قدم ۷ اصول راه اندازی کسب و کار اینترنتی

قدم ۷ اصول راه اندازی کسب و کار اینترنتی در «قدم ۶ راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی» در مورد ۴ روش تهیه پوسته برای وردپرس صحبت کردیم. نحوه انتخاب یک پوسته آماده و مناسب را توضیح دادیم. در…

احمد کلاته

انتشار در: ۱۳ بهمن ۱۳۹۵
امروز ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

قدم ۷ اصول راه اندازی کسب و کار اینترنتی

در «قدم ۶ راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی» در مورد ۴ روش تهیه پوسته برای وردپرس صحبت کردیم. نحوه انتخاب یک پوسته آماده و مناسب را توضیح دادیم. در نهایت بهترین سایت ها برای خرید پوسته را معرفی کردیم. قدم ۷ اصول راه اندازی کسب و کار اینترنتی مکمل قسمت قبل است.

اگر تا این مرحله با ما پیش آمده باشید، سایت شما راه اندازی شده. همچنین یک پوسته حرفه ای و زیبا روی آن نصب شده است. به شما تبریک می گویم. در قدم ۷ اصول راه اندازی کسب و کار اینترنتی شما می توانید سایتتان را آنطور که مورد علاقه خودتان است بچینید. هر زمان هم که خواستید می توانید چینش آن را تغییر دهید. به راحتی و بدون نیاز به پرداخت هزینه های سرسام آور طراحی سایت.

در این مرحله از  اصول راه اندازی کسب و کار اینترنتی با یکدیگر پیش می رویم و چینش سایت را تغییر می دهیم. امکاناتی را که برای کسب درآمد از اینترنت نیاز است روی سایت قرار می دهیم. در این آموزش خواهید دید که ایجاد تغییرات در سایت و افزودن امکانات مورد نیاز به سادگی انجام خواهد گرفت.

لطفا این فیلم را با عنوان قدم ۷ اصول آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی ببینید. وبسایتتان را با آموزش ارائه شده کامل کنید. سپس از یک شرکت طراحی سایت بخواهید که هزینه طراحی سایت را مشابه همان وبسایتی که خودتان ایجاد کرده اید اعلام کنند. فرقی نمی کند که با php طراحی شود یا asp.net.

 

اصول راه اندازی کسب و کار اینترنتی

امکانات سایت شما پس از آموزش قدم ۷ اصول راه اندازی کسب و کار اینترنتی

جدا از بحث قیمت، امکاناتی که توسط پلاگین های مختلف در فصل های بعدی آموزش کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد اینترنتی به سایتمان اضافه می کنیم، شما را شگفت زده خواهد کرد. امکاناتی از قبیل تبدیل بازدیدکنندگان سایت به خریدار که در بحث بازاریابی جاذبه ای مطرح است. پلاگین های مربوط به روش های مختلف کسب درآمد از اینترنت. از همه مهمتر سئو فوق العاده سایت. هیچ شرکتی نمی توانید سایتی ایجاد کند که به اندازه وردپرس سئو قدرتمند داشته باشد. قدم ۷ اصول راه اندازی کسب و کار اینترنتی مقدمه مباحث مذکور است.

در دوره جامع “راه اندازی کسب و کار اینترنتی” بطور کامل در مورد این مباحث صحبت کرده ایم. با دیدن این فیلم آموزشی بطور کامل به انتخاب قالب مناسب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی مسلط خواهید شد. در ادامه در بیشتر در مورد اهمیت انتخاب قالب مناسب صحبت می کنیم.

یکی از مهمترین بخش ها در راه اندازی کسب و کار اینترنتی، انتخاب قالب مناسب است. مهمترین چالشی که کاربران با آن روبرو هستند، انتخاب یک قالب مناسب است. در این آموزش ما با قالب گود نیوز کار می کنیم. یکی از مهمترین ویژگی های این قالب این است که اگرچه یک قالب خبری است، اما بطور کامل با ووکامرس سازگار است.

 

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

همچنین چون وظیفه اصلی ما در راه اندازی کسب و کار اینترنتی، تولید محتوا است، این قالب امکانات فراوانی برای تولید محتوای با کیفیت در اختیار ما قرار می دهد. در این دوره آموزشی بطور کامل با این امکانات آشنا خواهید شد.

قدم 5 نحوه راه اندازی کسب کار اینترنتی

 

مشاهده محصول

 

همچنین در فصل های بعدی به شما آموزش خواهیم داد چطور می توانید با گیمیفیکیشن، مشتریانتان را برای خود حفظ کنید. آن ها را به کسب و کارتان وفادار کنید. همانطور که می دانید، هزینه جذب مشتری جدید ۱۱ برابر نگهداری مشتری قدیم است. بنابراین با ما همراه باشید تا شما را با بهترین روش های کسب درامد از اینترنتی آشنا کنیم. همانطور که بیان کردیم قدم ۷ اصول راه اندازی کسب و کار اینترنتی مقدمه مباحث مذکور است.

 

۱۹۶ دقیقه فیلم آموزشی

 

سرفصل های قدم ۷ آموزش اصول راه اندازی کسب و کار اینترنتی

آشنایی با امکانات قالب goodnews

تنظیم کامل قالبgoodnews

توسط فتوشاپ لوگو شرکت را تنظیم می کنیم و در وبسایت قرار می دهیم

توسط صفحه ساز ویژوال کامپوزر، صفحه اصلی زیبا برای وبسایت می سازیم

تنظیم منو ها و نحوه ایجاد منو ساده و مگامنو

ساخت اسلایدر

ایجاد فرم تماس با ما و اتصال آن به ایمیل دلخواه

بدلیل درخواست شما عزیزان، قسمت چهارم آموزش اضافه شد و در آن یک بار دیگر نحوه صفحه سازی و روش های مختلف ایجاد برگه های مختلف بطور واضح توضیح داده شد.

مشاهده محصول

مطالب مرتبط

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close-link