تاثیر انگیزه بر موفقیت

تاثیر انگیزه بر موفقیت چیست؟

افرادی که سرنوشت خود را در دست می گیرند باید به نحوی این انرژی را ایجاد کنند که ما آن را انگیزه می نامیم. در ادامه تاثیر انگیزه بر موفقیت را بررسی میکنیم.

عارفه عسکری

انتشار در: ۱۷ شهریور ۱۴۰۰
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

شخص موفقی را میشناسید که بدون انگیزه به موفقیت رسیده باشد؟ قطعا نه! جای تعجب هم نیست. رسیدن به موفقیت از طریق تاش ، نیاز به انرژی زیادی دارند.افرادی که سرنوشت خود را در دست می گیرند باید به نحوی این انرژی را ایجاد کنند که ما آن را انگیزه می نامیم. در ادامه تاثیر انگیزه بر موفقیت را بررسی میکنیم.

تاثیر انگیزه در موفقیت

اگر می خواهید موفق باشید ، اولین قدم این است که کلید انگیزه خود را پیدا کنید.توانایی ایجاد انگیزه در واقع تفاوت بین یک فرد موفق و یک فرد شکست خورده است. وقتی در مورد موفقیت صحبت می کنیم ،هف ما کلی است. شاید موفقیت برای شما معنایی متفاوت از من داشته باشد. مشکلی نیست. با این حال ، همه ما موافقیم که موفقیت “مهمترین هدف” در زندگی است. یک فرد موفق کسی است که بر چالش های زندگی غلبه کرده است.

افرادی موفق میشوند یک ویژگی مشترک دارند و آن هم انگیزه است! اگر انگیزه نداشته باشید دلیلی برای تلاش کردن وجود ندارد! اگر تلاش نکنید به موفقیت نمیرسید! بنابراین انگیزه مهمترین عامل و اولین چیزی است که به آن نیاز دارید.

داشتن انگیزه چه اهمیتی دارد؟

همه با انگیزه به دنیا نمی آیند. کمبود شدید در برخی از افراد وجود دارد.افرادی که هیچ دلیلی برای تلاش کردن ندارند و همیشه کار ها را به بعدا موکول میکنند. انگیزه عامل تعیین کننده ای است که یک فکر خوب را فورا به عمل تبدیل می کند. یک ایده خوب را به یک تجارت تبدیل می کند و می تواند بر جهان اطراف شما تأثیر مثبت بگذارد.

 • اگر استیو جابز انگیزه ای برای راه اندازی اپل نداشت ، شما Macbook air ، iPhone یا iPad نداشتید.
 • شما در دنیایی زندگی می کنید که انگیزه مشکلات را حل میکند و محصولات و خدماتی را تولید کرده که هرگز نمی دانستید به آنها نیاز دارید.
 • انگیزه همچنین می تواند به شما کمک کند تا بهترین خود باشید. می تواند بر اعتماد به نفس ، روابط و جامعه ای که در آن زندگی می کنید تأثیر مثبت بگذارد.

جملات انگیزشی درباره ی موفقیت و انگیزه که باید بخوانید

 • مردم اغلب می گویند که انگیزه دوام ندارد. خب، حمام کردن هم همینطور است. به همین دلیل است که توصیه می کنند هر روز انجامش دهید. (زیگ زیگلار)
 • در زندگی مثل یک تمبر باش؛ به یک هدف بچسب و آن را به مقصد برسان.
 • بیشتر موفقیت های مهم در جهان توسط افرادی بدست آمده که در زمانی که به نظر می رسید هیچ امیدی وجود ندارد، به تلاش کردن ادامه دادند.
 • تفاوت بین یک آدم موفق با دیگران کمبود استعداد یا اطلاعات آنها نیست بلکه کمبود اراده است.
 • موفقیت من به خاطر باهوش‌تر بودن من نیست بلكه به خاطر استقامت من در ماندن روی مشكلات و مسایل است.
 • «همیشه این نکته را در ذهن داشته باشید که عزمِ شما برای رسیدن به موفقیت مهم‌تر از هر چیز دیگری است.»
 • موفقیت تصادفی نیست. کار و تلاش، پشتکار، یادگیری، مطالعه، فداکاری و مهم‌تر از همه دوست داشتن کاری که انجام می‌دهید یا در حال یادگیری آن هستید، اهمیت دارد – پله
 • من به شدت به شانس اعتقاد دارم و متوجه شده‌ام که هر چه سخت‌تر کار کنم، شانس بیشتری خواهم داشت – توماس جفرسون

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *