شش ایده برای کسب درآمد برای تمام افراد

شکی نیست که راه های زیادی برای کسب درآمد آنلاین وجود دارد اما اصلی ترین آنها چیست؟ این موضوعی است که به نظر نمی رسد بسیاری از بازاریابان و وبلاگ نویسان اینترنت تمرکز خود را بر آن معطوف میکنند. یک…

امیررضا

انتشار در: ۲۷ فروردین ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود 8 دقیقه زمان می برد
شکی نیست که راه های زیادی برای کسب درآمد آنلاین وجود دارد اما اصلی ترین آنها چیست؟ این موضوعی است که به نظر نمی رسد بسیاری از بازاریابان و وبلاگ نویسان اینترنت تمرکز خود را بر آن معطوف میکنند.

یک تازه کار میتواند به راحتی در انبوهی از اطلاعات و پیشنهادات که امروزه وجود دارد گمشده و راه خود را گم کند. برای جلوگیری از این اتفاق بهتر است راهای اصلی و مهم تر را ذکر کنیم و تمرکز خود را روی آنها بگذاریم!

تازه کار بودن ، شروع به کار اینترنتی و درآمدزایی با آن در مدت زمان کوتاه به خودی خود بسیار دشوار است.پس ما در این مقاله سعی میکنیم مهم ترین و اساسی ترین روش هارو در اخیار شما بگزاریم که این راه سخت را با همراهی همدیگر به بهترین شکل ممکن طی کنیم.

آموزش خوب و راهنمایی مناسب بهترین کمکی است که میتوان به یک فرد تازه کار که میخواهد موفق باشد در هر زمینه ای کرد.

اما در کنار این مهم ترین کاری که باید انجام داد در اموزش نیست بلکه انجام و تلاش برای به نتیجه رساندن آموخته هاست.اگه شما آماده تلاش کردن هستید، ما تمام تلاشمان را میکنیم که در بخش آموزشی چیزی کم و کسر نداشته باشید.

کسب درآمد برای تمام افراد

کسب درآمد برای تمام افراد [۱]

شش ایده مهم و اساسی در زمینه پول سازی برای همه ی افراد

اکنون ، وقتی صحبت از پول آنلاین برای ایجاد بلاگ ها می شود ، ما انتخاب های زیادی داریم از بازی و نتورکینگ گرفته تا …

به عنوان مثال ، Google Adsense یکی از بهترین شبکه های تبلیغاتی است که به شکل مکرر به درآمد شما اضافه میکند. اگرچه ، برای کسب درآمد درست حسابی از آن ، باید یک وب سایت پر رفت و آمد داشته باشید.

بنابراین ، در این پست ، من بیشتر ایده هایی را به اشتراک می گذارم ، که یک وبلاگ نویس می تواند در وبلاگ خود از آنها استفاده کند و از آن درآمد کسب کند.

همینطور اگه با وبلاگ و وبلاگ نویسی نا آشنا هستید یا تازه وارد این عرصه شده اید میتوایند باقی پست های ما در این زمینه را مشاهده کنید :

راهنمای مبتدی تا پیشرفته ی درآمدزایی از طریق وبلاگ نویسی در سه سطح:مبتدی،متوسط و پیشرفته

جریان های درآمد منفعل برای وبلاگ نویسان برای کسب درآمد بیشتر

 

ایده های کارا و ساده درآمدزایی آنلاین

همانطور که اشاره کردم ، به جای گذراندن مسیرهای معمولی مانند AdSense که همه استفاده میکنند ، من به شما پیشنهادات جایگزینی برای کسب درآمد می دهم که به شما در افزایش درآمد خود و رساندن آن به سطح بعدی کمک می کند.

به خصوص ، اگر مدت طولانی است که به وبلاگ نویسی پرداخته اید و برای درآمد خود به Adsense تکیه کرده اید ، وقت آن رسیده است که به سطح بعدی بروید و برخی از تکنیک هایی را که توسط وبلاگ نویسان حرفه ای استفاده می شود ، را امتحان کنید.

۱.بازاریابی وابسته

بازاریابی وابسته یک روش بازاریابی است که در آن یک کسب و کار برای هر بازدید کننده یا مشتری که توسط تلاشهای بازاریابی شرکت های وابسته به سراغ آنها میاید ، به آن شرکت یا شخص پاداش می دهد.

شما می توانید محصولات را در وب سایت یا وبلاگ خود تبلیغ کنید تا میزان فروش آنها را بالاتر برده و مشتریان بلقوه را به سمت آنها روانه کنید. با این کار هر دو طرف سود خواهند برد. شرکت مقابل سود خود را از فروش خواهد داد و شما از جایی که حتی نمیدانستید وجود دارد درآمد کسب خواهید کرد.

اگر شخصی از لینک وابسته شما خریداری کند ، شما کمیسیونی دریافت خواهید کرد که می تواند از هر درصد (۱۰ درصد تا ۷۵ درصد) از ارزش اصلی یا قیمت اصلی محصول باشد.

بازاریابی وابسته

بازاریابی وابسته [۲]

به خصوص ، اگر شما در زمینه گجت و فناوری قرار دارید ، می توانید به راحتی با برنامه بازاریابی وابسته آمازون شروع به کار کنید.

به شما پیشنهاد می کنم بازار CJ و Clickbank را مرور کرده و فرصت های این چنینی را مرور کنید.

۲.تولید محصول

در سرتاسر جهان ، مردم به دنبال اطلاعاتی هستند که به آنها در زندگی یا برای تجارت آنلاین خود کمک کند! اگر مهارت دارید می توانید کتاب الکترونیکی بنویسید یا نرم افزاری بسازید؛ اما این کار نیازمند مهارت هایی در برنامه نویسی (HTML ، PHP و غیره) است.

به نظر شخص من این سودآورترین راه برای کسب درآمد آنلاین است … چرا؟ زیرا اگر تعداد زیادی از شرکت های وابسته  و ارتباطات در این زمینه داشته باشید می توانید هزاران نسخه از هر چیزی که تولید میکنید بفروشید.

اگر محصول شما از کیفیت خوبی برخوردار باشد و اگر آن را به خوبی عرضه کنید ، شما می توانید محصول خود را سالهای سال بفروشید. با این حال ، انتظار نداشته باشید که یک شب ثروتمند شوید زیرا این یک روند طولانی است. شما باید کالای خود را به خوبی به بازار عرضه کرده و آن را به درستی تبلیغ کنید تا بتوانید در تعداد بالا شروع به فروش کنید!

اگرچه بهترین بخش در مورد این تکنیک این است که شما فقط لازم است یکبار به خودتان سختی دهید و فقط برای یکبار خودتان برای تبلیغ و انتشار کسب و کارتان وارد عمل شوید. از دفعه های بعد دیگر میتوانید به بازاریابان و افرادی که در زمینه تبلیغات کار میکنند اتکا کنید.

یک بلاگر می تواند با ایجاد یک کتاب الکترونیکی و فروش آن در آمازون ، E-junkie و بسیاری از این بازارچه های آنلاین شروع به کار کند.
تولید محصول

تولید محصول [۳]

۳.وبلاگ نویسی

وبلاگ نویسی یکی از راه های کسب درآمد آنلاین است ، اما در عین حال یک سرگرمی برای بسیاری از افراد نیز است. می توانید برای تفریح ​​یا پول وبلاگ نویسی کنید. انتخاب با شماست اما من در صورت امکان وبلاگ نویسی را برای پول پیشنهاد می کنم. برای به دست آوردن پول زیاد از وب سایت خود ، شما باید محتوای خوبی ایجاد کنید و وبلاگ خود را به خوبی بازاریابی کنید.اگر این کارهارا درست انجام دهید به سرعت شروع به تولید درآمد خواهید کرد.

تا زمانی که مطالب خوبی بنویسید و به خوبی با بازدید کنندگان خود رفتار کنید ، درآمد شما رشد خواهد کرد. چیزی که من درباره وبلاگ نویسی دوست دارم این است که شما می توانید با استفاده از تبلیغات به درآمد خود کمک کنید یا با جمع کردن یک گروه از افرادی که کارهای شما را دنبال میکنند یک فن بیس قوی بسازید.

همچنین ، چندین شبکه تبلیغاتی را امتحان کنید ، به عنوان مثال ، Media.net ، AdSense ، تبلیغات CPM ، تبلیغات درون متن ، بازاریابی وابسته یا می توانید چند ایده استفاده کنید و آنها را ترکیب کرده و در وبلاگ خود پیاده سازی کنید.

با افکار خود خلاقانه رفتار کنید و سعی کنید لذت ببرید.
وبلاگ نویسی

وبلاگ نویسی [۴]

نکته

یک مورد که باید بدانید: داشتن یک وبلاگ تضمین نمی کند که می توانید درآمد کسب کنید ، در حقیقت شما باید یک برنامه تجاری مناسب برای وبلاگ داشته باشید و یک جایی را انتخاب کنید ، که از نظر درآمد بسیار سودآور بنظر برسد .

به عنوان مثال ، امور مالی و بهداشت یکی از مهم ترین و بزرگترین موضوعاتی است که AdSense(مبالغی که در قبال تبلیغات میگیرند) زیادی میگیرد. به همین ترتیب و براساس علاقه شما ، موضوع و جایی ای را انتخاب کنید که با آن رابطه خوبی دارید و میتوانید به خوبی در آن فعالیت کنید و با کمک استعدادتان بتوانید پول خوبی از آن بیرون بکشید!

برای آشنایی بیشتر در زمینه کسب درآمد از وبلاگ نویسی میتوانید مقاله آکادمی کلاته را در زمینه وبلاگ نویسی مطالعه کنید

۴.بازاریابی از طریق ایمیل

بازاریابان اینترنتی به طور مداوم از قدرت بازاریابی  از طریق ایمیل استقبال می کنند ، زیرا این یک روش فوق العاده برای کسب درآمد است. آیا شما نقل قول “پول در لیست” را نشنیده اید؟ شما می توانید لیستی از مشترکین آماده بسازید و تجارت یا محصول خود را به کمک آنها ارتقا دهید.

چه چیزی جلوی شما را از داشتن ۱۰۰،۰۰۰ مشتری میگیرد؟ شما می توانید محصولات خود را به لیست خود یا حتی محصولات افراد دیگر ارتقا دهید. هر چقدر هم که بخواهید مخالف باشید ولی ایجاد یک لیست ایمیل یکی از ملزومات هر کسب و کاری است که به دنبال سود هستند.

بازاریابی از طریق ایمیل

بازاریابی از طریق ایمیل [۵]

۵.دامنه / وب سایت چرخشی

چرخش وب سایت به ایجاد یا خرید وب سایت و سپس بالا آوردن و فروش آن برای بدست آوردن پول اشاره دارد. عوامل زیادی وجود دارد که می توانید دامنه خود را به همان قیمتی که برای توسعه ، بهینه سازی و مراجعه به وب سایت خود صرف کرده اید ،بفروشید. شما می توانید یک وب سایت را از ۱۰ دلار تا ۱۰۰۰۰۰۰ $ بفروشید ، همه اینها به میزان ترافیک وب سایت و ارزش کلی آن بستگی دارد.

من پیشنهاد می کنم که به گرانترین نام دامنه ها توجه کنید.پول بسیار زیادی در زمینه خرید و فروش دامنه های خاص وجود دارد.

۶.فروش هاست + دامنه

یکی از آسان ترین کارها برای پیاده سازی ایده های آنلاین درآمدزایی ، فروش دامنه و هاستینگ تحت برند شما است. دامنه ها و شرکت های میزبان ثبت نام هاست زیادی وجود دارد و شما می توانید با کمک آنها به راحتی پول خوبی به دست بیاورید. اگر تبلیغات سرویس هاستینگ خود را به خوبی انجام دهید ، می توانید از این طریق درآمد هنگفتی کسب کنید.

برای خرید دامنه های خارج از ایران پیشنهاد می کنم از سایت GoDaddy شروع کنید که یکی از بهترین سرویس های فروش دامنه است و برای شروع به ۰ هزینه نیاز دارد.

فروش هاست + دامنه

فروش هاست + دامنه [۶]

پایان

روش های بسیار دیگری وجود دارد که می توانید به صورت آنلاین پول زیادی را به دست بیاورید. اگرچه ، برای جلوگیری از اضافه بار اطلاعات ، من  موارد اصلی را ذکر کردم ، مواردی که میتوانید به راحتی با استفاده انها و بدون گم شدن در این راه شروع به کسب درآمد کنید.

۱۰۰ ایده ناب کسب و کار خانگی که می توان از آنها در منزل کسب درآمد کرد

 

آیا راه های دیگری در نظر دارید که میتوانند به این مقاله اضافه شوند؟در بخش نظرات به ما اطلاع دهید.

یکی از آسان ترین کارها برای پیاده سازی ایده های آنلاین درآمدزایی چیست؟

یکی از آسان ترین کارها برای پیاده سازی ایده های آنلاین درآمدزایی ، فروش دامنه و هاستینگ تحت برند شما است.

یکی از ملزومات هر کسب و کار چیست؟

ایجاد یک لیست ایمیل یکی از ملزومات هر کسب و کاری است که به دنبال سود هستند.

چرا فروش محصولات اینترنتی یکی از سود آورترین کار ها است؟

زیرا اگر تعداد زیادی از شرکت های وابسته  و ارتباطات در این زمینه داشته باشید می توانید هزاران نسخه از هر چیزی که تولید میکنید بفروشید.

بازاریابی وابسته چیست؟

بازاریابی وابسته یک روش بازاریابی است که در آن یک کسب و کار برای هر بازدید کننده یا مشتری که توسط تلاشهای بازاریابی شرکت های وابسته به سراغ آنها میاید ، به آن شرکت یا شخص پاداش می دهد.

 

مطالب مرتبط

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *