روش های کسب درآمد اینترنتی با راه اندازی وب سایت و فروش عضویت

در این مقاله قصد داریم درباره ی روش های کسب درآمد اینترنتی با راه اندازی وبسایت و فروش عضویت صحبت کنیم. پیشنهاد میکنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

امیررضا

انتشار در: ۲۲ شهریور ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

در این مقاله قصد داریم درباره ی روش های کسب درآمد اینترنتی با راه اندازی وب سایت و فروش عضویت صحبت کنیم. پیشنهاد میکنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

کسب درآمد اینترنتی به عنوان نمایندگی فروش هاست / کسب درآمد با فروش هاست

راه اندازی وب سایت و فروش عضویت

راه اندازی وب سایت و فروش عضویت

مراحل انتخاب موضوع و راه اندازی سایت عضویت شما

برای بسیاری از کارآفرینان ، گزینه های درآمد منفعل بهترین انتخاب است. در حالی که برای راه اندازی آنها زمان لازم است ، اما با تلاش و فعالیت آنها میزان تلاش در این زمینه کاهش می یابد. حتی در این صورت ، برای بسیاری از جریان های منفعل درآمد ، مانند محصولات اطلاعاتی ، هر ماه باید از صفر شروع کنید و امیدوار باشید که برای رسیدن به اهداف خود فروش کافی داشته باشید.

کسب و کار ایده آل آنلاین شامل درآمد منفعلانه و مکرر است و یکی از بهترین راه ها داشتن سایت عضویت است.

درک سایت های عضویت

مانند عضویت در سالن های بدنسازی که به هزینه ماهیانه نیاز دارند ، سایت های عضویت مکان هایی هستند که افراد می توانند برای دریافت هر آنچه که شما پیشنهاد می دهید به آنها بپیوندند. بسیاری از سایت های عضویت مقاله ها یا گزارش ها ، آموزش های ویدئویی ، وبینارها ، چک لیست ها ، الگوها ، برنامه ها یا نرم افزارها و موارد دیگر را ارائه می دهند.

به طور کلی ، افراد به سایت های عضویت می پیوندند زیرا این امر به ساده سازی زندگی آنها ، سرعت بخشیدن به منحنی های یادگیری و یا جزئیات بیشتر در مورد چگونگی انجام کاری از محتوای عمومی ارائه شده به صورت آنلاین کمک می کند. به عنوان مثال ، بسیاری از سایت های عضویت در بازاریابی آنلاین وجود دارد که به مباحث خاص می پردازند ، از جمله نحوه نوشتن یک تبلیغ فیس بوک موفق ، چگونگی به بالا بردن اعتبار حساب اینستاگرام و / یا نحوه استفاده مجدد از محتوا در سیستم عامل های بازاریابی.

راه اندازی این نوع سایت های عضویت مزایا و معایب متعددی دارد. قبل از شروع کار ، واجب است که خوب و بد را بسنجید.

مزایای ساخت سایت عضویت

مزایای راه اندازی وب سایت و فروش عضویت

مزایای راه اندازی وب سایت و فروش عضویت

بسیاری از شرکت ها ، از جمله مایکروسافت و Adobe ، شروع به استفاده از مدل های عضویت یا اشتراک در مشاغل خود کرده اند زیرا مزایای بسیاری از جمله موارد زیر وجود دارد:

درآمد ثابت:

اگر سایت عضویت ماهانه دارید و می توانید درصد خوبی از اعضای خود را حفظ کنید ، می توانید روی درآمد منظم (دوره ای) حساب کنید. به عنوان مثال ، اگر ۱۰۰ عضو دارید که ماهیانه ۳۰ دلار پرداخت می كنند ، در بیشتر موارد ، می توانید روی درآمد ۳۰۰۰ دلار در ماه حساب كنید ، به شرط آنكه شماره های عضویت خود را حفظ كنید.

۱۰ ایده برای کسب درآمد از فروش محصولات در اینترنت

به عنوان یک متخصص اعتبار ایجاد می کند:

دیده شدن به عنوان یک مقام اصلی در طیف شما نه تنها درآمد سایت عضویت شما را افزایش می دهد ، بلکه می تواند فرصت های درآمد دیگری مانند مربیگری ، مشاوره یا سخنرانی را ایجاد کند.

یک جامعه وفادار ایجاد می کند:

اگر محتوای با کیفیت ارائه دهید ، بسیاری از اعضای وفادار شما اعضای جدیدی را ارجاع می دهند (حتی می توانید یک برنامه وابسته را نیز ارائه دهید) ، و آنها محصولات یا خدمات جدیدی را که شما ارائه می دهید خریداری می کنند.

می تواند به صورت خودکار انجام شود:

بسته به کاری که انتخاب می کنید ، می توانید سایت عضویت خود را به یک درآمد منفعل تبدیل کنید که محتوای شما را به طور خودکار ارائه می دهد.

انعطاف پذیری فوق العاده ای دارد: شما می توانید در هر زمان و هر مکان یک سایت عضویت را اداره کنید ، به شرط اینکه دسترسی به اینترنت داشته باشید.

موارد منفی برای راه اندازی سایت عضویت

در ساخت وب سایت عضویت چند نکته منفی وجود دارد که می خواهید قبل از شروع کار آنها را در نظر بگیرید:

حفظ ارتباط:

شما باید در جریان اخبار و روندهای موجود در سایت خود باشید تا اطمینان حاصل کنید که اعضای شما محتوای مربوطه را دریافت می کنند.

استخدام:

شما باید اعضای بیشتری را که ترک می کنند جایگزین کنید و برای رشد لیست اعضای خود به کار خود ادامه دهید.

دانش فنی لازم است:

در حالی که برخی از عضویت ها از طریق ایمیل قابل اجرا هستند ، اکثر سایت های برتر عضویت به صورت آنلاین اجرا می شوند که برای راه اندازی آن نیاز به مقداری دانش فنی یا پول برای ابزارها و خدمات است.

به روزرسانی مکرر مورد نیاز:

بسته به آنچه که ارائه می دهید ، ممکن است لازم باشد به طور منظم محتوای جدید را ارائه دهید. به عنوان مثال ، اگر یک وبینار ماهانه بخشی از قرارداد عضویت است ، باید یک وبینار ماهانه را برنامه ریزی و انجام دهید.

انواع سایت های عضویت

انواع سایت های عضویت

انواع سایت های عضویت

یک نکته جالب در مورد سایت های عضویت این است که به روش های مختلفی می توانید یکی از آنها را ارائه دهید. انواع اساسی سایت های عضویت عبارتند از:

دوره ها: آنچه را که می دانید به اعضا بیاموزید.

محتوای برتر: مقالات و گزارش ها.

بینش صنعت: در بالای روندهای مهم یا گزارش های مالی مرتبط با بازار خود بمانید.

محتوا یا اطلاعات سرپرستی شده: تحقیق و جمع آوری اطلاعات – مانند تخفیف های روزانه یا کوپن – بنابراین اعضای شما مجبور نیستند.

محصولات دیجیتال: محتوای برچسب خصوصی (PLR) ، مضامین وب سایت ، برنامه ها یا ابزارها را ارائه دهید.

جامعه / گروه متفکر: به اعضا کمک کنید تا مشکلات مربوط به مشاوره نظیر به نظیر را حل کنند یا از طریق آنها کار کنند.

محتوای سایت های عضویت به روش های مختلفی قابل ارائه است

محتوای سایت های عضویت به روش های مختلفی قابل ارائه است. یکی از طریق ایمیل است. به عنوان مثال ، یک دوره می تواند هر درس را هفته ای یک بار از طریق ایمیل ارائه دهد. معاملات روزانه یا بینش صنعت ممکن است روزانه محتوا ارائه دهد.

بسیاری از سایت های عضویت دارای منطقه اعضای آنلاین هستند ، جایی که می توانند به اطلاعات دسترسی پیدا کنند. در این حالت ، می توانید تمام مطالب خود را ارسال کنید تا اعضا بتوانند به راحتی و راحتی به مطالعه و استفاده بپردازند. همچنین می توانید محتوا را طبق برنامه ، مانند بسته PLR جدید ، آموزش یا وبینار ماهانه یکبار تهیه کنید.

معرفی ۱۰ استارتاپ خانگی ایرانی که میتوان از آنها الگو گرفت / استارتاپ خانگی

ایده هایی برای سایت های عضویت

ایده های سایت های عضویت بی پایان هستند. کلید موفقیت یافتن ایده ای است که شامل محتوای زیادی باشد و دیگران برای دسترسی به آن هزینه کنند. به عنوان مثال ، اگر می توانید دروس گیتار یا تزئین کیک را تدریس کنید ، آیا می توانید برای ایجاد یک دوره کامل ، دوره های کافی تنظیم کنید و آیا افرادی هستند که آن را خریداری می کنند؟

همیشه بهتر است ایده هایی را که به نفع دیگران است در نظر بگیرید ، مانند صرفه جویی در وقت و هزینه آنها ، یا به آنها کمک کنید تا وزن کم کنند یا سلامتی پیدا کنند. سایت های عضویت کسب و کار به کسب و کار (B2B) ایده آل هستند زیرا حتی در مواقع سخت ، بسیاری از مشاغل عضو می شوند و یا عضویت خود را حفظ می کنند در صورتی که معتقدند این امر به تجارت آنها کمک می کند.

نحوه راه اندازی وب سایت عضویت

نحوه راه اندازی وب سایت و فروش عضویت

نحوه راه اندازی وب سایت و فروش عضویت

در هنگام راه اندازی مشاغل عضویت یا اشتراکی دارای قسمت های متحرک زیادی هستند ، اما در اینجا آنچه شما باید انجام دهید این است:

لیستی از استعدادها ، مهارت ها ، علایق و تجربیات خود تهیه کنید

لیستی از استعدادها ، مهارت ها ، علایق و تجربیات خود تهیه کنید. نوع سایت های عضویت در بالا را برای راهنمایی در تعیین اینکه آنچه می دانید ، دوست دارید یا انجام می دهید در یک مدل عضویت جای می گیرد ، مرور کنید. به عنوان مثال ، چه چیزی می توانید آموزش دهید؟ آیا شما یک ابزار آنلاین عالی ایجاد کرده اید که می توانید آن را به عنوان اشتراک بفروشید؟

ایده مورد علاقه خود را تحقیق کنید تا مشخص شود آیا تقاضا وجود دارد و همچنین اینکه آیا بازار تمایل دارد و توانایی پرداخت هزینه آن را دارد: ایده های زیادی وجود دارد که در بازار گفته می شود آنها را دوست دارند ، اما ممکن است آنها آن را به اندازه کافی برای پرداخت آن دوست نداشته باشند ، یا آنچه که آنها مایل به پرداخت آن هستند ممکن است برای شما سودآور نباشد.

کسب درآمد اینترنتی و اینستاگرامی از طریق فروش لواشک و ترشی جات

برنامه عضویت خود را برنامه ریزی کنید

تصمیم بگیرید که چه چیزی را پیشنهاد می دهید ، چگونه و چه زمانی آن را پیشنهاد دهید و مدت عضویت را تعیین کنید. به عنوان مثال ، شما چه محتوایی را ارائه می دهید و آیا به صورت PDF ، ویدیویی یا روش دیگری ارائه می شود؟ بسیاری از سایت های عضویت انواع روش های ارائه محتوا را برای اطمینان ارائه می دهند.آنها به همه سبک های یادگیری ضربه می زنند.

بعلاوه ، آیا شما محتوای خود را هفتگی از طریق ایمیل تحویل خواهید داد یا عضویت آنلاین خواهید داشت؟ اگر آنلاین باشد ، آیا محتوای جدید ماهانه اضافه می شود یا در هنگام پیوستن ، همه مطالب در دسترس خواهد بود؟ سرانجام ، عضویت چه مدت طول می کشد؟ بسته به محتوایی که ارائه می دهید ، تاریخ پایان ممکن است مانند یک دوره مشخص باشد. سایر سایت های عضویت ممکن است به طور نامحدود ادامه داشته باشند تا زمانی که عضو شما تصمیم به ترک آن بگیرد.

فقط بخاطر بسپارید ، عضویت های ماه به ماه برای مدت نامحدود شما را ملزم به ارائه محتوای جدید به طور منظم برای حفظ اعضای موجود می کند. این بدان معنی است که شما باید موضوعی داشته باشید که بتوانید به مدت نامحدود به آن محتوا اضافه کنید و مایل باشید متعهد به ایجاد محتوای طولانی مدت شوید.

درباره ابزارهای خود تحقیق کنید

درباره ابزارهای خود تحقیق کنید. اگر می خواهید عضویت خود را از طریق ایمیل اجرا کنید ، به وب سایتی نیاز دارید که از طریق آن اعضا بتوانند بپیوندند و یک سرویس ایمیل که می تواند محتوا را ارائه دهد.

اگر می خواهید یک دوره آنلاین اجرا کنید ، چندین سرویس وجود دارد – مانند Udemy و Teachable – که سیستم عامل را ارائه می دهند. اگر می خواهید کنترل کامل داشته باشید ، می توانید یک سایت عضویت ایجاد کنید. چندین اسکریپت و پلاگین وردپرس وجود دارد که جنبه عضویت در سایت شما را اجرا می کند. از دیگر ابزارهایی که ممکن است لازم داشته باشید ، ایجاد و میزبانی صدا و تصویر و خدمات وبینار است.

برنامه عضویت خود را قیمت گذاری کنید

وقتی ابزار خود را در اختیار دارید ، از هزینه های قبلی و دوره ای برای اجرای عضویت مطلع خواهید شد. همچنین می خواهید هزینه زمان خود را در نظر بگیرید. سرانجام ، ارزش مطالب شما چیست؟ بخشی از ارزش مربوط به کیفیت اطلاعات و بخشی دیگر از کیفیت ارائه اطلاعات است.

مرحله آخر تصمیم گیری در مورد این است که آیا عضویت خود را ماه به ماه ، برای مدت طولانی تر یا به طور نامحدود اجرا می کنید. شما می توانید انواع مختلفی از هر دو را ارائه دهید. به عنوان مثال ، قیمت ماه به ماه می تواند ۴۹ دلار باشد ، اما اشتراک شش ماهه می تواند ۲۳۵ دلار باشد ، که ۲۰ درصد کمتر از پرداخت ۴۹ دلار برای شش ماه است. این به شما پول بیشتری در جلو و زمان طولانی تری برای ایجاد اعتماد و وفاداری می دهد.

محتوای خود را ایجاد کنید

محتوای خود را ایجاد کنید هنگامی که سایت عضویت خود را مشخص کردید ، وقت آن است که محتوا و ابزارهایی را که ارائه می دهید ایجاد کنید. این احتمالاً وقت گیرترین قسمت از فعالیت شما خواهد بود. با این حال ، اگر قصد دارید مطالب خود را به مرور زمان تحویل دهید ، می توانید محتوای خود را هنگام رفتن ایجاد کنید.

فقط بخاطر داشته باشید ، مردم هزینه این محتوا را پرداخت می کنند ، بنابراین انتظار می رود که عمق آن بیشتر از آنچه به صورت آنلاین پیدا می کنند ، باشد. ظاهر محتوا نیز باید حرفه ای باشد.

سایت عضویت خود را بسازید

سایت عضویت خود را بسازید. اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، باید ابزارهای خود را تنظیم کرده و بارگیری محتوای خود را شروع کنید.

سایت عضویت خود را به بازار عرضه کنید

سایت عضویت خود را به بازار عرضه کنید. اینجا جایی است که اکنون بیشتر وقت و پول خود را صرف خواهید کرد. یک سایت عضویت می تواند بسیار سودآور باشد – اما فقط در صورت عضویت افراد. روش های مختلفی برای بازاریابی سایت عضویت وجود دارد.

ابتدا باید مشتریان ایده آل خود را بشناسید و از کجا می توانید آنها را پیدا کنید. در مرحله بعدی ، باید راه هایی برای جلب آنها در سایت عضویت خود پیدا کنید. این می تواند از طریق مقالات مرتبط با موضوع شما ، تبلیغات فیس بوک یا سایر تبلیغات ، شبکه های اجتماعی و موارد دیگر باشد.

استفاده از یک آهنربای سرب و سیستم قیف برای گرفتن ایمیل های اعضای بالقوه در نظر بگیرید زیرا بیشتر افراد در اولین بازدید خود به آن ملحق نمی شوند. آهنربای سرب شما می تواند چیزی باشد که از قبل درون سایت عضویت شما باشد. یا می توانید یک دوره آزمایشی ۷ روزه یا یک ماهه آزمایشی ۱ دلاری رایگان ارائه دهید.

سایت عضویت خود را فعال نگه دارید

سایت عضویت خود را فعال نگه دارید. اطمینان حاصل کنید که محتوای شما به روز است و برای اعضای شما ارزش زیادی دارد. همیشه برای افزایش عضویت و جایگزینی اعضای انصرافی تلاش کنید. داشتن عضو انجمن برای عضویت خود را در نظر داشته باشید تا اعضا را با خود و افراد دیگر درگیر کنید.

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *