معرفی بهترین افزونه های فروشگاه ساز چند منظوره در وردپرس در سال ۲۰۲۰

یک افزونه فروشگاه ساز چند منظوره می تواند به شما کمک کند با تنها چند کلیک یک وب سایت فروشگاهی کامل و حرفه ای مانندAmazon ،eBay  یا غیره را ایجاد کنید.

عارفه عسکری

انتشار در: ۱۲ شهریور ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

آیا به دنبال یک افزونه خوب برای تبدیل وب سایت وردپرسی خود به یک فروشگاه آنلاین هستید؟ در این مقاله بهترین افزونه های فروشگاه ساز چند منظوره در وردپرس را معرفی خواهیم کرد.

یک افزونه فروشگاه ساز چند منظوره می تواند به شما کمک کند با تنها چند کلیک یک وب سایت فروشگاهی کامل و حرفه ای مانندAmazon ،eBay  یا غیره را ایجاد کنید. بهترین بخش این افزونه ها این است که اگر از این افزونه ها استفاده می کنید، برای شروع کار حتی به دانش برنامه نویسی نیز احتیاج ندارید.

شما فقط افزونه خود را نصب خواهید کرد، تنظیمات را تنظیم می کنید و فروشگاه شما آماده خواهد شد.

بنابراین، در این مقاله، ما در مورد برخی از بهترین افزونه های فروشگاه ساز وردپرس برای شما خواهیم گفت که می توانید با استفاده از آن ها و بدون استخدام یک توسعه دهنده حرفه ای، یک وب سایت فروشگاهی با محصولات متنوع داشته باشید.

اما قبل از آن، اجازه دهید نگاهی به مزایای ایجاد یک وب سایت فروشگاهی بپردازیم.

مقایسه ی ۶ پلاگین تجارت و سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۰ + لینک دانلود

مزایای ایجاد وب سایت فروشگاهی

ایجاد وب سایت فروشگاهی چند منظوره می تواند چندین مزیت داشته باشد. در اینجا برخی از بزرگترین مزایا ذکر شده است:

فروش انواع کالاها:

یک وب سایت فروشگاهی چند منظوره به شما امکان می دهد انواع کالاها و خدمات را بفروشید. این شامل کالاهای فیزیکی و دیجیتال است.

گزینه های مختلف محصول را برای مشتریان ارائه دهید:

شما می توانید طیف گسترده ای از محصولات را بدون نیاز به مدیریت موجودی کالا به بازدید کنندگان خود ارائه دهید.

صرفه جویی در هزینه:

بر خلاف سایر مدل های تجاری، یک وب سایت فروشگاهی چندمنظوره یا به اصطلاح بازار آنلاین نیازی به سرمایه زیادی از جانب شما ندارد. با فروشنده های مختلف می توانید همکاری خود را آغاز کنید و بنابراین با یک سرمایه گذاری کوچک کار ساده ولی بزرگی انجام دهید.

سایت خود را با سهولت مدیریت کنید:

می توانید بدون نیاز به انجام کارهای دستی، کارهای خود را برای فروشندگان خود به صورت خودکار انجام دهید. این باعث کاهش بار کاری برای شما می شود و می توانید از این زمان برای تمرکز روی سایر جنبه های شغلی خود استفاده کنید.

کمیسیون بگیرید:

می توانید با اجازه دادن به فروشندگان متعدد، محصولات و خدمات را در وب سایت خود با کمیسیون خوبی در وب سایت خود به فروش برسانید.

با گفتن این نکات، اکنون بیایید به تعدادی از بهترین افزونه های بازار آنلاین وردپرس که می توانند به شما در ایجاد وب سایت فروشگاهی بدون هیچ برنامه نویسی کمک کنند، نگاهی بیندازیم.

افزونه های فروشگاه ساز چندمنظوره در وردپرس

WooCommerce Product Vendors

WooCommerce Product Vendors از افزونه های فروشگاه ساز چندمنظوره در وردپرس

WooCommerce Product Vendors از افزونه های فروشگاه ساز چندمنظوره در وردپرس

WooCommerce Product Vendors  توسط Woocommerce یک برنامه افزودنی قدرتمند ووکامرس است که به شما امکان می دهد ظرف چند دقیقه یک وب سایت چندمنظوره فروشگاهی ایجاد کنید. برای استفاده از این برنامه افزودنی، ابتدا باید افزونه WooCommerce را نصب کنید.

با افزونه WooCommerce Product Vendors، می توانید به فروشندگان خود اجازه دهید مشخصات عمومی خود را کنترل کنند، محصولات خود را مدیریت کنند، قوانین حمل و نقل برای هر محصول را ویرایش کرده و کارهای بیشتری انجام دهند.

به عنوان سرپرست، به شما امکان می دهد برنامه های فروشندگان را بپذیرید و تأیید کنید، یک یا چند مدیر فروشنده را برای مدیریت اطلاعات فروشنده تنظیم کنید، برنامه کمیسیون و پرداخت هزینه هر فروشنده و سایر کارهای اداری را تنظیم کنید.

YITH WooCommerce Multi Vendor/Marketplace

YITH WooCommerce Multi Vendor/Marketplace از افزونه های فروشگاه ساز چندمنظوره در وردپرس

YITH WooCommerce Multi Vendor/Marketplace از افزونه های فروشگاه ساز چندمنظوره در وردپرس

YITH Woocomerce Multi Vendor / Marketplace یک افزونه قدرتمند وردپرس است که به شما امکان می دهد فروشگاه تجارت الکترونیکی خود را به یک بازار آنلاین تبدیل کنید. با استفاده از این افزونه می توانید کنترل کاملی بر وب سایت خود داشته باشید. این افزونه به شما امکان انعطاف پذیری برای نظارت بر سفارشات، درآمد، بررسی ها و موارد دیگر را ارائه می دهد.

این افزونه از کالاهای فیزیکی و دیجیتال پشتیبانی می کند، بنابراین می توانید به راحتی به فروشندگان خود اجازه دهید هر محصول یا خدماتی را لیست کنند. اگر پایگاه کاربر بین المللی دارید، می توانید از مبدل ارز استفاده کنید تا مشتریان خود به راحتی بتوانند پول خود را پرداخت کنند.

این افزونه همچنین از تم های مختلف شخص ثالث پشتیبانی می کند تا سایت شما جذاب تر به نظر برسد. بعلاوه، با سایر افزونه های اصلی مانندYoast ، WP User Avatar و موارد دیگر بسیار خوب کار می کند.

Dokan

Dokan از افزونه های فروشگاه ساز چندمنظوره در وردپرس

Dokan از افزونه های فروشگاه ساز چندمنظوره در وردپرس

Dokan یکی دیگر از افزونه های شگفت انگیز بازار آنلاین است که به شما امکان می دهد یک وب سایت بازاری مانند Amazon و Alibaba ایجاد کنید. شروع کار با Dokan به هیچ وجه به دانش برنامه نویسی حرفه ای احتیاج ندارد. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که افزونه را تنظیم کنید، تنظیمات خود را پیکربندی کنید و از فروشندگان استقبال کنید تا فروش خود را در وب سایت خود شروع کنند.

این برنامه از دروازه های مختلف پرداخت مانندPayPal ، Stripe و سایر موارد پشتیبانی می کند. افزونه چند زبانه نیز آماده است، بنابراین می توانید به مشتریانی که انگلیسی زبان غیر بومی هستند نیز دسترسی پیدا کنید.

همچنین می توانید یک داشبورد برای فروشندگان خود ایجاد کنید. این افزونه بینشی از گزارش فروش فروشگاه شما نیز ارائه می دهد.

WC Vendors Pro

WC Vendors Pro از افزونه های فروشگاه ساز چندمنظوره در وردپرس

WC Vendors Pro از افزونه های فروشگاه ساز چندمنظوره در وردپرس

WC Vendors Pro یک افزونه قوی دیگر بازارآنلاین است که به شما امکان می دهد بدون نوشتن یک خط کد، یک وب سایت مانند آمازون و eBay ایجاد کنید. با استفاده از این افزونه می توانید داشبورد فروشندگان را ارائه دهید که در آن فروشندگان می توانند محصولات، سفارشات، کوپن ها و موارد دیگر خود را مدیریت کنند.

این افزونه از انواع محصولات پشتیبانی می کند و به فروشندگان اجازه می دهد وضعیت حمل و نقل خود را نیز ردیابی کنند. همچنین می توانید در صورت تمایل به مشتریان خود اجازه دهید یک یادداشت سفارش طولانی اضافه کنند.

این افزونه از اشتراک گذاری اجتماعی پشتیبانی می کند، بنابراین می توانید به فروشندگان و مشتریان اجازه دهید محصولات را در بستر مورد علاقه خود تبلیغ کنند.

WordPress WooCommerce Multi Vendor

WordPress WooCommerce Multi Vendor از افزونه های فروشگاه ساز چندمنظوره در وردپرس

WordPress WooCommerce Multi Vendor از افزونه های فروشگاه ساز چندمنظوره در وردپرس

WooCommerce Multi Vendor به شما امکان می دهد تا وب سایت تجارت الکترونیک خود را به یک سایت کاملاً کاربردی چندمنظوره تبدیل کنید. با استفاده از این افزونه می توانید برای فروشنده خود و همچنین برای ادمین مشخصات جداگانه ای داشته باشید. با داشبورد مدیریت فروش فروشنده، هر فروشنده امکان مدیریت محصولات خود، کوپن ها، روش های حمل و نقل و… را دارد.

به عنوان ادمین، می توانید لیست کالاها، لیست فروشنده ها، کمیسیون ها و سایر تنظیمات را مدیریت کنید. همچنین می توانید محصولات را ویرایش یا حذف کنید، فروشندگان را تأیید یا رد کنید، نرخ کمیسیون جداگانه‌ای را برای فروشندگان مختلف تعیین کنید و بر فروشندگانی که با آن ها کار می کنید کنترل داشته باشید.

WCFM

WCFM از افزونه های فروشگاه ساز چندمنظوره در وردپرس

WCFM از افزونه های فروشگاه ساز چندمنظوره در وردپرس

WCFM یک افزونه رایگان در بازار وردپرس است که دارای بسیاری از ویژگی های قدرتمند است. درست مانند سایر افزونه های این مقاله، این افزونه نیز ویژگی داشبورد فروشندگان را ارائه می دهد که فروشندگان می توانند محصولات خود را مدیریت کنند. این افزونه همچنین ویژگی های مختلف مدیریت و حمل و نقل حمل و نقل را ارائه می دهد.

WCFM از گزینه های مختلف پرداخت مانندPayPal ، Stripe و موارد دیگر پشتیبانی می کند. این افزونه با افزونه های پیشرفته سازگار است، بنابراین گسترش ویژگی های وب سایت شما تنها با یک کلیک فاصله دارد.

WC Marketplace

WC Marketplace از افزونه های فروشگاه ساز چندمنظوره در وردپرس

WC Marketplace از افزونه های فروشگاه ساز چندمنظوره در وردپرس

WC Marketplace یکی دیگر از افزونه های رایگان بازار وردپرس است که ویژگی های شگفت انگیزی را ارائه می دهد. با استفاده از این افزونه، راه اندازی وب سایت بازار آنلاین مانند eBay آسان است. با استفاده از آن، شما می توانید برای فروش محصولات خود انعطاف پذیری را به همه فروشندگان ارائه دهید و همچنین می توانند یک گزارش هفتگی از فروش خود داشته باشند.

فروشندگان می توانند نحوه پرداخت دلخواه خود را انتخاب کنند و می توانند به دفترچه راهنمای شخصی خود دسترسی داشته باشند که در آنجا می توانند تاریخچه معاملات خود را مشاهده کنند. با چندین ویژگی قدرتمند دیگر، این افزونه یکی از بهترین گزینه ها برای امتحان کردن است.

پایان

این ها برخی از بهترین افزونه های بازار آنلاین وردپرس بودند که می توانید انتخاب کنید. امیدواریم که پس از خواندن این مقاله، بهترین افزونه بازار آنلاین وردپرس را برای تجارت خود پیدا کرده باشید.

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *