معرفی روش های کسب درآمد با تایپ در منزل

تایپ کردن ابتدایی ترین مهارتی است که هر شخصی که کامپیوتر داشته باشید می تواند یاد بگیرد. این کار به ساده ترین شکل قابلیت یادگیری را دارد زیرا هرچه بیشتر تمرین کنید مهارت شما بهتر می شود

عارفه عسکری

انتشار در: ۷ آذر ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

اگر به دنبال روشی آسان برای کسب درآمد در منزل هستید ، کسب درآمد با تایپ در منزل بهترین گزینه است.  تایپ کردن ابتدایی ترین مهارتی است که هر شخصی که کامپیوتر داشته باشید می تواند یاد بگیرد. این کار به ساده ترین شکل قابلیت یادگیری را دارد زیرا هرچه بیشتر تمرین کنید مهارت شما بهتر می شود. کسب درآمد با تایپ کردن برای هر شخصی امکان پذیر است.

بسیاری از افراد تمایل دارند که با کار تایپ در منزل از طریق اینترنت کسب درآمد کنند ولی نمی دانند از کجا باید شروع کنند. خیلی ها وقتی حرف از کسب درآمد از طریق تایپ به میان می آید فکر می کنند که فقط منظور تایپ کردن است. شغل تایپ کردن انواع مختلفی دارد که اگر شما آن ها را بشناسید به راحتی می توانید به بهترین شکل کسب درآمد اینترنتی با تایپ کردن داشته باشید.

معرفی انواع روش های کسب درآمد اینترنتی از طریق تایپ

کسب درآمد با تایپ در منزل

کسب درآمد با تایپ در منزل

مزیت کار تایپ این است که شما بدون حضور در محلی خاص فقط با داشتن یک کامپیوتر می توانید در منزل این کار را به راحتی انجام دهید. در ادامه ما انواع مختلف روش های کسب درامد اینترنتی از طریق تایپ کردن را به شما معرفی می کنیم .

کسب درآمد با تایپ در منزل از طریق تایپ ساده

در این روش تایپ شما باید از روی فایل هایی که در آن ها متنی وجود دارد ولی قابل کپی کردن نیست تایپ کنید. خیلی وقت ها فایل های pdf و یا تصویری وجود دارند که با هیچ ابزاری نمیشود متن آن ها را در word کپی کرد و حتما باید مجدد  تایپ شوند و یا اینکه یک کتاب الکترونیکی و یا کتاب و جزوه فیزیکی وجود دارد که باید از روی آن ها تایپ کنید . این روش یکی از بهترین روش های کسب درآمد با تایپ کلمات در منزل می باشد به شرط اینکه سرعت عمل نسبتا خوبی داشته باشید. متون می توانند فارسی و یا انگلیسی یا هر زیان دیگری باشند.

کسب درآمد اینترنتی و اینستاگرامی از طریق فروش لباس و پوشاک/ درآمد اینترنتی از لباس

کسب درآمد با تایپ در منزل از طریق رونویسی فایل های صوتی

کسب درآمد با تایپ در منزل از طریق رونویسی فایل های صوتی

کسب درآمد با تایپ در منزل از طریق رونویسی فایل های صوتی

اگر در تایپ کردن سرعت عمل خوبی دارید می توانید فایل های صوتی را گوش دهید و همزمان تایپ کنید. البته اگر هم سرعت تایپ شما پایین است نگران نباشید با کمی تمرین کردن می توانید تایپیست حرفه ای شوید. رونویسی فایل های صوتی می تواند شامل رونویسی از پادکست ها ، سخنرانی ها ، فیلم ها ، کنفرانس ها و غیره باشد. برای این کار شما نیاز به هیچ تخصصی جز تایپ سریع ندارید. البته بعضی از فایل های صوتی بصورت تخصصی در یک زمینه خاص مثلا پزشکی می باشند که در این صورت باید در آن زمینه خاص اطلاعات نسبی داشته باشید.

کسب درآمد اینترنتی از طریق فروش لوازم آرایشی / کسب درآمد از لوازم آرایش

کسب درآمد با تایپ در منزل از طریق ورود اطلاعات

ورود اطلاعات را هر کسی می تواند به راحتی انجام دهد. اگر شما سرعت تایپ پایینی هم داشته می توانید کار ورود اطلاعات را به خوبی انجام دهید. خیلی وقت ها کارفرمایان مختلف از شما می خواهند که در یک سایت و یا نرم افزار خاص یک سری اطلاعات را وارد کنید. شما می توانید در منزل خود این کار را با کامپیوتر شخصی تان انجام دهید و یا اینکه اگر تمایل داشته باشید در محلی که برایتان مشخص می کنند حضور پیدا کنید.

کسب درامد با تایپ در منزل از از طریق ورود اطلاعات بسیار ساده است و شما اطلاعات را به راحتی می توانید در سیستم دلخواه کارفرما وارد کنید. ورود اطلاعات می تواند شامل ورود اطلاعات حقوق و دسمتزد یک شرکت ، ورود اطلاعات به سایت ، ورود اطلاعات محصولات یک سایت ، ورود اطلاعات در فایل اکسل ، ورود اطلاعات جداول و نمودارها ، تایپ سوالات امتحانی ، تایپ فرمول و غیره باشد.

کسب درآمد با تایپ در منزل از طریق زیرنویس فیلم

کسب درآمد با تایپ در منزل از طریق زیرنویس فیلم

کسب درآمد با تایپ در منزل از طریق زیرنویس فیلم

در روش تایپ از طریق رونویسی فایل های صوتی شما کافی بود که به فایل های صوتی گوش دهید و هم زمان تایپ کنید ولی در این روش شما باید فیلم مربوطه را تماشا کنید و در قسمت پایین فیلم متن مربوط به آن صدا را تایپ کنید. برای انجام این کار نیاز به نرم افزار هایی مثل Subtitle Edit ، Subtitle Workshop ، Easy Subtitles و غیره می باشد. برای انجام این کار شما باید سرعت و دقت کافی را داشته باشید و گاهی اوقات نیاز به ترجمه متن نیز می باشد.

۲۰ ایده ناب کسب درآمد از اینترنت که می تواند زندگی شما را متحول کند

کسب درآمد با تایپ در منزل از طریق دستیار مجازی

خیلی از افراد هستند که به دنبال کسی هستند که دستیار مجازی آن ها باشد. دستیار مجازی می تواند شامل ادمین شبکه های اجتماعی ، مدیریت سایت ، مدیریت محصولات سایت باشد. در این شغل شما با پاسخوگیی با کامنت های سایت و یا شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام ، تلگرام ، فیس بوک و غیره می توانید به کسب درآمد با تایپ کردن برسید.

در این روش کسب درآمدی ممکن است کارهای متنوعی از شما خواسته شود. کارهایی از قبیل تهیه فایل های اکسل و یا ورد ، پاسخگویی به نظرات ، ارسال پست ، ایجاد هشتگ ، ایجاد محصولات سایت ، بروزرسانی اطلاعات و محصولات سایت و غیره .

معرفی ۱۹ اپلیکیشن بازی که می توان از آنها پول درآورد و کسب درآمد کرد

از چه وب سایت‌هایی می‌توانم پروژه بگیرم؟

امروزه سایت های مختلفی وجود داره که می تونید از طریق اونا کار مورد نظر خودتون رو پیدا و یا درخواست کار بدین. معمولاً اکثر این سایت‌ ها در یک رنج قیمتی یکسان کار می  ‌کنند. از جمله سایت هایی که شما می تونید از طریق اونا پروژه بگیرید، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سایت تایپایران

سایت تایپایران یک سایت خوب در زمینه انجام سفارش آنلاین تایپ است. برای کسب درآمد از تایپ شما می توانید در این سایت ثبت نام کرده و پروژه بگیرید.

سایت تایپایران

سایت تایپایران

سایت تایپسرا

سایت تایپسرا هم یک سایت با قدمت چهار ساله و خوب برای کسب درآمد از طریق تایپ و یا برون‌ سپاری کار تایپ است. سایت تایپسرا یک اپلیکیشن هم دارد که از طریق اون هم می تونید سفارش بگیرین.

سایت پارسکدرز

پارسکدرز اولین سایت برون‌سپاری و فریلنسینگ ایرانی است که از سال ۸۶ فعال است. در این سایت علاوه بر کسب درآمد از طریق تایپ می توایند از انجام کارهای دیگه هم درآمد کسب کنید.

سایت پارسکدرز

سایت پارسکدرز

سایت انجام میدم

سایت انجام میدم که شعارش انجام خدمات حرفه ای و خلاقانه است هم برای برون‌ سپاری بسیاری از پروژه ها طراحی شده. در این سایت هم می تونید ثبت نام کنید و کارهای که می تونید انجام بدین رو تعریف کنید. برای هر کار می تونید یک قیمت در نظر بگیرین.

سایت پونیشا

پونیشا هم شبیه دو سایت آخری هست که معرفی کردیم. این سایت یکی از معتبرترین سایت در زمینه برون‌سپاری انواع پروژه ها  و گرفتن سفارش هست. در این سایت امکان انجام سفارشات تایپ هم هست.

درآمد حاصل از تایپ کردن

در حقیقت درآمد این کار به معیارهای مختلفی مثل؛ زبان متن نوشته شده، میزان مهارت و تجربه در ارائه محتوا، اندازه ساعات کاری، میزان تخصصی بودن متن و مسائلی از این دست وابسته است و مقدار ثابتی رو نمی توان برای آن در نظر گرفت. با مراجعه به سایت های انجام سفارش تایپ می تونید قیمت ها رو مشاهده کرده و یک درآمد رو برای خودتون تخمین بزنید.

اما در کل می تونید درآمد خوبی رو برای خودتان فقط از طریق تایپ کردن به دست بیارین.اگر به تایپ ده انگشتی آشنایی دارین قطعا می دونید تایپ ده انگشتی مثل یک سرگرمی هست پس با این حساب هم مشغول سرگرمی خواهید بود و هم کسب درآمد.

معمولا درآمد تایپ بر اساس یک سری مولفه ها تعیین می شود :

  • سرعت تایپ
  • زبان متن
  • تایپ از دست نوشته ها
  • تایپ از عکس
  • حجم کار
  • کلمات انگلیسی در متن
  • تحویل فوری

 

منبع:

https://199jobs.com/jobs/admin-office/transcribe-15-minute-video-audio-files/

https://www.rev.com/blog/final-cut-pro-subtitles-and-captions

https://www.amazon.com/Typing-jobs-Work-home-paid/dp/B07LFGLV4V

https://typeo.top/blog/earn-money-online-by-typing/

 

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *