پادکستراه اندازی کسب و کار اینترنتی

۲۲ ایده کسب درآمد اینترنتی در نوروز

ارائه ی روش هایی بسیار کارآمد برای کسب درآمد در عید نوروز

دوباره سالی نو و تعطیلاتی که در انتظار شما و خانواده شماست در راه است. آیا میخواهید با خانواده خود کمی وقت بگذرانید ولی از طرفی هم نگران وضعیت مالی و اقتصادی خود و خانواده خود هستید ؟ با وجود این حجم بالا از مشکلات و نگرانی هایی که در سال گذشته مخصوصا در اواخر سال از نظر اقتصادی تجربه کردید مطمئنا نمیتوانید فکر خود را از مشکلات دور کرده و به راحتی بر روی تفریح  و شادی خانواده خود تمرکز کنید.

ما کاملا شما و نگرانیتان را درک میکنیم.به همین خاطر لیستی از کارها و فعالیت هایی را برای شما آماده کرده ایم که بتوانید بدون اختلال در تفریح و بدون مانع شدن از گذراندن وقتتان با خانواده خود راحت کسب درآمد کنید و به دور از نگرانی های خود تمام تمرکزتان را روی لذت بردن از وقت خود بگذارید.

شما یک فرصت نیم ماهه دارید که میتوانید از آن برای از بین بردن خیل عظیمی از مشکلات خود استفاده کنید. پس چرا معطل ایستاده اید؟

اکادمی کلاته لیستی از کارهایی را که میتوانید به راحتی از خانه خود انجام دهید برای شما آماده کرده است؛پس با ما همراه باشید که دانه دانه این فرصت هارا با هم مرور کنیم تا کاری که برای شما مناسب تر است و بیشتر میپسندید را با هم بیابیم.

کسب درآمد در نوروز
کسب درآمد در تعطیلات [۱]

۱.اجاره خانه و اتاق به مسافران

خانه و یا اتاقی از خانه خود بدون استفاده و خالی مانده است ؟آیا در ناحیه ای زندگی میکنید که هر ساله میزبان مسافران زیادی است؟ چرا از آن برای کسب درآمد خود استفاده نمیکنید ؟

در این ایام که بیماری هایی نظیر کرونا فراگیر شده است باز هم نمیتوان جلوی مسافران خارجی و داخلی را گرفت ولی با این شرایط امسال کمبود مکانی برای خواب و استراحت قرار است یکی از دغدغه های مسافران شود پس چرا از این فرصت به نفع خود استفاده نکنید؟ با اجاره دادن خانه یا بخشی از خانه خود میتوانید خیلی راحت درآمد خوبی در این مدت بدون هیچ دردسر خاصی به دست آورید.

برای جذب مشتری به جز روش های سنتی و قدیمی میتوانید از روش های به روز تر و آنلاین زیر هم استفاده کنید :

  • انتشار اعلامیه ای در سایت های اجاره انلاین مانند: دودوتا
  • استفاده از نرم افزار هایی مانند دیوار و درج اگهی در آنها
  • استفاده از فضای مجازی برای تبلیغات

۲.فروش آجیل و شیرینی به صورت آنلاین

استعداد و یا علاقه ی خاصی به تهیه شیرینی و شکلات دارید ؟ و یا مکان یا آشنای خاصی دارید که میتوانید آجیل با قیمت خوب و مناسب تهیه کنید ؟ اگر جواب یکی از این سوال ها بله باشد به شما تبریک میگویم شما یک فرصت بی نظیر دارید که بتوانید مبلغ قابل توجهی در ایام عید به حساب بانکی خود اضافه کنید.

با توجه به تعطیلی و نوسان قیمت بازار هم در عرصه آجیل و خشکبار فروشی و هم شیرینیجات و با پیشرفت فضای اجتماعی و اعتماد بیشتر مردم به فروشگاه های آنلاین در زمینه فروش محصولات شما میتوانید به سادگی از این موقعیتی که نصیب شما شده است استفاده کنید.

به شخصه روز به روز شاهد پیج های بیشتری در شبکه هایی مانند اینستاگرام هستم که به فروش شکلات و شیرنی میپردازند و هر روز هم به شمار مشتری هایشان اضافه میشود پس چرا شما یکی از این افراد موفق نباشید؟

برای شروع کار خود توصیه میکنم که ابتدا تعدادی از نمونه کارهای خود را آماده کرده و سپس با استفاده از شبکه ی اجتماعی خاصی که خودتان دوست دارید (اگر توصیه ی مارا میخواهید اینستاگرام گزینه ی مناسبی برای شروع است) شروع به تبلیغ و گسترش کار خود کنید.

اگر کمی خلاقیت در کارهای خود به خرج دهید و تبلیغات درست کنید ما به شما قول میدهیم که در کوتاه ترین زمان پیشرفت زیادی خواهید کرد.
فروش آجیل و شیرینی در نوروز
فروش آجیل و شیرینی در نوروز [۲]

۳.اسنپ

با شروع عید و بیشتر شدن حجم مهمانی ها و دید و بازدید ها و با توجه به افزایش قیمت بزنین شما میتوانید فقط با ثبت نام در یک اپیکیشن تاکسی اینترنتی مانند اسنپ بدون هیچ مانعی شروع به کسب درآمد از طریق ماشین خود کنید.

با توجه به کمک هزینه هایی که اسنپ در اختیار راننده های خود در زمینه خرید بزنزین قرار داده کار را برای راننده های خود سودمند تر از همیشه کرده است.

این کمک هزینه ها به این طریق اند که به نقل قول از virgool.io:

” چنانچه هر راننده‌ای که ۱۰۰۰ کیلومتر اولیه‌ خود را در طول یک هفته در سفرهای اسنپی پیمایش داشته باشد، به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر بیشتر، کمک‌ هزینه‌ خرید بنزین دریافت می‌ کند. این هزینه مازاد بر سهمیه‌ای است که پیش از این برای رانندگان تاکسی‌ های اینترنتی در نظر گرفته شده بود.

به نقل از روابط عمومی اسنپ، مبلغ کمک ‌هزینه‌ فوق در شروع طرح به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر ۱۰ هزار تومان بوده است، اما هم اکنون دو برابر شده است تا باز هم برای کاهش دغدغه بنزین اسنپ برای رانندگان این ناوگان اقدام مثبت و موثری انجام شده باشد.

با دو برابر شدن کمک هزینه، رانندگان عضو ناوگان اسنپ بابت هر ۱۰۰ کیلومتر بیشتر، ۲۰ هزار تومان کمک‌ هزینه‌ خرید بنزین دریافت می ‌کنند. با توجه به اینکه در ارائه این کمک هزینه هیچ محدودیتی وجود ندارد، این همه هزینه هر هفته به اعتبار اسنپی رانندگان اضافه می شود.”

اپلیکیشن تاکسی اینترنتی
اپلیکیشن تاکسی اینترنتی [۳]

۴.تور لیدر اینترنتی

آیا زیاد مسافرت میکنید و یا علاقه به مسافرت دارید ؟جاهای زیادی را میشناسید و تجربه زیادی در مسافرت دارید ؟ شما میتوانید از همین امروز به عنوان یک تور لیدر آنلاین از خانه خود بدون اینکه به خود زحمت زیادی بدهید شروع به کار کنید.

این تجربه خود را دست کم نگیرید. خیلی از افراد هستند که حاضرند برای اینکه سفر آخر هفته شان به بهترین شکل ممکن برنامه ریزی شود و به آنها خوش بگذرد پول زیادی هزینه کنند. پس از استعداد خود استفاده کنید و درآمد کسب کنید.

یکسری از سایت هایی که میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یادگیری و کسب تجربه از انها استفاده کنید:

۵.وبلاگ نویسی

وبلاگ نویسی یکی از راه های کسب درآمد آنلاین است ، اما در عین حال یک سرگرمی برای بسیاری از افراد نیز است.

می توانید برای تفریح ​​یا پول وبلاگ نویسی کنید.انتخاب با شماست؛ اما من در صورت امکان وبلاگ نویسی را برای پول پیشنهاد می کنم. برای به دست آوردن پول زیاد از وب سایت خود ، شما باید محتوای خوبی ایجاد کنید و وبلاگ خود را به خوبی بازاریابی کنید. اگر این کارهارا درست انجام دهید به سرعت شروع به تولید درآمد خواهید کرد.

تا زمانی که مطالب خوبی بنویسید و به خوبی با بازدید کنندگان خود رفتار کنید ، درآمد شما رشد خواهد کرد.

چیزی که من درباره وبلاگ نویسی دوست دارم این است که شما می توانید با استفاده از تبلیغات به درآمد خود کمک کنید یا با جمع کردن یک گروه از افرادی که کارهای شما را دنبال میکنند یک فن بیس قوی بسازید.

همچنین ، چندین شبکه تبلیغاتی را امتحان کنید. به عنوان مثال ، Media.net ، AdSense ، تبلیغات CPM ، تبلیغات درون متن ، بازاریابی وابسته یا می توانید چند ایده استفاده کنید و آنها را ترکیب کرده و در وبلاگ خود پیاده سازی کنید.با افکار خود خلاقانه رفتار کنید و سعی کنید لذت ببرید.

مقالات ما را در این زمینه مطالعه کنید:

راهنمای مبتدی تا پیشرفته ی درآمدزایی از طریق وبلاگ نویسی در سه سطح:مبتدی،متوسط و پیشرفته جریان های درآمد منفعل برای وبلاگ نویسان برای کسب درآمد بیشتر
وبلاگ نویسی در تعطیلات نوروز
وبلاگ نویسی در تعطیلات نوروز [۴]

 یک مورد که باید بدانید

داشتن یک وبلاگ تضمین نمی کند که می توانید درآمد کسب کنید ، در حقیقت شما باید یک برنامه تجاری مناسب برای وبلاگ داشته باشید و یک جایی را انتخاب کنید ، که از نظر درآمد بسیار سودآور بنظر برسد .

به عنوان مثال ، امور مالی و بهداشت یکی از مهم ترین و بزرگترین موضوعاتی است که AdSense (مبالغی که در قبال تبلیغات میگیرند) زیادی میگیرد.به همین ترتیب و براساس علاقه شما ، موضوع و جایی را انتخاب کنید که با آن رابطه خوبی دارید و میتوانید به خوبی در آن فعالیت کنید و با کمک استعدادتان بتوانید پول خوبی از آن بیرون بکشید!

۶.صنایع دستی

کشور ما از دیر ایام همیشه یکی از بزرگ ترین منابع صادرات صنایع دستی به کشور های دیگر و مهد تولید یکسری از مهم ترین آثار صنایع دستی بوده و هست. پس اگر استعدادی در زمینه تولید صنایع دستی دارید و تا الان نتوانسته اید موفقت چشم گیری در زمینه فروش به دست بیاورید همین الان دست به کار شوید و برای این نوروز برنامه ریزی کنید .

با شروع عید باستانی ایرانیان اصولا توریست و مهمانان زیادی از کشور های دیگر به سمت کشور ما می آیند که به خودی خود به به علت خرید سوغاتی(که در گزینه ای بعدی مفصل تر به ان اشاره میکنیم) و یادگاری باعث افزایش میزان فروش و همینطور قیمت صنایع دستی خواهند شد.

همینطور اگر نظر مارا برای تداوم کار خود میخواهید میتوانید در یک شبکه ی مجازی مانند اینستاگرام صفحه ای ایجاد کنید و شروع به فروش وسایل خود کنید.

فقط فراموش نکنید که این شبکه ها بر پایه ی زیبایی و چشم نواز بودن تصاویر میچرخند.

پس وقتی میخواهید محصولی را به نمایش بگذارید حسابی روی عکاسی و ادیت عکس آن وقت گذاشته و سعی کنید استایل و پرستیژ خاص خودتان را به محصولاتتان اضافه کنید.

فروش صنایع دستی آنلاین چه مزیت هایی دارد؟

بر خلاف فروشندگان و یا به صورت حضوری،فروش آنلاین صنایع دستی مزایای زیادی دارد:

  • بازارهای آنلاین تمایل به کاهش بسیار کمتری از سود شما نسبت به خرده فروشان سنتی دارند.
  • مشتریان شما میتوانند از هر نقطه از جهان باشند!
  • بازارهای آنلاین خریداران مشتاق هنرها وصنایع دستی را جذب میکنند.شما میتوانید مستقیما با مشتریان خود سر و کار داسته باشید.

اگر به دنبال نکاتی درباره بازاریابی اینستاگرام و فوت و فن های افزایش فالوور در اینستاگرام هستید به شما توصیه میکنم  به این مقاله ما هم سری بزنید.

فروش صنایع دستی آنلاین
فروش صنایع دستی آنلاین در نوروز [۵]

۷.فعالیت در شبکه های اجتماعی

شما هم از آن دسته افرادی هستید که روز و شب خود را در شبکه های اجتماعی ای مانند تلگرام و واتس اپ و اینستاگرام و … میگذرانید؟ چرا سعی نمیکنید که از این فعالیت خود درآمد کسب کنید ؟  در این مواقعی که مصادف با تعطیلی شده است شما یک فرصت بی نظیر دارید. امتحان کرده اید و نشده است و یا فکر میکنید کار سختی است ؟ اشتباه میکنید و ما این امر را به شما اثبات میکنیم.

با زیاد شدن هزینه ی فروشگاه های مجازی و همنیطور بسته شدن مغازه ها به دلایل مختلف بیشتر کسب و کار ها به سمت کسب و کار های مجازی سوق پیدا کرده اند. پس از استعداد خود استفاده کرده و با شبکه سازی درست میتوانید در کوتاه ترین زمان به درآمدی باور نکردنی برسید !

برای رسیدن به این سطح کار زیادی برای انجام ندارید. فقط باید به کار خود تعهد داشته باشید و با برنامه پیش روید.

برای آموزش این روش ها و برنامه ها میتوانید از دیگر مقاله های ما در زمینه کسب و کار در فضای مجازی استفاده کنید:

فعالیت در رسانه های اجتماعی در عید نوروز
فعالیت در رسانه های اجتماعی در عید نوروز [۶]

۸.فروش عیدانه فروشگاه اینترنتی

اگر شما یک فروشگاه اینترنتی دارید میدانید که این قدیمی ترین تاکتیک فروش زیاد در مدت زمان کوتاه است. هم در نزدیکی و هم در خوده عید مردم جلب هر چیزی که اسم تخفیف بر روی آن میخورد میشوند. هرچقدر که میخواهد قدیمی و کهنه باشد ولی کار میکند ! پس استفاده نکردن از آن اشتباه است .

برای فروشگاه های آنلاین هم دقیقا همین روش حتی با کاربردی بهتر و بهینه تر جواب میدهد . فقط کافیست به فروشگاه هایی مانند دیجی کالا نگاه کنید و متوجه شوید که این روش ساده و قدیمی چه تاثیری دارد.

پس اگر فروشگاه اینترنتی ندارید همین الان دست به کار شوید و یکی راه اندازه کنید. باور کنید سودش خیلی بیشتر از سختی هایی است که برایش خواهید کشید . لازم نیست حرف مارا باور کنید فقط کافیست به بقیه ی فروشگاه های آنلاین سر بزنید.

۹.فروش لوازم دسته دوم

دم عید است و بازار خانه تکانی داغ. کلی وسایل جدید به خانه اضافه میشود و به قول آن مثال قدیمی نو که به بازار میاید کهنه دل آزار میشود. از شما میخواهم اول نگاهی دقیق به اطراف خود کنید .مطمئن هستم کلی وسایل قدیمی میتوانید بین وسایل خود پیدا کنید که مدت هاست از آنها استفاده  نکرده اید . چرا با فروش آنها پولی برای خرید وسایل جدید جمع نمیکنید؟ شما چراغ خواب قدیمی خود را دیگر نیاز ندارید ولی صد در صد چشمتان به دنبال گوشی جدیدی که به بازار آمده، است. پس همین الان کاغذ و خودکار بردارید  و لیستی از تمام وسایلی که نمیخواهید تهیه کنید.

حالا میتوانید فقط با یک گوشی تلفن و با نصب یکی از برنامه یا سایت مخصوص فروش شروع به کسب درآمد و جمع کردن پول برای وسایل مورد نیاز خود کنید.

سایت ها و برنامه های زیادی برای خرید و فروش وسایل دسته دوم وجود دارد. اما لیست زیر برنامه هایی هستند که میزان فروش بیشتری را دارا هستند و قابل اطمینان ترند:

لینک اپلیکیشن این برنامه ها :

۱۰.آژانس مسافرتی

اگر شما یک آژانس مسافرتی دارید الان بهترین موقعیت برای ایجاد رونقی جدید در کسب و کار خود است.

با توجه به اشتیاق و علاقه مردم ما به مسافرت و همینطور وجود مکان های زیارتی و سیاحتی بسیار زیاد در کشور مان با وجود این تعطیلات بلند مدت میتوانید سود بسیار خوبی را به دست بیاورید.

فقط کافیست مشتری ها و دغدغه های آنها را بشناسید و با ایجاد تخفیف های متناسب با عید مشاهده خیل عظیمی از مشتری ها به سایت و شرکت خود باشید.

نمونه هایی از آژانس های مسافرتی ای که از این روش در حال حاضر استفاده میکنند :

۱۱.فروش محصولات تزئینی عید

از بچگی تمام خاطرات همه ی ما از عید گره خورده به سفره هفت سین و سمنو و سبزه و باقی وسایل رویش است.

هنوز بعد از این همه سال باید تخم مرغ رنگ شده ای وسط هر سفره ی هفت سینی در لحظه تحویل سال نو در کنار ماهی و قرآن روی سفره باشد.بعد از گذشت سالها هنوز نه تنها این سنت ها ادامه دارد بلکه با قدرت بسیار بیشتری انجام میشود و مردم هم حاضرند مقدار قابل توجهی پول بپردازند تا سفره ی هفت سین قشنگ تر و شیک تری نسبت به بقیه داشته باشند.

حالا که این موج برقرار است چرا شما سوار بر آن نباشید ؟ میتوانید شروع کنید و با خرید مقدار زیادی از وسایل مورد نیاز عید یا تهیه آنها به صورت دست ساز شروع به کسب درآمد خوبی در این مدت زمان محدود کنید.

اگر دنبال مشتری خود میگردید میتوانید محصولات خود را با استفاده ابزار های زیر هم به فروش برسانید:

۱۲.آموزش آنلاین

آموزش آنلاین یکی از بهترین زمینه های کسب درآمد در اینترنت است.اگر شما در زمینه ای تخصص دارید ، می توانید دوره آموزشی آنلاین از مبحث مورد نظر خودتان تهیه کنید و به فروش برسانید. تهیه ویدیو آنلاین هزینه چندانی ندارد.برای یکبار ویدیو مورد نظرتان را تولید میکنید و بار ها بار ها آن را به فروش می رسانید.

چه امکاناتی برای آموزش آنلاین نیاز دارم؟

برای شروع به یک کامپیوتر و یک میکروفون و یک نرم افزار برای ضبط صفحه کامپیوترتان نیاز دارید. می  توانید از نرم افزار های oCam  یا Bandicam بدین منظور استفاده کنید.پس از تهیه ویدیو ، میتوانید دوره مورد نظر را در چند وبسایت خوب به فروش برسانید. (به طور مثال لرنیکس ، فرادرس و …)

کسب درآمد از آموزش آنلاین در عید نوروز
کسب درآمد از آموزش آنلاین در عید نوروز [۷]

۱۳.آموزش برنامه نویسی

اگر یک یا چند زبان برنامه نویسی را آموخته اید و در آن ها تخصص دارید ، می توانید شروع به آموزش آنلاین برنامه نویسی کنید . اگرچه ویدیو های فراوانی در این زمینه وجود دارد اما همیشه یک ویدیو آموزشی خوب می تواند پر فروش باشد.

تعطیلات نوروز بهترین فرصت برای تهیه فیلم آموزشی و به فروش رساندن آن هاست.دوره های آموزشی معمولا در عید نوروز پر فروش هستند.

مقاله ی ما را درباره ی زنان برتر برنامه نویس،مطالعه کنید.

۹ زبان برتر برنامه نویسی در ۲۰۲۰ برای یادگیری

۱۴.طراحی سایت

یکی از محبوب ترین راه های درآمدزایی وبسایت ها ، تبلیغات است.وبسایت های پر بازدید ، درآمد زایی کلانی از تبلیغات در وبسایت شان می کنند. پر بازدید شدن وبسایت شما یک عمل یک شبه نیست و نیازمند زمان است.

محتوای تولیدی و سئو مناسب وبسایت نیز تاثیر زیادی بر دیده شدن وبسایت شما دارد.

اگر که زمینه ای در برنامه نویسی ندارید ، میتوانید از پلتفرم وردپرس استفاده کنید و سایت خود را راه اندازی کنید

چگونه می توان از وبسایت WordPress درآمد کسب کرد؟نسخه ی ۲۰۲۰

کسب درآمد از طراحی سایت در تعطیلات نوروز
کسب درآمد از طراحی سایت در تعطیلات نوروز [۸]

۱۵.ترجمه

۴۳ درصد جمعیت جهان بیشتر از یک زبان را می دانند یا صحبت می کنند.دو زبانه بودن فرصت های شغلی بیشتری را در مقایسه با تک زبانه ها پیش روی افراد قرار میدهد.صنعت ترجمه بسیار سریع در حال تغییر است. امروزه حداقل یک چهارم مشاغل ترجمه در سراسر جهان بصورت آنلاین انجام می شود.

کار ترجمه کار راحتی است.بدین صورت که شما در شرکتی ثبت نام میکنید که به شما کار های ترجمه بسپارد و سپس مترجمی را آغاز میکنید.اکنون ما در اینجا چند پلتفرم را معرفی می کنیم که کارهای ترجمه در اختیار شما خواهند گذاشت.

Text Master

TextMaster شرکتی است که در کمک به ترجمه مطالب در سایز های کوچک تا متوسط تخصص دارد. آنها بیش از 5000 مشتری مختلف در 100 کشور جهان دارند .این بدین معنی است که کارهای ترجمه زیادی در انتظار شما هستند.

آنها به افرادی مانند شما نیاز دارند تا به رشد مشاغلشان کمک کنند و مشتری های خود را راضی نگه دارند. به همین دلیل آنها به دنبال افراد دو زبانه هستند تا بتوانند از طریق سایت خود با آنها همکاری کنند. آنها به دنبال افراد جوان و پرانرژی هستند.

با این تفاسیر اگر علاقه دارید ، بخش شغل آنها را بررسی کنید تا ببینید آیا در حال حاضر موقعیت ترجمه وجود دارد یا خیر.

Appen

Appen یکی از شرکت های پیشرو در زمینه یادگیری ماشین و هوش مصنوعی است. آنها انواع مختلفی از خدمات زبانی را به مشتریان خود ارائه می دهند.

به قسمت مشاغل سایت بروید و نتایج را برای موقعیت های مترجمان فریلنس فیلتر کنید. با این کار تمام فرصتهای فعلی که می توانید درخواست کنید نمایش داده می شود.

Translate.com

در حالی که کامپیوترها و نرم افزارها می توانند بطور خودکار متن ها را با دقت بالایی ترجمه کنند ، اما Translate.com معتقد است که هیچ چیز بهتر از ترجمه انسان نیست. آنها خدمات ترجمه را به مشتریان خود می فروشند و همیشه به دنبال افراد بسیار ماهر برای کمک هستند.

این روند با ثبت نام به صورت رایگان و انجام تست برای تعیین سطح مهارت شما آغاز می شود. اگر قبول شدید ، می توانید برای بدست آوردن پول اقدام به ترفندهای ترجمه کنید.

یکی دیگر از وب سایت هایی که از طریق آن می توان کسب درآمد از ترجمه نمود، وب سایت One Hour Translation می باشد که به صورت ساعتی هزینه پرداختی خود را به مترجمینش ارائه می کند.

این وب سایت نیز از پی پال برای پرداختی های خود استفاده می کند. البته شما در این وب سایت می توانید درخواست ارائه مستر کارت نیز داشته باشید. به ازای هر ساعتی که در این وب سایت، ترجمه انجام داده باشید، هزینه آن در قالب مستر کارت به شما پرداخت خواهد شد.

نمونه ایرانی

سایت ترجمه ترنسیس:

شرکت کسب و کارهای نوین طنین رایان با نام تجاری ترنسیس در سال ۹۶ تاسیس شد. ترنسیس سامانه ای است که در آن خدمات ترجمه به زبان های مختلف ارائه می شوند. سفارش دهندگان ترجمه می توانند به صورت مستقیم با مترجمین ارتباط داشته و در جهت بهبود کیفیت ترجمه با یکدیگر تعامل داشته باشند.

کسب درآمد از کار ترجمه در نوروز
کسب درآمد از کار ترجمه در نوروز [۹]

۱۶.آزاد کاری

مهارت های خود را در بازار جهانی به اشتراک بگزارید.

 Fiverr

Fiverr بهترین مکان برای کسب درآمد آنلاین بصورت رایگان است. این وب سایت به شما امکان می دهد هر نوع خدمتی را که در آن خوب هستید ارائه دهید و از آن درآمد کسب کنید. شروع کار با Fiverr بسیار آسان است و برای کاربرانی مثل شما که مایل به کار از خانه هستند و درآمد کسب می کنید طراحی شده است. داستان های موفقیت آمیز زیادی در Fiverr وجود دارد ، و هنگامی که بازار آنها را مرور می کنید ، می توانید ایده های زیادی پیدا کنید که به شما در شروع کار کمک می کند.

بهترین بخش ، رایگان بودن این سایت است و یکی از راه های بی نظیر برای کسب درآمد آنلاین بدون هیچ گونه سرمایه گذاری است. این سایت توانسته امروزه میزبان بخش بزرگی از کاربران ایرانی نیز باشد.

درآمدی که به دلار کسب میشود و مقدار کار زیادی که در این بازار وجود دارد توانسته است بازار بسیار خوبی برای کاربران ایرانی این سایت ایجاد کند.

کارهایی ساده زیادی وجود دارد که میتوانید در کسری از دقیقه در این سایت انجام دهید و به راحتی به دلار کسب درآمد کنید که با تبدیل آن به ریال میتوانید سود خیلی زیادی کنید. شاید باور نکید اما از ساده ترین کار ها مانند ادیت ساده عکس و یا گذاشتن بک گراند در یک عکس میتوانید چندین دلار به جیب بزنید.این ها فکر و یا پیشبینی نیست من خود به چشم دیده ام . اگر علاقه مند شدید و یا شک دارید کافیست فقط به Fiverr مراجعه کنید و لیست کارهای موجود و پروژه ها را مشاهده کنید.

پونیشا

اگر دنبال راهی ساده تر هستید و میخواهید به صورت ریالی درآمد داشته باشید و با افراد هموطن خود کار کنید کافیست به یک سری از سایت هایی که همین ایده را دنبال میکنند مراجعه کنید. به عنوان مثال یکی از نمونه ترین شرکت هایی که در چندین سال اخیر یکی از بزرگ ترین حمایت کننده فریلنسر ها (افرادی که علاقه مند به کار به صورت پروژه ای هستند) سایت پونیشا است.

این سایت با فرایندی شبیه به فایور فضایی را ایجاد میکند که شما و مشتری شما را به هم برساند و همه این کار هارا بدون ریالی هزینه برای شما انجام میدهد. دنیای بزرگی از مشاغل و مشتری ها در این سایت ها وجود دارد که منتظر شماست پس وقت خود را از دست ندهید و از همین حالا شروع کنید !

۱۷.خدمات نظافتی آنلاین

سال نو و نظافت منازل; این دو ، دو بخش جدا نشدنی در هرهنگ ایرانیان و در آستانه سال نو هستند.در صورتی که در انجام خدمات نظافتی تخصص دارید ، در این قسمت می خواهیم پلتفرمی جدید را به شما معرفی کنیم.

آچاره بزرگ‌ترین اپلیکیشن درخواست خدمات که پلی مطمئن میان مشتریان و متخصصان است، ایـن امـکان را به کـاربران خود می‌دهد تا هـر خـدمتی که مورد نیازشان است را از طریق وبسایت و اپلیکیشن آچاره به راحتی و در هـر سـاعتی از شبانه‌روز سـفارش دهند.

آچاره در سال ۹۷ برنده تندیس بهترین اپلیکیشن موبایل شد و هم‌اکنون قادر است بیش از ۳۵۰ خدمات متنوع را در سراسر کشور به مشتریان خود ارائه دهد. آچاره در حوزه‌های مختلف نظافت، تعمیرات، خدمات خودرو، ورزش و تندرستی و … فعالیت دارد.شما نیز می توانید از امروز به عنوان خدمات دهنده نظافتی در اپلیکیشن عضو شوید و در بازار عید شروع به کسب درآمد کنید

دانلود اپلیکیشن آچاره از google play

۱۸.بازی

متعجب نشوید ! از بازی کردن نیز میتوان درآمد زایی کرد. بسیاری از گیمر ها که در مسابقات حرفه ای شرکت می کنند ، درآمدی میلیون دلاری دارند. اگر که شما گیمر حرفه ای نیستید باز هم خیالی نیست راه دیگری نیز وجود دارد.

بسیاری از گیمر های ایرانی با استریم کردن بازی های خود در وبسایت هایی مانند توییچ از کمک های مالی هموطنان خود بهره می برند و درآمد زایی میکنند. صنعت گیمینگ یک صنعت رو به رشد است و در آینده قطعا از این صنعت بیش از پیش خواهیم شنید.

۱۹.اجاره ماشین

در بازار پر هیاهوی نوروز همه ساله از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را آگهی میزنند.اجاره اتومبیل نیز در دنیای مدرن ، اتفاق عجیبی نیست. کافی است که سری به آگهی های روزنامه ها بزنید تا آگهی شرکت های اجاره اتومبیل را ببینید.

اگر شما نیز ماشینی در پارکینگ خود دارید ، می توانید در نوروز که پیک سفر برای ایرانیان است ،  خودروی خود را اجاره بدهید. میتوانید از اپلیکیشن دیوار برای پخش آگهی های خود استفاده کنید

دانلود اپلیکیشن دیوار از بازار

دانلود اپلیکیشن دیوار از اپ استور

۲۰.طراحی دکوراسیون داخلی

کم کم بوی عید و نوروز تو کوچه و خیابان به مشام می رسه و بهار پشت در به انتظار میشینه. خونه تکونی و تغییر چیدمان ، رسم ایرانی ها برای سال جدیده ! برای شروعی نو و تازه !

اگر شما شخص خلاق و لب ریز از ایده های نو هستید که در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی نیز تخصص دارد ، میتوانید از سایت های فریلنسینگ در این جهت استفاده کنید و پروژه های خود را برای نوروز داشته باشید

سایت آزادکاری پونیشا

۲۱.فروش سررسید و تقویم

بازارهایی چون تولید و خرید و فروش سررسید یا همان سالنامه‌ها و تقویم‌های دیواری به محیط اینترنت نیز وارد شده اند و در آستانه ی سال جدید ، بازاربسیار پر رونقی نیز دارند. شما میتوانید با تولید تقویم و یا سررسید در آستانه نوروز ، آن ها را در دیوار یا فروشگاه اینترنتی خودتان به فروش برسانید و از این طریق نیز کسب درآمد داشته باشید.

دانلود اپلیکیشن دیوار از بازار

دانلود اپلیکیشن دیوار از اپ استور

ممنون از اینکه در این مقاله همراه ما بودید . نظر شما در باره انتخاب های ما چیست؟ ایا در آنها تجربه ای دارید ؟ خوشحال می شویم اگر این تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

۲۲.فروش آنلاین سوغاتی

ممکن است برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که وقتی از سفر خود بازمی گردید ، سوغاتی بعضی از آشنایان خود را فراموش کرده باشید.همانطور که در بالا اشاره شد ، در عید نوروز که اوج سفر ایرانیان است ، تقاضا برای خرید سوغاتی به حداکثر میزان خود می رسد. اگر شما شخصی هستید که در ساخت سوغاتی یک شهر یا شهر ها تبحر دارید ، میتوانید با فراهم کردن بستری یا با استفاده از بستر های از پیش ساخته شده ، محصولات خود را به فروش برسانید.

چگونه محصولات خود را به فروش برسانم؟اگر در زمینه ساخت وبسایت تخصص دارید یا حاضر هستید هزینه ای برای اینکار بپردازید ، میتوانید یک فروشگاه اینترنتی سوغات راه اندازی کنید یا حتی خیلی ساده میتوانید در اپلیکیشن دیوار ثبت نام کنید و محصولات خود را به صورت آگهی در دیوار منتشر کنید.

دانلود اپلیکیشن دیوار از بازار

دانلود اپلیکیشن دیوار از اپ استور

سال نو مبارک
سال نو مبارک [۱۰]
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

شرکت TextMaster چیست؟

TextMaster شرکتی است که در کمک به ترجمه مطالب در سایز های کوچک تا متوسط تخصص دارد.

سایت Fiverr چیست؟

Fiverr بهترین مکان برای کسب درآمد آنلاین بصورت رایگان است. این وب سایت به شما امکان می دهد هر نوع خدمتی را که در آن خوب هستید ارائه دهید و از آن درآمد کسب کنید.

سایت ترنسیس چیست؟

ترنسیس سامانه ای است که در آن خدمات ترجمه به زبان های مختلف ارائه می شوند.

سایت پونیشا چه سایتی است؟

این سایت با فرایندی شبیه به فایور فضایی را ایجاد میکند که شما و مشتری شما را به هم برساند و همه این کار هارا بدون ریالی هزینه برای شما انجام میدهد.

 

منابع:

۱.https://modventuresllc.com/working-while-traveling/

۲.https://www.wallpaperup.com/826609/CANDY_sweets_sugar_dessert_sweet_food.html

۳.https://www.pinterest.com/pin/790874384537780702/

۴.https://www.wallpaperflare.com/person-sitting-in-front-of-macbook-air-blogging-blogger-office-wallpaper-ukppo

۵.https://www.residencestyle.com/a-history-of-handicrafts/

۶.https://marketingland.com/library/channel/social-media-marketing

۷.https://bahrainsciencecentre.com/how-to-pick-the-apt-online-training/

۸.https://www.smartweb.me/need-specialist-web-design/

۹.https://ldeeplinks.com/business-services/reasons-to-hire-professional-translation-services/

۱۰.https://setare.com/fa/news/19999/%D8%B4%D8%B9%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%B9%DB%8C%D8%AF-%D9%86%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%B2-%DA%AF%D8%B2%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B4%D8%B9%D8%A7%D8%B1

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن