۶ راه کسب درآمد رایگان از اینترنت و بدون هیچ گونه سرمایه گذاری

فهرست مطالب پنهان ۴.فریلنسینگ ۵.ایجاد یک وبلاگ با هدف کسب درآمد ۶.یک کانال YouTube ایجاد کنید پایان کار ۴.فریلنسینگ این که شما یک طراح گرافیک باشید یا یک مدیر امور مالی ، نویسنده یا یک خانه دار ، freelancing برای…

امیررضا

انتشار در: ۲۲ فروردین ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

من مطمئن هستم که شما حداقل یک دوست یا عضو خانواده یا همکار دارید که در حال کار کردن در فضای مجازی یا به صورت انلاین هستند و درآمد بسیار خوبی هم در این زمینه دارند.

ممکن است فکر کرده باشید ، این نوع پول درآوردن آسان است. شما می توانید به راحتی از این راه درآمد داشته باشید اما یا در کلاهبرداری آنلاین گرفتار شدید یا شکست خوردید.ما اینجاییم که به شما کمک کنیم.با ما همراه باشید.

کسب درآمد رایگان از اینترنت

کسب درآمد رایگان از اینترنت [۱]

چرا اغلب در کسب درآمد از اینترنت شکست میخورید؟

به این دلیل است که یا شما نمی دانستید باید چه دور نگاهی داشته باشید یا از کجا شروع کنید یا می خواستید یک میانبر برای درآمدزایی داشته باشید. بگذارید به شما بگویم ، هیچ میانبر برای کسب درآمد وجود ندارد. شما باید سخت کار کنید.

ماجرای یک داستان

بگذارید داستانی را برای شما تعریف کنم. یکی از دوستانم مدتی پیش در یک جشنواره دیجیتال شرکت کرد. در آنجا وی مردی را دید که با یک تخته بزرگ که رویش نوشته ای بود  “سریع درآمد کسب کنید: فقط با پر کردن فرم “.

این پیشنهاد برای او جذاب به نظر می رسید. او به پیشخوان نزدیک شد و برای کار امضا کرد. معامله این بود که وی برای تکمیل ثبت نام باید مبلغ اولیه ۴۰ دلار بپردازد. پس از اتمام این کار ، وی برخی از فرم های نظرسنجی را دریافت می کند و برای هر کدام از آنها که دریافت میکرد مبلغی به او واریز میشد.

پس از گذشت چند روز ، وی چندین نظرسنجی آنلاین دیگر دریافت کرد که با خوشحالی آنها را پر و ارسال کرد. این کار به مدت یک ماه ادامه داشت تا اینکه یک روز کانال ارتباطی (ایمیل) قابل دسترس نبود. تمام ایمیل های وی بازگشت میخوردند و مردی که دوستم را استخدام کرده بود کاملا غیب شده بود.

این فقط یکی از داستانهایی است که بصورت آنلاین اتفاق می افتد. میلیون ها کلاهبرداری در این فضای بی نهایت اینترنت وجود دارد. دلیل اینکه من این داستان را به شما می گویم ، ترساندن شما نیست ، بلکه نشان دادن واقعیت است.

قبل از ثبت نام در برخی کارها ، تأیید صلاحیت انجام دهید و اطمینان حاصل کنید که دارید در جای درستی کار میکنید.

در مورد برند یا شخص موجود در پشت برند بررسی کنید. در غیر این صورت ، ممکن است ساعت ها کار کنید و هیچ درآمدی نداشته باشید.

بیایید شروع کنیم و این بار شکست نخوریم!

امروز ، من می خواهم برخی از راه های ساده و قانونی برای کسب درآمد آنلاین که همه می توانند انجام دهند را با شما به اشتراک بگذارم. فرقی ندارد که یک فرد خانه دار ۴۰ ساله ، یک بچه مدرسه ۱۵ ساله یا یک فرد بازنشسته باشید. می توانید گزینه های خود را انتخاب کرده و به صورت آنلاین کار خود را از همین امروز شروع کنید.

شما در زمانی که به دنبال رویا ها و آرزو های خود هستید هم نیاز به درآمدی دارید که بتواند جوابگوی نیاز های ماهیانه شما و پول قبض ها و خوراک شما شود . اینجا آکادمی کلاته راه هایی را به شما معرفی میکند که حتی از این هم فراتر رفته و با کمک این روش ها بتوانید زندگی خوبی را برای خود و عزیزانتان فراهم کنید.

بنابراین ، برای کمک به شما در امر درآمدزایی ، در اینجا ده روش برای کسب درآمد آنلاین و بدون پرداخت هزینه ای فقط به وسیله ی اتصال به اینترنت و یک کامپیوتر وجود دارد!

این روش ها بسته به میزان زمان و تلاش شما می تواند درآمد مناسبی برای شما ایجاد کند.

اگر توانسته ام نظر شما جلب کنم در ادامه این مطلب همراه من باشید که این روش ها را یک به یک با هم بررسی کنیم.

شکست نخوریم

شکست نخوریم [۲]

چگونه می توان بدون سرمایه گذاری (آنلاین در خانه) درآمد کسب درآمد کرد؟

راستش را بخواهید صدها راه وجود دارد. هنگامی که به اینترنت نگاه می کنید ، منابع زیادی برای این کار چه به صورت قانونی و چه غیر قانونی پیدا خواهید کرد. من اکیداً توصیه می کنم که از برنامه هایی که می خواهند از سرمایه گذاری اولیه استفاده کنید و یا برای فرمول پول ساز آنها پولی بپردازید تا به شما یاد دهند دوری کنید.

در اینجا ، من راهای چگونگی کسب درآمد آنلاین را به اشتراک می گذارم ، که در عین رایگان بودن قانونی و آسان هستند.در تعداد کمی از آنها شاید به مهارت هایی مانند ارتباط خوب با دیگران و نوشتن و … نیاز داشته باشید.

بی هیچ تأخیری ، بیایید به آن برسیم:

۶ راه کسب درامد رایگان از اینترنت و بدون هیچ گونه سرمایه گذاری

 

۱.مهارت های خود را در Fiverr به اشتراک بگزارید:

Fiverr بهترین مکان برای کسب درآمد آنلاین بصورت رایگان است. این وب سایت به شما امکان می دهد هر نوع خدمتی را که در آن خوب هستید ارائه دهید و از آن درآمد کسب کنید. شروع کار با Fiverr بسیار آسان است و برای کاربرانی مثل شما که مایل به کار از خانه هستند و درآمد کسب می کنید طراحی شده است.

داستان های موفقیت آمیز زیادی در Fiverr وجود دارد ، و هنگامی که بازار آنها را مرور می کنید ، می توانید ایده های زیادی پیدا کنید که به شما در شروع کار کمک می کند. این سایت رایگان است و یکی از راه های بی نظیر برای کسب درآمد آنلاین بدون هیچ گونه سرمایه گذاری است.

این سایت توانسته امروزه میزبان بخش بزرگی از کاربران ایرانی نیز باشد.

درآمدی که به دلار کسب میشود و مقدار کار زیادی که در این بازار وجود دارد توانسته است بازار بسیار خوبی برای کاربران ایرانی این سایت ایجاد کند.

کارهایی ساده زیادی وجود دارد که میتوانید در کسری از دقیقه در این سایت انجام دهید و به راحتی به دلار کسب درآمد کنید که با تبدیل آن به ریال میتوانید سود خیلی زیادی کنید.

شاید باور نکید اما با ساده ترین کار ها مانند ادیت ساده عکس و یا گذاشتن بک گراند در یک عکس میتوانید راحت چندین دلار به جیب بزنید.این ها فکر و یا پیشبینی نیست من خود به چشم دیده ام . اگر علاقه مند شدید و یا شک دارید کافیست فقط به  Fiverr  مراجعه کنید و لیست کارهای موجود و پروژه ها را مشاهده کنید.

مهارت های خود را در Fiverr به اشتراک بگزارید

مهارت های خود را در Fiverr به اشتراک بگزارید [۳]

نمونه ی ایرانی

اگر دنبال راهی ساده تر هستید و میخواهید به صورت ریالی درآمد داشته باشید و با افراد هموطن خود کار کنید کافیست به یکسری از سایت هایی که همین ایده را دنبال میکنند مراجعه کنید.

به عنوان مثال یکی از نمونه ترین شرکت هایی که در چندین سال اخیر یکی از بزرگ ترین حمایت کننده فریلنسر ها (افرادی که علاقه مند به کار به صورت پروژه ای هستند) سایت پونیشا است.

این سایت با فرایندی شبیه به فایور فضایی را ایجاد میکند که شما و مشتری شما را به هم برساند و همه این کار هارا بدون ریالی هزینه برای شما انجام میدهد.

درآمدی که به دلار کسب میشود و مقدار کار زیادی که در این بازار وجود دارد توانسته است بازار بسیار خوبی برای کاربران ایرانی این سایت ایجاد کند.

سایت پونیشا

سایت پونیشا [۴]

۲.به یک دستیار مجازی تبدیل شوید

این یکی دیگر از بهترین راههای کسب درآمد در خانه است. همانطور که تعداد افرادی که به تنهایی در حال شروع و تاسیس برند و شرکت خود هستند در حال افزایش است ، تقاضا برای یک دستیار مجازی نیز افزایش می یابد.کار دستیار مجازی دقیقاً مثل یک دستیار شخصی یا منشی است اما همانطور که از اسمش پیداست به صورت مجازی انجام میشود و نیازی به حضور فیزیکی شما ندارد.

این کارها میتوانند شامل کارهایی مانند:

 • انجام کار تحقیقاتی
 • پاسخ دادن به ایمیل
 • نوشتن محتوا یا نسخه های تبلیغاتی
 • مدیریت نظر ها و …

باشند.

به یک دستیار مجازی تبدیل شوید

به یک دستیار مجازی تبدیل شوید [۵]

به طور متوسط ،به عنوان دستیار مجازی شما می تواند هر ساعت بین ۳۰ تا ۴۵۰ هزار تومان درآمد کسب کنید.

برای هر کسی که نمی تواند از خانه بیرون برود و به یک منبع درآمدزا در زمانی که در خانه است نیاز دارد ، تبدیل شدن به یک دستیار مجازی گزینه ای سودآور است.

۳.خدمات نوشتن مقاله

وبلاگ نویسان و وب مسترها همواره به دنبال مطالب جدید و منحصر به فرد برای وبلاگ ها و وب سایت های خود هستند. برای تبدیل شدن به مقاله نویس ، شما به مهارت نوشتن در سطوح متوسط رو به بالا نیاز دارید و باید بتوانید در اینترنت جستجو کنید تا اطلاعات مناسب را پیدا کنید.

این یکی از بهترین راه های درآمدزایی آنلاین و بدون پرداخت هزینه است.

در اینجا لیستی از وب سایت هایی که برای نوشتن حاضرن به شما پرداخت کنند آمده است:

بسته به نیاز و کیفیت کلمه ، در هر مقاله ۳۰ هزار تومان تا ۱.۵ میلیون تومن به شما پرداخت می شود. در ضمن در انجام معامله فرد کارفرما اصولا به شما درباره موضوع و تعداد کلمات و …توضیحاتی خواهد داد.

خدمات نوشتن مقاله

خدمات نوشتن مقاله [۶]

قبل از ثبت نام در یک شغل اینترنتی چه نکته ای را باید در نظر بگیریم؟

قبل از ثبت نام در برخی کارها ، تأیید صلاحیت انجام دهید و اطمینان حاصل کنید که دارید در جای درستی کار میکنید. در مورد برند یا شخص موجود در پشت برند بررسی کنید. در غیر این صورت ، ممکن است ساعت ها کار کنید و هیچ درآمدی نداشته باشید.

کار یک دستیار مجازی چیست؟

کار دستیار مجازی دقیقاً مثل یک دستیار شخصی یا منشی است اما همانطور که از اسمش پیداست به صورت مجازی انجام میشود و نیازی به حضور فیزیکی شما ندارد.

درآمد شغل مقاله نویسی چقدر است؟

بسته به نیاز و کیفیت کلمه ، در هر مقاله ۳۰ هزار تومان تا ۱.۵ میلیون تومن به شما پرداخت می شود.

درآمد یک دستیار مجازی چقدر است؟

به طور متوسط ،به عنوان دستیار مجازی شما می تواند هر ساعت بین ۳۰ تا ۴۵۰ هزار تومان درآمد کسب کنید.

۴.فریلنسینگ

این که شما یک طراح گرافیک باشید یا یک مدیر امور مالی ، نویسنده یا یک خانه دار ، freelancing برای شما مناسب است. شما فقط باید در مورد آنچه خوب هستید فکر کنید ، و می توانید با استفاده از آن توانایی ها، نیاز های زندگی خود را تأمین کنید.

شما می توانید رئیس خود باشید.می توانید از هر کجا که دوست دارید و طبق برنامه زمانی خود کار کنید. به سادگی ، برای مشاغل آزاد در سایت هایی مانند UPWork ، PeoplePerHour ، Fiverr و غیره ثبت نام کنید و برای یک گروه مربوط به استعداد شما درخواست کار کنید . همین ! مشتری ها به سمت شما خواهند آمد که از توانایی هایتان بهره ببرند و شما درآمد خواهید داشت.

البته در سایت های مختلف برنامه پرداخت و شرایط مختلفی وجود دارد؛ فقط باید سایت را مطابق نیاز خود انتخاب کنید.

نکته: یک پروفایل خوب تهیه کنید و نقاط قوت و کارهای قبلی خود را ذکر کنید. از مردم بخواهید که بعد از کار حتما بر روی پروفایل شما نظر بگذارند و نظرشان را بگویند. این شما تبدیل به یک فریلنسر مشهور در سایت های مختلف می کند.

فریلنسینگ

فریلنسینگ [۷]

۵.ایجاد یک وبلاگ با هدف کسب درآمد

اگر به نوشتن علاقه دارید و می خواهید افکار ، احساسات یا یادگیری های خود را با افراد به اشتراک بگذارید ، وبلاگ نویسی گزینه خوبی برای شما است.

برای شروع سفر خود به عنوان یک وبلاگ نویس ، لازم نیست فن آوری یا مهارت های رایانه ای خاصی بلد باشید.

اگر فکر میکنید که وبلاگ نویسی گزینه مورد نظر شماست میتوانید از مقاله ی راهنمای مبتدی تا پیشرفته ی درآمدزایی از طریق وبلاگ نویسی ما استفاده کنید

شروع کار با وبلاگ نویسی آسان است و تنها کاری که شما نیاز دارید یک دامنه و هاست برای شروع کار برای سایت ورد پرسی خود است.

می توانید به راحتی بعد از  ۲-۳ ماه شروع به کسب درامد کنید. این ها همه بستگی به این دارد که چقدر زمان ، تلاش و فداکاری را می خواهید به آن اختصاص دهید.

اگر همچنان دنبال یک دلیل برای ایجاد وبلاگ خود هستید میتوانید از مقاله ما درباره ۱۳ دلیل ایجاد وبلاگ توسط وبلاگ نویسان در سال ۲۰۲۰ برای این مهم استفاده کنید.

ایجاد یک وبلاگ

ایجاد یک وبلاگ [۸]

۶.یک کانال YouTube ایجاد کنید

 • می توانید از خانه یا بیرون کار کنید.
 • سرمایه گذاری مورد نیاز: حداقل

چند بار تبلیغات را در بین ویدیوهای YouTube مشاهده کرده اید؟ تا قبل از اشنا شدن با روش های تبلیغاتی و کسب درامد از طریق YouTube  منم حتی باور نمیکردم که یک کاربر عادی مثل من و شما چقدر راحت میتواند درامد های سرسام اوری را از این شبکه جهانی کسب کند.

لازم نیست ویدیو هایی که ایجاد میکنید خیلی جدی یا حتی خیلی خنده دار باشند.

با این حال ، فیلم باید اورجینال و جدید باشد. به سادگی می توانید فیلم ها را در YouTube بارگذاری کنید و با استفاده از Adsense از آن کسب درآمد کنید.

در اینجا چندین مقاله وجود دارد که به شما در شروع کار کمک می کند:

نیازی به صرف هزینه زیاد یا خریدن یک دوربین حرفه ای یا هرگونه وسایل دیگری نیست. دوربین گوشی تلفن شما حتی میتواند برای این کار کافی باشد . فقط از تمام قدرت خلاقیت خود استفاده کنید و برای گرفتن لحظات دیوانه وار آماده باشید.

افراد خانه دار می توانند شروع به کارهایی نظیر آشپزی یا چیزهای مشابه کنند. اگر از نظر یوگا ، پیلاتس یا هر نوع ورزش دیگری خوب هستید می توانید فیلمهای اموزشی خود را ایجاد کرده و در YouTube بارگذاری کنید و تبلیغات را روی آنها فعال کنید.

یوتیوب یکی از اینده دار ترین و در عین حال قدیمی ترین مشاغل این لیست است.میتوانید با استفاده از این پلتفورم به راحتی از هر استعداد و یا حتی علاقه ی خود به راحتی کسب درامد کنید. فقط فراموش نکنید که خودتان باشید!

کانال YouTube

[۹] کانال YouTube

پایان کار

فرصت ها و گزینه های بی پایان وجود دارد که می توانید بصورت آنلاین انتخاب و درآمدزایی کنید. سعی کنید مدتی به یکی بچسبید و ببینید کدام کار برای شما مفید است و کدام کار برای شما مؤثر نیست.

یکی از رایج ترین اشتباهاتی که مردم انجام می دهند این است که چندین گزینه را با هم و به صورت یکباره امتحان میکنند  و در این فرایند ، هرگز قدرت تک تک انها را کشف نمی کنند.

آیا روش های دیگری را برای کسب درامد به صورت انلاین میشناسید؟هیچکدام از این روش هایی که معرفی کردی را تجربه کرده اید و یا نظری درباره انها دارید؟ خوشحال میشویم که انها را با ما به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۶ دیدگاه ها

  • عارفه عسکری

   سلام دوست عزیزم
   کارگاه آموزشی بوم ناب کسب و کار یا lean canvas
   پیشنهاد میکنم حتما حتما مقاله ی بالا رو بخونی و ویدوی آموزشیشو ببینی
   و ممنون میشم که نظراتتو برام کامنت کنی
   اگه فکر میکنی نقاط ضعف و یا قدرتی توش وجود داره راهنماییمون کن

   پاسخ
 1. آریا

  میشه یه سوال بپرسم خودتان تو ماه چقدر پول درمی آورید؟

  پاسخ
 2. علی مزرعه فراهانی

  سلام من نویسنده شاعر وترانه سرا هستم سی سال از این لطف شکوهمند وبسیار ارزشمند والهی برخوردارم وحدود بیست سال هم دارم این الماس‌ها وجواهرها را در صندوق دفاتر با دقت نگهداری میکنم، شغل وکسب وکارم را تعطیل کردم با وجود درآمد زیاد وسه سال در حال تمرین مداوم روی خودم هستم جدای از چندین سال از این قبل تر واز یک شاعر افسرده ونابود انسانی پروراندم با روح متعالی وتجارب ومهارت های آموزنده در حوزه موفقیت و امور مالی، تحول شخصی، روابط ناب زناشویی،تربیت کودک، وخلق روش‌های جدید برای درمان اعتیاد وافسردگی وحذف عادات نادرست وایجاد الگوهای رفتاری مثبت وسالم، کشف مفاهیم ساده ومتداول اما پر اهمیت زندگی، خالق اشعار انگیزشی وخودباورانه، خالق جملات کوتاه پر محتوا در بالاترین سطح ادبی و…، خواننده، نقاش ومجسمه ساز نیمه حرفه ای…، در کسب‌وکار خودم که فقط در مغازه بسته شده وهمه ابزار واجناس هستند وسه سال پیش روزانه ۵۰۰ میلیون تومان تا یک ونیم میلیون تومان درآمدم بود،اما ارزش‌های هنری و وجودی من در جایگاه والاتری باید بروز کنه ودر خدمت جهان واجزا وعناصر کلی آن به معاشقه ومهر ورزی جلوه نماید، از دوازده سال پیش تا الان چندین بار فرصت چاپ سراغم آمده بی اقدام از جانب من، خوانندگان سطح بالای کشور آقای فرزین، شهروز…، وچند هنرمند خارج نشین ترانه خواستند و جواب رد دادم به دلیل غرور جاهلانه واحمقانه که متاثر از محیط پیرامون ودوستان وجغرافیای شهری بود، که سالهای خلوت گزینی وتفکر برای علاج وبرطرف کردن همین ایرادات ومعایب وتغییر دیدگاه خود بود به زندگی، برنامه کاری خودم از اول آبان‌ آغاز خواهد شد وبه پیشنهاد همسر ارجمند وبی نظیر م این پیام صادقانه را تقدیم قلب و وجود باشکوه وبا کمالات شما نمودم که الحق ثمر بخش ومفید اهالی جهان واقع خواهد شد به برکت واعتبار انسانی وجود شما دوست عاشق. از صبوری وتوجه ارزنده شما جناب آقای کلاته فهیم سپاسگزارم.

  پاسخ
  • امیررضا

   با سلام خدمت شما دوست عزیز. سپاس از الفاظ زیباتون و ممنون که ما را به این سخنان دلنشین دعوت نمودید. با آرزوی موفقیت و پیروزی شما بزرگوار 🌹⁦❤️⁩🌹

   پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *