آپدیت جدید نینتندو سوییچ اجازه انتقال بازی های دانلود شده به کارت حافظه را می دهد

به روزرسانی سیستم عامل ۱۰.۰.۰ Nintendo Switch ، که هم اکنون در دسترس است ، این امکان را برای شما فراهم می کند که بازی های دانلود شده خود را مستقیماً از حافظه سیستم به کارت SD یا بالعکس ، برای…

امیررضا

انتشار در: ۲۷ فروردین ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود 2 دقیقه زمان می برد

به روزرسانی سیستم عامل ۱۰.۰.۰ Nintendo Switch ، که هم اکنون در دسترس است ، این امکان را برای شما فراهم می کند که بازی های دانلود شده خود را مستقیماً از حافظه سیستم به کارت SD یا بالعکس ، برای آزاد کردن فضای دستگاه یا کارت حافظه ، منتقل کنید.

همچنین این به روزرسانی به شما امکان می دهد دکمه های را روی کنترلر خود را مجددا تنظیم کنید و نمایه کاربری خود را از مجموعه جدیدی از ایکون های جدید Animal Crossing: New Horizons مزین کنید .

آپدیت جدید نینتندو

آپدیت جدید نینتندو [۱]

آپدیت جدید نینتندو سوییچ اجازه انتقال بازی های دانلود شده به کارت حافظه

انتقال داده به طور مستقیم بین حافظه داخلی و خارجی کنسول از ویژگی هایی است که افراد مدت هاست درخواست کرده بودند. پیش از این ، اگر فضای داخلی خود را پر کرده بودید و می خواستید بازی ها و به روزرسانی ها را روی کارت SD بارگیری کنید ، تنها گزینه شما دوباره دانلود مجدد آنها بود.

این ویژگی جدید باید خیلی سریعتر و راحت تر عمل کند. براساس یادداشتهای مربوط به آپدیت “نرم افزار قابل دانلود ، به روزرسانی داده ها و DLC” پشتیبانی می شوند ، اما ذخیره داده ها و “برخی” به روزرسانی داده ها به کارت SD قابل انتقال نیستند.

همچنین بدانید…

از ویژگیهای جدید “کنترل كننده ها و حسگرها” در تنظیمات سیستم كنسول می توان به قابلیت حذف مجدد دکمه جدید اشاره کرد. این سیستم با کنترل های داخلی Joy-Cons ، Pro Controller و Switch Lite کار می کند و به شما امکان می دهد دکمه ها را جا به جا کنید.

هنگامی که پیکربندی جدیدی را تنظیم کردید ، اگر می خواهید از چیدمان دکمه های مختلف برای بازی های مختلف استفاده کنید ، می توانید آن را به عنوان یکی از پنج پیکربندی ذخیره کنید .

آپدیت نرم افزار نسخه ۱۰.۰.۰ اکنون در دسترس است. می توانید سیستم خود را به صورت دستی از بخش “System” از فهرست تنظیمات به روزرسانی کنید.
آپدیت جدید نینتندو

آپدیت جدید نینتندو [۲]

مطالب مرتبط

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *