کسب درآمد آنلاین از طریق مهارت های آکادمیک نویسندگی – درآمد آنلاین با نویسندگی

در این مقاله قصد داریم درباره ی راه های کسب درآمد آنلاین از طریق مهارت های آکادمیک نویسندگی صحبت کنیم. همراه ما باشید.تا انتها با ما باشید

امیررضا

انتشار در: ۱ مهر ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

سلام خدمت شما همراهان همیشگی کلاته؛ دز این مقاله قصد داریم درباره ی درآمد آنلاین با نویسندگی صحبت کنیم.

در این مقاله قصد داریم درباره ی راه های کسب درآمد آنلاین از طریق مهارت های آکادمیک نویسندگی صحبت کنیم. همراه ما باشید.

صنعت وب دریچه های زیادی را در سایر زمینه ها به روی معلمان گشوده است. اکنون شما می توانید روش مرسوم آموزش را با تدریس خصوصی و آموزش از راه دور جایگزین کنید. برخی از وب سایت ها وجود دارند که فرصت کسب درآمد با مهارت نوشتن آکادمیک شما را فراهم می کنند. این کار می تواند شامل نوشتن مقاله ، ایجاد برنامه درسی ، یادداشت یا حتی تکالیف منزل باشد.

در این راهنما ، ما می خواهیم روی چنین سیستم عاملهایی تمرکز کنیم. میزان پرداخت از یک وب سایت به وب سایت دیگر متفاوت است. برخی از آنها برای هر مقاله ۱۵۰ تا ۳۰۰ دلار در اختیار شما قرار می دهند. برخی به شما به صورت ساعتی پرداخت می کنند. به عنوان یک نویسنده ، شما می توانید برای هر یک از پلتفرم های متناسب با نیازهای خود کار کنید.

چگونه می توان از طریق وبلاگ نویسی درآمد کسب کرد؟ درآمد با وبلاگ نویسی

لیست وب سایت های نوشتاری آکادمیک که پرداخت می کنند

در اینجا برخی از محبوب ترین و معتبرترین وب سایت هایی وجود دارد که می توانید در آنها به عنوان نویسنده آکادمیک کسب درآمد کنید:

Study.com

Study.com

Study.com

Study.com یک بستر یادگیری آنلاین برای دانش جویان است. این سایت بسیاری از کارهای انعطاف پذیر را از خانه برای فریلنسرها فراهم می کند. کاربران می توانند طبق برنامه خود در خانه کار کنند.

شما به عنوان یک معلم می توانید با ایجاد یک برنامه تحصیلی و برنامه های درسی در زمینه تخصص خود درآمد کسب کنید. شما همچنین می توانید به عنوان یک معلم خصوصی به دانش آموزانی که با تکالیف خانه خود دست و پنجه نرم می کنند کمک کنید تا به آنها پاسخ بدهند.

اگر به حوزه نوشتن آکادمیک علاقه بیشتری دارید ، می توانید به عنوان نویسنده درخواست نوشتن در مورد کالج ها ، رشته ها ، مسیرهای شغلی و موارد دیگر را بدهید. فرصت های شغلی برای بسیاری از موضوعات و زمینه های تخصصی وجود دارد. سایت Study.com در پیداکردن مطلبی که بدنبال آن هستید کمکتان می کند، همچنین در بررسی و ویرایش محتوا فرصت هایی را ارائه می دهد.

پس از یافتن شغل مناسب ، می توانید فوراً به صورت آنلاین درخواست دهید. سپس به فرمي منتقل مي شويد كه در آن لازم است مشخصاتتان را پر كنيد ، يك رزومه را ضميمه كرده و به چند سؤال پاسخ دهيد. سپس برنامه ارسالی بررسی خواهد شد و در صورت پذیرش به شما اطلاع داده می شود.

Study.com به شما امکان می دهد ماهانه دو بار پول خود را با روشی مطمئن و به موقع برداشت کنید.

WriteAtHome

WriteAtHome

WriteAtHome

WriteAtHome وب سایتی است که به دانش جویان در یادگیری و بهبود نوشتار کمک می کند. این پلتفرم دوره های مختلف نوشتاری را برای ثبت نام دانش جویان ارائه می دهد.

این برنامه همچنین فرصت های آنلاین کسب درآمد را برای نویسندگان متخصص در ایالات متحده ارائه می دهد. شما می توانید برای تبدیل شدن به یک مربی نویسندگی و راهنمایی تعداد مشخصی از دانش جویان اختصاص داده شده ، درخواست دهید. به عنوان یک مربی می توانید مطابق برنامه خود به صورت انعطاف پذیر کار کنید ، اگرچه ، مجبورید مقالات درجه بندی شده دانشجویان را در مهلت مقرر ارائه دهید. بنابراین این اساساً یک کار آموزش آنلاین بدون هیچ مشکلی است .

برای درخواست به عنوان کسی که در نوشتن تخصص دارد ، داشتن این دو شرط اساسی است:

  • شما باید فردی با مهارت نوشتن قوی ، گرامر عالی و حس زیبایی شناسی در نوشتن باشید.
  • شما باید فرد با روحیات مثبت باشید که مایل به کمک و راهنمایی دانش جویان جوان است.

علاقه مندان می توانند در وب سایت خود درخواست دهند. شما نیاز به این دارید که نمونه های خود را با جزئیات پر کنید تا مهارت های نوشتاری و دستور زبانتان و تجربه کاری را نشان دهید.

Scribbr

Scribbr

Scribbr

اگر می خواهید به Scibbr بپیوندید ، ابتدا باید آزمون های گرامر و زبان آنها را انجام دهید. پس از گذراندن آن ، CV و انگیزه نامه شما در این کار بررسی می شود. مرحله بعدی تکمیل تکالیفی است که در آن نمونه کار را مرور می کنید. سپس تیم Scribbr سبک ویرایش شما را ارزیابی می کند. پس از آن وظیفه دارید که ۲ الی ۵ سفارش شبیه سازی شده را در ۲۴ ساعت انجام دهید.

اگر این مراحل را پشت سر بگذارید ، به عضویت تیم ویرایش در می آیید و بررسی ها شروع به ایفای نقش می کنند.

Prompt

Prompt

Prompt

Prompt سرویسی است که در مورد نحوه نوشتن دانش آموزان فیدبک می دهد و برای بهبود آن کمک می کند. این شرکت فرصت هایی را برای درخواست برای سمت مربیگری نویسندگی فراهم می کند.

به عنوان یک مربی ، شما ملزم به ارائه فیدبک سازنده به دانش آموزان برای کمک به آنها در بهبود نوشتن خود هستید. شما باید یک مدرک مربوطه داشته باشید تا بتوانید برای این موقعیت درخواست کنید و همچنین دارای تجربه ای در تدریس ، تدریس خصوصی یا نوشتن حرفه ای باشید.

برای درخواست به عنوان مربی نوشتن ، بر روی ” apply for position ” کلیک کنید. از شما خواسته خواهد شد که به چند سؤال پاسخ دهید و پس از آن می توانید درخواست خود را ارسال کنید.

AListApart

AListApart

AListApart

AListApart یک وب سایت محتوای وب است که به طراحی ، توسعه و استانداردهای محتوای وب می پردازد.

این فرصت را به متخصصان می دهد تا در زمینه تخصص خود مقاله بنویسند.

شما می توانید از طریق مقاله خود دیدگاه تازه ای را به موضوع ارائه دهید و اگر شرکتی آن را پسندید ، می توانید بابت آن پول دریافت کنید. نگران نباشید ، یک پیش نویس خلاصه یا خلاصه ای کوتاه از کارهای خود ارائه دهید. پس از ارسال آن ، از تیم بررسی فیدبک دریافت خواهید کرد. روند بررسی ممکن است یک هفته یا بیشتر طول بکشد.

قبل از ارسال پیش نویس ، خواندن راهنمای سبک و مقالات اخیر منتشر شده در صفحه شرکت همیشه مفید خواهد بود.

AFT

AFT

AFT

فدراسیون آمریکایی معلمان یا AFT انجمنی است که متشکل از معلمان Pre-K، اساتید آموزش عالی و کلیه پرسنل آموزش مرتبط است.

در حال حاضر ، این فرصتی را برای نویسندگان دانشگاهی فراهم می کند تا مقالات خود را در مجله AFT’s American Teacher منتشر کنند. آنها در طیف گسترده ای از موضوعات مانند سیاست ، روند آموزش ، اخلاق حرفه ای و سایر موضوعات ، مقالات تأمل برانگیز منتشر می کنند.

مهم است که بدانید این مجله ، تحقیق یا پایان نامه ای را منتشر نمی کند.

طول مقاله می تواند از ۱۰۰۰ تا ۵۰۰۰ کلمه متغیر باشد ، و به طور متوسط ۱۵۰۰ است. شما با پذیرش مقاله خود در AFT ، بسته به طول و موضوع مقاله می توانید حداقل ۳۰۰ دلار درآمد کسب کنید.

Teachers & Writer’s Magazine

Teachers & Writer’s Magazine

Teachers & Writer’s Magazine

این مجله آثار نگارشی خلاقانه معلمان در سطوح مختلف را منتشر می کند. همچنین برنامه های درسی ، مقالات ، مقاله ها و مصاحبه ها را منتشر می کند. اگر شما یک معلم نویسنده خلاق هستید ، می توانید لیست درخواست های مقاله ذکر شده در وب سایت آنها را مشاهده کنید و مطابق راهنما مقاله بنویسید.

مبلغ پرداختی برای مقالات می تواند از ۵۰ تا ۳۰۰ دلار باشد. برای شروع نوشتن، در ابتدا ، توصیف ۵۰۰ کلمه ای از مقاله پیشنهادی خود را ارائه دهید. پس از پذیرش ، می توانید مقاله خود را در مجله منتشر کنید.

WomeninHigherEducation

WomeninHigherEducation

WomeninHigherEducation

این یک مجله آنلاین است که مقالاتی را برای ایجاد انگیزه و توانمندسازی زنان در بخش آموزش عالی منتشر می کند. اگر شما در مجله اشتراک دارید ، عضو هیئت علمی یا حتی یک رهبر سازمان هستید ، می توانید در مجله مشارکت داشته باشید.

این مجله به شما امکان می دهد مقالاتی مانند مقالات شخصی ، نتایج تحقیقات ، مصاحبه های یک زن مؤفق و موارد دیگر را در دسته هایی منتشر کنید. برای انتشار قطعه خود ، شما ابتدا باید یک مقاله را قبل از شروع کار بر روی انتشار کامل ، تنظیم کنید. دامنه شمارش کلمات ۸۰۰-۱۵۰۰ است. پس از پذیرش ، می توانید برای هر نشریه ۱۵۰ دلار درآمد کسب کنید.

عکس مربوطه

Highbrow

Highbrow

Highbrow

Highbrow یک پلتفرم است که در آن معلمان می توانند دوره آنلاین خود را ایجاد کرده و هر بار که دانشجو در آن ثبت نام می کند به کمک آن درآمد کسب کنند. به عنوان یک سیستم عامل دیگر Udemy آنرا در نظر بگیرید.

برای شروع ، یک دوره در زمینه تخصص خود ایجاد کنید و ۱۰ درس و یک کوییز در مورد آن آماده کنید. پس از تکمیل شرایط دوره ، فقط آن را منتشر کنید تا برای عموم قابل مشاهده باشد.

شما می توانید با انتخاب موضوع و تهیه طرح کلی دوره در وب سایت درخواست دهید. اگر Highbrow دوره شما را تأیید کرد ، می توانید شروع به ایجاد درس کنید ، آن را در وب سایتشان راه اندازی کنید و درآمد کسب کنید.

پایان

وب سایت های ذکر شده در بالا مطمئناً به شما در افزایش درآمد جانبی تان به عنوان نویسنده آکادمیک یاری خواهند کرد. با این حال ، اگر علاقه ای به نوشتن مقاله آکادمیک ندارید ، در اینجا روش های دیگری وجود دارد که می توانید به عنوان یک نویسنده فریلنسر کسب درآمد کنید.

امیدواریم مطالب گفته شده به شما همراهان سایت کلاته کمک کند تا مهارت نویسندگی خود و اطلاعاتتان در مورد سایت های آکادمیک را بالا ببرید.

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *