قدم ۶ راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی

قدم ۶ راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی در مرحله ۵ راه اندازی کسب و کار اینترنتی با منوهای مختلف نوار مدیریت وردپرس آشنا شدید. در این آموزش نحوه ساخت برگه جدید را توضیح دادیم. نحوه کار با بخش…

احمد کلاته

انتشار در: ۱۳ بهمن ۱۳۹۵
امروز ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

قدم ۶ راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی

در مرحله ۵ راه اندازی کسب و کار اینترنتی با منوهای مختلف نوار مدیریت وردپرس آشنا شدید. در این آموزش نحوه ساخت برگه جدید را توضیح دادیم. نحوه کار با بخش دیدگاه ها آموزش داده شد. گفتیم قسمت نمایش، ظاهر سایت را تغییر می دهد. یاد گرفتید که چگونه با ابزارک ها کار کنید و با نحوه چینش فهرست آشنا شدید. سپس در بخش افزونه ها که در قدم ۶ راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی به آن نیاز داریم، نحوه نصب افزونه ها را کار کردیم. در بخش کاربران یاد گرفتیم که چگونه یک کاربر با دسترسی مختلف به مطالب سایت می توان ایجاد کرد. در انتها نیز بخش تنظیمات را معرفی کردیم و گفتیم که هر کدام چه کاربردی دارند.

در قدم ۶ راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی وارد بخش جذاب طراحی سایت با وردپرس بصورت حرفه ای می شویم. می خواهیم ببینیم از چند طریق می توان یک پوسته مناسب برای وبسایتمان ایجاد کنیم. در این فایل آموزشی به شما خواهیم گفت که از چند روش می توانید برای وبسایتتان پوسته تهیه کنید. در انتها نیز با ذکر دلیل خواهیم گفت که بهترین روش برای تهیه یک پوسته مناسب برای وبسایت استفاه از پوسته آماده است.

در فیلم آموزشی دوم از قدم ۶ راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی بهترین و استانداردترین روش برای تهیه یک پوسته آماده را آموزش خواهیم داد. با هم تمام پوسته های خوب را می بینیم و از بین آن ها یکی را انتخاب می کنیم. در این آموزش ما با پوسته good news کار می کنیم.این پوسته از نظر سرعت لود بسیار عالی است. همچنین این تم با داشتن امکانات فراوان، تمام ابزارهای کسب و کار اینترنتی را در اختیار شما قرار می دهد.

مشاهده محصول

درباره پوسته های وردپرس

هرچند که ما در قدم ۶ راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی از قالب good news استفاده می کنیم، اما قالب ها خوب دیگری مانند Enfold,avada,sahifa نیز وجود دارند. شما می توانید با توجه به سلیقه و کاربری وبسایتتان یکی را انتخاب کنید. قالب های avada و enfold بیشتر کاربرد فروشگاه اینترنتی دارند. اما قالب های Good news و sahifa بیشتر کاربری سایت خبری دارند. اما بطور کامل قابلیت تبدیل به فروشگاه اینترنتی را دارند.

به عنوان مثال سایت مدیر ام بی ای، سایت آقای ژان بقوسیان (مدیر سبز) و سایت مجله دی جی کالا با قالب good news ایجاد شده است. سایت آقای فرشاد حیدری (Atrinweb) سایتی است که با Sahifa درست شده. دمو قالب های enfold و Be theme را نیز می توانید مشاهده کنید.با دیدن این وبسایت ها می توانید با شناخت بهتری قالب مورد نظر خود را انتخاب کنید. سایت هایی مانند سایت آقای علی حاجی محمدی (Hamyarwp) وردپرس است اما پوسته آن بطور کامل برنامه نویسی شده. که در این قدم ۶ راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی مزایا و معایب تمام روش های ایجاد پوسته را به شما آموزش خواهیم داد.

در این آموزش بطور کامل به شما آموزش می دهیم که چطور می توانید بهترین پوسته را متناسب با نیازتان در راه اندازی کسب و کار اینترنتی تهیه کنید. چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ فنی.

چگونه میتوانیم در خانه و با استفاده از کامپیوتر خانگی در اینترنت درآمد کسب کنیم؟

مباحث قدم ۶ راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی

مقایسه ۴ روش ایجاد یک پوسته برای وبسایت و انتخاب بهترین آن

مقایسه پوسته های مختلف برای اطمینان از خرید پوسته

مقایسه فنی پوسته هایی که از نظر ظاهری با هم در یک حد هستند

معرفی سایت های تایید شده و بهترین شیوه خرید پوسته

چگونه بدون دردسر قالب نصب شده و تنظیم شده تحویل بگیریم

مشاهده محصول

مطالب مرتبط

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close-link