معرفی ۱۵ افزونه اضافه کردن بخش جستجو در سایت وردپرس + لینک دانلود

دوستان عزیز در این مقاله قصد داریم 15 افزونه اضافه کردن پخش جستجو در سایت وردپرس برای بهبود جستجو را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید

امیررضا

انتشار در: ۱۴ آذر ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

دوستان عزیز در این مقاله قصد داریم ۱۵ افزونه اضافه کردن بخش جستجو در سایت وردپرس برای بهبود جستجو را به شما معرفی کنیم. برای آشنایی با آنها همراه کلاته باشید.

آیا به دنبال بهترین افزونه اضافه کردن بخش جستجو در وردپرس هستید؟ پس با این مقاله جذاب تا انتها همراه ما باشید.

عملکرد جستجوی داخلی در وردپرس محدودیت های زیادی دارد. با یک افزونه اضافه کردن بخش جستجو ، می توانید جستجوی در سایت خود را بهبود ببخشید.

۱۵ افزونه اضافه کردن بخش جستجو

در این مقاله ، ما ۱۵ افزونه اضافه کردن بخش جستجو ی سایت وردپرس که در مارکت موجود هستند با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

SearchWP.1

SearchWP افزونه اضافه کردن بخش جستجو در سایت وردپرس

SearchWP افزونه اضافه کردن بخش جستجو در سایت وردپرس

SearchWP از محبوب ترین و قدرتمندترین افزونه اضافه کردن بخش جستجو  در وردپرس است. این افزونه فایل هایی را که موتور جستجوی پیش فرض وردپرس مانند اسناد ، جزئیات محصول تجارت الکترونیکی ، شرایط طبقه بندی ، زمینه های سفارشی و غیره نادیده می گیرد شناسایی می کند. این افزونه به شما امکان می دهد موتور جستجو را در وب سایت خود به سرعت و به راحتی پیکربندی کنید.

شما می توانید بینش بازدیدکنندگان را برای بهبود محتوای خود و تعامل بیشتر کاربران در وردپرس کنترل کنید. این افزونه از فرم های جستجو موجود و الگوی صفحه نتایج استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که با تم وردپرس شما سازگار است.

Full Text Search.2

Full Text Search یک افزونه اضافه کردن بخش جستجو وردپرس است که به کاربران شما امکان می دهد پیوست ها ، PDF ، داکیومنت ها و سایر فرمت های فایل را در وب سایت شما جستجو کنند. این ویژگی به جای تعریف مجدد آن ، ویژگی جستجوی داخلی وردپرس را تکمیل می کند. اگر دنبال یک افزونه جستجو هستید که از استانداردهای وردپرس پیروی می کند ، شاید بخواهید آن را امتحان کنید.

با نسخه رایگان آن ، فقط ویژگی های اساسی دریافت می کنید. جستجوی پیوست ها با نسخه حرفه ای افزونه ارائه می شود.

Swiftype Search.3

Swiftype Search افزونه اضافه کردن بخش جستجو در سایت وردپرس

Swiftype Search افزونه اضافه کردن بخش جستجو در سایت وردپرس

Swiftype Search یک افزونه جستجوی سبک و سریع است که می تواند به راحتی با وب سایت وردپرس شما ادغام شود. این سیستم جایگزین سیستم جستجوی پیش فرض وردپرس می شود و آن را کاملاً قابل تنظیم می کند. می توانید سبک کادر جستجو را تغییر دهید ، رنگ ها و غیره اضافه کنید.

این اطلاعات بینشی دقیق درباره جستجوهای بی درنگ را نشان می دهد ، بنابراین شما می توانید ببینید که کاربران شما به چه محتوایی علاقه مند هستند. این افزونه از بیش از ۱۳ زبان محبوب پشتیبانی می کند و آن را برای مخاطبان همه مناطق جهان فراهم می کند.

A Better Search.4

جستجوی بهتر یک افزونه رایگان وردپرس است که با یک راه حل جستجوی غنی از ویژگی، جایگزین موتور جستجوی وردپرس موجود شما می شود. با استفاده از این افزونه می توانید الگوی فرم جستجو ، الگوی صفحه نتایج را کنترل کرده و کادر جستجو را به طور کامل سفارشی کنید.

این افزونه نتایج جستجو مربوطه را نمایش می دهد ، کلمات جزئی را مطابقت می دهد ، اصطلاحات برجسته ، عبارات جستجو و کامنت ها را نشان می دهد. از شبکه چند سایته bbPress و WordPress پشتیبانی می کند.

Ajax Search Lite.5

Ajax Search Lite افزونه اضافه کردن بخش جستجو در سایت وردپرس

Ajax Search Lite افزونه اضافه کردن بخش جستجو در سایت وردپرس

Ajax Search Lite یک افزونه اضافه کردن بخش جستجو وردپرس است که رایگان نیز هست. همراه با تکمیل خودکار گوگل و پیشنهادات کلمات کلیدی به منظور جستجو در سایت وردپرس برای کاربران شما آسان است. به راحتی می توانید کادر جستجو را به عنوان ابزارک یا به پست های خود به عنوان کد کوتاه به نوار کناری یا سایدبار خود اضافه کنید.

با ۸ قالب داخلی ، تنظیمات رنگ ، انیمیشن های مجهز به ajax ، تنوع تنظیمات backend و موارد دیگر ارائه می شود. این افزونه برای عملکرد سریعتر تصاویر را در حافظه پنهان می کند. با WPML و Qtranslate سازگار است.

Ivory Search.6

Ivory Search یک افزونه جستجوی ساده و رایگان وردپرس است که عملکرد جستجوی اصلی وردپرس شما را بهبود می بخشد. به شما امکان می دهد فرم های جستجوی جدیدی در وب سایت خود ایجاد کنید. همچنین می توانید هر فرم جستجو را جداگانه سفارشی کنید. با استفاده از کد کوتاه آسان است که باکس جستجو را در هدر ، پاورقی ، نوار کناریsidebar\ ، مناطق آماده ویجت ، پست ها و غیره نمایش دهید.

این افزونه می تواند محتوای خاصی را از نتایج جستجو پنهان کند و همچنین توانایی جستجوی مطالب خاص مانند جستجو در عنوان پست ، دسته ، متن پست و موارد دیگر را دارد. این به طور کامل از WooCommerce و WPML برای جستجوی چند زبانه پشتیبانی می کند.

ACF Better Search.7

ACF Better Search افزونه اضافه کردن بخش جستجو در سایت وردپرس

ACF Better Search افزونه اضافه کردن بخش جستجو در سایت وردپرس

ACF Better Search یک افزونه اضافه کردن بخش جستجو وردپرس است که برای بهبود نتایج جستجو با سیستم جستجوی پیش فرض وردپرس کار می کند. به شما امکان می دهد به جای اصطلاحات واحد ، عبارات کامل را جستجو کنید. نتایج جستجو برای عبارات دقیق تر هستند و همچنین نتایج را فوراً نمایش می دهند.

۸. Highlight Search Terms

Highlight Search Terms افزونه اضافه کردن بخش جستجو در سایت وردپرس

Highlight Search Terms افزونه اضافه کردن بخش جستجو در سایت وردپرس

همانطور که از نام آن پیداست ، این افزونه اصطلاحات جستجو را در وب سایت وردپرس شما برجسته می کند. این یک افزونه رایگان و مدرن وردپرس است که به سرعت عبارات برجسته را در نتایج جستجو نشان می دهد. این نه تنها عنوان صفحه یا پست شما را در نتیجه جستجو برجسته می کند بلکه برای اصطلاحات موجود در متن گزیده مطالب را نیز برجسته می کند.

دارای برجسته سازی حساس بر اساس کاراکتر و حروف بزرگ است. این افزونه برای عملکرد بهتر و سریعتر با WP Super Cache سازگار است.

Search in Place.9

Search in Place یک موتور جستجو در زمان واقعی برای وردپرس است. همانطور که اصطلاح جستجو را وارد می کنید ، این افزونه شروع به نشان دادن نتایج به شما می کند. برای رنگها و فونت های جعبه جستجوی شما کاملاً قابل تنظیم است. می توانید از کد کوتاه برای نمایش کادر جستجو در هدر ، پاورقی یا footerو مناطق گسترده استفاده کنید.

برای افزودن باکس جستجو در هر نقطه از وب سایت شما ، با سازندگان صفحه کشیدن و رها کردنdrag&drop\ مانند Elementor ، SiteOrigin و غیره کاملاً سازگار است. همچنین شامل برچسب هایی در صفحه نتایج جستجو است.

YITH WooCommerce Ajax Search.10

YITH WooCommerce Ajax Search افزونه اضافه کردن بخش جستجو در سایت وردپرس

YITH WooCommerce Ajax Search افزونه اضافه کردن بخش جستجو در سایت وردپرس

YITH WooCommerce Ajax Search یک افزونه جستجوی برتر وردپرس است که با فروشگاه های WooCommerce برای جستجوی محصولات و نمایش نتایج در زمان واقعی کار می کند. این به عنوان یک کد کوتاه و ویجت برای نمایش باکس جستجو در هدر ، پاورقیfooter\و نوار کناریsidebar\ شما ارائه می شود.

این افزونه نتایج جستجوی گسترده را از صفحات ، پست ها ، دسته ها ، محتوای محصول و غیره نشان می دهد. همچنین قیمت محصولات را در لیست پیشنهادها نشان می دهد. همچنین ، به شما این امکان را می دهد تا بهترین شرکت های میزبان ووکامرس را بررسی کنید.

Booking.com Search Box.11

اگر به دنبال یک افزونه خاص هستید تا باکس جستجوی رسمی Booking.com را به وب سایت خود اضافه کنید ، این افزونه برای شما مناسب است. به شما امکان می دهد به وب سایت Booking.com پیوست شوید و هتل های دارای مقصد را به راحتی اضافه کنید. می توانید مقاصد از پیش پر شده یا رزرو شده برای صفحات و پست های مختلف داشته باشید.

این افزونه گزینه های سفارشی سازی بسیار خوبی را در قسمت بک-ند ارائه می دهد که شامل رنگ ، متن و اندازه باکس جستجو است. برای افزودن باکس جستجو به نوار کناری یا پاورقی می توانید از ابزارک آن استفاده کنید.

Search by Category.12

Search by Category افزونه اضافه کردن بخش جستجو در سایت وردپرس

Search by Category افزونه اضافه کردن بخش جستجو در سایت وردپرس

جستجو براساس دسته یک افزونه رایگان وردپرس است که یک ابزارک سفارشی به وب سایت شما اضافه می کند. با استفاده از این افزونه می توانید به راحتی جستجوهای دسته بندی شده را برای کاربران اضافه کنید. همچنین می توانید برای کنترل موتور جستجوی خود ، دسته بندی های خاصی را از نتایج جستجو حذف کنید. این یک افزونه مناسب برای وبلاگ نویسان با صدها مقاله است.

پیشنهادی: معرفی ۱۰ افزونه فرم ورود و ثبت نام کاربر برای وردپرس حتما مطالعه کنید.

۱۳. Search Live

Search Live یکی دیگر از افزونه های رایگان وب سایت های وردپرس است. این یک جستجوی زنده و یکپارچه مؤثر با نتایج فوری برای بازدیدکنندگان شما اضافه می کند. راه اندازی آن با کد کوتاه ساده و آسان است. همچنین می توانید از ابزارک برای افزودن کادر جستجو به مناطق آماده ویجت استفاده کنید. همچنین به شما امکان می دهد نتایج جستجو را برای هر فرم جستجو کنترل کنید.

SearchIQ.14

SearchIQ افزونه اضافه کردن بخش جستجو در سایت وردپرس

SearchIQ افزونه اضافه کردن بخش جستجو در سایت وردپرس

SearchIQ یک راه حل جستجوی هوشمند برای وردپرس است. این نتایج جستجوی فوری را با ویژگی تکمیل خودکار نشان می دهد. این برنامه دارای تجزیه و تحلیل زمان واقعی است تا به شما امکان دهد رفتار کاربر را درک کرده و استراتژی محتوای وب سایت خود را بهبود ببخشید. این افزونه اطمینان حاصل می کند که همه اسناد و سایر فرمت های فایل های شما قابل جستجو هستند. همچنین نتایج را برای اولویت بندی مطالب مرتبط بهینه می کند.

Showcase IDX Real Estate Search.15

Showcase IDX Real Estate Search یک افزونه رایگان جستجوی وردپرس برای وب سایت های املاک و مستغلات ، کارگزاران و کاربرانی است که به دنبال خواص هستند. این به آژانسهای املاک و مستغلات در گرفتن آگهی بیشتر کمک می کند. این برنامه با جستجوی مبتنی بر نقشه ادغام می شود تا راه حل جستجوی محلی شما را به سطح بعدی برساند. افزونه IDX Real Estate Search به عنوان پل ارتباطی بین خریدار و فروشنده عمل می کند.

این افزونه به عنوان یک ابزارک و کد کوتاه برای نمایش باکس جستجو در صفحات ، پست ها و مناطق ویجت شما ارائه می شود. می توانید قسمت جستجو را به راحتی متناسب با تم وردپرس خود تنظیم کنید.

مرتبط: نحوه اضافه کردن سیستم امتیازدهی به پست ها با استفاده از پلاگین WP-PostRatings را اینجا یاد بگیرید!

پایان

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین افزونه های اضافه کردن پخش جستجوی وردپرس را برای تقویت جستجوی وب سایت خود پیدا کنید.

سپاس که تا انتها مقاله ی ما را مطالعه کردید.

 

منابع:

https://www.isitwp.com/wordpress-search-plugins/

 

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *