اینستاگرام راهنماهای جدیدی را درباره راه اندازی و مدیریت فروشگاه های اینستاگرام منتشر کرد

اینستاگرام مجموعه‌ ای از راهنماها را در مورد نحوه ی استفادۀ از فروشگاه ها جهت دستیابی به مشتریان احتمالی خود از طریق این پلتفرم را منتشر كرده است.با ما همراه باشید.

امیررضا

انتشار در: ۱۰ مهر ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

اینستاگرام این هفته مجموعه‌ی جدیدی از راهنماها را در مورد نحوه‎ی استفادۀ تجارت ها از فروشگاه های اینستاگرام جهت دستیابی به مشتریان احتمالی خود از طریق این پلتفرم را منتشر كرده است.

فیسبوک اولین بار فروشگاه های اینستاگرام را در ماه مه معرفی کرد و به تدریج در دسترس تمام تجارت ها قرار گرفت. برای کسانی که می توانند به این گزینه دسترسی پیدا کنند، می تواند یک روش عالی برای به حداکثر رساندن فروششان باشد و از میزان تعامل در اینستاگرام برای جلب مشتریان، در هنگام مرور فیدشان استفاده کنند.

مینی سایت جدید اینستاگرام بنام “The Season for Shop” شامل طیف وسیعی از راهنماها است که هر یک از مراحل راه اندازی فروشگاه اینستاگرام را پوشش می دهد.

اینستاگرام مطالب بخصوصی را در این زمینه پوشش داده که شامل موارد زیر می شوند:

  • چرا باید یک فروشگاه اینستاگرام راه اندازی کنید
  • برچسب گذاری محصولات در پست ها و استوری های اینستاگرام
  • ایجاد مجموعه برای فروشگاه های اینستاگرام
  • راه اندازی تبلیغات فروش
  • ایجاد مخاطبان خریدار قابل تنظیم در مدیریت تبلیغات

هر راهنما شامل نمای کلی گرافیکی از عناصر اصلی است که به واضح کردن روند کمک می کند.

استفادۀ تجارت ها از فروشگاه های اینستاگرام

استفادۀ تجارت ها از فروشگاه های اینستاگرام

بررسی های کلی می تواند کمک بزرگی به درک بهتر روند فروشگاه های اینستاگرام و نحوه کارکرد آن برای تجارت و محصولات شما باشد.

اینستاگرام همچنین جزئیات دقیقی از نحوه‌ی افزودن برچسب های خرید در پست ها، استوری ها و در جریان های زنده ارائه داده است.

در آنجا همچنین اطلاعاتی در مورد نحوۀ ایجاد فروشگاه و مجموعه های خود از طریق مدیریت تجارت(Commerce Manager) آورده شده است.

Commerce Manager

Commerce Manager

توضیحات بصری آن درک عناصر اصلی را بسیار آسان می کند، و با توجه به مراحل مختلف مورد نیاز، می تواند کمک بزرگی به راه اندازی هر چه سریعتر فروشگاه اینستاگرام شما کند.

این قطعاً می تواند ارزشش را داشته باشد که برای مرور اطلاعات و نکات ارائه شده وقت بگذارید. با توجه به این موضوع که بیش از یک میلیارد کاربر فعال وجود دارد و ۸۰٪ از این کاربران برندهای خاص را برای اطلاع از محصولات به روز آنها را دنبال می کنند، به وضوح می توان گفت که در این پلتفرم گروه فعالی از خریداران وجود دارد که نمی شود نادیده گرفت.

از طریق فروشگاه اینستاگرام مشتریان به راحتی میتوانند به آخرین پست شما رفته و از جدید ترین محصولات شما مطلع شده و آنرا خریداری کنند.

https://www.socialmediatoday.com/news/instagram-publishes-new-guides-on-how-to-set-up-and-maximize-instagram-shop/586011/

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *