13 دلیل ایجاد وبلاگ توسط وبلاگ نویسان در سال 2020

امیررضا

انتشار در: 6 مارس 2020
خواندن این مطلب حدود 8 دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

بزرگترین دلیل وبلاگ نویسی چیست؟

گفته می شود ،اشتیاق به نوشتن باید بزرگترین دلیل وبلاگ نویسی باشد.

یکی از دلایل جدیدی که باعث گرایش به وبلاگ نویسی شده است،چیست؟

یکی از دلایل جدید آن،یافتن مشاغل جدید است.

نوشتن وبلاگ چگونه به افزایش اعتماد به نفس کمک میکند؟

بعضی اوقات ذهن شما از ایده های خلاقانه ای ارائه میدهد که خیلی هم به آنها اطمینان ندارید،از پذیرش آنها ترس زیادی دارید ، یا خیلی مطمئن نیستید که چطور چیزی را از این طریق شروع کنید.وبلاگ ها بهترین گزینه برای رها کردن ایده های خلاقانه هستند.

ارتباط با افراد همفکر از طریق وبلاگ نویی چه کمکی میکند؟

بعضی اوقات آنها به شما کمک می کنند تا افکار خود را پیش ببرید. از طریق وبلاگ ها ، اشتراک گذاری ایده های زیادی صورت می گیرد ، که در غیر این صورت ممکن نبود.

وبلاگ ها امروز به یک بخش اساسی و مورد نیاز اکثر نسل های دنیا تبدیل شده اند.وبلاگ ها همون باران می بارند.

با تولد وبلاگ ها ،جوهر با صفحه کلید جایگزین می شود و خوانندگان در سطح جهانی هدف قرار می گیرند.

وبلاگ نویسی واکنش های جهانی را به شما منتقل می کند. مکانی را برای گفتن و شنیدن آن فراهم می کند.

به طور کلی ، “وبلاگ” به معنای یک دفترچه خاطرات شخصی آنلاین است.

وبلاگ

وبلاگ [1]

13 دلیل برتر که چرا مردم وبلاگ می نویسند

1.ایجاد ارتباطات

این یک روش عالی برای دیدار با افراد جدید ، در سطح جهان یا محلی است. وبلاگ نویسی به گسترش ایده ها و اتصالات فراتر از مرزهای جغرافیایی کمک می کند. می توانید با دوستان ، خانواده یا طرفداران خود ارتباط برقرار کنید تا به آنها بگویید که درباره مسائل خاص فکر می کنید. می توانید از آنها درباره عقیده خود بپرسید یا اتفاقات مهمی را در زندگی آنها به اشتراک بگذارید.

ایجاد ارتباطات

ایجاد ارتباطات [2]

2. سرگرمی / علاقه به نوشتن

این شایع ترین دلیلی است که افراد وبلاگ نویسی را شروع می کنند.

بسیاری از افراد دوست دارند بنویسند و از این راه برای خود سرگرمی درست میکنند. اصولاً این همان چیزی است که به بلاگ نویسی مربوط می شود. به همین دلیل وبلاگ نویسی شروع شد و به همین دلیل وبلاگ نویسی وجود دارد. بیشتر افراد فقط می خواهند یک فضای آنلاین را برای نوشتن خود پیدا کنند.

این افراد به بهترین سیستم عامل های وبلاگ نویسی ، نحوه دریافت ترافیک بیشتر و چگونگی افزایش تعداد نظرات اهمیت نمی دهند. آنها فقط دوست دارند بنویسند ، و اگر شخصی اظهار نظر کند ،میگویند : سلام ، این هم خوب است.

گفته می شود ،اشتیاق به نوشتن باید بزرگترین دلیل وبلاگ نویسی باشد.

علاقه به نوشتن

علاقه به نوشتن [3]

3. شهرت / محبوبیت

وقتی افراد شخصیت موفقی را می بینند ، سعی می کنند آن مسیر را دنبال کنند.

وقتی در کودکی بازیگر محبوبی را در تلوزیون میبینیم میخواهیم شبیه او بشویم.وقتی ورزشکار قهرمانی را میبینیم میخواهیم شبیه او بشویم.

فقط من نیستم که اینگونه ام، این گرایش انسانی است.
این موضوع در مورد صنعت وبلاگ نویسی نیز صادق است. وقتی افراد وبلاگ نویسان موفقی مانند Darren Rowse ، Amit Agarwal ، Tim Ferriss یا سایر وبلاگ نویسان را می بینند که پول و شهرت دارند ، سعی می کنند مثل آنها باشند.

این روش بدی نیست ، اما آنچه فراموش می کنند این است که همه این وبلاگ نویسان مشهور و موفق به وبلاگ نویسی می پردازند زیرا این کار مورد علاقه ی آن ها است.آن ها به انجام این کار اشتیاق دارند.

باز هم ، اشتیاق پایه و اساس وبلاگ نویسی است.

شهرت و ثروت نه تنها یک دلیل اشتباه برای شروع یک وبلاگ نیست ، بلکه امکان پذیر نیست. متاسفم…

پیش از هر موفقیت موانع زیادی وجود دارد ، و اگر می خواهید یک وبلاگ نویس مشهور شوید ، بدانید که برای رسیدن به آنجا سختی هایی در پیش روی شماست.

شما نیاز به خزیدن دارید. پرش غیرممکن است!

شهرت / محبوبیت

شهرت / محبوبیت [4]

4. پول

اکثر مردم به وبلاگ نویسان حرفه ای نگاه می کنند و فکر می کنند ، “اوه ، تنها کاری که من باید بکنم این است که چند کار را بنویسم ، روی چند دکمه کلیک کنید ، و من می توانم پول زیادی کسب کنم!” اما این بسیار ، بسیار ، بسیار نادرست است.

افراد زیادی برای پول شروع به وبلاگ نویسی می کنند. در حالی که می توانید با استفاده از وبلاگ نویسی درآمد کسب کنید ، باید دوباره آن را بگویم:

اگر اشتیاقی وجود نداشته باشد ، کسب درآمد بسیار سخت خواهید بود.

وبلاگ نویسی می تواند یک معدن طلا برای افرادی باشد که می خواهند وارد زمینه غنی بازاریابی آنلاین شوند ، اما اگر فقط می خواهید درآمد کسب کنید ، در یک کار دیگر درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.

اگر می خواهید به وبلاگ نویسی بپردازید ، باید یک نقشه برنامه ریزی شده برای وبلاگ خود داشته باشید و بتوانید یک مسیر سودآور را هدف قرار دهید.

پول

پول [5]

5. تبلیغات و برندسازی

از آنجا که بخش اعظمی از مردم به اینترنت علاقه دارند ، بسیاری از شرکت ها آن را یک بستر سودآور برای وبلاگ و تبلیغ شرکت خود می دانند.

این یک بستر عالی برای مارک محصولات است.

می توانید در مورد محصولات و ویژگی های آن ، نحوه عملکرد آن و غیره صحبت کنید.

خوانندگان را از محصولات جدیدی که در آینده عرضه می شوند آگاه سازید و به سوالات آن ها پاسخ دهید.

تبلیغات

تبلیغات [6]

6. برای ارتباط با افراد همفکر

وبلاگ نویسی کمک می کند تا افرادی که به طور یکسان فکر می کنند دور هم جمع شوند.

وقتی در مورد موضوع خاصی وبلاگ مینویسید میتوانید از افرادی که در همان زمینه مینویسند تجربیات زیادی را بیاموزید.

بعضی اوقات آنها به شما کمک می کنند تا افکار خود را پیش ببرید. از طریق وبلاگ ها ، اشتراک گذاری ایده های زیادی صورت می گیرد ، که در غیر این صورت ممکن نبود.

افراد همفکر

افراد همفکر [7]

7. برای ایجاد آگاهی یا شنیدن صدای شما

این یکی از دلایلی است که افراد وبلاگ نویسی می کنند. بعضی اوقات برای شروع چیزهای بزرگ فقط یک حرکت ساده انجام می شود. بسیاری از وبلاگ ها مبتنی بر مسئله هستند ، به این معنی که وبلاگ نگار سعی دارد اطلاعاتی را ارائه دهد تا تفکر افراد را در جهت مشخصی تغییر دهد.

بسیاری از وبلاگ های سیاسی و وبلاگ های مربوط به مسائل اجتماعی توسط وبلاگ نویسان نوشته شده اند که سعی در ایجاد تغییر در روش های خاص را دارند. چنین وبلاگهایی مردم را به هم نزدیک کرده و آنها را به هم وصل می کند.

به عنوان مثال ، اگر بی عدالتی می بینید و در وبلاگ خود صدای خود را در این زمینه به گوش مردم میرسانید، افراد زیادی به آن واکنش نشان میدهند و احتمالاً ممکن است یک جنبش توده ای ایجاد شود.

ایجاد آگاهی

ایجاد آگاهی [8]

8. تبلیغات برای خود و ایجاد نام تجاری شخصی

این یک راه عالی برای ارتقاء خود در زمینه تخصصی یا علاقه شخصیتان است. با نوشتن وبلاگ می توانید دانش خود را به اشتراک بگذارید زیرا مهارت های شما را در مقابل کارمندان بالقوه شما ، که وبلاگ های شما را می خوانند ، به نمایش گذاشته میشود.

این همچنین به مشروعیت بخشیدن به تخصص شما و گسترش حضور و بستر آنلاین شما کمک می کند. همچنین به ارتقاء اعتبار شما کمک می کند.

تبلیغات

تبلیغات [9]

9- برای یافتن مشاغل جدید

این یکی از دلایل جدیدی است که باعث می شود افراد وبلاگ ایجاد کنند.

بیایید بگوییم شما یک برنامه نویس هستید که در ایجاد وب سایت مهارت دارید. می توانید یک وبلاگ ایجاد کنید و شروع به ارسال مطالب مربوط به موضوعات مربوط به برنامه نویسی کنید. این به کارفرمایان احتمالی آینده شما که ممکن است بخواهند شما را برای یک پروژه استخدام کنند ، کمک می کند.

یا شاید شما یک عکاس هستید. می توانید یک وبلاگ را در وب سایت خود با تمام تصاویر خود شروع کنید تا افراد را به سمت خود جذب کنید

این در واقع روشی بسیار مؤثر برای یافتن شغل است.

یافتن مشاغل جدید

یافتن مشاغل جدید [10]

10. برای کمک به دیگران

وبلاگ های زیادی برای کمک به افرادی که یک مرحله یا شرایط خاصی را طی می کنند ، نوشته شده است.

مانند افسردگی ، بیماری ، فرزندپروری ،ورشکستگی و غیره.

صحبت مستقیم با شخصا در مورد این مباحث دشوار است.اما وبلاگ این کار را بسیار آسان میکند.

چنین وبلاگ هایی برای چنین افرادی به روش درمانی عمل می کند.

همچنین باعث می شود احساس کنند که آنها تنها فردی نیستند که چنین فازی را پشت سر می گذارند ،بلکه افراد دیگری هم هستند که در همان وضعیت قرار دارند.

کمک به دیگران

کمک به دیگران [11]

11.در تماس بودن

وبلاگ های شخصی رسانه ای عالی برای ارتباط با خانواده و دوستان هستند که هر روز نمی توانید آنها را ببینید.

به آنها بگویید که در مورد آنها چه احساسی دارید. به آنها احساس ویژه ای دهید. آنچه در زندگی شما اتفاق می افتد را به اشتراک بگذارید یا در مورد موضوعات خاص به آنها توصیه کنید.

12.اعتماد به نفس

بعضی اوقات ذهن شما از ایده های خلاقانه ای ارائه میدهد که خیلی هم به آنها اطمینان ندارید،از پذیرش آنها ترس زیادی دارید ، یا خیلی مطمئن نیستید که چطور چیزی را از این طریق شروع کنید.وبلاگ ها بهترین گزینه برای رها کردن ایده های خلاقانه هستند.

وبلاگ نویسی از این طریق میتواند اعتماد به نفس شما را افزایش دهد.

اعتماد به نفس

اعتماد به نفس [12]

13. برای به دست آوردن دانش

تقریباً نیم میلیون وبلاگ در وب موجود است ، آنها تقریباً هر موضوع را پوشش می دهند. می توان اطلاعات مربوط به موضوع مورد علاقه را بدست آورد و به اشتراک گذاشت.

به روزرسانی وبلاگ ها به طور مرتب با آخرین اطلاعات ، روشی مناسب برای همگام شدن با وقایع در یک زمینه یا موضوع خاص است.

موارد خاصی وجود دارد که باید هنگام نوشتن یک وبلاگ به خاطر بسپارید. یک وبلاگ باید مرتباً با آخرین اطلاعات به روز شود ، در غیر این صورت ، به عنوان یک صفحه وب ثابت برای خوانندگان در نظر گرفته می شود.

این به نوبه خود به معنای اعتبار کمتر برای وبلاگ نویس و حتی ترافیک کمتر در وبلاگ خواهد بود. قبل از شروع وبلاگ جدید ، ضروری است که شما باید هدفی را برای آن تعریف کنید و چه چیزی را می خواهید از این کار محقق کنید.

شما باید بدانید که خوانندگان شما چه کسانی هستند و وبلاگ شما باید نوشته شود تا انتظارات آنها برآورده شود. وبلاگ های شما باید شخصیت شما را منعکس کنند و نه چیزی که شما نیستید.

به دست آوردن دانش

به دست آوردن دانش [13]

موفق باشید.

آیا دلیل دیگری برای اینکه “چرا باید بلاگ نویسی را شروع کنیم” وجود دارد؟

به ما اطلاع دهید.

 

مطالب مرتبط

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *