بهترین افزونه های فید رسانه های اجتماعی برای وردپرس

آیا به دنبال بهترین افزونه های فید رسانه های اجتماعی برای وردپرس هستید تا با مخاطبان خود بهتر از قبل ارتباط برقرار کنید؟ با ما باشید

عارفه عسکری

انتشار در: ۲۲ آبان ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

آیا به دنبال بهترین افزونه های فید رسانه های اجتماعی برای وردپرس هستید تا با مخاطبان خود بهتر از قبل ارتباط برقرار کنید؟

امروزه همه شماغل با مشتریان خود از طریق شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار می کنند. با استفاده از پلاگین های رسانه اجتماعی مناسب، جذب بازدیدکنندگان سایت و مشغول نگه داشتن آنها برای شما بسیار آسان تر خواهد بود.

برای ایجاد حضور آنلاین و افزایش تعامل مشتری، می توانید یک بخش یا دیوار شبکه اجتماعی به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید. فیدهای اجتماعی نگاه عمیق تری به برند شما دارند و به بازدیدکنندگان سایت شما نشان می دهند تجارت شما چیست.

به همین دلیل ما می خواهیم ۵ گزینه برتر خود را برای بهترین افزونه های وردپرس فیدهای رسانه های اجتماعی به شما ارائه دهیم. اما قبل از اینکه این کار را انجام دهیم، بیایید در مورد این موضوع صحبت کنیم که شما در وهله اول باید یک افزونه فید رسانه های اجتماعی به سایت وردپرس خود اضافه کنید.

چرا باید از افزونه های فید رسانه های اجتماعی استفاده کنید؟

در اینجا ۳ دلیل مهم و اساسی برای استفاده از این افزونه ها را به شما معرفی میکنیم:

در تنظیم فیدهای شبکه های اجتماعی خود صرفه جویی کنید

افزونه های فید اجتماعی بارگذاری و نمایش خودکار محتوای رسانه های اجتماعی را در وب سایت شما آسان می کنند. بدون پلاگین، هنگام انتشار پست ها باید به صورت دستی این فید ها را اضافه کنید که وقت زیادی را از شما خواهد گرفت.

سایت خود را بهتر نشان دهید

مشاغل به طور مداوم در تلاشند مشارکت کاربران را بهبود بخشند و روش های جدیدی برای جلب توجه مخاطبان خود پیدا کنند و افزودن افزونه ای از این دست، روش ساده ای برای انجام این کار است. افزونه های فید رسانه های اجتماعی همچنین زیبایی سایت شما را افزایش می دهند و از نظر بصری برای مخاطب جذاب ترند.

هرچه سایت شما بهتر به نظر برسد، جذب بازدید کننده آسان تر است.

با مشتریان خود درگیر شوید

سرانجام ، افزودن محتوای اجتماعی به سایت شما باعث می شود تا مشتریان شما برند شما را بهتر بشناسند. به اشتراک گذاری محتوای شخصی و منحصر به فرد مستقیماً در سایت شما، به بازدیدکنندگان قدیمی و جدید راه هایی برای ارتباط با نام تجاری شما می دهد.

افزونه های فید رسانه های اجتماعی برای وردپرس

حال بیاید شما را با برترین افزونه های موجود فید رسانه های اجتماعی در ورپرس آشنا کنم.

Smash Balloon

Smash Balloon از بهترین افزونه های فید رسانه های اجتماعی

Smash Balloon از بهترین افزونه های فید رسانه های اجتماعی

Smash Balloon از نظر اکثر مردم بهترین افزونه فید شبکه های اجتماعی برای وردپرس است. با استفاده از این افزونه، بدون نیاز به کدگذاری میتوانید فیدهای سفارشی متناسب با برند خود تنظیم کنید. به طور پیش فرض، این افزونه طرح و سبک های قالب شما را کپی میکند تا ظاهر سایت شما منسجم بماند.

Smash Balloon به کاربران ۵ گزینه مختلف افزونه فید اجتماعی برای انتخاب می دهد:

  • فید اینستاگرام: محتوای اینستاگرام خود را به وب سایت خود اضافه کنید ، از جمله فیدهای هشتگ، استوری ها، فیدهای دارای برچسب و موارد دیگر.
  • فیدهای توییتر سفارشی: توییت های خود را مستقیماً در وب سایت خود نمایش دهید، کارت های Twitter ایجاد کنید، چندین نوع فید را با هم ترکیب کنید و موارد دیگر.
  • فیدهای فیس بوک سفارشی: نمایش وضعیت های فیس بوک، عکس ها، فیلم ها، لیست های پخش، پیوندها و موارد دیگر مستقیماً در سایت خود.
  • فیدهای YouTube : فیلم های YouTube را در وب سایت خود به راحتی با ویژگی هایی مانند ترکیب چندین فید ، نمایش پخش جریانی مستقیم و فیلتر ویدیو به راحتی نمایش دهید.
  • دیوار اجتماعی: تمام کانال های خود را در یک دیوار رسانه های اجتماعی در سایت خود ترکیب کنید.

برای دریافت Smash Balloon از این لینک میتوانید استفاده کنید.

Feed Them Social

Feed Them Social از بهترین افزونه های فید رسانه های اجتماعی

Feed Them Social از بهترین افزونه های فید رسانه های اجتماعی

با استفاده از Feed Them Social، ایجاد فیدهای زیبا برای رسانه های اجتماعی در وب سایت وردپرس شما برایتان بسیار آسان میشود. این افزونه از یک سازنده میانبر استفاده می کند که تنظیم و نمایش آن تنها چند دقیقه طول می کشد.

این افزونه با اکثر مضامین وردپرس ادغام می شود تا طراحی سایت شما دست نخورده باقی بماند. برای تقویت تعامل اجتماعی و افزایش فالورهای خود، می توانید دکمه “پسندیدن” یا “دنبال کردن” را به هر فید اضافه کنید.

ویژگی های Pro Feed Them Social شامل نمایش تعداد نامحدودی از فیدها ، بارگیری خودکار پست، نمایش تصاویر و فیلم ها در پنجره های بازشو و موارد دیگر است.

برای دریافت Feed Them Social از این لینک میتوانید استفاده کنید.

EmbedSocial

EmbedSocial از بهترین افزونه های فید رسانه های اجتماعی

EmbedSocial از بهترین افزونه های فید رسانه های اجتماعی

EmbedSocial به شما این امکان را می دهد که محتوای شبکه های اجتماعی فیس بوک، توییتر، اینستاگرام و موارد دیگر را ادغام کنید.

اگر می خواهید حضور اجتماعی برند خود را تقویت کنید، میتوانید Yelp و بررسی های Google را به سایت خود اضافه کنید. با EmbedSocial می توانید این کارها و موارد دیگر را به راحتی هر چه تمام تر انجام دهید.

این جمع کننده شبکه های اجتماعی داستان ها ، عکس ها ، فیلم ها و پست های هشتگ ایجاد شده توسط کاربر را نمایش می دهد. ایجاد یک فید اجتماعی چند دقیقه طول می کشد زیرا این افزونه کد ساده ای را برای جایگذاری در وردپرس در اختیار کاربران قرار می دهد.

برای دریافت EmbedSocial از این لینک میتوانید استفاده کنید.

Social Feed Gallery

Social Feed Gallery از بهترین افزونه های فید رسانه های اجتماعی

Social Feed Gallery از بهترین افزونه های فید رسانه های اجتماعی

Social Feed Gallery یک افزونه مخصوص فید است که به طور خاص برای اینستاگرام ایجاد شده است. پیکربندی آن ساده و آسان است ، بنابراین حتی مبتدیانی که دانش فنی کمی دارند می توانند آن را در سایت وردپرس خود تنظیم کنند.

با استفاده از نسخه رایگان این افزونه، می توانید خوراک اینستاگرام خود را به صورت کشویی چرخ فلک یا گالری نمایش دهید. برای هر فید گزینه های سفارشی سازی وجود دارد که به شما امکان می دهد طرح آن را کنترل کنید.

شما می توانید چندین منبع خبری را در یک صفحه وب یا در سراسر سایت خود نشان دهید و یا محتوای اجتماعی خود را در یک جعبه گالری پنجره ای نمایش دهید.

نسخه پولی این افزونه شامل ویژگی های قدرتمندی مانند سفارشی سازی اضافی، افزودن حسابهای نامحدود Instagram ، از جمله اطلاعات نمایه و موارد دیگر است.

برای دریافت Social Feed Gallery از این لینک میتوانید استفاده کنید.

Enjoy Social Feed

Enjoy Social Feed از بهترین افزونه های فید رسانه های اجتماعی

Enjoy Social Feed از بهترین افزونه های فید رسانه های اجتماعی

Enjoy Social Feed یکی دیگر از افزونه های فید اینستاگرام است که توانسته توجه افراد زیادی را به خود اختصاص دهد. با استفاده از ابزارهای مختلف و کد کوتاه ، کاربران می توانند به راحتی فیدهای شبکه های اجتماعی خود را در وب سایت خود و در چندین صفحه جاسازی کنند.

فیدهای خود را با نمای چرخ فلک یا شبکه نمایش دهید تا با زیبایی سایت شما متناسب باشد. جلوه سبد افزونه عکس های انتخاب شده را برجسته می کند تا توجه کاربران را جلب کرده و آنها را درگیر خود کند. تعداد عکسهایی را که می خواهید همزمان در فید خود نشان دهید سفارشی کنید.

Enjoy Social Feed همچنین دارای ویژگی های جالب مانند CSS سفارشی، گزینه های بارگیری خودکار و پشتیبانی از چند هشتگ است ، بنابراین می توانید فید اینستاگرام مورد نظر خود را بدون هیچ مشکلی ایجاد کنید.

برای دریافت Enjoy Social Feed از این لینک میتوانید استفاده کنید.

پایان

امیدواریم این مقاله توانسته باشد به شما کمک کرده باشد تا بهترین پلاگین طبقه بندی شده وردپرس را برای نیازهای خود پیدا کنید. مانند همیشه پاسخ گوی نظرات شما در بخش نظرات وبسایت هستیم. به اینکه بتوانیم باری دیگر میزبان شما عزیزان باشیم.

بهترین افزونه های Google Analytics برای وردپرس در سال ۲۰۲۰

منابع:

https://www.isitwp.com/best-social-media-feed-wordpress-plugins/

 

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *