پادکستراه های کسب درآمد

تکنیک هایی برای موفقیت بیشتر در کسب و کار خود

فوت و فن هایی برای موفقیت بیشتر در کار خود

برنامه ریزی به چه معناست؟

برنامه‌ریزی، فرایندی برای رسیدن به اهداف است. بسته به فعالیت‌ها، هر برنامه می‌تواند که بلندمدت، میان‌مدت یا کوتاه‌مدت باشد.

برنامه ریزی چه کمکی به افراد میکند؟

برنامه‌ریزی می‌تواند، نقش مهمی در کمک به جلوگیری از اشتباهات یا تشخیص فرصت‌های پنهان بازی کند. برنامه‌ریزی به پیش بینی آینده و ساختن آینده تا حدودی قابل تصور کمک می‌کند. آن پلی است بین آنجایی که هستیم و آنجایی که می‌خواهیم برویم. برنامه‌ریزی به آینده می‌نگرد

به چه خواسته هایی باید "نه" بگوییم؟

خواسته‌هایی که ممکن است منطقی یا اخلاقی نباشند و یا اینکه منطقی و اخلاقی هستند، اما برآورده کردن آنها از عهده ما خارج است

اولین قانون برای افزایش درآمد چیست؟

اولین قانون ، اولین قدم در افزایش مقدار درآمد خود ، افزایش قیمت شماست.

ما زمان زیادی را صرف بحث در مورد تاکتیک های سئو می کنیم ، اما در یک صنعت دائماً در حال تغییر ، چیزی که شایسته توجه بیشتر است ، تاکتیک هایی است که شرکت ها باید برای موفقیت به کار گیرند. شما نیاز مند یادگیری عواملی همانند بالا بردن اعتماد به نفس و دانستن اینکه چه مواقعی باید قیمت های خود را بالا یا پایین برده، هستید.

پس آکادمی کلاته لیستی از عوامل و تاکتیک هایی را که میتوانید در راستای موفقت شرکت خود از آنها استفاده کنید در این مقاله برای شما آماده کرده است.

با ما در ادامه این مطلب همراه باشید که این روش ها را با هم مرور کنیم.

۱.افزایش قیمت ها

 

اولین قانون ، اولین قدم در افزایش مقدار درآمد خود ، افزایش قیمت شماست. اکنون ، کاملاً به یاد دارم که دو سال است که در این کار هستم و از اولین روز ها ما  همیشه در مورد افزایش قیمت صحبت می کردیم. ما فقط به مشتریان خود نگاه می کردیم و به خودمان می گفتیم ، “راهی نیست که آنها بتوانند از پس آن برآیند.”

اما پس از آن خوشبختانه ما به این بینش دست پیدا کردیم که برای به دست آوردن برای افزایش درآمد به جز افزایش قیمتی که مشتری باید برای آن هزینه کند هست. یعنی چه؟ یعنی ما به شما راهایی را معرفی میکنیم که شما نیازمند پرداخت هزینه بیشتر نباشید ولی در عین حال قیمت های شما بیشتر شود و درآمد بیشتری کسب کنید.

چگونه این کار به نفع مشتریان قدیمی است

اولین چیزی که برای حفظ مشتریان قدیمی به طور خودکار به فکر ما می افتد… “خوب ، با مشتریان قدیمی ما میتوانید به آنها تخفیف ارائه دهید. بد نیست.

ما قرار نیست از این کار ضرری کنیم.” اما پس از آن به فکر فرو افتادیم که ، “صبر کنید .اگر ما به مشتریان خود تخفیف می دهیم ، در واقع ما فروش کلی خود را افزایش می دهیم.” مشتریان فعلی ما فکر می کنند ، “آنها واقعاً چیزی بهتر را می فروشند که گرانتر است ، اما فقط من دارم تخفیف می گیرم” و با ارائه پیشنهاداتی که به دلیل وفاداری به آنها انجام می دهید، وفاداری بیشتری را ایجاد می کنید. بنابراین در واقع می تواند برای مشتریان قدیمی خوب باشد.

چگونه این کار به نفع مشتریان جدید است

اکنون ، برای مشتریان جدید ، یک بار دیگر ، همان وضعیت تکرار میشود. شما ارزش کلی که توسط مشتری درک میشود را افزایش داده اید. بنابراین مشتریانی که به شما مراجعه می کنند فکر می کنند “اوه ، این شرکت حرفه ای است. این شرکت مایل به سرمایه گذاری و پیشرفت است. این شرکت علاقمند به ارائه بالاترین کیفیت خدمات است.”

در واقعیت ،شما قیمت را افزایش داده اید ، شما  می توانید به تمام این افکار جامه عمل بپوشانید زیرا زیرساخت های این عوامل را فراهم کرده اید.

شما می توانید زمان و هزینه بیشتری را برای هر مشتری صرف کنید و در واقع کار بهتری را انجام دهید. بخش سوم این است: “بدترین چیزی که می تواند رخ دهد چیست؟” اگر آنها نه بگویند و نخواهند از شما خرید کنند ، شما تخفیفی را به آنها پیشنهاد می دهید. در نهایت چیزی از شما کم نخواهد شد.

شما بدون از دست دادن چیزی به جایی که بوده اید برگشته اید. این یک تاکتیک ریسکی که میتوانید همیشه روی آن حساب باز کنید.

چگونه این کار به نفع کارگران شماست

اکنون ، اینجا جایی است که عمل شما واقعاً مهم میشود .کارمندان ، کارگران شما مهم ترین دارایی شما هستند. اگر قیمتهای پایینی ارائه می دهید ، نمی توانید دستمز کارمندان خود را افزایش دهید ، نمی توانید به آنها آموزش درست دهید ، نمی توانید به آنها کمک کنید و یا نمی توانید کارمند بهتری بدست آورده و استخدام کنید.

اما اگر این کار(افزایش قیمت) را انجام دهید ، اگر قیمت را بالا ببرید ، کل اکوسیستمی که نماینده شماست و برای شما کار میکند ، در نهایت بهتر عمل خواهد کرد.

چگونه منابع شما را بهبود بببخشید

سرانجام و مهمتر از همه ، که بعداً کمی بیشتر در باره اش صحبت خواهیم کرد ، این است که در نهایت بتوانید  ابزار کار مورد نیاز خود را تهیه کنید. شما می توانید منابع و سرمایه مورد نیاز خود را برای موفقیت در اختیار داشته باشید. این ابزار سازنده زیر ساخت هایی است که میتوانید با استفاده از آنها کسب و کار و شرکت خود را بزرگ تر کنید.

اگر نمودار کیفیت خدمات ارائه شده و قیمت کالا را که در آن می فروشید ، را تهیه کنید، اکثر شرکت ها فکر می کنند که آنها با قیمت اندکی کیفیت عالی ارائه می دهند ، اما واقعیت این است که شما در حال اشتباه هستید.

شما احتمالاً کم کم و با قیمتی کم خدمات خود را فروخته اید و به همین دلیل نمی توانید بهترین نتیجه و کاری را که ممکن است ارائه دهید.

شما باید سعی کنید که کیفیت بالاتری را ارائه دهید ،که با صرف زمان برای مطالعه و یادگیری و زمان بندی کارهایتان ، و افزایش قیمت به شما این امکان را می دهد که این کار را انجام دهید.

۲.برنامه ریزی

اکنون، افزایش قیمت ها فقط بخش اول ماجرا است. نکته دوم نظم و انضباط است و من به شخصه در این عرصه وحشتناک هستم. واقعیت این است که من آن نوع آدمی هستم که به دنبال جدیدترین و عالی ترین هستم و فقط به دنبال آن میروم و میخواهم یکسره کار کنم و سریع نتیجه بگیرم ، اما برنامه ریزی مهم است.

برنامه بیانی روشن، مستند و مشروح از مقاصد و تصمیمات است. برنامه ریزی عبارتست از فرایندی دارای مراحل مشخص و بهم پیوسته برای تولید یک خروجی منسجم در قالب سیستمی هماهنگ از تصمیمات.

هرچه اعتراف کردن به آن دشوار است باید به برنامه متعهد باشید و حتما آن را اجرا کنید. من این را از طریق شرکت CPC  آموختم زیرا آنها می دانند که باید هر روز از هفته در صدر کار خود بمانند.

خوب ، در اینجا چیزی است که در این چند سال کار خود آن را انجام میدادیم و به ما کمک شایانی میکرد. اصل این کار این است که همه مشتریان خود را تا حد امکان در یک برنامه قرار دهیم.

نکات مهم

سالانه

کلمات کلیدی و راهکار های افزایش فروش را پیدا کنید و تجزیه و تحلیل کامل انجام دهد.

نیمه سالانه

دو بار در سال ، ما تجزیه و تحلیل محتوا را انجام می دهیم. درباره چه چیزی باید بنویسید؟ چه عواملی در صنعت شما تغییر کرده است؟ کلمات کلیدی مختلفی وجود دارد که با توجه به منابع اضافی ، ممکن است بتوانید اکنون هدف قرار دهید.

فصلنامه

شما باید به دنبال لینک ها باشید. این یک مسئله به اندازه کافی بزرگ است که شما باید هر دو ماه یک بار به آن نگاه کنید. یک تجزیه و تحلیل پیوند کامل در این باره حتما انجام دهید.

ماهانه

شما باید به جستجوی اطلاعات و راهکای مورد نیاز برای پیشرفت و همینطور ثبات خود بپردازید و هر هفته این کار را انجام دهید ، اما شما باید به مشتریان خود فکر کنید ، در طول یک ماه ، چه چیزی تغییر کرده است؟

هفتگی

شما باید رتبه بندی کنید.

اما سه مورد وجود دارد که وقتی همه این نوع تحلیل ها را انجام می دهید ، باید به خاطر داشته باشید آنها را انجام دهید …

  • گزارش
  • ساعات مشاوره
  • تماس تلفنی

این ممکن است کمی بیش از حد به نظر برسد. اما مطمئناً ، اگر با یکی از مشتریان خود تماس بگیرید و به آنها نشان دهید که شرایط چقدر بهبود یافته یا در چه مرحله ای است ،هرکدام از این ها نشان دهنده پول اضافی در جیب شما و مهمتر از آن خدمات بهتر برای مشتریان شما هستند.

شاید باور کردن این مسئله سخت باشد که وقتی به مشتری مراجعه می کنید و به آنها می گویید ، “نگاه کنید ، هیچ چیز تغییر نکرده است” ، که در واقع به آنها ارزش می دهید ، اما حقیقت این است که اگر به دندانپزشک بروید و او به شما می گوید ، شما حفره ای ندارید ، این خبر خوبی است.

شما نباید در پایان روز با خود بگویید ، “چرا باید در وهله اول به دندانپزشک بروم؟” شما باید بگویید “من خیلی خوشحالم که به دندانپزشک رفتم.” با همان چشم انداز مثبت ، شما باید بارها و بارها به مشتریان خود محصولات خود را بفروشید ، به این امید که شفافیت لازم برای موفقیت را در اختیار آنها قرار میدهید.

۳.از نه گفتن نترسید!

آخرین بخش این مقاله، شامل مواردی است که شما فقط یاد گرفته اید که نه به آن بگویید. شاید بعضی از انها شاید کمی عجیب به نظر برسند ولی نمیخواهم هیچ ریسکی سره رساندن شما به موفقت کنم پس سعی کنید که این یکی را کمی تحمل کنید.

“نه” کلمه ای ناراحت کننده اما شجاعانه برای گفتن است.

نه به قرار داد های ماهیانه

اولین چیزی که باید به آن نه نگوییم ، قراردادهای ماه به ماه است.

اگر مشتری به شما مراجعه کند و آنها بگویند “نگاه کن ، ما می خواهیم  SEO سایت مارا شما انجام دهید ، اما ما می خواهیم که بتوانیم هر 30 روز یکبار این قرار داد را کنسل کنیم و فقط برای یک دوره از این خدمات شما استفاده کنیم.” واقعیت این است. آنها علاقه ای به سرمایه گذاری در سئو ندارند. آنها علاقه مند هستند که در جستجوگرها سر و کار داشته باشند.

آنها علاقه مند به آزمایش با سئو هستند. خوب ، این کار موفقیت امیز نخواهد بود. بنابراین با آنها بنشینید و برای آنها توضیح دهید که این یک استراتژی بلند مدت است و فقط ارزش این را ندارد که شرکت شما مشتریانی را که علاقه ای به سرمایه گذاری در سئو ندارند ، برای شرکت شما به ارمغان آورد.

سعی کنید روی لحن خود حسابی دقت به خرج دهید و مودب باشید.

 4.موردی را از خود دور نکنید و پس نزنید

حالا توجه داشته باشید که مورد بعدی من این است که هیچ چیز را دور نکنید. بنابراین در اینجا باید با دقت گوش کنید. در اینجا تفاوت های ظریفی وجود دارد. یادگیری اینکه مشتریان عصبانی و بد اخلاق برای تجارت شما بد هستند ، بسیار مهم است ، بعضی اوقات به خاطر انها ضرر میکنید یا در بعضی مواقع خاص آنها فقط بی ادب هستند ، اما این بدان معنا نیست که شما باید آنها را دور کنید.

فقط باید آنها را در جهت درست بچرخانید. این جهت درست ممکن است خود یک ابزار باشد. می توانید بگویید ، “نگاه کنید ، شما واقعاً به ساعت مشاوره ما احتیاج ندارید. باید از این ابزارهایی که به شما پیشنهاد میدهیم استفاده کنید.” یا می توانید آنها را به مشاغل تازه تاسیس اشنا کنید و پیشنهاد دهید ، دوستانی که در این صنعت دارید که ممکن است در این زمان دست و پنجه نرم کنند. پس چرا به همدیگر نان قرض ندهیم؟

مثالی از این مورد

من یک مثال سریع برای شما می گویم. ما وقت زیادی نداریم ، اما سالها پیش مشتری ای با شرایط بالا داشتیم که به سمت ما آمد. در شرکت قدیمی ما ، چند قانون داشتیم که با چه کسی همکاری خواهیم کرد. ما تصمیم گرفتیم که در با این مشتری کار نکنیم.

اما در آن زمان ، من یک دوست در همین صنعت داشتم. او در خارج از ایالات متحده زندگی می کرد ، و او در اوقات سختی گیر افتاده بود. تلفن را برداشتم و به او زنگ زدم. من مشتری خودم را گم نکردم. من آنها را به این فرد واگذار کردم.

در همان سال آینده ، دوست من با گسترش کار خود توانست به یکی از برترین افراد حرفه ی خود تبدیل شود. خوب ، رک و پوست کنده ، آنها در لیست افرادی که نمی توانیم با آنها کار کنیم ، نبودند. ما در آن زمان بزرگترین قرارداد در تاریخ شرکت ما را بسته بودیم و این بودجه و برنامه شرکت ما را برای یک سال کامل تنظیم کرده بود.

این فقط به این دلیل بود که به جای این که مشتری را گم کنیم ، آنها را به جهتی متفاوت تبدیل کردیم. بنابراین شما حواستان به مشتری ها و نوع نه گفتنان باشد. آنها فرصت هستند. آنها ممکن است فرصت شما نباشند ، اما آنها حتما فرصتی برای موفقت شخص دیگری هستند.

پایان

خوب ، به هر حال چیزهای زیادی وجود دارد که ما به سراغ انها رفتیم. امیدوارم خیلی گیج نشده باشید و امیدوارم که بتوانیم در نظرات بیشتر در مورد عقاید صحبت کنیم. من مشتاقانه منتظر دیدن شما در آنجا هستم. با تشکر.

منابع:

https://moz.com/blog/lets-make-money

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن