روش های کسب درآمد با گوشی

کسب درآمد با گوشی بدون سرمایه اولیه و امکانات خاص (میلیونی پول در بیار!)

در این مقاله روش های کسب درآمد با گوشی بدون هیچگونه سرمایه اولیه را باهم بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید

عارفه عسکری

انتشار در: ۱۱ خرداد ۱۴۰۰
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

امروزه تلفن همراه عضو جدایی ناپذیر زندگی تمام مردم دنیا شده است. در واقع گوشی عضوی از بدن است که از بدن جداست. بدون گوشی زندگی بسیار سخت است زیرا علاوه بر وابستگی شخصی ، واسبتگی اجتماعی و شغلی زیادی به گوشی وجود دارد، پس چه بهتر که با استفاده از تلفن همراه بتوان کسب درآمد کرد.در این مقاله ۷ روش کسب درآمد با گوشی را بررسی میکنیم.

روش های کسب درآمد با گوشی بدون هیچ سرمایه اولیه

خب با هم چند مثال که میتوان با گوشی کسب درآمد کرد را بررسی میکنیم.

۱.همکاری در فروش

برای کسب درآمد با گوشی آن هم بدون هیگونه سرمایه اولیه و امکانات، قطعا این گزینه را پیشنهاد میکنیم.روش کسب درآمد از همکاری در فروش اینگونه است که شما محصولات و خدمات دیگران را به فروش می رسانید (از طریق روش های بازاریابی) و در عوض پورسانت دریافت میکنید.تنها امکاناتی که به آن نیاز دارید یک گوشی همراه و اتصال به اینترنت است.

۲- فعالیت در شبکه های اجتماعی

کسب درآمد با گوشی از طریق مدیریت در شبکه های اجتماعی

کسب درآمد با گوشی از طریق مدیریت در شبکه های اجتماعی

همه ی ما در اینستاگرام ، تلگرام ، واتسپ ، فیس بوک ، توییتر و … اکانت و فعالیت داریم ، پس چه بهتر که این فعالیت منجر به کسب درآمد شود.به چند طریق میتوان از فعالیت در شبکه های اجتماعی کسب درآمد کرد.

الف ) کسب درآمد با بلاگری

شما میتوانید با ساخت یک اکانت و جذب مخاطب کسب درآمد کنید.به چه صورت؟ فرض کنید شما میخواهید یک فود بلاگر شوید.مثلا در اینستاگرام یک اکانت ایجاد میکنید. پست ها و استوری های جذاب ارسال میکنید‌. آموزش رایگان آشپزی میدهید ، افراد را جذب پیج خود میکنید ، فالوورهایتان را به خودتان وابسته میکنید ، اعتماد سازی میکنید و سپس با تبلیغ پیج های دیگر یا کسب و کارهای دیگر کسب درآمد میکنید.

ب ) تبلیغات کنید

معمولا تبلیغات چند جنبه ی مختلف دارد. یک روش به همان صورت است که در قسمت قبل توضیح دادیم. اما فقط همین روش نیست.شما میتوانید با تبلیغاتی مانند تبلیغات یوتیوب ، آپارات و گوگل کسب درآمد کنید.مثلا شما یک اکانت یوتیوب دارید و فیلم های پر مخاطب آپلود میکنید ، هر مخاطب برای دیدن فیلم شما باید ابتدا یک تبلیغ را ببیند سپس فیلم شما پخش میشود ، در صورتی که مخاطب حداقل چهار ثانیه از تبلیغ را ببیند شما درصدی از هزینه ی تبلیغ را دریافت میکنید. این روش یکی از بهترین روش هاست. کافیست فقط مخاطب جذب کنید تا مشتاقانه برای دیدن محتوای جذاب شما ، بتوانند چند ثانیه تبلیغ را تحمل کنند!

ج ) ایجاد فروشگاه

اگر شما جزء آن دسته از افراد هستید که محصول برای فروش دارید ، این روش بهترین روش است.شما با ایجاد یک حساب کاربری در فضای مجازی ، تبلیغات گسترده ، جذب مخاطب ، تولید محتوای جذاب ، اعتماد سازی و فروش محصولاتتان کسب درآمد کنید.بهترین مزیت این روش این است که فروش محصولاتتان محدود به جغرافیای خاصی نیست و میتوانید در مناطق مختلف مشتری و ارسال محصول داشته باشید.

ه ) فروش دوره

مثلا اگر شما بانویی هنرمند و آشپز هستید ، میتوانید یک حساب کاربری ایجاد کرده ، مخاطب جذب کرده ، محتوای جذاب تولید کنید ، ابتدا با ارائه ی آموزش های آشپزی ساده و رایگان مخاطب مورد نظرتان را جذب کنید ، سپس دوره ای حرفه ای تر با به صورت غیر رایگان منتشر کنید و به فروش برسانید.

و ) ادمین یا مدیر یک پیج بزرگ کاری شوید

برخی از افراد محصولی برای فروش یا خدماتی برای ارائه ندارند اما با تولید محتوای جذاب میتوانند مخاطب جذب کنند. امروزه اکثر پیج های کاری بزرگ و اینفلوئنسرها به دلیل مشغله های زیاد زمان کافی برای رسیدگی به حساب کاربری خود مثل پاسخ به دایرکت ها ، پاسخ به کامنت ها ، گذاشتن استوری و پست و … را ندارند بنابراین دنبال شخصی فعال و کوشا هستند تا بتوانند این کارها را برایشان انجام دهد.

 ۳) رونویسی

گاهی برخی از شرکت ها نیاز دارند که مطالب ارائه شده در کنفرانس ها و جلساتی که تشکیل میدهند در قالب یک متن ایجاد شود ، اگر شما هم جزء آن دسته از افراد هستید که میتوانید با شنیدن ویس و صدای یک جلسه تمام جملات و مکالمات را یادداشت کنید ، این شغل مناسب شماست.مانند این است که در کلاس درسی ، استاد مشغول به تدریس است و شما از صحبت های ایشان نکته برداری میکنید یا عینا تمام صحبت های او را یادداشت میکنید.

۴) عکاسی کنید

اگر شما جزء افرادی هستید که علاقه و استعداد عکاسی دارید و میتوانید از سوژه های اطرافتان عکس های زیبا بگیرید یا به اصطلاح شکار لحظه ها کنید ، این روش برایتان یکی از بهترین روش هاست.شما حتی میتوانید از طریق سایت هایی مانند Adobe Stock ، Shutterstock ، Fotomoto و … عکس هایی که میگیرید را به فروش برسانید.با آپلود کردن عکس هایتان در این نوع سایت ها میتوانید در مسابقات شرکت کنید و از همه مهم تر عکستان را به فروش برسانید و کسب درآمد دلاری داشته باشید.

۵)فروش لوازم بی مصرف

میتوانید لوازمی که مورد استفاده تان نیست را از طریق اپلیکیشن هایی مانند دیوار به فروش برسانید و از این طریق کسب درآمد داشته باشید.سایت های معتبر زیادی در این زمینه وجود دارد:

۶) کتاب صوتی ایجاد کنید

معمولا برخی از افراد به دلیل مشغله های زیاد و تنش های روانی بالا در طول روز ، شب ها ترجیح میدهند استراحت کنند و چشم هایشان را ببندند اما در این حین علاقه شان بع مطالعه را نیز فراموش نمیکنند. برای این دسته افراد بهترین چیز کتاب های صوتی است. میتوانید یک کتاب را با صدای خودتان ضبط و به فروش برسانید تا اینگونه افراد با خرید کتاب صوتی شما ، در حین استراحت ، کتاب گوش دهند !!

۷) کسب درآمد از موبایل با بازی

کسب درآمد با گوشی از طریق بازی کردن

کسب درآمد با گوشی از طریق بازی کردن

اگر شما شخصی علاقه مند به بازی هستید یا به اصطلاح یه گیمر حرفه ای هستید میتوانید با بازی کردن پول در بیاورید

  • Mistplay
  • Swagbucks
  • Lucktastic
  • HQ

از معدود برنامه هایی هستند که شما میتوانید از طریق این ها کسب درآمد کنید‌.بازی کنید و درآمد کسب کنید !!

۷) کسب درآمد از موبایل با بازی

اگر شما شخصی علاقه مند به بازی هستید یا به اصطلاح یه گیمر حرفه ای هستید میتوانید با بازی کردن پول در بیاورید.

  • Mistplay
  • Swagbucks
  • Lucktastic
  • HQ

از معدود برنامه هایی هستند که شما میتوانید از طریق این ها کسب درآمد کنید‌.بازی کنید و درآمد کسب کنید !! برای دسترسی به بازی های بیشتر اینجا کلیک کنید.

سخن پایانی

بی شک روش های بی شماری برای کسب درآمد با گوشی وجود دارد اما ما سعی کردیم ساده ترین آن ها را برای شما گلچین کنیم.روش هایی که در خانه و بدون هیچ سرمایه اولیه و امکاناتی میتوانید به درآمد های خوب برسید.این مقاله هر هفته آپدیت میشود پس همیشه آن را دنبال کنید.

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *