کسب درآمد اینترنتی به عنوان نمایندگی فروش هاست

با سلام خدمت شما دوستان عزیز. در این مقاله قصد داریم درباره ی کسب درآمد اینترنتی به عنوان نمایندگی فروش هاست صحبت کنیم. پس در ادامه همراه ما باشید.

امیررضا

انتشار در: ۲۲ شهریور ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

با سلام خدمت شما دوستان عزیز. در این مقاله قصد داریم درباره ی کسب درآمد با فروش هاست صحبت کنیم. پس همراه ما باشید.

با خدمات نمایندگی هاستینگ، خود شما هیچ یک از سرورهای میزبان را اجرا یا مدیریت نمی کنید. در عوض، شما این سرورها را به گونه‌ای اجاره می کنید، نام شرکت خود را بر آنها میگذارید و سپس فضای سرور را به مشتریان می فروشید.

اینگونه به نظر می رسد که شما شرکت خدمات هاستینگ وب خود را اداره می کنید. مشتریان شما هرگز نخواهند فهمید که شما هاستینگ اصلی نیستید.

شما می توانید طرح های هاستینگ خودتان را ایجاد کنید، پول بگیرید، ویژگی های دیگری مانند پشتیبان گیری ایمیل و وب سایت و غیره ارائه دهید.

حال بیایید ببینیم که اینکار چگونه شدنی است و چگونه می توان از آن درآمد کسب کرد.

بهترین پلاگین های مهاجرت وردپرس – مهاجرت از یک هاست به هاست دیگر

 نحوۀ کسب درآمد با نمایندگی فروش هاست

۱.تحقیقات خود را انجام دهید

برای کسب درآمد با فروش هاست تحقیقات خود را انجام دهید

برای کسب درآمد با فروش هاست تحقیقات خود را انجام دهید

شما باید چند ایده در مورد حوزه‌ی هاستینگی که در آن میخواهید تمرکز کنید داشته باشید. به عنوان مثال، شاید شما می خواهید در منطقه‌ی محلی خود هاست شوید؟ یا شما بر روی یک شغل خاصی مانند لوازم الکترونیکی یا وکالت متمرکز خواهید شد؟ یا شاید شما فقط می خواهید میزبانی وب را به عنوان یک سرویس الحاقی برای آژانس دیجیتالی خود ارائه دهید؟

تمرکز شما بر هرچه که باشد، قبل از اینکه به سایر مراحل بعد بروید، مطمئن شوید که نوعی هدف و جهت برای خود دارید.

حال شما باید بخواهید بیشتر در حوزه‌ی کاری خود وارد شوید تا برای رقابت آماده شوید. سعی کنید حداقل پنج رقیب مختلف را پیدا کنید که یا خدماتی مشابهی را ارائه می دهند یا همان حوزه‌ی کاری شما را هدف قرار می دهند.

با نگاه انداخت به سایت آنها، باید متوجه اطلاعات زیر شوید:

  • پیشنهادات اصلی آنها. به عنوان مثال، نوع هاستینگ یا خدمات و ویژگی های اضافی که ارائه می دهند.
  • میزان قیمت آنها. هزینه هاستینگ آن چقدر است؟ خدمات دیگر چطور؟ آیا می توانید از نظر قیمت رقابت کنید یا اینکه باید امکانات بیشتری را ارائه دهید؟
  • روش های بازاریابی آنها. با دیدن اینکه آیا یک وبلاگ، حساب های شبکه های اجتماعی دارند یا تبلیغات و کمپین های پولی اجرا می کنند می توانید بازاریابی آنها را بسنجید. سایت های آنها را از طریق ابزاری مانند SEMRush یا Ahrefs اجرا کنید تا ببینید آیا ترافیک معمولی می گیرند یا کلمات کلیدیی را پیشنهاد می دهند.
انجام این کار برای بعضی از رقیبان، به شما اطلاعات کاملی از حوزه‌ی کاریتان و آنچه برای رقابت باید انجام دهید می دهد.

۲.پیشنهادهای اصلی خود را تعیین کنید

تحقیقات شما در بالا به شما کمک می کند تا سبک هاستینگ و ویژگی های الحاقی که باید به مشتریان خود ارائه دهید را مشخص کنید. با نمایندگی فروش هاست، عموماً انواع اندکی از هاستینگ های مختلف را قادر خواهید بود تا ارائه دهید، به همراه ویژگی هایی که توسط شرکت هاستینگ اصلی ارائه می شود.

بسته به شرکت هاستینگ اصلی که از آن استفاده می کنید، ممکن است بتوانید خدمات اضافی مانند مدیریت نام دامنه، ویژگی های ایمیل و موارد دیگر را ارائه دهید.

نحوه خرید هاست و نصب ورد پرس روی هاست

۳.به کسب و کار خود نظم دهید

برای کسب درآمد با فروش هاست به کسب و کار خود نظم دهید

برای کسب درآمد با فروش هاست به کسب و کار خود نظم دهید

برای شروع کار نمایندگی فروش هاست خود، مواردی وجود دارند که شما به آنها نیاز دارید. در اینجا سه مورد وجود دارد که شما باید قبل از شروع تجارت نمایندگی فروش هاست خود داشته باشید:

نمایندگی‌ای که با پیشنهادات دلخواه شما مطابقت دارد

در تحقیقات خود در بالا انواع خدمات و محصولاتی را که می خواهید به مشتریان خود ارائه دهید مشخص کرده‌اید. حال وقت آن است که یک شرکت هاست اصلی پیدا کنید که با این خدمات مطابقت داشته باشد.

به عنوان مثال، آیا شما فقط می خواهید هاست اشتراکی ارائه دهید، یا از فضای ابری، VPS و هاستینگ اختصاصی نیز استفاده خواهید کرد؟ آیا می خواهید بسته های مختلفی از هر نوع هاستینگ را ارائه دهید؟ آیا نمایندگی فروشی می خواهید که از هاستینگ پشتیبانی کند؟ و…

پس از اینکه نیازهای خود را فهمیدید، وقت آن است که یک فروشنده پیدا کنید که با این محصولات مطابقت داشته باشد.

یک بسته نمایندگی فروش هاست

وقتی هاستی را پیدا کردید که می خواهید با آن کار خود را شروع کنید، وقت آن است که برای نمایندگی هاست ثبت نام کنید. این روند بسته به هاستی که با آن کار می کنید متفاوت خواهد بود. اما اگر میخواهید در یک اکانت نمایندگی فروش HostGator ثبت نام کنید، مراحل آن به اینگونه می باشند:

  1. به صفحه نمایندگی فروش هاست بروید.
  2. در یک اکانت نمایندگی فروش ثبت نام کنید.
  3. اعتبارهای میزبانی و خدمات را خریداری کنید.
  4. مشتریان را در سرور خود ثبت نام کنید.

هاست (host) چیست و انواع آن کدام است؟

یک وب سایت برای شرکت

حال وقت آن است که وب سایت خودتان را ایجاد کنید. وب سایت شما به عنوان یک نمایندگی فروش هاست از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

سایتتان لازم است مستقیماً در رابطه با بازار هدف شما باشد، استفاده از آن آسان باشد، حاوی اطلاعات مفید و کاربردی در رابطه با محصولات و خدمات شما باشد و از پشتیبانی قابل دسترسی برخوردار باشد.

بسته به هاست اصلی شما ممکن است بتوانید پردازش پرداخت و ویژگی های اضافی، مانند چت زنده، پشتیبانی و موارد دیگر را در سایت خود ادغام کنید.

۴.پشتیبانی مشتری خوبی ارائه دهید

برای کسب درآمد با فروش هاست پشتیبانی مشتری خوبی ارائه دهید

برای کسب درآمد با فروش هاست پشتیبانی مشتری خوبی ارائه دهید

ارائه پشتیبانی مشتری خوب، یک روش عالی برای خاص کردن شرکت شماست. در واقع، مشتریان راضی می توانند بهترین تبلیغات شما باشند.

پشتیبانی مشتری از همان لحظه‌ی ورود شخصی به وب سایت شما آغاز می شود. اگر آنها در مورد خدمات شما سوالی داشتند، باید فوراً بتوانند با نمایندگی ارتباط برقرار کنند. استفاده از وب سایت شما باید بسیار آسان باشد و بازدید کنندگانتان را از طریق فرآیند ثبت نام در خدمات میزبانی وب به طور یکنواخت راهنمایی کند.

هنگامی که مشتریان شما برای هاستینگ وب ثبت نام کردند، باید ایمیل استقبال(خوش آمدید) دریافت کنند و بتوانند به راحتی اکانت هاستینگ خود را راه اندازی کنند. در صورت داشتن هر گونه سوال، هر زمان که نیاز باشد باید بتوانند از طریق ایمیل، گفتگوی زنده یا تلفن با نمایندگی ارتباط برقرار کنند.

روشی که پیش میگیرید مهم نیست، فقط کافیست یک پستیبانی عالی برای مشتریان خود فراهم کنید.

۵.بازاریابی راه اندازی کنید

برای کسب درآمد با فروش هاست بازاریابی راه اندازی کنید

برای کسب درآمد با فروش هاست بازاریابی راه اندازی کنید

با تمرکز بر یک حوزه‌ی خاص، تمرکز بر تلاش های بازاریابی هم برای شما بسیار آسان تر خواهد بود. شما به جای بازاریابی برای هر کس و همه کس (که بندرت کارساز است)، شما باید در رسیدن به بخش کوچکی از یک بازار بزرگ متمرکز شوید.

در ابتدا مشخص کنید که چگونه می خواهید با این مشتریان ارتباط برقرار کنید. به عنوان مثال، آیا یک وبلاگ برای رتبه بندی عبارات جستجوی ارگانیک ایجاد خواهید کرد؟ آیا بودجه ای برای تبلیغات موتور جستجو و شبکه های اجتماعی دارید؟

رویکردی که قرار است پیش بگیرید را مشخص کنید. اگر بودجۀ شما کمتر است، رویکردهای ساده تر بیشتری داشته باشید تا زمانی که بودجه لازم برای سرمایه گذاری در بازاریابی و تبلیغات را داشته باشید.

۶.سود و میزان آن

اکنون باید آماده راه اندازی طرح نمایندگی فروش هاست خود باشید. پس از به دست آوردن چند مشتری اول خود، باید دخل و خرج خود را یکنواخت کنید. این میزان تماماً به قیمت پرداختی برای نمایندگی هاست، میزان فروش بسته های هاستینگ وب و هزینه های اولیه‌ی شما بستگی دارد. پس از اینکه هزینه های اولیه خود را جبران کردید، می توانید این سرمایه ها را مجدداً به کسب و کار خود وارد کنید تا مشتری بیشتری جذب کنید و سود بدست آورید.

یکی از نکات خوب در مورد ارائه نمایندگی فروش هاست این است که مخاطبان شما تا زمانی که یک سرویس عالی به آنها ارائه دهید، برای مدت طولانی با شما خواهند ماند.

در این مقاله سعی کردیم تا برای شما توضیح دهیم که نمایندگی فروش هاست چیست و چگونه می توان از آن کسب درآمد کرد. امیدواریم مطالب فوق برای شما مفید واقع شده باشد.

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *