کسب درآمد اینترنتی از مد و فشن به عنوان یک متخصص در این زمینه

سلام سلام ! به کلاته خوش آمدید، موضوع امروز ما کسب درآمد اینترنتی از مد و فشن به عنوان یک متخصص است. با این مقاله ی جذاب همراه ما باشید.

عارفه عسکری

انتشار در: ۱۴ آذر ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

سلام سلام ! به کلاته خوش آمدید، موضوع امروز ما کسب درآمد اینترنتی از مد و فشن به عنوان یک متخصص است. با این مقاله ی جذاب همراه ما باشید.

مد و فشن چیست ؟

مد و فشن موضوعی است که همه افراد به نوعی به آن علاقه دارند. به خصوص نوجوانان و جوانان تمایل زیادی به فعالیت و تحصیل در این زمینه دارند.کلمه مد یا Mode به معنی لباس و مطالعه درباره لباس است. در کنار آن کلمه فشن یا Fasion در واقع یک صنعت است.هر ساله شاهد برگزاری فشن شو ها هستیم.

برند های بزرگ صنعت پوشاک و اکسسوری و… در این مراسم ها با یکدیگر رقابت می کنند.فشن در واقع به سبک پوشش و نوع لباس ها در یک بازه زمانی مثل فصل اشاره می کند.تعریف فشن در ایران کمی متفات از آنچه در سطح جهان می شناسند جا افتاده است.افرادی که نمی دانند تعریف مد و فشن چیست ، فشن را بر اساس تعاریف نادرستی که شنیده اند چیز خوبی نمی دانند.ما همیشه در حال استفاده از فشن هستیم. بدون اینکه بدانیم معنی آن بد نیست.

دانستن مد روز به شما در تنوع دادن به لباس های تان کمک میکند.اما هدف از مد تنها تنوع و به روز بودن نیست. مد میتواند به دلایل سیاسی، اجتماعی و … تغییر کند.گاهی یک فشن و یا در واقعیت امر یک سلیقه نمادی برای اعتراض به یک موضوع می شود.جالب است بدانید صنعت مد دومین صنعت آلاینده محیط زیست ماست. استفاده از پنبه که رکن اصلی این صنعت است.به همین دلیل هر ساله مقادیر زیاده مواد شیمیایی و حشره کش ها صرف رفع آفت از مزارع پنبه می شود.بنابراین صنعت فشن آلودگی زیادی را وارد محیط زیست می کند.

از آنجا که بسیاری از فرصت‌های استارت‌ آپ مد مدت زمان زیادی را می‌طلبد، فرصت‌های محدودی برای اجرای آن خواهید داشت. آنها مستلزم تلاش و چشمانی باز به روی صنعت مد است، اما اغلب بودجه‌های استارت‌آپ بسیار کمی دارند. در اینجا پنج ایده استارت‌آپی برای کارآفرینی مد آمده است.

مد و فشن در ایران

کسب درآمد اینترنتی از مد در ایران

کسب درآمد اینترنتی از مد در ایران

مد در ایران از دیدگاه تاریخی مورد توجه بوده و نوآوری‌ها و خدمات ایرانیان در طول تاریخ، به صنعت مد جهان قابل توجه بوده‌است. ایران در مد و پوشاک بر اساس اسناد تاریخی بین‌المللی، پیشرو، خلاق و سرآمد بوده‌است. این کشور میزبان رویدادها و هفته‌های مد بین‌المللی است که هم‌اکنون این رویدادها نتوانسته‌اند شهرت جهانی بالایی کسب کنند. امکان برگزاری این رویدادها با تهیه مجوز وجود دارد. رویدادهای مد دولتی و خصوصی در ایران برگزار می‌شوند که رویدادهای مد خصوصی، معمولاً با الگوگیری از رویدادهای مشهورتر خارجی هستند.

محدودیت های مد و فشن در ایران

با وجود امکان برگزاری رویدادهای مد، محدودیت‌هایی نیز وجود دارد، برای مثال، رویدادهای نمایشی پوشاک زنانه، در حال حاضر طبق قانون تنها می‌توانند بینندگان زن داشته باشند مد در ایران به دو دوره «پیش از انقلاب ۱۳۵۷» و دوره «پس از انقلاب ۱۳۵۷» تقسیم می‌شود. مد ایرانی در دوره «پیش از انقلاب» در نشریات جهانی فشن، مثل وگ پوشش داده می‌شد. فرح پهلوی نیز از بانوانی بود که توسط حکومت شاه به عنوان یک الگو برای پوشش تبلیغ می‌شد. پس از انقلاب ۱۳۵۷، محدودیت اجباری حجاب، چهره مد زنانه ایران را به شکل قابل توجهی تغییر داد.

مد مردانه ایران از سال ۱۳۰۴ تغییر ناگهانی و بزرگی کرد که به فرمان دولت وقت ایران انجام شد و بر اساس آن قانون، مردان ملزم به پوشیدن پوشاک نوین غربی می‌شدند. مد زنانه ایران نیز بسیار مورد بحث بوده‌است و توسط رسانه‌های فارسی و انگلیسی‌زبان ایرانی و خارجی مورد بررسی قرار گرفته‌است. تقابل پلیس تهران با برخی لباس‌های زنانه و تقابل نهادهای دولتی با تولید پوشاکی مثل: پوشاک شیشه‌ای، توری و حریر زنانه، مورد توجه رسانه‌ها بوده‌است.

مدل های ایرانی که به شهرت رسیدند

شمار زیادی مدل‌های زن و مرد ایرانی نیز به شهرت و موفقیت جهانی رسیده‌اند. فرزان اطهری، کامرون البرزیان، سامانتا تاجیک، شرمینه شهریور، ماندانا کریمی و الناز نوروزی نمونه‌هایی از مدل‌های مشهور ایرانی هستند. برک، کفش ملی، هاکوپیان، نخ‌باف، جورابان، دایی، حصاری، تن‌درست، پاتن جامه، ماکسیم و گراد نیز از معروف‌ترین شرکت‌های برند پوشاکی هستند که دفتر مرکزی یا مقر آنان در تهران، پایتخت ایران قرار دارد.

تولید رویداد مُد

رویداد مُد

رویداد مُد

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از دریک،  برگزاری نمایش مد چندان هم شاهکار آسانی نیست. تولیدکنندگان رویدادهای مد با طراحان و الگوها به کمک برگزاری یک نمایش می‌آیند و هریک به اجرای مدلها کمک می‌کنند.

کری بنیگان، بنیانگذار Nolcha، شرکت تولید رویدادهای مد نیویورکی می‌گوید،

«شما با اجرای نمایش به طراح کمک می‌کنید و به درکی از چگونگی تجسم لباس بر بدن و اینکه مدل‌ها چگونه باید آن لباس را بپوشند کمک خواهید کرد.

در حالی که هزینه‌های استارتاپ کم هستند ـ یعنی شما نیازی به کارکنان یا حتی دفتر ندارید ـ اما به برخی خودارتقایی‌های سنگین نیاز دارید. به گفته بانیگان، روابط و مراجع اصول این نوع کار هستند. کارت‌های ویزیت و وب‌سایت‌های کاربرپسند که پورتفولیوی آنلاین را نمایش می‌دهند و همچنین پورتفولیوی چاپی باید وجود داشته باشد. شبکه‌بندی از طریق وب‌سایت‌های صنعتی نیز ضروری است.

بانیگان می‌گوید، پیش از اینکه در مورد این شغل فکر کنید، باید شوهای مد را بشناسید و قابلیت کار با افرادی خلاق را داشته باشید و به اندازه کافی برای برخورد با افراد مختلف توانمند باشید. درآمد بالقوه به تعداد مشتریان بستگی دارد.

کسب درآمد اینترنتی از مد

کسب درآمد اینترنتی از مد

کسب درآمد اینترنتی از مد

این کسب و کار اینترنتی برای هر فردی با پس‌زمینه مشارکت که می‌خواهد قدم در دنیای مد بگذارد ایده‌آل است. هدایت کسب و کار مد به هدایت شرکت‌های طراحی در تمام جنبه‌های اجرای کسب و کار آنها از برنامه‌های ارتقا برای برنامه‌های روزمره گرفته تا جمع‌آوری فاکتور و دفاتر حساب‌ها کمک می‌کند.

به عقیده بانیگان، این روند همچنین مشتمل بر هدایت طراحان خلاق در زمینه چگونگی انجام و تعامل در زمینه‌های مختلف است.هزینه‌های استارت‌آپی برای کسب و کار هدایت مد کم است اما درآمد بالقوه آن چشمگیر است.

وبلاگ‌ نویسی مد از راه های کسب درآمد اینترنتی از مد و فشن

باور این مسئله ممکن است دشوار باشد، اما وب‌سایت‌های با نفوذی مانند Sartorialist و Racked به عنوان وبلاگ‌های مد متعصب شناخته شده‌اند. آنها به مثابه رهبران فکری صنعت هستند و تبلیغات زیادی به فروش رسانده‌اند.

سرمایه‌گذاری چندانی در وبلاگ‌های مد نیاز نیست اگرچه توسعه وبسایت و هاستینگ ممکن است بسیار ارزان باشد اما نیازمند کار زیادی است. در این رابطه باید همیشه در حال تغییر شیوه‌های خود باشید.

آنجی ووجاک، مدیر خدمات شغلی در مدرسه هنرهای تجسمی می‌گوید، وبلاگ مد می‌تواند گویای مهارت شما در شغل فعلی‌تان باشد. شما می‌توانید در هنگام جستجوی شغل با وبلاگ خود شروع کنید که به سرمایه‌گذاری نقدی چندانی هم احتیاج ندارد.

مقاله ی پیشنهادی: کسب درآمد اینترنتی و اینستاگرامی از طریق فروش لباس و پوشاک/ درآمد اینترنتی از لباس حتما مطاله کنید.

عکاسی مد از راه های کسب درآمد اینترنتی از مد و فشن

عکاسی مد از راه های کسب درآمد اینترنتی از مد و فشن

عکاسی مد از راه های کسب درآمد اینترنتی از مد و فشن

متخصصان عکاسی مد با عکاسان کار می‌کنند تا به پایش موقعیت‌های عکاسی، عکاسی از لباس‌ها، خرید مبلمان و تجهیزات و به طور کلی اطمینان از انجام عکاسی برنامه ریزی شده بپردازند. به عقیده سارا پتیت، هماهنگ کننده برنامه سبک پارچه در موسسه فناوری مد در نیویورک، این روند مستلزمی درک درستی از مد، تاریخچه آن و هوشمندی درک موقعیت محصولات منبع شما خواهد بود.

متخصصین موفق عکاسی در مد می‌تواند از هر گونه پس‌زمینه‌ای ناشی شده باشد. آنها به طور معمول با انجام کارهای شاخص و دستیابی به کسب و کار از طریق بازاریابی شفاهی نشان داده می‌شوند. متخصصین عکاسی مد می‌توانند به صورت قرارداد ساعتی یا پروژه‌ای همکاری کنند.

ترندهای مد و فشن در سال ۲۰۲۰

کت و شلوار یکی از جذاب ترین ترندهای سال ۲۰۱۹ هست که همچنان در سال ۲۰۲۰ شاهد آن هستیم. کت و شلوار جزو لباس هایی است که کمتر کسی به این پوشش علاقه ندارد. همچنین ترکیب با شلوار جین هم یک گزینه عالی است که این روزها بیشتر شاهد آن هستیم.

آستین پفی

لباس های با آستین پفی برای مهمانی هایی که می خواهید دراماتیک و عاشقانه به نظر برسید عالی است. می توانید از آستین پفی برای مانتو و حتی پالتو نیز استفاده کنید.در ضمن طراحان نگاهی به پارچه های پلیسه ای هم داشتند و در طرح های سال ۲۰۲۰ از این پارچه زیبا نیز استفاده کرده اند.

کفش مربعی

صندل ها و کفش های مربعی به خاطر شکل طراحی مربعی شکلی که دارند پاها را کشیده تر نشان می دهند. این صندل‌های تابستانی امسال در رنگ‌های سنتی و کلاسیک مثل سفید، مشکی و قهوه‌ای بیشتر ترند هستند و به نظر می‌رسد خیلی زود وارد جریان مد شوند.

بوت و چکمه‌های بزرگ و زمخت

به نظر می‌رسد برای زمستان سال ۲۰۲۰ بوت‌ها و چکمه‌های زمخت و بزرگ با پاشنه و لژهای بزرگ و پهن که در اصطلاح تخصصی مد و استایل به آن‌ها «چانکی بوت» گفته می‌شود حسابی محبوب و ترند شوند. مزیت بسیار مهم چانکی بوت‌ها این است که هم با انواع شلوار جین و پارچه‌ای و کتان ست می‌شوند و هم با انواع دامن و پیراهن.

چرم

سال ۲۰۲۰ سال چرم مصنوعی و چرم های رنگی است یعنی ما می توانیم چرم ها را در رنگ های متنوع از روشن تا تیره تهیه کنیم و یا حتی در پوشش هاس مختلف مثل شلوار، سرهمی، کت، پالتو و… ببینیم.

لباس خالخالی

لباس های با طرح خالخالی از طرح های کلاسیکی که از مد نمی افتند. این مدل لباس مناسب کسانی هستند که به پارچه های خالخالی علاقه مند هستند اما مدل خاصی در نظر ندارند.

رنگ های روشن و شارپ

رنگ های نئون، فسفری و رنگ های شاد جزو مد تابستان سال گذشته بودند اما امسال قرار است بیشتر از هر چیزی خود را به دنیای مد تزریق کنند.

لباس های با پارچه مشبک

انتظار می رود در سال ۲۰۲۰ استفاده از تور و پارچه قلاب بافی شده در لباس های طراحی شده بسیاری از برندهای معروف دیده شود.

لباس های سبک رافل (Ruffles)

لباس های سبک رافل همان لباس های سبک دهه ۸۰ هستند لباس هایی با یقه های طراحی شده با گیپور و چین و آستین های کلوش و چین دار

پیراهن ماکسی و چین دار

لباس ماکسی Maxi از مد های دیگر بهار است. این ترند جدید طرفداران زیادی را در سراسر جهان پیدا کرده است.

تاپ های برا

این تاپ ها از ترند های ۲۰۲۰ هستند و شبیه به لباس زیر هستند و می توان آن ها را در زیر شومیزها و بلوزها به همراه شلوار های جین استفاده کرد و شیک تر از همیشه به نظر رسید.

استایل مینیمال و رنگ خنثی

استایل مینیمال همیشه طرافداران زیادی داشته و هیچ گاه از مد نمی افتد. شما با استفاده از لباس های ساده به رنگ های کرم، سفید، رنگ های پاستلی و… می توانید یک استایل مینیمال داشته باشید. بدون شک این ظاهر می تواند در بهار و تابستان شما را بیش از دیگران خوش پوش و شیک نشان دهد.

 

منابع:

https://www.clipartkey.com/view/iRRmwoo_fashion-men-illustration-design-clothing-formal-clipart-men/

https://www.vectorstock.com/royalty-free-vector/set-business-arab-woman-character-with-hijab-vector-15203880

https://www.vectorstock.com/royalty-free-vector/fashion-history-vector-21471841

https://creativemarket.com/aqr.studio/4432721-Wedding-Photo-Vector-Illustration

https://freepngimg.com/png/55027-men-silhouette-image-hq-image-free-png

https://freepngimg.com/png/13321-fashion-png-file

 https://hamyarwp.com/money-making-internet-business-ideas/

https://zeinabdahgani.com/fashion-designe-salary/

https://rochi.ir/%d8%af%d8%b1%d8%a2%d9%85%d8%af-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d9%84%d8%a8%d8%a7%d8%b3/

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *