جریان های درآمد منفعل برای وبلاگ نویسان برای کسب درآمد بیشتر

امیررضا

انتشار در: ۱۳ اسفند ۱۳۹۸
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

وبلاگ یا بلاگ چیست؟

وبلاگ یا بلاگ که در ابتدا به معنی دفترچه خاطرات آنلاین معرفی شد، از دو واژه Web که شبکه جهانی اطلاعات معنی می شود و Log که به فایل هایی گفته می شود که تمام اتفاقاتی که در یک کامپیوتر می افتد را ثبت می کند.

انواع مختلف بلاگر ها کدام اند؟

بلاگر مد و لباس ، بلاگر غذا  ، بلاگر دکوراسیون  ، بلاگر اقتصادی  و …… از انواع متفاوت بلاگر ها هستند.

درآمد منفعل چیست؟

درآمد منفعل،درآمدی است که شما به هنگام خواب هم میتوانید از آن پول به دست آورید. به عبارت ساده ، شما بدون اینکه کاری انجامدهید درآمد کسب میکنید.

روش کار بازاریابی وابسته چگونه است؟

شما محصولات شخص یا شرکت دیگری را در سایت خود تبلیغ میکنید.به ازای فروش محصولات یا خدمات آن فرد یا شرکت کمیسیون دریافت میکنید.

بگذارید یک سؤال ساده از شما بپرسم: چرا وبلاگ نویسی را شروع کردید؟

پول در آوردن؟ برای ساختن نام تجاری خود به صورت آنلاین؟ برای ایجاد روابط با دیگران؟

دلایل شما هرچه باشد ، ایجاد درآمد منفعل از سایتهای شما می تواند برای شما شادی بی نظیری ایجاد کند ، چنین نیست؟

اما یک واقعیت جالب این است: ۸۱٪ وبلاگ ها هرگز نمی توانند ریالی پول به دست آورند.

اگر می خواهید به صورت آنلاین درآمد کسب کنید ، یک خبر خوب برای شما دارم. این پست مفصل بیشتر در مورد جریانهای درآمد منفعل برای وبلاگ نویسان به همراه نکات باور نکردنی برای رشد درآمد منفعلانه شما صحبت خواهد کرد.

اماده اید؟ بیایید شروع کنیم.

درآمد منفعل چیست؟

درآمد منفعل،درآمدی است که شما به هنگام خواب هم میتوانید از آن پول به دست آورید. به عبارت ساده ، شما بدون اینکه کاری انجامدهید درآمد کسب میکنید.

اما درآمد منفعل اینگونه نیست.شما میتوانید بدون انجام فعالیت روزانه درآمد کسب کنید.

چرا باید روی جریان درآمد منفعل تمرکز کنید؟

معمولاً وقتی شخصی به درآمد اضافی احتیاج دارد ، این پیشنهاد کلیشه ای را برای “به دست آوردن شغل پاره وقت” دریافت می کند. بگذارید بگوییم که شما وقت و انرژی لازم برای کار بر روی آن را ندارید.

با درآمد منفعل ، شما حقوق خود را به دست میاورید، چه کار معنی دار انجام دهید یا نه. ممکن است در روزهای ابتدایی کارهای زیادی انجام دهید ، اما در نهایت به نقطه‌ای می رسید که جریان درآمد منفعل خود به خود برای شما درآمد کسب میکند.

۱۳ جریان درآمد برتر برای وبلاگ نویسان در سال ۲۰۲۰:

۱.بازاریابی وابسته

بازاریابی وابسته یکی از قدرتمندترین راه هایی است که می توانید چندین کانال درآمد منفعل ایجاد کنید. اگر یک وبلاگ بسیار فعال دارید ، این یک تکنیک بسیار موثر است.

روش کار بازاریابی وابسته بسیار ساده است.شما محصولات شخص یا شرکت دیگری را در سایت خود تبلیغ میکنید.به ازای فروش محصولات یا خدمات آن فرد یا شرکت کمیسیون دریافت میکنید.

هر زمان که بازدید کننده روی یکی از لینک های شما کلیک کند و اقدام به خرید کند ، شما بین ۱۵ تا ۲۰٪ از کل قیمت محصول، کمیسیون دریافت می کنید.

به تصویر زیر نگاهی بیندازید تا به راحتی بفهمید که بازاریابی وابسته چگونه کار می کند.

 چند نکته ای که باید هنگام انجام بازاریابی وابسته دنبال کنید

اعتماد به نفس همه چیز است

بیشتر بر روابط متمرکز شوید. اگر دوست شما محصولی را توصیه کند ، شما درست گوش خواهید کرد یا اگر یک غریبه توصیه کند؟ بدیهی است که دوستتان . بنابراین ، همیشه بر اعتماد سازی تمرکز کنید. اگر می خواهید در بازاریابی وابسته موفق باشید ، این بسیار مهم است.

ترافیک سایت خود را افزایش دهید

وقتی وب سایت شما از ترافیک بیشتری برخوردار باشد ، افراد بیشتری به محصولات شما نگاه می کنند. اگر خوانندگان بالقوه ای را کسب کنید که واقعاً دوست دارند مطالب شما را بخوانند ، محصولات شما را خریداری می کنند. بنابراین ، با تهیه مطالب واقعاً مفید ، روی دستیابی به خوانندگان بالقوه متمرکز شوید.

در هنگام تبلیغ اصیل باشید: فقط به این دلیل که می خواهید درآمد کسب کنید ، هرگز محصولات بی فایده را توصیه نکنید. در حالی که تبلیغ می کنید اصیل باشید.

در هنگام تبلیغ اصیل باشید

فقط به این دلیل که می خواهید درآمد کسب کنید ، هرگز محصولات بی فایده را توصیه نکنید.ببینید که خودتان حاضرید چنین محصولی را خریداری کنید یا نه.

۲. فروش کتاب الکترونیکی

برای رسیدن به یک درآمد منفعل ، یک کتاب الکترونیکی بنویسید و منتشر کنید.

انتظار موفقیت فوری را نداشته باشید.زیرا کارهای زیادی را در پیش دارید، اما وقتی کتاب الکترونیکی ایجاد کنید و بازاریابی کافی انجام دهید ، می تواند سال ها جریان درآمدی منفعل را برای شما فراهم کند.

 ۵ راهنمایی برای فروش کتابهای الکترونیکی

قیمت مناسب را تعیین کنید

شما واقعاً کار سختی را انجام داده اید و وقتی به جایی رسیدید که باید  قیمت کار خود را تعیین کنید ، کار سختی است. اگر کتاب اول شماست ، احتمالاً نویسنده ناشناخته ای هستید. در این حالت ،باید با قیمت پایین شروع کنید.

 ارسال به لیست پستی خود

اگر در حال حاضر یک لیست پستی دارید که بسیار عالی است زیرا ارزشمندترین ابزار بازاریابی است. ایمیل مؤثرترین روش برای فروش محصولات و کتابهای الکترونیکی شما است .

اگر لیست پستی ندارید ، پیش از راه اندازی لیست خود را بسازید.

بارگیری رایگان ارائه دهید

قبل از اینکه حتی بفروشید ، از خود بپرسید که “هدف از کتاب من چیست؟” اگر از كتاب خود به عنوان راهی برای معروف شدن استفاده می كنید ،بهتر است دانلود رایگان را ارائه دهید.

۳.Google AdSense

Google AdSense یک سرویس رایگان است که توسط Google ارائه شده و به ناشران کمک می کند تا از محتوای وب خود سود کسب کنند.

این محبوب ترین روش برای کسب درآمد بصورت آنلاین است. پس از انجام تنظیمات اولیه ، فقط می توانید بنشینید و ببینید پول به حساب شما سرازیر می شود.

برای شروع کار با Google AdSense به یک بلاگ یا کانال YouTube نیاز دارید. همچنین باید اعتبار حساب AdSense را دریافت کنید. تبلیغات ایجاد کنید و کد AdSense را با استفاده از افزونه های رایگان در وبلاگ خود قرار دهید و تبلیغات به طور خودکار نمایش می یابند.

در اینجا نحوه کار AdSense آورده شده است.

۴. آموزش های ویدیویی در YouTube ایجاد کنید

این روزها انقلاب YouTube را می بینم. مردم در سراسر جهان فیلم های بسیار جذاب می سازند به خصوص دانشجویان.آن ها فیلم های کوتاه ، شوخی های کمدی و غیره را به اشتراک می گذارند.

شما هم می توانید این کار را انجام دهید. تقریباً در هر زمینه ای که دوست دارید فیلم ایجاد کنید. به عنوان مثال ، موسیقی ، آموزش ،ورزش، کمدی ، آشپزی و هر آنچه را می خواهید ، سپس در YouTube بارگذاری کنید.

سپس Google AdSense را به فیلم ها وصل کنید. به این ترتیب ، ویدیوهای شما را با تبلیغات خودکار پوشش می دهد. وقتی بینندگان روی آن تبلیغات کلیک می کنند ، از AdSense درآمد کسب می کنید.

کسب درآمد از YouTube تقریباً شبیه AdSense است

برای اینکه بتوانید از YouTube درآمد کسب کنید ، باید یک کانال YouTube داشته باشید و همچنین باید در حساب Google AdSense ثبت نام کنید. پس از تأیید حساب AdSense ، می توانید برای کسب درآمد کانال خود شروع به نمایش تبلیغات مرتبط در فیلم های خود کنید.

قالب های تبلیغاتی

برای به حداکثر رساندن درآمد کانال YouTube خود ، روی استفاده از قالب های تبلیغاتی مناسب متمرکز شوید.

افزایش بازدید ویدئوها

هرچه مشترکان بیشتری داشته باشید ، ویدیوهای شما بیشتر مشاهده می شود و از این رو می توانید از ویدیوهای YouTube خود درآمد بیشتری کسب کنید. بنابراین بر افزایش بازدید ها، مشترکین و موارد دلخواه خود تمرکز کنید.

۵.تبلیغات بنر

تبلیغات بنر به تبلیغات نمایشگر نیز گفته می شود و هدف اصلی تبلیغات بنر تبلیغ برند است. تبلیغ بنر می تواند بازدید کننده را از وب سایت میزبان به وب سایت تبلیغ کننده یا صفحه فرود بکشاند. اینها برای ایجاد ترافیک به وب سایت با پیوند دادن به آن در نظر گرفته شده است.

اگر یک وبلاگ دارید که میزان زیادی از ترافیک و محتوای عالی را دریافت می کند ، می توانید از این تبلیغات بنر استفاده کنید. برای طراحی آگهی بنر لازم نیست یک طراح حرفه ای باشید. با استفاده از Bannersnack می توانید تبلیغات بنری استاتیک یا متحرک ایجاد کنید.

قبل از ایجاد تبلیغ بنر ، این موارد را در نظر داشته باشید.

۶.فروش عکس های حرفه ای آنلاین

اگر عاشق عکاسی هستید ، چرا از آن برای کسب درآمد منفعلانه استفاده نمی کنید. وب سایت های فروش عکس مانند iStockPhoto و ShutterStock را بررسی کنید. اگر از عکاسی لذت می برید می توانید عکس های خود را به سایت های سهام عکس ارسال کنید و هر بار که شخصی یکی از آنها را خریداری کرد ، کمیسیون دریافت کنید.

اینها انواع عکسهایی هستند که تقاضا دارند

  • عکس از شرایط کار
  • عکس های طبیعت
  • عکس حیوانات
  • عکس سفر
  • عکس از شهرها
  • عکس چیزهایی مانند جدول ، جعبه ، دارو ، علائم ، کتاب ، رایانه ، ابزار ، کیف ، کابل و غیره.
  • عکس افراد

۷. ایجاد دوره های آنلاین

هر مهارت و اشتیاقی که دارید، آن را به یک دوره آنلاین تبدیل کنید. چندین راه وجود دارد که می توانید دوره آنلاین خود را تولید و میزبانی کنید.

می توانید دوره آنلاین را در Udemy ایجاد کنید. این یک روش عالی برای خودکار کردن برخی از جریان های نقدی شما است. وقتی کاربران در آنها ثبت نام می کنند ، درآمد کسب می کنید. حال ممکن است شما سؤال کنید که چه چیزی را در دوره آنلاین قرار دهید!

نکاتی برای ایجاد و فروش اولین دوره آنلاین شما

خوب است که رقابت داشته باشید

وقتی ایده دوره آنلاین را می بینید که قبلاً انجام نشده است ، این بدان معنی است که هیچ کس علاقه ای به خرید آن ندارد. بنابراین ،دوره هایی را ایجاد کنید که طرفداران زیادی دارد.

برای دوره آنلاین خود ایده ای بیابید

قبل از این ، اجازه دهید تحلیل کنیم که چرا مردم دوره های آنلاین خریداری می کنند؟ یک جواب ساده این است که آنها مشکلی دارند و به دنبال راه حل هستند. بنابراین ، یک مشکل پیدا کنید و با یک دوره آنلاین آن را از بین ببرید.

ایجاد یک دوره آنلاین کوچک

شما نیازی به ایجاد دوره های آنلاین بزرگ و عمیق ندارید. اگر تازه کار را شروع کرده اید ،با دوره های آموزشی کوچک شروع کنید.

۸.مشاور املاک

در دنیای امروز که همه‌چیز به نحوی وابسته به تکنولوژی و گا‌ها اینترنت است، ضرورت استفاده از ابزارهای فضای آنلاین برای هر کسب و کاری ضروری است.

فرض کنید فردی به دنبال خرید یا اجاره ملک بوده و بودجه محدودی هم برای این کار مد نظر گرفته باشد. همچنین بسیاری از افراد به دلیل نداشتن فرصت زیاد مجبور هستند زمان کمتری را برای جستجوی خیابان به خیابان بگذارند و در نهایت ملکی را انتخاب کنند که چندان باب میلشان نیست.

اگر در این میان فضایی باشد که بتوان در آن به جست‌وجوی ملک موردنظر به ‌دور از هیاهوی موجود در شهر و ترافیک گشت قاعدتاً انتخاب‌های بهتری می‌توان انجام داد.

بنابراین آن ها به سراغ شما می آیند.این میتواند یک منبع درآمد عالی برای شما باشد.

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

ترک بک ها/پینگ بک ها

  1. کسب در آمد اینترنتی با وب مانی و پی پال - […] یا فروش) از تلاش های خود نبیند. من همچنین می دانم که کسب درآمد از وبلاگ نویسی تلاش مستمر…

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *