ابزار جدید فیسبوک برای محافظت از عکس های کاربران (اخبار مربوط به فیسبوک)

با سلام. اخبار امروز درباره ی ابزار جدید فیسبوک برای محافظت از عکس های کاربران است .برای مشاهده ی ادامه اخبار تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

عارفه عسکری

انتشار در: 4 اکتبر 2020
خواندن این مطلب حدود 2 دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

با سلام. اخبار امروز درباره ی ابزار جدید فیسبوک برای محافظت از عکس های کاربران است . تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

اینستاگرام در زمینه کپی رایت تلاش زیادی انجام داده و یکی از بهترین هوش مصنوعی ها در این زمینه را دارد. اینستاگرام از ابتدا بر روی کپی رایت محتوای ویدیویی بسیار سخت گیر بوده است و اکنون این سخت گیری را برای کپی رایت عکس نیز اعمال خواهد کرد. افراد و ناشران محتوا در اینستاگرام اکنون می توانند تصاویر را از طریق فیس بوک و اینستاگرام مدیریت کنند.

ابزار جدید فیسبوک برای محافظت از عکس های کاربران

فیس بوک روز دوشنبه گفت که در حال گسترش ابزارهای خود برای کمک به سازندگان و ناشران در محافظت از مالکیت معنوی خود است. فیس بوک در یک پست در وبلاگ خود اعلام کرد: “Rights Manager for Images همانند ابزارهای مدیریت حقوق ویدئو و موسیقی است و از فناوری تطبیق تصویر برای کمک به سازندگان و ناشران برای محافظت و مدیریت محتوای تصویر خود استفاده می کند.

سخنگوی فیس بوک گفت: این شبکه اجتماعی در نهایت قصد دارد این ابزار را به همه ارائه دهد. افراد باید برای استفاده از ابزار مدیریت حقوق، که در Creator Studio شبکه اجتماعی موجود است، اقدام کنند.

به گزارشThe Verge ، این ابزار به افراد و ناشران اجازه می دهد کارهایی مانند درخواست حذف تصویر و استفاده از قابلیت هایی برای محدود کردن تصاویر در مکان هایی که دارای حق پخش نیستند را انجام دهند. این ابزار به طور گسترده می تواند در اینکه آیا مردم مجاز به بازنشر تصاویر در فیس بوک و اینستاگرام هستند یا خیر، تأثیر بگذارد.

فیس بوک در صفحه مدیریت حقوق خود ذکر کرده است که این ابزار برای افرادی طراحی شده است که کاتالوگ بزرگ یا در حال رشد محتوایی دارند. این شبکه اجتماعی همچنین در پست وبلاگ خود در روز دوشنبه اشاره کرد که مردم هنوز هم می توانند از سایر ابزارهای مالکیت محتوا آن برای گزارش تخلفات فردی استفاده کنند.

 

مطالب مرتبط

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *