بازاریابی اینترنتی

نقش مسائل و چالش ها در بیزینس اینترنتی

احمد کلاته هستم مدیر آکادمی کسب و کار اینترنتی.

خیلی برای من جالب بود و خیلی وقت است که دنبال این موضوع هستم  چه می شود که در بحث بیزینس اینترنتی یک سری از وب سایت ها خیلی خوب دارند کار می کنند و عالی پیش می روند و یک سری از سایت ها آنچنان خوب نیستند. تعدادی بعد از مدتی که کسب و کار اینترنتی خودشان را راه اندازی می کنند به موفقیت های عالی دست پیدا می کنند ولی بعضی بعد از مدتی  که مشکل برایشان پیش می آید میدان را خالی می کنند و خارج می شوند و به هیچ نتیجه خاصی نمی رسند. در خیلی از کلاس هایی که من شرکت کردم خیلی از افراد به نتیجه رسیدند و بسیاری هم بدون اینکه هیچ دستاوردی کسب کنند فقط اطلاعات را دریافت کردند و نتیجه ای از آن نگرفتند.

 

نقش مسائل و چالشها در کسب و کار اینترنتی

بررسی کردم که ببینم  چه باعث می شود که یک سری از این کسب و کارها به موفقیت می رسند و یک سری نه؟ مورد چی است؟

به این نتیجه رسیدم تشنگی برای موفقیت. تشنگی برای موفقیت به نظرم مهمترین عامل برای رسیدن به موفقیت است. اتفاقا خوب نیست که همه شرایط برای ما اوکی باشد همه شرایط برای ما خوب باشد خوب من که پدرم دارد یک پولی به من می دهد من که یک حقوقی می گیرم من که روابطم در یک حد معمولی است چرا باید تلاش کنم؟ همین چرا باید تلاش کنم باعث می شود که انگیزه شما کاهش پیدا کند. در مسیر رسیدن به موفقیت مطمئن باشید که موانع بسیار زیادی سر راه شما قرار خواهد گرفت.

برای بحث بیزینس اینترنتی ببینید شما فرض کنید که دارید سایتتان را راه اندازی می کنید بعد یک دفعه هاستت به یک مشکلی می خورد دارید تلاش می کنید یک کمپین بازاریابی راه بیاندازید یک دفعه می بینید آن حدی که مدنظر شما بوده است ، فروش نداشتید. افراد وارد سایت شما می شوند خرید نمی کنند از شما. یک سمینار می خواهید برگزار کنید آن اندازه که می خواهید برای شما مخاطب جذب نمی شود. یا بعد از یک مدتی می بینید که درآمد آنچنانی ندارید

دست می کشید. چرا پا پس می کشید؟دلیلش این است که می گویید حالا من که از این طرف درآمدش را دارم و شرایط مطلوب است یا پدرم به من پول می دهد. همین که شرایطت خوب است عالی نیست خوب است مهمترین دشمن عالی بودن است و باعث می شود انگیزه ات را در اولین مانعی که به آن برمیخوری از دست بدهی. من به این نتیجه رسیدم که احتمال رسیدن به موفقیت برای کسانی که شرایطشان شرایط تقریبا مطلوبی است،نه خوب است نه بد است ، تقریبا نزدیک به صفر است . چون در اولین مانعی که در رسیدن به موفقیت به آن برمیخورند و به خاطر اینکه فکر می کنند خوب من که آن شرایط را دارم چرا باید تلاش کنم که در آن موضوع به نتیجه برسم یا فلان مانع را حلش کنم همین باعث می شود که انگیزه شان را از دست بدهند و برای ادامه کار هیچ انرژی نداشته باشند.

نقش مسائل و چالشها در کسب و کار اینترنتی

این را می خواهم به شما بگویم که اگر می خواهید در زندگی ،در کارت ،در بیزینس اینترنتی ات وب سایتت را می خواهی به نتیجه برسانی موردی که باید به آن دقت کنید این است که  باید یک عاملی وجود داشته باشد باید شرایطی باشد که برای فرار از آن شرایط بد و همچنین برای رسیدن به شرایط مطلوب تلاش کنی. اگر این دو مورد را نداشته باشید هیچگاه به نتیجه نمی رسید. باید از موقعیت فعلی ات راضی نباشی.

باید از موقعیت فعلی ات دوست عزیزم راضی نباشی تا بتوانی موانعی که در مسیر موفقیت بهش برمیخوری را بگذاری پشت سرت و در نهایت به هدف مطلوبت برسی .امیدوارم که بتوانی با انرژی عالی انگیزه عالی و احساس عالی ، موانع سر راهت را با موفقیت برطرف کنی و در نهایت به موفقیت مد نظرت برسی.

احمد کلاته

من عاشق کسب و کار اینترنتی هستم. به نظر من کسب و کار اینترنتی جذاب ترین شغل دنیاست.

نوشته های مشابه

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 موضوعات کامنت
0 پاسخهای موضوع
0 فالورها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
دیدگاه های داغ
1 نویسندان دیدگاه
مهدی نویسندگان دیدگاه های اخیر
  اشتراک  
جدید قدیمی بیشترین رای
اطلاع از
مهدی
مهمان
مهدی

سلام.
استاد واقعا مطالب ارزشمندی فرمودید .همانطور که شما فرمودید برای موفقیت باید تشنه اون بود و واقعا بدون سختی و مشکلات نمیشه موفق شد.

question
بستن
بستن