برای پولدار شدن، از جنگیدن دست بردار

سلام دوستان امیدوارم حالتان عالی باشد، احمد کلاته هستم متخصص کارآفرینی اینترنتی و می­خواهم در مورد عدم جنگیدن صحبت کنم، عزیران ما عادت داریم به جنگیدن. یکی از بچه­ های نخبگان وب مستر آمد به من زنگ زد و گفت…

احمد کلاته

انتشار در: ۱۵ آبان ۱۳۹۷
امروز ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

سلام دوستان

امیدوارم حالتان عالی باشد، احمد کلاته هستم متخصص کارآفرینی اینترنتی و می­خواهم در مورد عدم جنگیدن صحبت کنم، عزیران ما عادت داریم به جنگیدن. یکی از بچه­ های نخبگان وب مستر آمد به من زنگ زد و گفت که: آقای کلاته من آمدم سایتم را بزنم تیکت دادم به هاستینگم، هاستینگم جواب نمی­ دهد دادم قالب­ هایم را تحلیل کنند قالب­ هایم را انجام نمی­دهند. چه کار کنم آقای کلاته واقعاً مستأصل ماندم. درمانده شدم حالا باید چه کار کنم؟

گفتم می­دانی باید چه کار کنی کامپیوترت را خاموش کن، برو یک تئاتر، یک سینما حتی اگر شده یکی دو روز  پاشو برو شمال بدون این که کوچکترین فکری به کارت کنی. قشنگ لدتت را ببرد به هیچ چیز هم فکر نکن، لذتت را ببر آرامش و بعد به سر کارت برگرد.

برای پولدار شدن، از جنگیدن دست بردار

آقای کلاته مگر می­شود نه!!!

گفتم ببین اگر من کوچ تو هستم من به تو می­گویم این کار را بکن .رفت و برگشت و کارش انجام شد به بهترین شکل هم انجام شد. الان سایتش بالاست و و کارش را انجام می­دهد. یک خانم دیگری آمد به من گفت آقای کلاته آن آموزشی که به من دادید من انجام دادم سئو داخلی را درست کردم، سئو خارجی را الان دارم بک لینک می­گیرم متن خیلی خوب نوشتم اما هنوز که هنوز است من در گوگل نیستم حتی در صفحه اول گوگل هم نیستم چه کاربکنم خیلی حالم خراب است نکند که اصلاًً بالا نیاید، حالا باید چه کار کنم؟

گفتم می­دانی باید چه کار کنی؟ اصلاً به آن فکر نکن اصلاً، کارت را انجام بده تمام تو الان کارت را درست انجام دادی یک محتوای بلند نوشتی، همه ­ی المان­های سئو داخلی را رعایت کردی الان داری بک لینک می­گیری، داری کارت را خوب انجام می­دهی از این پس بی ­خیالش شوید کاری به کارش نداشته باشید و منتظر باش که… یعنی به آن فکر هم نکن حتی منتظر هم نباش کارت را انجام بده بی­خیال تمام. کسب و کار اینترنتی به این معنی نیست که شما با هیچ مشکلی مواجه نمیشوید و قرار است دستهای غایب کاری بکنند در واقع شما هستید که از این ابزار استفاده میکنید.

برای پولدار شدن، از جنگیدن دست بردار

بعد از یک هفته آمد صفحه سه گوگل بود، اصلاً باورش نمی­شد آقای کلاته، مگر می­شود؟! گفتم آره، دقیقاً می­شود، دقیقاً همین اتفاق می­افتد فقط باید یاد بگیرید که جنگیدن را فراموش بکنید، باید یاد بگیریم که آقا (اجازه بدهید یک کوچولو ماورائی صحبت کنم) عذرخواهی می­کنم من زیاد به خودم اجازه نمی­دهم در مورد موفقیت صحبت کنم اما چیزهایی که واقعاً خودم تجربه کرده­ ام را می­خواهم به شما بگویم دقیقاً  تک ­تک چیزهایی که تجربه کردم، من از شما خواهش می­کنم که این را فراموش کنیم که ما زورمان به دنیا می­رسد نه، ما زورمان به دنیا نمی­رسد، ما زورمان به چرخیدن زمین به دور خورشید نمی­رسد نمی­توانیم همه این­ها را تغییر بدهیم.

اگر بگوییم که ای بابا! چرا سئو سایت من درست نمی­شود! ای بابا چرا سایت من فروش ندارد دقیقاً هم عرض با این است که بگوییم ای بابا چرا ماه دور زمین می­چرخد؟! ای بابا چرا روز ۲۴ ساعت است؟! این است قانون دنیا. نمی­توان با آن جنگید تنها کاری که باید کرد این است که بپذیریم، اگر دائم حرص بخورید به شما قول می­دهم کارتان صد برابر بدتر می­شود یاد بگیرید که در کارتان حرص نخورید، یاد بگیرید این که آقا من الان سایت زدم باید برایش تلاش کنم. خیلی­ ها می­گویند که: آقای کلاته شما مطمئن ­اید این ایده بهترین جواب را برای من می­دهد؟

3 راهکار برای نوشتن یک عنوان جذاب

برای پولدار شدن، از جنگیدن دست بردار

می­گویم نه هیچ تضمینی وجود ندارد اما باید یاد بگیرید که اگر این کار را راه­ اندازی کردی، یک سال برایش زحمت کشیدی،به روشهای مختلف بازاریابی اینترنتی کردی و به هیچ درآمدی نرسید، مقاومت نکنید فحش به زمین و زمان ندهید، بد و بی­راه نگویید که چرا کار من انجام نشد زورت نمی­رسد باید بپذیری شغلت را عوض کنی، باید بپذیری هیچ راه دیگری برایت وجود ندارد.

 

آقا من یک سال زحمت کشیدم سایتم را سئو کردم، ایمیل مارکتینگش را درست کردم این همه کار انجام دادم، این همه زحمت کشیدم به درآمد نرسیدم! نرسیدی که نرسیدی همین است چرا حرص خوردن، چرا اذیت کردن خودت، چرا فحش دادن، بد و بی­راه گفتن به زمین و زمان بپذیر شغلت را عوض کن. قانون عدم مقاومت را باید در جای جای زندگی­تان به کار ببرید و مطمئن باشید که اگر این موارد را به کار ببرید، عدم جنگیدن را یاد بگیرید که با موضوع­ های مختلف نجنگید بپذیرید،  انعطاف داشته باشید، کار دیگر این که اگر این روش جواب نداد یک روش دیگر را امتحان می­کنم.اگر هزینه زیادی کردی و از افراد دیگر و کارمندانتان کمک گرفتید شاید حالا یک راه کاهش هزینه افزایش توانمندیهای خودتان و کسب درآمد در منزل است.

برای پولدار شدن، از جنگیدن دست بردار

بدون این که کوچکترین ناراحتی به خودتان راه بدهید  سعی و تلاشتان را بکنید و مطمئن باشید که به نتیجه خواهید رسید. امیدوارم که با توجه به حرف­هایی که زدم تلاش کنید با انگیزه و با انرژی و مطمئن باشید در هر شرایط اقتصادی و در هر محیطی  با هر شرایط کاری که هستید ، هر طوری که هست . مطمئن باشید اگر این قوانین را به کار ببرید صد درصد به نتیجه خواهید رسید.  امیدوارم که موفق باشید و من را با خبرهای موفقیت­تان خوشحال کنید.

 

 

مطالب مرتبط

۲ دیدگاه ها

  1. Avatar

    لذت بردم مخصوصا اون قسمت ماورایی

    پاسخ
  2. حبیب مدیر فروشگاه اینترنتی دبی اسپورت

    عالی ممنون

    پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close-link