روش های کسب درآمد آنلاین از اینترنت با روش های آسان و کاربردی

امیررضا

انتشار در: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود 3 دقیقه زمان می برد

کسب درآمد همیشه از دیر هنگام با روشهای سنتی “آفلاین” که در دنیای واقعی یافت می شود همراه بوده است.

با توجه به ثاثیری که اینترنت امروز بر روی زندگی ما دارد ، افراد بیشتری به دنبال راه هایی برای کسب درآمد به صورت آنلاین برای افزایش جریان های مالی خود هستند.

در حالی که روش های مختلفی وجود دارد که می تواند به شما در کسب درآمد آنلاین کمک کند ، برخی از این موارد می توانند کلاهبرداری باشند. از این رو باید مراقب باشید. همچنین ، در استفاده از راه های کسب درآمد آنلاین ،کمی صبر داشته باشید و انتظار نداشته باشید که به سرعت درآمد بالایی کسب کنید و در یک شب ثروتمند شوید .

در اینجا چند سیستم عامل آنلاین ، وب سایت ها و منابعی وجود دارد که می توانند به شما در درآمدزایی آنلاین کمک کنند.

روش های کسب درآمد آنلاین

روش های کسب درآمد آنلاین [۱]

چند روش سریع و کارآمد برای کسب درآمد از اینترنت

۱.کار به صورت آزاد(فریلنسینگ)

Freelancing همیشه روشی محبوب برای کسب درآمد آنلاین بوده است و اینترنت گزینه های زیادی را به عنوان کسب درآمد آنلاین به عنوان یک فریلنسر پیش روی شما قرار میدهد. چندین وب سایت وجود دارد که کارها و وظایف زیادی را برای افراد با مهارت های مختلف ارائه می دهند.

تنها کاری که باید انجام دهید ایجاد حساب کاربری ، مرور لیست ها و درخواست مناسب با استعداد یا توانایی شما است. برخی از وب سایتها حتی ممکن است شما را ملزم به ایجاد لیست شخصی با جزئیات کادر مهارتهای خود کنند ، تا مشتریهای علاقمند بتوانند مستقیماً با شما تماس بگیرند.

Outfiverr.com ، upwork.com ، freelancer.com و worknhire.com یا در کشور خودمان  برخی وب سایتها مانند ponisha.ir هستند که مشاغل آزاد ارائه می دهند. می توانید از طریق این وب سایت ها بین ۵ تا ۱۰۰ دلار(۷۵ هزار تا ۱.۵ میلیون تومان) درآمد کسب کنید.

اما به یاد داشته باشید ، پول شما تنها پس از انجام وظیفه خود و کاری که به شما واگذار شده و تأیید آن توسط مشتری ، به شما پرداخت می شود. این حتی ممکن است به معنای تجدید نظر و دوباره کار کردن بر روی یک کاری که فکر میکنید تمام شده است باشد.شما باید سعی کنید که مشتری خود را راضی نگه دارید.

کار به صورت آزاد(فریلنسینگ)

کار به صورت آزاد(فریلنسینگ) [۲]

 

۲.آموزش آنلاین

اگر در یک موضوع خاص متخصص هستید ، می توانید با آموزش آنلاین کسب درآمد کنید. تدریس آنلاین ابزاری برای برقراری ارتباط آنلاین با دانش آموزان در تمام سنین و در سرتاسر کشور است.

شما می توانید با ایجاد یک پروفایل ، در وب سایتهایی مانند Vedantu.com ، MyPrivateTutor.com ، BharatTutors.com ، tutorindia.net به عنوان یک مدرس آنلاین ثبت نام کرده و لیست موضوعات ، رزومه و یا کلاس هایی که می خواهید تدریس کنید را وارد سایت کنید.

یوتیوب یکی از بهترین بستر ها برای آموزش آنلاین است.

آموزش آنلاین

آموزش آنلاین [۳]

 

 

 

۳.ترجمه

دانستن زبان انگلیسی و یا زبانی غیر از انگلیسی می تواند به شما در کسب درآمد اضافی کمک کند. شما می توانید در وبسایت های فرلنسینگ پروژه های ترجمه بگیرید و در ازای آن ها پول دریافت کنید.وبسایت های فریلنسینگ زیادی منتظر شما هستند که پروژه های ترجمه آن ها را انجام دهید. معمولا پروژه های ترجمه به وفور در این قبیل از سایت ها پیدا می شوند.برخی از سایت های فریلنسینگ عبارتند از : Upwork.com  ، Freelancer.in ، Fiverr.com.

از پونیشا نیز میتوان به عنوان نمونه ایرانی این دسته از وبسایت ها یاد کرد.

مترجم

مترجم [۴]

این ها تنها برخی از مشاغل اینترنتی بود که نام بردیم.میتوانید لیست کامل مشاغل اینترنتی را در مقاله ی زیر مطالعه کنید:

کسب درآمد اینترنتی با ارائه خدمات طراحی
روش های کسب درآمد آنلاین از اینترنت با روش های آسان و کاربردی

مطالب مرتبط

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *