۱۰ کسب و کار اینترنتی که میلیون دلاری شدند – کسب و کارهای میلیون دلاری

هزینه راه اندازی شغل جدید هرگز چنین کم نبوده است. مخصوصاً برای مشاغل مستقر در اینترنت. فناوری باعث شده است شروع کار خود را آسان ومقرون به صرفه کنید.

عارفه عسکری

انتشار در: ۳۰ مرداد ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

هزینه راه اندازی یک شغل جدید هرگز چنین کم نبوده است. مخصوصاً برای مشاغل مستقر در اینترنت. فناوری باعث شده است که شروع کار خود را آسان ، مقرون به صرفه و ممکن کنید. تنها چیزهایی که برای شروع تجارت آنلاین لازم است یک تلفن ، رایانه و اتصال اینترنتی است.در این مقاله به معرفی کسب و کارهای میلیون دلاری خواهیم پرداخت.

ایده های عالی در همه جا وجود دارد. در حال حاضر هزاران ایده وجود دارد اما ما آنها را نمی بینیم.شناختن آنها خلاقیت را می طلبد و برای پرورش خلاقیت ، صبر ، استقامت و اشتیاق لازم است.

مرتبط : چگونه می توان از سایت های خارجی درآمد کسب کرد؟

ایده ایده آل تجاری شما باید از سه چیز تشکیل شود:

  • باید کاری باشد که دوست دارید انجام دهید.
  • باید چیزی باشد که شما در آن خوب هستید.
  • باید چیزی باشد که تقاضا داشته باشد (یعنی مردم هزینه آن را بپردازند).

حال بدون وقت کشی چند ایده کارهای میلیون دلاری را به شما معرفی میکنیم:

۱۰ کسب و کار اینترنتی که میلیون دلاری شدند

۱.فروشگاه تجارت الکترونیکی

فروشگاه تجارت الکترونیکی از کسب و کارهای میلیون دلاری

فروشگاه تجارت الکترونیکی از کسب و کارهای میلیون دلاری

اولین کار از کسب و کارهای میلیون دلاری فروشگاه تجارت الکترونیکی است.

برخلاف باز کردن یک فروشگاه آجری و ملاتی ( فروشگاه فیزیکی ) ، یک سایت تجارت الکترونیک برای ساخت آسان است و نیازی به سرمایه گذاری پولی و تعهد زمانی ندارد. و ، از در هر زمانی می توانید به مشتریان در هر کجای جهان ۲۴/۷ خدماتتان را ارئه دهید و  محدود به یک مکان یا ساعت کاری نیستید. وب سایتهایی مانند BigCommerce و Shopify دارای یک تن از راهنماهای بی ارزش برای شروع کار هستند.

نه تنها فروشگاه های آنلاین هزینه راه اندازی بسیار کمتری نسبت به فروشگاه های خرده فروشی واقعی دارند بلکه شما فقط به یک منطقه یا ساعات خاصی در کسب و کار محدود نمی شوید زیرا می توانید در هر دقیقه مشتری ای در هر نقطه از کره زمین داشته باشید.

۲.توسعه دهنده برنامه تلفن همراه

برنامه های کاربردی موبایل محبوب تر از همیشه هستند و مردم مایل هستند هزینه های خوبی را برای راه های مدیریت زندگی از طریق تلفن های هوشمند خود بپردازند.

اگر ایده خوبی دارید و نحوه رمزگذاری (یا یادگیری رمزگذاری) را می دانید ، می توانید با آن اجرا کنید و برنامه خود را خودتان بسازید.

اگر فقط یک ایده دارید ، توسعه دهندگان نرم افزار زیادی هستند که به دنبال همکاری با افراد در ایجاد برنامه هستند.

با کم شدن هزینه تلفن های هوشمند ، تعداد بیشتری از افراد شروع به پیوستن به انقلاب موبایل می کنند. تخمین زده می شود که تا سال ۲۰۲۰ نزدیک به ۳ میلیارد تلفن هوشمند در سطح جهان وجود داشته باشد و این کاربران چه درخواستی دارند

؟ برنامه های تلفن همراه که به آنها کمک می کند زندگی خود را مدیریت کنند ، یا بازی ای که دوستشان دارند. اگر ایده ای دارید و برخی مهارت های کد نویسی را دارید ، می توانید شروع به توسعه برنامه های تلفن همراه خود کنید. و اگر شما یک رمزگذار نیستید ، اما ایده جالبی دارید ، با یک توسعه دهنده نرم افزار تماس بگیرید تا برنامه شما به واقعیت تبدیل شود.

۳.آژانس طراحی وب

آژانس طراحی وب از کسب و کارهای میلیون دلاری

آژانس طراحی وب از کسب و کارهای میلیون دلاری

یکی دیگر از کسب و کارهای میلیون دلاری آژانس طراحی وب است.

داشتن یک وب سایت دیگر تجملاتی نیست بلکه این یک ضرورت است. در حالی که الگوهای وب سایت رایگان زیادی وجود دارد ، سازمان ها هنوز وب سایتی را می خواهند که متناسب با نام تجاری آنها باشد – به همین دلیل آنها مایل به سرمایه گذاری در طراحی وب هستند. اگر واقعاً می خواهید وجهی بدست آورید ، هدف قرار دادن بازارهای نوظهوری را در نظر بگیرید که رقابت در آن زیاد نیست ، اما تقاضا به طور پیوسته در حال رشد است

از آنجا که ما در یک دنیای پیشرفته زندگی می کنیم ، طبیعی است که شما سایتی داشته باشید – به ویژه برای سازمان هایی که برای ایجاد معاملات باید افراد را راهنمایی کنند. در صورت داشتن موارد مناسب ، می توانید شروع به ساخت سایت های سفارشی برای مشتری کنید. کمی با ایجاد سایت هایی در مرحله ای مانند WordPress Development شروع کنید و راه خود را ادامه دهید.

۴. کانال یوتیوب

در حال حاضر افرادی هستند که ویدیوهای YouTube وایرال ایجاد می کنند. اگر یک ویدیوی منحصر به فرد و سرگرم کننده ایجاد کنید ، به زودی می تواند در مدت زمان کوتاهی هزاران بازدید را به صورت آنلاین دریافت کند و حتی اگر وایرال  شود ، می تواند میلیون ها بازدید از آن داشته باشد.

YouTube به شما به عنوان یک شریک برای تبلیغاتی که در مقابل فیلم های شما قرار دارد ، پرداخت می کند به این معنی که لازم نیست که به دنبال تبلیغ کننده باشید. همچنین جریانهای احتمالی درآمد دیگری مانند تأیید محصولات و بازاریابی وابسته نیز وجود دارد.

۵.وبلاگ نویسی

وبلاگ نویسی از کسب و کارهای میلیون دلاری

وبلاگ نویسی از کسب و کارهای میلیون دلاری

وبلاگ نویسی یکی دیگر از کسب و کارهای میلیون دلاری است.

بله. وبلاگ نویسی خوب است ولی بهتر از همه اینها این است که برای شروع کار نیاز به سرمایه گذاری کمی دارد.

صبر ، همراه با دانش اساسی در مورد سئو و توانایی ایجاد محتوای با کیفیت ضروری است. در این صورت ، ممکن است بتوانید به وبلاگ نویسان برتر که شش رقم بالایی دارند ، بپیوندید.

وبلاگ نویسی در سال ۲۰۱۹ زنده و پر رونق است. برای شروع کار هنوز هم سرمایه اولیه کم می خواهد ، اما صبور باشید: مدت کوتاهی طول می کشد تا در معرض دید قرار بگیرید و مخاطبان خود را رشد دهید.

این روزها رقابت شدید است. بیش از یک میلیارد وب سایت و بلاگ وجود دارد و بیش از ۲۰۰ میلیون نفر فعال هستند. دانش خوب از سئو ، ایجاد محتوای عالی بسیار ضروری است.

۶. بازاریابی وابسته

بازاریاب های وابسته محصولات سایر افراد را تبلیغ می کنند و از فروش آنها کمیسیون می گیرند. آمازون در حال حاضر محبوب ترین پلت فرم برای بازاریابی شرکت های وابسته است ، اما گزینه های بسیاری نیز وجود دارد. بازاریابی وابسته غالباً برای ایجاد ترکیب کاملی از مطالب و تبلیغات ، با وبلاگ نویسی ترکیب می شود

اگرچه به راحتی درآمدزایی با تبلیغات در وب سایت شما آسان نیست ، اما هنوز روشی نسبتاً ساده و سودآور برای تولید آنلاین درآمد وجود دارد.

بازاریابی وابسته به شما امکان می دهد تا پول آنلاین داشته باشید ، حتی اگر وبلاگ ، وب سایت یا هر کالای مورد نظر خود را ندارید

فرمول بازاریابی وابسته بدون توجه به بازار یا طاقچه شما ، نسبتاً ثابت باقی می ماند. وظیفه اصلی شما همیشه تولید ترافیک خواهد بود

می توانید با پیدا کردن راه هایی برای هدایت ترافیک رایگان و سپس اضافه کردن روش های تبلیغاتی پرداخت شده به مخلوط ترافیک خود ، شروع کنید.

۷.فیلمبردار هواپیمای بدون سرنشین

فیلمبردار هواپیمای بدون سرنشین از کسب و کارهای میلیون دلاری

فیلمبردار هواپیمای بدون سرنشین از کسب و کارهای میلیون دلاری

شما باید به مکان های جالبی بروید ، با افراد باحال روبرو شوید و سرانجام نمونه کارها را توسعه دهید که حتی بتواند در هالیوود شغلی برای شما ایجاد کند

هواپیماهای بدون سرنشین حرفه ای بسیار گران هستند ، اما می توانید با یک پهپاد متوسط ​​و یک دوربین GoPro کوچک کار را شروع کنید.

همانطور که ” سوزان وارد ” برای The Balance می نویسد:

“هواپیماهای بدون سرنشین به سرعت در حال تبدیل شدن به یک ابزار ضروری در صنایع مختلف هستند.”

اگر می خواهید از این روند سرمایه گذاری کنید ، می توانید یک تجارت مبتنی بر هواپیماهای بدون سرنشین مانند فروش ، شخصی سازی ، تعمیر ، آموزش ، عکاسی ، نقشه برداری یا نظارت امنیتی شروع کنید.

۸. توسعه Chatbot

ماری نیولندز میگوید:

جایی که ۱۰ سال پیش به هر شرکتی به یک وب سایت نیاز داشت و پنج سال پیش هر شرکتی به یک برنامه نیاز داشت ، اکنون هر شرکت باید پیام های خود را با هوش مصنوعی و چت بات ها ارسال کنید

Chatbots سیستم های هوش مصنوعی است که ما از طریق متن یا رابط صوتی با آنها تعامل داریم.

این تعامل می تواند ساده باشد ، مانند پرسیدن یک ربات در مورد گزارش وضعیت آب و هوا ، یا پیچیده تر مانند این که مشکلی برای رفع مشکل سرویس اینترنت خود در نظر بگیرید.

مراحل زیر هنگام تهیه chatbot مفید خواهد بود:

  • فرصت های چت روم مبتنی بر هوش مصنوعی را مشخص کنید.
  •  اهداف ساخت چت بات چیست.
  • طراحی مکالمه chatbot.
  • ساخت چت بوت با استفاده از چارچوبها یا سیستم عاملهای توسعه (بدون کد).

۹.یک دوره آنلاین ایجاد کنید

دوره آنلاین از کسب و کارهای میلیون دلاری

دوره آنلاین از کسب و کارهای میلیون دلاری

یکی از محبوب ترین کارهای میلیون دلاری ایجاد یک دوره ی آنلاین است.

یکی از محبوب ترین سیستم عامل ها که در آن افراد می توانند به دوره های گسترده باز آنلاین (MOOC) ، Coursera دسترسی پیدا کنند ، بیش از ۱۵ میلیون کاربر دارد که برای دانش گرسنه هستند. چنین دوره های آنلاین فراتر از برنامه درسی سنتی دبیرستان است.

اگر به مهارت خاصی دارید که فکر می کنید مردم علاقه مند هستند ، هیچ کاری نمی تواند شما را از این کار باز دارد. دوربین مورد نیاز وب ، نرم افزار ضبط و مهارتهای ویرایش اساسی را در اختیار شما قرار می دهد.

در حقیقت ، مطابق با اعلام شرکت تحقیقات بازار Global Industry Analyss ، صنعت آموزش آنلاین از ۱۰۷ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۵ به ۳۲۵ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۵ خواهد رسید. تنها در سال ۲۰۱۷ ، سرمایه گذاران ۸.۱۵ میلیارد دلار در صنعت EdTech ریختند که به خودی خود تقریباً ۲۰۰ میلیارد دلار تولید کرد.

۱۰.Dropshipping

Dropshipping ، به طور خلاصه ، یک مدل تجاری است که به موجب آن یک فروشگاه آنلاین موجودی را که می فروشد ندارد. درعوض ، هنگامی که مشتری سفارش خود را صادر می کند ، فروشگاه کالا را از شخص ثالث خریداری می کند و سپس آن را مستقیماً به خریدار ارسال می کند.

به عبارت دیگر ، فروشگاه اینترنتی واسطه ای است و سفارشاتی را از مشتری دریافت می کند ، که آن را پس از آن به یک تأمین کننده یا تولید کننده ارسال می کند تا از طرف آن انجام دهد.

این عمل اغلب به عنوان یک طرح سریع ثروتمند برای فروشندگان مورد حمایت قرار می گیرد. اینترنت با فیلم ها ، وبلاگ ها و آموزش های آنلاین از افرادی که ادعا می کنند در چند ماه هزاران دلار درآمد کسب کرده اند – با راه اندازی یک فروشگاه dropshipping – پوشیده شده است.

پایان

ممنون که باز هم همراه ما بودید. شاد باشید. خدانگهدار.

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *