۵ برنامه تازه برای سرمایه گذاری کوچک (نگاهی به آینده)

  آیا در حساب خود پس انداز دارید اما نمی دانید با آنها چه کار کنید؟ در این راهنما ما به شما یاد می دهیم که چگونه می توانید از پس انداز خود برای سرمایه گذاری در برنامه های خرد…

امیررضا

انتشار در: ۲۷ فروردین ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود 6 دقیقه زمان می برد

برنامه های تازه برای سرمایه گذاری های کوچک کدام اند؟

 1. Robinhood
 2. Stash
 3. Clink App
 4. Acorns App
 5. Mylo App

برنامه ی Robinhood چیست؟

Robinhood در حال حاضر یکی از محبوب ترین برنامه های موبایل با سرمایه گذاری خرد است.

برنامه ی Stash چیست؟

Stash یکی دیگر از گزینه های محبوب بین سرمایه گذاران خرد در سراسر جهان است. با Stash می توانید سرمایه گذاری خود را از حداقل ۵ دلار شروع کنید.

برنامه ی Acorns چیست؟

Acorns نیز یکی از بهترین برنامه هایی است که به شما امکان می دهد تا بتوانید با پولی کم صاحب سرمایه ای بزرگ شوید.Acorns App شما را ملزم به پیوند دادن کارتهای اعتباری خود با حساب Acorns می کند.

برنامه Mylo چیست؟

برنامه Mylo جایگزین دیگری برای برنامه Acorns است. تقریباً به همان روشی عمل می کند که سایر برنامه های سرمایه گذاری عمل میکنند.

برنامه ی Clink App چیست؟

کلینک یکی دیگر از برنامه های سرمایه گذاری خرد در حال پیشرفت است که به شما امکان می دهد با پول خورد های خود پولی کلان کسب کنید.

 

آیا در حساب خود پس انداز دارید اما نمی دانید با آنها چه کار کنید؟ در این راهنما ما به شما یاد می دهیم که چگونه می توانید از پس انداز خود برای سرمایه گذاری در برنامه های خرد سرمایه گذاری استفاده کنید.

سرمایه گذاری خرد یک اصطلاح نسبتاً جدید در دنیای امور مالی است. این ترکیب مفاهیم فن آوری و دارایی را برای ایجاد یک محصول دیجیتالی است که می تواند کار کاربران را تسهیل کند.

به زودی بازم توضیح مفصل تری در این باره به شما خواهیم داد. مهمترین چیزی که اکنون لازم است بدانید این است که می توانید پول خورد در حساب خود را به راحتی چند برابر کنید. چگونه چنین چیزی امکان دارد؟ این جایی است که برنامه های خرد سرمایه گذاری وارد می شوند.

سرمایه گذاری خرد چیست؟

سرمایه گذاری خرد با از استفاده از فناوری برای ایجاد بستری برای کاربران استفاده می کند که در آنجا می تواند پس انداز اندک خود را سرمایه گذاری کند. این فرصتی عالی برای افرادی است که مبلغ محدودی پول نقد اضافی دارند و می خواهند از آن سود کسب کنند.

این بدان معنا نیست که شما نمی توانید مبالغ زیادی را از طریق این فناوری سرمایه گذاری کنید. شما می توانید به همان اندازه که می خواهید پول وارد این نرم افزار ها کنید. البته بازده با سرمایه گذاری های بزرگتر نیز بیشتر خواهد بود.

با تشکر از پیشرفت های فناوری موبایل ، برخی از برنامه های معتبر وجود دارند که به شما امکان می دهند یک حساب کاربری خرد ایجاد کنید و جریان وجوه نقد خود را از طریق تلفن همراه خود نظارت کنید.

البته فراموش نکنید شرط اول سود کردن در این برنامه ها صبر است. باید بگذارید کمی زمان بگذرد.

در مورد عملکرد هر یک از برنامه هایی که قصد داریم با شما به اشتراک بگذاریم ، بحث خواهیم کرد.

۶ راه کسب درآمد رایگان از اینترنت و بدون هیچ گونه سرمایه گذاری

 

نحوه کسب درآمد با برنامه های خرد سرمایه گذاری:

در اینجا لیستی از برنامه های میکرو سرمایه گذاری وجود دارد که به شما امکان می دهد با پول خورد های خود درآمدی عظیم کسب کنید:

RobinHood

Robinhood در حال حاضر یکی از محبوب ترین برنامه های موبایل با سرمایه گذاری خرد است. آنها امروزه بیش از یک میلیون کاربر دارند که تاکنون بیش از ۲۵ میلیارد دلار در این برنامه سرمایه گذاری کرده اند.

بهترین چیز در مورد Robinhood این است که برای پیوستن به این پلتفورم مجبور به پرداخت پولی به شکل ماهیانه نیستید معاملات بورس کاملا رایگان است و شما می توانید هر چیزی را از ۱ تا هزار دلار سرمایه گذاری کنید.

دو نوع حساب وجود دارد که می توانید ایجاد کنید: یک حساب کاربری استاندارد و حساب طلایی(Gold). حساب طلایی به شما قدرت خرید و کنترل بیشتری در معاملات سهام می دهد.

Robinhood در هر دو سیستم عامل Android و iOS موجود است.

دانلود Robinhood برای اندروید

دانلود Robinhood برای iOS

Stash.2

Stash یکی دیگر از گزینه های محبوب بین سرمایه گذاران خرد در سراسر جهان است. با Stash می توانید سرمایه گذاری خود را از حداقل ۵ دلار شروع کنید. پس از آن ، این بقیه امور دیگر کاری ندارد.

از برنامه استفاده کنید و سرمایه گذاری کنید. حتی اگر پس اندازو زمینه مالی ای ندارید ، می توانید بدون هیچ گونه نگرانی از برنامه استفاده کنید. این برنامه اساساً به شما می آموزد که چگونه سرمایه گذاری کنید و به شما امکان می دهد به عنوان یک جایزه سود و پول واقعی کسب کنید.

ماهیانه برای کار در این پلتفورم باید ۱ دلار ناقابل پرداخت کنید. فقط کافیست کمی در این برنامه فعال باشید که بتوانید به راحتی صدها برابر این مقدار را در ماه در بیاورید. بعد از اینکه حساب شما به ۵۰۰۰ دلار رسید ، سالانه ۰.۲۵٪ هزینه سالانه از شما کسر میگردد.

 

دانلود Stash  برای Android

دانلود Stash  برای iOS

Clink App.3

کلینک یکی دیگر از برنامه های سرمایه گذاری خرد در حال پیشرفت است که به شما امکان می دهد با پول خورد های خود پولی کلان کسب کنید. حداقل سپرده مورد نیاز ۵ دلار است. شما می توانید بین  5 تا ۱۰۰۰ دلار یا حتی بیشتر واریز کنید. اگرچه محدودیت روزانه ۱۰،۰۰۰ دلار وجود دارد.

۱۰ نکته برای رشد تجارت آنلاین (بدون مقدار زیادی پول) نسخه ی ۲۰۲۰

 

پس از جمع آوری بیش از ۵۰۰۰ دلار در حساب خود ، هزینه ماهانه ۱ دلار را باید به شرکت پرداخت کنید. اما اصلاً هزینه ای معامله وجود ندارد و این شرکت درصدی به اضای معامله نمیگیرد که این به خودی خود بی نظیر است.

دانلود Clink برای Android

دانلود Clink برای iOS

Acorns App.4

Acorns نیز یکی از بهترین برنامه هایی است که به شما امکان می دهد تا بتوانید با پولی کم صاحب سرمایه ای بزرگ شوید.

Acorns App شما را ملزم به پیوند دادن کارتهای اعتباری خود با حساب Acorns می کند. چگونه این برنامه پس به پول درآوردن شما کمک میکند؟ آنچه این برنامه انجام می دهد این است که اساساً با حساب کردن خرج و بدهی های شما آن مقدار کمی که در حساب شما بدون استفاده مانده است را استفاده کرده و به حساب شما در این سایت اضافه میکند.

هزینه حساب ماهیانه ۱ دلار برای حسابهایی که حداکثر ۵۰۰۰ دلار دارند ، وجود دارد. برای مبالغ بالاتر هزینه ۰.۲۵٪ مبلغ کل حساب است.

دانلود Acorns برای اندروید

دانلود Acorns برای iOS

Mylo App.5

برنامه Mylo جایگزین دیگری برای برنامه Acorns است. تقریباً به همان روشی عمل می کند که سایر برنامه های سرمایه گذاری عمل میکنند. شما فقط باید کارتهای اعتباری خود را به حساب Mylo خود پیوند دهید. پس از اتمام کار ، بقیه مراحل سرمایه گذاری توسط خود برنامه انجام می شود.

Mylo پول خورد های اضافی شما را به صورت خودکار به صندوق سرمایه گذاری تبدیل می کند. هزینه های روزانه شما به دلار بعدی می رسد و آن را در حساب Mylo شما ذخیره می کند. کاربران گزارش داده اند که سود خوبی از این برنامه کسب می کنند.

تمام معاملات بصورت رایگان انجام می شود. فقط آنها ماهیانه به اندازه یک دلار از این سود شما برداشت میکنند.

دانلود Mylo برای اندروید

دانلود Mylo برای iOS 

پایان

ممنون که در این راهنما هم همراه ما بودید امیدوارید این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.نظر شما درباره انتخاب های ما چیست ؟ آیا فکر میکنید گزینه ای را جا انداخته ایم ؟ به ما در تکمیل این لیست کمک کنید.مانند همیشه پذیرای نظرات شما در بخش نظرات سایت هستیم.

 

مطالب مرتبط

۲ دیدگاه ها

 1. Avatar

  سلام، بعضی از این اپ‌ها در ایران قابل استفاده نیستند؛ حتی امکان دانلود اپ وجود ندارد متاسفانه! با پراکسی هم کماکان این مشکل وجود دارد. چاره جیست؟
  مرسی

  پاسخ
  • اشکان

   باسلام و احترام
   این مشکلی هست که به هر حال مجبوریم توسط ترفند های موجود ازون عبور کنیم و برای خیلی از برنامه ها این مساله صادق هست

   پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *