فروش در اینستاگرام از طریق ۵۰ تکنیک طلایی ( بر اساس تحلیل ۶ هزار پیج موفق )

اگر محصول یا خدماتی را در اینستاگرام میفروشید اما از درآمد خود راضی نیستید این دوره مناسب شماست. در اینجا 50 تکنیک فروش در اینستاگرام را بررسی خواهیم کرد

عارفه عسکری

انتشار در: ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

فهرست مطالب پنهان

اگر محصول یا خدماتی را در اینستاگرام میفروشید اما از درآمد خود راضی نیستید این دوره مناسب شماست. در اینجا ۵۰ تکنیک فروش در اینستاگرام را بررسی خواهیم کرد. تمامی این تکنیک ها اثبات شده است و آکادمی کلاته بعد از بررسی ۶ هزار پیج اینستاگرامی و شرکت در دوره های بزرگترین اساتید دنیا به این اطلاعات دست یافته است. همراه ما باشید.

نکات مربوط به ساختار پیج برای فروش در اینستاگرام

۱.تصویر پروفایل

عکس پیج شما باید متناسب با نامی باشد که برای پیج خود انتخاب میکنید.یعنی چه؟ اگر نام پیجتان شخصی است مثلا: احمد کلاته باید عکس همان شخص را روی پیجتان بگذارید.نمیشود برند سازی شخصی کنید اما عکس لوگو بگذارید. اگر اسم پیج شما نام شرکت یا برندتان است باید عکس لوگو یا محصولات خود را قرار دهید.

پروفایل مناسب برای پیج های فروشگاهی و شخصی

پروفایل مناسب برای پیج های فروشگاهی و شخصی

۲.پیج شما باید پابلیک و بیزنیسی باشد

نکته ی بعدی این است که حتما پیجتان به حالت پابلیک و بیزنسی باشد.بیزینسی بودن پیج امکانات خیلی زیادی را در اختیار شما میگذارد. مثلا میتوانید با جزئیات بیشتری پیج خود را آنالیز کنید.به هیچ وجه نباید پیج شما پرایوت (خصوصی) باشد؛نباید این ایتراتژی را داشته باشید که دیگران برای دیدن پست های من حتما باید من را فالوو کنند.این یک دید اشتباه است.اگر پیج شما پابلیک (عمومی) باشد هر کسی که شما را واقعا دوست دارد و محصول و خدمات شما برایش جذاب است شما را فالو میکند.اینگونه احتمال اینکه محصول و خدمات شما را خریداری کند بیشتر است.

۳.بایو درست و فکر شده

اگر پیج فروشگاهی دارید بایو شما دقیقا باید به حالت زیر باشد:

خط اول بایو

اسم فروشگاه:مثلا فروشگاه لباس زیر زنانه یا فروشگاه لوازم ورزشی

خط دوم بایو

شعار فروشگاه: باید شعاری که برای کسب و کار خود دارید را اینجا قرار دهید مثلا: دریای برای پیر و جوان ، محثول ایرانی برای هموطن ایرانی یا …

خط سوم بایو

ارسال به سراسر ایران
باید این نکته را قید کنید که همه ی افراد هر جای کشور که باشند میتوانند محصولات شما را خریداری کنند.این یک ارزش است که مشتری با خیال راحت از شما خرید کند.

خط چهارم بایو:

فروش به صورت … (آنلاین یا حضوری)
این بخش کاملا به این بستگی دارد که چگونه خدمات خود را ارائه میکنید.به صورت آنلاین یا حضوری و یا هر دو

خط پنجم بایو

“برای خرید دایرکت بدید”

باید این جمله را قید کنید که مشتری بداند از چه طریقی باید محصول یا خدمات شما را خریداری کند و دچار گمراهی نشود.

خط آخر بایو

آدرس و شماره تماس
باید تمام راه های ارتباطی را که مشتری میتواند با شما تماس بگیرد در بایو قرار دهید.از شماره ی تماس گرفته تا آدرس سایت،تلگرام،واتسام،ایمیل و … البته نیازی نیست تمام این گزینه ها را رار دهید.

اگر برند شما شخصی است و نه فروشگاهی:

اگر بند شما شخصی است در بایو ی خود باید به ۳ چیز اشاره کنید، مثلا:

 • چه کسی هستید؟ (نام یا نام مستعار) : احمد کلاته هستم
 • چه کاری انجام میدهید؟: متخصص رشد پیج اینستاگرامی
 • چرا باید شما را فالوو کنند؟ : اگه میخوای به فروش میلیاردی برسی منو فالوو کن

۴.هشتگ های بایو

این نکته را بدانید که هشتگ های موجود در بایو هیچ تاثیری در نتایج جست و جو و سرچ ندارند.بنابراین از گذاشتن هشتگ های خیلی عنومی در بایو خودداری کنید.برای مثال اگر پیج فروش لباس دارید هشتگ هایی مانند:مانتو،شلوار،لباس و … مناسب نیستند.

معرفی درست محصول برای فروش در اینستاگرام

۵.توجه به نیاز های ریشه ای مشتری

بگذارید با یک‌ مثال توضیح دهم.فرض کنید که شما پیجی دارید که در آن پارچه‌ میفروشید.برای معرفی هر نوع پارچه عکس هایی از زوایای مختلف قرار میدهید.اما به این نکته توجه نمیکنید که این پارچه به چه درد مشتری میخورد؟ قطعا مشتری خود پارچه را مستقیما استفاده نمیکند قصد دوختن لباس یا چیز های دیگر را دارد پس باید تنخور لباس هایی را که با آن پارچه میتوان دوخت را در اسلاید های بعدی نشان دهید.برای فروش در اینستاگرام این یک ترفند عالی است.

عدم توجه ه نیاز های مشتری

توجه به نیاز های مشتری باعث فروش در اینستاگرام میشود

۶.به محصولت پودر قورباغه بزن

این جمله چه معنی دارد؟ برای اینکه در اینستاگرام بتوانید فروش خوبی داشته باشید باید همراه معرفی محصول و خدمات ارزش ارائه کنید. اگر شغل شما فروش پرده است،صرفا نباید محصول خود را معرفی کنید.باید ارزش ایجاد کنید.مثلا بگویید:

 • اگر فرد مضطربی هستید این رنگ پرده مناسب شماست
 • اگر پرده را برای اتاق کوک میخواهید این طرح مناسب است
 • اگر تازه ازدواج کرده اید این سبک بیشتر برای شما‌ مناسب است زیرا…

۷.معرفی محصول با پست های چند اسلایدی

یک ویژگی مشترک در صاحبان پیج های پر فروش وجود دارد آن هم این است که آن ها به کم قانع نمی شوند. راضی نمی شوند که فقط محصول خود را در یک اسلاید معرفی کنند باید برای محصول و خدمات خود ارزش قائل باشید و از پست های چند اسلایدی استفاده کنید. یک اسلاید شامل معرفی،یک اسلاید شامل تنخور لباس(یا هر چیز دیگری) و اسلاید بعدی یک ویدئو

فروش در اینستاگرام از طریق پست چند اسلایدی

پست های اسلایدی باعث میشود فروش در اینستاگرام اسان تر شود

۸.از معرفی محصولات خود نترسید

یکی دیگر از ویژگی های صاحبان پیج های مر فروش این است که بر ترس های خود غلبه میکنند.از این نمیترسند که محصول خود را معرفی کنند، نمی ترسند جلوی دوربین حاضر شوند و نمی ترسند که از طرف مشتری نه بشنوند.

۹.توضیح دقیق درباره ی محصول

وقتی که محصولات خود را معرفی میکنید فقط یک عکس از آن را در پیج قرار ندهید.محصولات باید با تمام جزئیات ارائه شوند.جنس محصول شما چیست؟ چه قیمتی دارد؟مناسب چه کار هایی است؟ وجه تمایز مخصول شما با دیگران چیست؟ شامل خدمات پس از فروش میشود یا نه.تمام جزئیات را شرح دهید.

توضیحات دقیق درباره ی محصول و خدمات در کپشن

توضیحات دقیق درباره ی محصول و خدمات در کپشن

۱۰.ایجاد نیاز و سپس معرفی محصول یا خدمات

برای فروش در اینستاگرام فقط معرفی محصول کافی نیست باید قبل از معرفی ایجاد نیاز کنید.یعنی چی؟ فرض کنید محصول شما کرم ضد آفتاب است.قبل از معرفی باید به فالور های خود توضیح دهید که اگر در معرض نور خورشید باشند چه اتفاقاتی برای آن ها میفتد؟چه آسیبی به پوست آن ها می رسد؟
حالا چاره چیست؟ استفاده از کرم ضد آفتاب. و سپس کرم ضد آفتاب خود را به آن ها معرفی کنید.

۱۱.تو رو خدا محصولتو بفروش!

گاهی وقت ها انقدر درگیر ایجاد ارزش و مسائل حاشیه ای میشوید که فراموش میکنید به طور صریح محصول خود را به دیگران معرفی کنید.یک چیز را همیشه در ذهن خود نگه دارید:ایجاد ارزش،خوب کردن حال مشتری،دادن اطلاعات و … تنها باید به یک چیز ختم شود:فروش!

۱۲.بیست روز قبل مناسبت ها

اگر محصولات خاصی میفروشید که مناسب یک سری مناسبت ها است :مثلا متاسب روز زن،روز پدر ، ولنتاین و … حواستان باشد که محصولات خود را لحظه ی آخری معرفی نکنید.از ۲۰ روز قبل باید شروع کنید به معرفی محصولات خود برای آن روز خاص!

۱۳.درست کردن پکیج محصولات

یکی از ترفند های فروش در اینستاگرام این است که محصولات خود را فقط به صورت تکی نفروشید. در کنار محصولات میتوانید از پکیج های مختلف استفاده کنید.مثلا اگر زیور آلات میفروشید در کنار محصولات خود میتوانید پکیج هایی درست کنید که شامل: یک دستبند و یک پابند و یک گوشواره است . بعد برای این پکیج کمی تخفیف بگذارید.اینگونه افراد برای خرید ترغیب میشوند.

درست کردن پکیج از محصولات برای فروش بیشتر

درست کردن پکیج از محصولات برای فروش بیشتر

۱۴.جلوی دوربین ظاهر شوید

گاهی وقت ها گذاشتن عکس از‌محصول یا یک ویدئو که در آن حضور ندارید نمیتواند حس دقیق را برساند.فرض کنید محصول شما لواشک و ترشیجات است. بهترین راه این است که یک ظرف از لواشک را جبوی دوربین بخورید و دیگران را برای خرید وسوسه کنید.

۱۵.انتخاب های زیاد باعث گیج شدن مشتری!

شاید فکر کنید که هر چه چیز های بیشتری ارائه دهید مشتری راحت تر خرید میکند اما اشتباه است.تنوع در محصولات باعث گیج شدن او میشود و تصمیم گیری را سخت میکند.اما چاره چیست؟ در اینجاست که شما باید به کمک مشتریان خود بیایید.باید به طور دقیق از شرح دهید که کدام محصول مناسب چه کاری است؟

 • آیا اقتصادی بودن برای شما اولویت اول است؟ پس پیشنهاد من این محصول است
 • آیا قیمت اهمیت زیادی ندارد و اولویت شما کیفیت است؟ پس این محصول مناسب شماست. و…

تاثیر استوری بر فروش در ایسنتاگرام

۱۶.استوری گذاشتن بدون توجه به ری اکشن مخاطب ممنوع!

بعد از اینکه یک استوری قرار میدهید باید بازخورد هایی که از طرف مخاطب ارائه میشود بررسی کنید.بیشترین ریپلای چه بوده است؟استوری شما را به چند نفر ارسال کرده اند؟چه واکنشی نشان داده اند؟
از این موضوعات نباید ساده گذشت و استوری های شما بابد متناسب با نیاز های مشتری باشد.

۱۷.استوری جای سلام و صبح بخیر نیست!

یک مسئله را فراموش نکنید: ایجاد حس صمیمیت با مخاطب به این معنا نیست که هر روز را با سلام و صبح بخیر و تبریک و تسلیت بگذرانید. اگر اینکار را کنید دیگر کسی شما را دنبال نمیکند و پیج شما هیچ جذابیتی نخواهد داشت. استوری های شما باید متناسب با کارتان باشد البته برای تنوع میتوانید استوری با موضوعات دیگر را قرار دهید اما نباید تکراری و آزار دهنده باشد.

۱۸.استوری های بلاگری

یکی از موثر ترین کار ها این است که به صورت بلاگری استوری بگذارید. از خودتان ویدئو بگیرید و به صورت مستقیم با مخاطب تعامل برقرار کنید.مخاطب را دوست خود بدانید.البته بلاگری به این معنا نیست که جزئیات کسل کننده ی زندگی خود را که هیچ ارزشی ارائه نمیکند به اشتراک بگذارید. بلاگری اصول خاص خودش را دارد باید برای آن آموزش ببینید.

استوری های بلاگری جز بهترین تکنیک های فروش در اینستاگرام

استوری های بلاگری جز بهترین تکنیک های فروش در اینستاگرام

برای دستیابی به تکنیک های بیشتر در زمینه ی تکنیک های بلاگری و شرکت در دوره ها فرم زیر را پر کنید:

[gravityform id=”128″ title=”false” description=”false”]

اگر فالور های شما کم هستند برای فروش در اینستاگرام باید …

۱۹.پیام های شخصی سازی شده

اگر تعداد فالوور های شما زیاد نباشد واضح است که تعداد دایرکت هایی که از سوی مشتریان دریافت میکنید زیاد نیست.مثلا شاید روزی ۵ نفر برای خرید محصول و خدمات شما به دایرکت بیایند. پروفایل آن ها را بررسی کنید.زن هستند یا مرد؟ اسم آن ها چیست؟ آن ها را با اسم صدا کنید. سلام مهدی عزیز… سلام فاطمه ی عزیز….(فقط در صورتی که تعداد دایرکت ها پایین باشد در حجم بالا اینکار امکان پذیر نیست)

نیازشان را از آن ها بپرسید .محصول را برای چه کاری میخواهند؟ مثلا اگر محصول دکور میفروشید از آن ها بخواهید عکسی از اتاق خود بگیرند تا بتوانید بهتر آن ها را راهنمایی کنید.

۲۰.انتقال از دایرکت به شماره

اینکار مخصوصا اگر محصول شما گران باشد تاثیر گذار است.اگر برای خرید پیام میدهند سعی کنید تماس تلفنی با آن ها برقرار کنید و از طریق تلفن جزئیات را برای آن ها شرح دهید. مطمئن باشید برای خرید نه نمی گویند.

۲۱.پیام های آماده ممنوع

وقتی که دایرکات های شما کم هستند بنابراین فرصت پاسخگویی بیشتری دارید.باید با صبر و حوصله جواب تک تک دایرکت ها را بدهید.نباید یک جواب را برای همه ی افراد ارسال کنید. با هر کسی متناسب با شخصیت خود او و سن و سال و … صحبت کنید.

۲۲.ارسال پیام صوتی

ارسال کردن پیام های صوتی به جای متنی خیلی حس خوبی به مخاطب میدهد و باعث میشود صمیمیت بیشتری بین شما ایجاد شود. هر زمان که این فرصت را داشتید با یک پیام صوتی جواب آن ها را بدهید.

ایجاد حس صمیمیت بیشتر با ارسال پیام صوتی

ایجاد حس صمیمیت بیشتر با ارسال پیام صوتی

چند نکته برای اینکه مشتریان را درگیر خود کنید

۳۲.از مشتری خود تعریف کنید

شنیدن این جملات برای مشتری ها خیلی جذاب است:

 • شما بهترین مشتری ما هستید.
 • شما خیلی دانا اید
 • من عاشق شخصیت شما شدم
 • شما بسیار فرد محترمی هستید
  سعی کنید جملاتی به او بگویید که حس کند یک مشتری خاص است و برای شما با دیگران تفاوت دارد.

۳۴.تصویر سازی آینده

یکی از تکینک های فروش در اینستاگرام این است که آینده را برای افراد تصکیر سازی کنید‌.یعنی چی؟ مثلا اگر کار شما فروش تابلو است به آن ها بگویید که اگر این محصول را بخرید هر کسی که به خانه ی شما بیاید مدت ها به این تابلو تیره میشود و به سلیقه ی شما غبطه میخورد. اگر این تابلو را روی دیوار اتاق خود نصب کنید ور نظر دیگران یک فرد تاص خواهید بود.

۳۵.پنج ثانیه ی اول پست باید جذاب ترین بخش آن باشد

۵ ثانیه ی اول پست شما که اصطلاحا قلاب پست شماست باید آنقدر جذاب باشد که بیننده را تحریک کند که تا انتهای پست را ببیند.در این ۵ ثانیه به او بگویید که چه قولی میدهید:

 • اگه میخوای به فروش میلیاردی توی اینستاگرام برسی تا آخره این ویدئو همراه من باش
 • توی این ویدئو میخوام ۵ تا از بهترین کتونی های ورزشی رو بهت معرفی کنم یا …

تاثیر کپشن بر فروش در اینستاگرام

۳۶.نوشتن کپشن جذاب

برای هر پستی که در اینستاگرام قرار می دهید باید یک ساعت و نیم تحقیق کنید. باید هر روز یک ساعت و نیم تحقیق کنید که محصول و خدمات خود را چگونه معرفی کنید که به جذاب ترین شکل ممکن باشد؟

۳۷.قرار دادن پست های پازلی ممنوع

اینستاگرام محل سوپزایز کردن است و نه پیشبینی. قرار دادن پست های پازلی هیج جذابیتی ندارند.اگر به فکر این هستید که به فروش ور اینستاگرام برسید دور پست های پازلی را خط بکشید.

۳۸.کپشن های غیر مرتبط قرار ندهید

نمی دانم چه کسی برای اولین بار گفت که کپشن یک پست معرفی محصول جای شعر و شاعری کردن است؟اگر قصد فروش محصول و خدمات را دارید از این مزخرفات دوری کنید.کپشن محصول برای معرفی محصول است نه کار دیگر

۳۹.کپشن جای درد و دل کردن نیست 

 • سلام چقدر امروز هوا گرم شده‌
 • سلام بچه ها امروز روز بدی داشتم
 • سلام عزیزای دلم چطورید؟

به هیج عنوان کپشن‌جای مناسبی برای این حرف ها نیست.اصل مطلب را ادا کنید.محصول شما چه ویژگی دارد؟از چه جنسی ساخته شده؟ مناسب چا کاری است؟ قیمت آن چقدر است.

۴۰.صد درصد قیمت را در کپشن بگذارید

فقط خدا میداند چند درصد از مشتری های خود را به این دلیل که در کپشن قیمت‌ نگداشته اید از دست دادید. اگر به بهانه ی افزایش تعامل مشتریان را برای دانستن یک قیمت بخواهید سرگردان کنید کارتان زار است. قیمت خدمات و محصولات باید در کپشن ذکر شود.

برای رسیدن به فروش بالا در اینستاگرام قیمت را در کپشن قرار دهید

برای رسیدن به فروش بالا در اینستاگرام قیمت را در کپشن قرار دهید

۴۱.کپشن طولانی ممنوع

قطعا خود شما هم حوصله ی خواندن چند پاراگراف طولانی در کپشن را ندارید.ترجیح میدهید اطلاعات مرتب و خلاصه و در چند کلمه بیان شوند.به هیچ عنوان پاراگراف های طولانی و پشت سر هم و بدون فاصله ننویسید.

۴۲.لینک های طولانی در کپشن قرار ندهید

همانطور که میدانید نمیتوانید لینک داخل کپشن قرار دهید مگر اینکه آن را به صورت متن قرار دهید. حالا اگر این لینک خیلی طولانی باشد کسی حوصله و توان سرچ کردن آن را ندارد.مگر اینکه مجبور باشید یک آدرس کوتاه مثل: kalaateh.com را قرار دهید که باز هم بعید است کسی آن را سرچ کند.

چند نکته ی طلایی برای رسیدن به فروش بیش از حد در اینستاگرام

۴۴.ترکیب استراتژی های مختلف

معرفی محصول فقط از طریق اینستاگرام کافی نیست.باید از همه ی جبهه ها مشتری را احاطه کنید:سایت،آپارات،یوتیوب،تلگرام،ایمیل،تماس تلفنی .
در هر کدام از این کانال های ارتباطی که توانایی دارید فعالیت داشته باشید.

۴۵.استمرار

خیلی خلاصه و رک به شما بگویم فرمول موفیت در اینستاگرام فقط یک چیز است:

(ارائه ارزش + معرفی محصول) × استمرار = ثروت

بدون استمرار و تلاش مستمر هرگز نمیتوانید به فروش در اینستاگرام دست پیدا کنید.

۴۶.جواب دادن کامنت ها زیر پست های مرتبط

سعی کنید پست های مشتبه و رقیبان خود را هر روز بررسی کنید.وارد بخش کامنت های آن مست شوید.کامنت های مثبت را پیدا کنید و جواب آن ها را بدهید:
با نظر شما موافقم راستی من هم در همین زمینه فعالیت میکنم خوشحال میشوم به پیج من سر بزنید

۴۷.نوتفیکیشن پیج های بزرگ را فعال کنید

سعی کنید پیح هایی را که الگوی شما هستند یا در زمینه ی کاری شما مطرح هستند را در اولویت بگذارید. خیلی مهن است که جز اولین نفراتی باشید که زیر این پست ها کامنت میگذارد. با یک کامنت سازنده و جذاب میتوانید نظر بقیه را به سمت خود جذب کنید.

۴۸.مخاطب هدفت رو بشناس!

خیلی مهم است که محصول و خدمات خود را به چه کسانی ارائه میکنید. اگر فروشگاه شما مخصوص لباس زیر بانوان است پس مخاطبان هدف شما اکثرا بانوان هستند.اینگونه میتوانید با زبان و لحن مخصوص با خودشان پست و استوری بگذارید.

۴۹.آموزش دیدن

هیچ وقت به دانسته های خود بسنده نکنید ک فکر نکنید در آن زمینه عقل کل هستید.این سم کسب و کار شما در اینستاگرام است.همیشه جویای اطلاعات و دانش بیشتر باشید تا هر روز حرف جدیدی برای مخاطبان و فالور های خود داشته باشید.

فروش بیشتر در اینستاگرام از طریق آموزش دیدن

آموزش دیدن باعث فروش بیشتر

۵۰.عاشق فالوور ها باش

در اینستاگرام چیزی به اسم عشق یکطرفه وجود ندارد.اگر عاشق فالور های خود باشید ،اگر برای آن ها احترام قائل باشید،اگر هر روز محتوای ارزشمند ارائه دهید و به فکر رفع نیاز های آن ها باشید، چرا نباید از شما خرید کنند!؟ دلیلی برای نخریدن وجود ندارد.

برای دستیابی به تکنیک های بیشتر در زمینه ی اینستاگرام و شرکت در دوره ها فرم زیر را پر کنید:

[gravityform id=”128″ title=”false” description=”false”]

چند ایده برای راه اندازی کسب و کار در اینستاگرام

 1. کسب درآمد اینترنتی و اینستاگرامی از طریق مدیریت شبکه های اجتماعی
 2. کسب درآمد اینترنتی و اینستاگرامی از طریق بازاریابی آنلاین
 3. کسب درآمد اینترنتی و اینستاگرامی با ایده فروش لوازم تولد/ درآمدزایی از لوازم تولد
 4. کسب درآمد اینترنتی و اینستاگرامی از طریق فروش لباس و پوشاک/ درآمد اینترنتی از لباس
 5. کسب درآمد اینترنتی و اینستاگرامی از طریق مشاوره آنلاین / کسب درآمد از مشاوره آنلاین
 6. درآمد اینترنتی و اینستاگرامی از طریق مشاوره تحصیلی / درآمدزایی از مشاور اینترنتی
 7. کسب درآمد اینترنتی و اینستاگرامی از طریق آموزش موسیقی / کسب درآمد از موسیقی
 8. کسب درآمد اینترنتی و اینستاگرامی از طریق پرورش و فروش حیوانات خانگی
 9. درآمد اینترنتی و اینستاگرامی از طریق ابزار چوبی / ایجاد کسب و کار خانگی با چوب
 10. کسب درآمد در اینترنت و اینستاگرام با فروش پاستیل – درآمد آنلاین با فروش پاستیل
 11. کسب درآمد در اینترنت و اینستاگرام با فروش آجیل – درآمد آنلاین با فروش آجیل
 12. کسب درآمد در اینترنت و اینستاگرام از طریق آشپزی – درآمد آنلاین با آشپزی
 13. کسب درآمد اینترنتی و اینستاگرامی با فروش انواع گل و گیاه و بونسای
 14. کسب درآمد اینترنتی و اینستاگرامی از طریق فروش لواشک و ترشی جات

سوالات متداول درباره ی فروش در اینستاگرام

آیا بیزینسی بودن پیج بر فروش در اینستاگرام تاثیر دارد؟

بیزینسی بودن پیج امکانات خیلی زیادی را در اختیار شما میگذارد. مثلا میتوانید با جزئیات بیشتری پیج خود را آنالیز کنید.

پابلیک بودن پیج اینستاگرام چه تاثیری بر فروش دارد؟

اگر پیج شما پابلیک (عمومی) باشد هر کسی که شما را واقعا دوست دارد و محصول و خدمات شما برایش جذاب است شما را فالو میکند.اینگونه احتمال اینکه محصول و خدمات شما را خریداری کند بیشتر است.

برای داشتن فروش خوب در اینستاگرام چه پست هایی باید قرار دهید؟

برای محصول و خدمات خود ارزش قائل باشید و از پست های چند اسلایدی استفاده کنید. یک اسلاید شامل معرفی،یک اسلاید شامل تنخور لباس(یا هر چیز دیگری) و اسلاید بعدی یک ویدئو

یکی از بهترین ترفند های فروش در اینستاگرام چیست؟

یکی از ترفند های فروش در اینستاگرام این است که محصولات خود را فقط به صورت تکی نفروشید. در کنار محصولات میتوانید از پکیج های مختلف استفاده کنید.

پیج های فروشگاهی چه استوری هایی باید قرار دهند؟

استوری های شما باید متناسب با کارتان باشد البته برای تنوع میتوانید استوری با موضوعات دیگر را قرار دهید اما نباید تکراری و آزار دهنده باشد.

آیا ارسال پیام های صوتی به مشتری تاثیری بر فروش در اینستاگرام دارد؟

ارسال کردن پیام های صوتی به جای متنی خیلی حس خوبی به مخاطب میدهد و باعث میشود صمیمیت بیشتری بین شما ایجاد شود.

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۲ دیدگاه ها

 1. نوید

  سلام وقتتون بخیر باشه
  دوره ۵۰ تکنیک تون چند ساعت هست الان چند وقته به پیج پیام میدم و این سوال رو میپرسم
  و خیلی برام مهمه مدت آموزش رو بدونم

  پاسخ
  • عارفه عسکری

   سلام دوست عزیزم. دوره ی درآمد بیش از حد از اینستاگرام ما ۵۰ تکنیک نیست بیش از هزاران تکنیک طلایی هیت که ما فقز ۵۰ تاشو توی این مقاله آوردیم .
   توی دوره ی درآمد بیس از حد باد میگیربد که چجوری توی ۳ ماه پیجتون به درآمد برسه میتونید دانشجو های موفق ما رو توی پیج دانشجو ها بببنبد
   اگر نیاز به مشاوره دارید نام و نام خانوادگی و شماره تماستون رو داخل فرمی که توی دوره هست بنویسید باهاتون تناس میگیرن

   پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *