۹ تا از بهترین افزونه های گوگل کروم مناسب برای طراحان وب سایت + لینک دانلود

در این مقاله قصد داریم 9 افزونه های برتر گوگل کروم که ممکن است برای طراحان وب کارآمد باشند را به شما معرفی کنیم. این برنامه های افزودنی، روزانه زمان زیادی را برای ما ذخیره و صرفه جویی خواهند کرد.…

عارفه عسکری

انتشار در: ۳۰ تیر ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

در این مقاله قصد داریم ۹ افزونه های برتر گوگل کروم که ممکن است برای طراحان وب کارآمد باشند را به شما معرفی کنیم. این برنامه های افزودنی، روزانه زمان زیادی را برای ما ذخیره و صرفه جویی خواهند کرد. امیدوارم که شما نیز آن ها را مفید ارزیابی کنید!

 

بهترین افزونه های گوگل کروم مناسب برای طراحان وبسایت

Window Resizer

Window Resizer به شما امکان می دهد تا از پنجره مرورگر برای تغییر اندازه صفحه در رزولوشن های مختلف و وضعیت صفحه در رزولوشن های مختلف استفاده کنید. این افزونه، یک ابزار بسیار مفید است. با استفاده از این افزونه می توانید ببینید که وبسایت شما در رزولوشن های مختلف چگونه کار می کند.

Window Resizer از بهترین افزونه های گوگل کروم

Window Resizer از بهترین افزونه های گوگل کروم

Full Page Screen Capture

من در سال های اخیر از ابزارهای مختلف برای ریکورد کردن صفحه استفاده کرده ام. Full Page Screen Capture بهترین ابزاری است که من تاکنون پیدا کرده ام. گرفتن یک اسکرین شات از تمام صفحه بسیار آسان است – کافی است Alt + Shift + P را در ویندوز فشار دهید و افزونه یک اسکرین شات تمام صفحه را برای شما تدارک می بیند.

 

پس از آن می توانید بر روی تصویر راست کلیک کرده و آن را Save As کنید. خیلی راحت و سریع است. با این افزونه زمان زیادی را می توانید صرفه جویی کنید. این ابزار همچنین در هنگام ترکیب باWindow Resizer ، ابزاری که در بالا به آن اشاره کردیم، به خوبی کار می کند.

Full Page Screen Capture از بهترین افزونه های گوگل کروم

Full Page Screen Capture از بهترین افزونه های گوگل کروم

Perfect Pixel

این ابزار هنگام بررسی صحت اجرای طرح شما، می تواند بسیار مفید باشد. Perfect Pixel در واقع ابزاری است که به توسعه دهندگان امکان می دهد یک تصویر نیمه ترنسپرنت را در بالای HTML توسعه یافته قرار دهند و مقایسه پیکسل در پیکسل را بین تصاویر انجام دهند. Perfect Pixel نیز ابزاری است که باعث صرفه جویی در وقت می شود.

Perfect Pixel از بهترین افزونه های گوگل کروم

Perfect Pixel از بهترین افزونه های گوگل کروم

Check My Links

این افزونه به شما این امکان را می دهد که تمام لینک های وبسایت خود را بررسی کنید (یا صفحات وب دیگر). این افزونه کروم عالی است. این افزونه همه پیوندهای یک لینک را به سرعت پیدا کرده و هر یک از لینک ها را برای شما بررسی می کند و لینک های خراب و سالم را برای شما هایلایت می کند.

Check My Links از بهترین افزونه های گوگل کروم

Check My Links از بهترین افزونه های گوگل کروم

What Font

What Font یک افزونه کروم است که خانواده فونت، اندازه فونت، سبک و استایل فونت، وزن فونت، ارتفاع خط و رنگ فونت های استفاده شده در یک صفحه وب را پیدا می کند. تنها کاری که باید انجام دهید فعال سازی افزونه و سپس کلیک بر روی متن مورد علاقه شماست.

 

به همین راحتی! من شخصاً استفاده از What Font را آسانتر از اینكه به سراغ طریق پرونده های CSS یا Chrome Dev Tools بروم، می دانم.

What Font از بهترین افزونه های گوگل کروم

What Font از بهترین افزونه های گوگل کروم

Spectrum

یک ابزار عالی در هنگام آزمایش صفحه وب شما برای مشاهده انواع مختلفی از نقاظ ضعف رنگی در صفحه وب شما، افزونه Spectrum است. Spectrum از اینکه تشخیص رنگ هایی که در صفحه وب خود استفاده می کنید برای همه آسان باشد، صرف نظر از توانایی، اطمینان حاصل می کند.

Spectrum از بهترین افزونه های گوگل کروم

Spectrum از بهترین افزونه های گوگل کروم

Color Zilla

Color Zilla یک افزونه خارق العاده کرومی است که می توانید از آن برای پیدا کردن رنگ های یک صفحه وب موجود یا هر طرح دیگری که دوست دارید، استفاده کنید. این افزونه همچنین دارای ویژگی های اضافی دیگر، مانند ایجاد گردینت CSS یا گرفتن رنگ عناصری که با رفتن نشانه گر موس روی آن ها رنگشان عوض میشود، است.

Color Zilla از بهترین افزونه های گوگل کروم

Color Zilla از بهترین افزونه های گوگل کروم

Panda 5 | News and Inspiration Dashboard

پاندا ۵ در واقع ابزاری است که برگه پیش فرض شما را با یک منبع خبری جایگزین می کند. شما می توانید نوع اخبار مورد علاقه خود را معین کنید، مانند اخبار طراحی یا اخبار مرتبط با کارآفرینان. این ابزار، یک ابزار خوب برای به روز نگه داشتن شما در دنیای امروزی است.

Panda 5 | News and Inspiration Dashboard

Panda 5 | News and Inspiration Dashboard

Corporate Ipsum

از Corporate Ipsum برای تولید متن موقتی که فقط فضای مد نظر شما را پر کند، به صورت کلمه یا پاراگراف استفاده کنید.

Corporate Ipsum از بهترین افزونه های گوگل کروم

Corporate Ipsum از بهترین افزونه های گوگل کروم

 

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *