگر مدنظر گرفته دادن اهداف کاربران از جستجو است، چون همیشه گوگل هدف کاربران را مد نظر قرار می‌دهد و به گونه‌ای دنبال این است که بداند کاربر دنبال چه محتوایی یا چه اطلاعاتی است

پس باید خواسته های کاربران را مدنظر قرار بدهید و در راستای آن محتوایی در قالب های مختلف صوتی، متنی تصویری و ویدیویی را به اشتراک بگذارید.

در این حالت می توانید تاثیر فوق العاده عالی در رتبه وب سایت داشته باشید.

چند تکنیک مهم برای سئو سایت

 • از مهم ترین نکات سئو سایت استفاده نمودن از کلمات کلیدی مناسب می باشد.
 • همیشه باید سعی کنید عناوین مناسبی را برای محتوای خود انتخاب نمایید.
 • و مد نظر قرار دادن نوع کلماتی که توسط کاربران جستجو می شوند بسیار مهم است.
 • همیشه از کلمات کلیدی در URL استفاده کنید.
 • داشتنی حضور فعال در شبکه‌های اجتماعی بسیار مهم است.
 • همیشه باید محتوای وب سایت خود بروز رسانی کنید.
 • ارائه محتوا در قالب‌های مختلف در تمام شبکه‌های اجتماعی و رعایت اصول سئوهنگام ارائه محتوا بسیار مهم است.
 • سعی کنید از جدیدترین تکنیک های سئو کلاه سفید استفاده نمایید.

دنیای مجازی یک بستر عالی بوده و بخش های مختلف آن به هم مرتبط  هستند و به هیچ عنوان فعالیت در یک بخش به صورت مجزا نیست.

مثلاً امروزه داشتن حضور فعال در شبکه‌های اجتماعی و داشتن مخاطبان زیاد از مهم‌ترین گزینه‌هایی است که می‌تواند در بحث رتبه وبسایت تاثیر داشته باشد.

پس شما باید تمام جوانب کار را مد نظر قرار دهید و همیشه سعی کنید حضور فعال در تمام بخش‌ها و قسمت هایی که اکثر مخاطبان تان و مشتریانتان در آنجا وجود دارند را تشخیص داده و حضور فعالی داشته باشید.

و همیشه سعی کنید نیازها و خواسته‌های مخاطبان خود را مدنظر قرار دهید در این حالت مطمئن باشید که در بازه زمانی بسیار کوتاه نتایج فوق العاده عالی را کسب خواهید کرد.

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *