بهترین ویژگی هایی که قرار است به اینستاگرام اضافه شوند – ویژگی های جدید اینستاگرام

اینستاگرام حجم بسیار زیادی از ویژگی های جدید را برای سال 2020 اعلام کرده است! برخی از ویژگی های جدید اینستاگرام قبلاً وجود داشتند مانند فروشگاه فیس بوک در و برخی دیگر به زودی معرفی میشوند مانند تبلیغات IGTV ،…

عارفه عسکری

انتشار در: ۲۰ تیر ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

اینستاگرام می تواند از مطالبی که در IGTV به اشتراک می گذارید برای شما کسب درآمد کند – یک ویژگی بسیار درخواستی از تولید کنندگان محتوا در اینستاگرام – که به آن ها خیلی کمک کند.

بررسی همه ویژگی های جدید اینستاگرام دشوار بوده است ، بنابراین ما یک بررسی کلی انجام داده ایم تا به شما کمک کنیم تا تمام اطلاعات مورد نیاز خود را در یک مکان بدست آورید:

فهرست ویژگی های جدید اینستاگرام

  • فروشگاه های فیس بوک
  • فروشگاه اینستاگرام
  • تبلیغات IGTV
  • مدالها در اینستاگرام زنده
  • خرید زنده اینستاگرام
  • صفحه سبز در فیلترهای استوری های اینستاگرام
  • فیلترهای AR برای عکسها و فیلمهای موجود
  • راهنمای اینستاگرام
  • اتاق های مسنجر
  • BONUS: پرداخت اینستاگرام + خرید از سازندگان

ویژگی اینستاگرام شماره ۱: فروشگاه های فیس بوک

فیس بوک به تازگی بزرگترین حرکت خود را در تجارت الکترونیکی آغاز کرده است: فروشگاه های فیس بوک!

ویژگی جدید این امکان را برای مشاغل کوچک فراهم می کند تا فروشگاه های آنلاین را در فیس بوک و اینستاگرام بسازند ، و حتی می توانید در طول لایو محصولات را برچسب گذاری کنید!

به قول خود زاکربرگ:

“این بزرگترین قدم است که ما هنوز برای فعال کردن تجارت در میان برنامه های ما برداشته ایم.”

در صفحات تجاری یا پروفایل های اینستاگرام فیس بوک ، مارک ها می توانند کاتالوگ محصولات را بارگذاری کنند که بازدید کنندگان بتوانند آنها را مرور ، ذخیره ، اشتراک گذاری و حتی خرید کنند.

توجه: فروشگاه اینستاگرام کمی متفاوت از فروشگاههای Facebook است – به کاربران این امکان را می دهد تا محصولات را مستقیماً از صفحه اکسپلور اینستاگرام مرور کنند.

این فروشگاه های مجازی در فیس بوک و اینستاگرام بسیار قابل تنظیم هستند – شما قادر خواهید بود محصولات مورد نظر خود را از فروشگاه خود انتخاب کنید و سپس با یک تصویر که جلد و رنگ های آن محصول  را به شما نشان می دهند ، ظاهر فروشگاه خود را سفارشی کنید.

فیس بوک با فروشگاه های Shopify ، BigCommerce ، Woo ، کانال مشاور ، CedCommerce ، Cafe24 ، Tienda Nube و Feedonomics همکاری می کند تا به برندها کمک کند تا محصولات خود را وارد فروشگاه های فیس بوک کنند.

فروشگاه های فیس بوک در حال آماده سازی یکی از مهمترین دستاورد ها از زمان استوری اینستاگرام در سال ۲۰۱۶ هستند!

ویژگی اینستاگرام شماره ۲: فروشگاه اینستاگرام

با فروشگاه های آنلاین فیس بوک اشتباه گرفته نشود ، فروشگاه اینستاگرام تجربه خرید کاملاً جدیدی را در اینستاگرام به وجود آورده است.

امسال با شروع آن در ایالات متحده ، ممکن است متوجه نوار فروشگاه جدیدی در نوار پیمایش اینستاگرام شوید که به شما در پیدا کردن و خرید محصولات کمک می کند.

فروشگاه اینستاگرام

با توجه به اطلاعیه مطبوعاتی فیس بوک ، پس از معرفی این ویژگی ، شما قادر خواهید بود “فهرست هایی از مارک ها و سازندگان مورد علاقه خود را مرور کنید ، بر اساس دسته بندی هایی مانند زیبایی و خانه فیلتر کنید و ظاهرهایی را که دوست دارید در یک مکان جستجو کنید.

فراموش نکنید که اخیراً اینستاگرام در صفحه جستجو و کاوش اینستاگرام – علاوه بر یک کانال IGTV ، یک کانال فروشگاهی نیز  ایجاد کرده است.

در حالی که مطبوعات فیس بوک به جزئیات نمی پردازند ،  اما ما پیش بینی می کنیم تغییراتی در صفحه فروشگاهی نیز در صفحه کاوش به وجود بیایند!

صفحه کاوش در اینستاگرام: خرید

دقیقاً مشخص نیست که چگونه فیسبوک مشخص خواهد کرد که محصولات و مارک های موجود در تب جدید Instagram Store قرار گرفته اند ، اما به احتمال زیاد مارک هایی که به طور فعال از ویژگی های خرید و پرداخت Instagram استفاده می کنند در اولویت قرار دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه ابزارها و ویژگی های اینستاگرام ، راهنمای ما برای خرید اینستاگرام را بررسی کنید تا به شما در فروش کمک کند.

ویژگی شماره ۳ اینستاگرام: تبلیغات IGTV

این خبر بسیار خوبی برای کاربران اینستاگرام است زیرا هم اکنون می توانند با تبلیغات IGTV درآمد کسب کنند!

از هفته آینده ، اینستاگرام برای پشتیبانی از سازندگان و کمک به آنها برای کسب درآمد از محتوای ویدیوی خود ، در IGTV تبلیغات را معرفی خواهد کرد.

تبلیغات IGTV

راه اندازی تبلیغات ویدیویی خبر بزرگی برای این برنامه است. این اولین باری است که سازندگان از زمان عرضه آن در سال ۲۰۱۸ می توانند به طور مستقیم از IGTV درآمد کسب کنند.

در این هفته به دنبال تبلیغاتی از مارک های IKEA ، Puma ، Sephora باشید زیرا آنها به همراه سایر شرکت ها ، اولین کسانی خواهند بود که تبلیغات IGTV را راه اندازی می کنند.

کاربران محبوب مانند Avani Gregg و Salice Rose جزء اولین کسانی هستند که ویژگی جدید کسب درآمد را با انتشار گسترده تر و بین المللی در ماه های آینده آزمایش می کنند.

در مصاحبه ای با The Verge ، COO در اینستاگرام ، جاستین اوزوفسکی ابراز داشت که افرادی که در فهرست تبلیغات IGTV قرار دارند ، ۵۵٪ از تبلیغات در IGTV ، با نرخ مشابه YouTube را دریافت می کنند.

اوسوفسکی گفت:

“سازندگان قبلاً تلاش خود را درتولید محتوا انجام داده اند و بسیار مهم است که آنها بتوانند از آن محتوا درآمد کسب کنند تا بتوانند در آینده کار خود را تأمین کنند.”

اینستاگرام همچنین گفت که آنها آزمایش های مختلف تبلیغات IGTV ، مانند امکان جستجوی تبلیغات را ادامه می دهند تا مطمئن شوند که نتیجه نهایی برای همه  کاربران ، سازندگان و تبلیغ کنندگان به طور یکسان خواهد بود.

ویژگی شماره ۴ اینستاگرام: مدالها در اینستاگرام لایو

در یک سرمایه گذاری کاملاً جدید برای اینستاگرام ، راه اندازی مدالها در Lives Instagram یک جریان جدید درآمد برای سازندگان ایجاد می کند و در عین حال حس منحصر به فرد بودن را روی این برنامه ایجاد می کند.

مفهوم “مدال” یک ویژگی محبوب را در Twitch و TikTok نمایش می دهد ، که به دنبال کنندگان اجازه می دهد تا سازندگان را در جریان لایو “نوک” کنند. با این ویژگی جدید ، بینندگان می توانند یک نشان را در طول یک لایو خریداری کنند که در نظرات برجسته می شود و ویژگی های اضافی را از جمله قرار دادن در لیست دارندگان نشان نشان می دهد.

نشان ها در ۳ سطح مختلف و بر اساس تعداد قلب آنها در دسترس خواهند بود. بینندگان می توانند یک قلب را با قیمت ۰.۹۹ دلار ، دو دلار با ۱.۹۹ دلار یا ۳ دلار با ۴.۹۹ دلار خریداری کنند. بینندگان فقط می توانند یک نشان را در طول یک لایو خریداری کنند.

سازندگان می توانند ببینند که چند تماشاگر به لطف یک مدال در هنگام چت خریداری کرده است ، و این کار به آن ها نشان میدهد که چه کسی از آنها پشتیبانی می کند.

تبلیغات igtv

به گفته اینفلوئنسر تناسب اندام charleeatkins: “مدال های اینستاگرام نمی توانستند در زمان بهتری برای سازندگان تناسب اندام مانند من بیایند. این یک راه آسان برای انتقال عشق است که قبلاً در لایو ها مشاهده می کنیم تا بتوانیم به ساخت محتوا برای طرفداران خود ادامه دهیم. ”

ویژگی مدال ها به طور آزمایشی ماه آینده با گروه کوچکی از سازندگان و مشاغل آغاز به کار میکند.

با این حال ، طی ماه های آینده ، اینستاگرام قول داده است که این ویژگی در ایالات متحده ، برزیل ، انگلیس ، آلمان ، فرانسه ، ایتالیا ، ترکیه ، اسپانیا و مکزیک گسترش یابد.

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *