کسب درآمد در اینترنت و اینستاگرام با فروش آجیل – درآمد آنلاین با فروش آجیل

با سلام خدمت دوستان عزیز. در این مقاله قصد داریم درباره ی درآمد آنلاین با فروش آجیل صحبت کنیم. توصیه میکنیم این مقاله ی مهیج را دنبال کنید!

امیررضا

انتشار در: ۶ مهر ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

با سلام خدمت دوستان عزیز. در این مقاله قصد داریم درباره ی درآمد آنلاین با فروش آجیل صحبت کنیم. توصیه میکنیم این مقاله ی مهیج را تا انتها دنبال کنید!

استعداد و یا علاقه ی خاصی به تهیه شیرینی و شکلات دارید ؟ و یا مکان یا آشنای خاصی دارید که میتوانید آجیل با قیمت خوب و مناسب تهیه کنید ؟ اگر جواب یکی از این سوال ها بله باشد به شما تبریک میگویم شما یک فرصت بی نظیر دارید که بتوانید مبلغ قابل توجهی به حساب بانکی خود اضافه کنید.

با توجه به نوسان قیمت بازار هم در عرصه آجیل و خشکبار فروشی و هم شیرینیجات و با پیشرفت فضای اجتماعی و اعتماد بیشتر مردم به فروشگاه های آنلاین در زمینه فروش محصولات شما میتوانید به سادگی از این موقعیتی که نصیب شما شده است استفاده کنید.

به شخصه روز به روز شاهد پیج های بیشتری در شبکه هایی مانند اینستاگرام هستم که به فروش شکلات و شیرنی میپردازند و هر روز هم به شمار مشتری هایشان اضافه میشود پس چرا شما یکی از این افراد موفق نباشید؟

برای شروع کار خود توصیه میکنم که ابتدا تعدادی از نمونه کارهای خود را آماده کرده و سپس با استفاده از شبکه ی اجتماعی خاصی که خودتان دوست دارید (اگر توصیه ی مارا میخواهید اینستاگرام گزینه ی مناسبی برای شروع است) شروع به تبلیغ و گسترش کار خود کنید.اگر کمی خلاقیت در کارهای خود به خرج دهید و تبلیغات درست کنید ما به شما قول میدهیم که در کوتاه ترین زمان پیشرفت زیادی خواهید کرد.

کسب درآمد در اینترنت و اینستاگرام از طریق آشپزی – درآمد آنلاین با آشپزی

نکاتی در زمینه ی درآمد آنلاین با فروش آجیل

ساده‌ترین چیدمان را داشته باشید

ساده‌ترین چیدمان از نکات درآمد آنلاین با فروش آجیل

ساده‌ترین چیدمان از نکات درآمد آنلاین با فروش آجیل

برای برندسازی به فکر تهیه لوکس‌ترین چیدمان نباشید. اگر کیفیت کار شما خوب باشد، مشتری اصلاً به این موارد اهمیتی نمی‌دهد. همه چیز در خشکبار سنتی است. بیشتر بازار مصرف خشکبار در ایران است. در واقع بهترین محصولات اولیه خشکبار در شهرهای مختلف وجود دارد. پس این کسب وکار ریشه قدیمی دارد. کسب‌ و کاری که ریشه قدیمی داشته باشد، چیدمان سنتی را می‌طلبد.

خود را اسیر چیدمان لوکس و گران قیمت نکنید. در واقع بهتر است که سرمایه خود را به جای چیدمان، برای افزایش کیفیت محصولات خود اختصاص دهید. هر طور که انواع خشکبار را قرار دهید، آخر مشتری باید برای خرید آن را تست کند. اگر از نظر او کیفیت مناسب بود، مشتری می‌شود. خشکبار مثل بقیه فروشگاه‌ها نیست که برای برندسازی نیاز به طراحی لوکس داشته باشد.

قیمت ها باید متناسب با بازار باشد

یکی از مهم‌ترین اصل‌ها در برندسازی قیمت است؛ اما منظور ما قیمت پایین نیست. قیمت باید مناسب با اوضاع شهر و بازار باشد. از طرفی قیمت نباید به صورتی باشد که شما برای کاهش آن مجبور شوید تا کیفیت کار خود را تغییر دهید. مشتری در خشکبار به دنبال جنس خوب است و واقعاً هزینه می‌کند. شاید یک نفر سالی یک‌بار از شما خرید کند؛ اما در همان یک‌بار هم بهترین‌ها را انتخاب می‌کند.

این نکته خیلی مهم است که بتوانید تا باکیفیت بالا و قیمت مناسب، نام برند خود را در ذهن او حک کنید. این حک کردن باعث می‌شود تا در دفعات بعدی فقط به سراغ شما برای خرید بیایند.

فروشنده باید جنس شناس باشد

فروشنده باید جنس شناس باشد از نکات درآمد آنلاین با فروش آجیل

فروشنده باید جنس شناس باشد از نکات درآمد آنلاین با فروش آجیل

برندسازی که فقط بر کیفیت کار تأکید ندارد. فروشنده تأثیر پنهانی روی این مسئله دارد. خشکبار کسب‌وکاری است که فروشنده آن باید حوصله داشته باشد؛ یعنی به تمامی سؤالات مشتریان پاسخ دهد. شما در خشکبار هرروز با سؤالات تکراری زیادی مواجه می‌شوید. نباید خسته شوید و پاسخ کلی بدهید. فرض کنید که سؤال هر مشتری کاملاً جدید است.

از طرف دیگر، باید جنس را بشناسد. این که جنس آن خوب است و ما بهترین را می‌آوریم، پاسخ قانع‌کننده‌ای برای مشتری نخواهد بود. بلکه باید مزیت محصول خود را بیشتر توضیح دهید. این که واقعاً چرا کیفیت محصول شما مناسب است.

متأسفانه بارها مشاهده شده است که مسئول فروشگاه ،فروشنده‌های بی‌تجربه‌ای را که بدون رعایت ادب یا هیچ‌گونه احترامی درصدد فروش محصول هستند، استخدام می‌کند . این مسئله کاملاً باعث تخریب برند فروشگاه شما در ذهن مشتریان می‌شود. در واقع نه تنها مشتری، بلکه رهگذران هم رفتارها را خواهند دید.

 بهترین روش بسته‌ بندی استفاده از پاکت

اگر دنبال برندسازی هستید، برای کار خود باید ارزش قائل شوید. به هرحال، هرچقدر کیفیت شما خوب باشد؛ اما نیاز است که از طریقی در ذهن مشتری بمانید. یکی از بهترین راه‌ها بسته‌بندی شکیل است. بهترین بسته‌بندی هم به صورت سنتی و استفاده از پاکت‌های کاغذی است. در این بسته‌بندی هم شما می‌توانید نام و لوگوی برند خود را روی آن چاپ کنید و هم این که کیفیت محصول سالم‌تر باقی می‌ماند.

البته این نوع بسته‌بندی مناسب آن‌هایی است که قصد خرید برای خودشان را دارند. برای سوغات بهتر است که از حالت‌های سلفونی مخصوص یا جعبه‌ای استفاده کنید. به هرحال، بسته‌بندی شکیل چیزی است که همراه با مشتری با او به بیرون می‌رود و در تثبیت برند شما در ذهن آن‌ها تأثیرگذار است.

اولویت اول کیفیت؛ دنبال پول نباش

اولویت اول کیفیت از نکات درآمد آنلاین با فروش آجیل

اولویت اول کیفیت از نکات درآمد آنلاین با فروش آجیل

در این کسب‌وکار فقط کیفیت حرف اول را می‌زند. کسب‌وکار بسیار سختی است و زحمت زیاد دارد. بیشتر سرمایه خود را باید به افزایش کیفیت محصولات خود اختصاص دهید. اگر فقط به فکر پول جمع کردن باشید، شکست می‌خورید. کار پرزحمتی است و با اینکه قیمت آن‌ها بالاست؛ اما سود کمی دارد.

حالا فرض کنید در شهری مانند تهران با این همه فروشگاه که رقابت بر سر قیمت بسیار بیشتر از شهرهای دیگر است. برای همین است که همیشه روی کیفیت تأکید می‌شود. اگر می‌توانید برای خود کارگاهی بسازید تا خودتان تولیدکننده محصولات تان باشید.

بسیاری از فروشگاه‌ها تولیدکننده نیستند و از بقیه یا بازار خریداری می‌کنند. چنین فروشگاه‌هایی اگر بعد از یک سال جمع هم نشوند، در اندازه یک مکان معمولی خواهند بود؛ اما آن‌هایی که اسم و رسمی به دست آورند، برای این است که محصولات شان را با برند خودشان تولید می‌کنند. در واقع فقط فروشنده نیستند. به هرحال، اگر قادر به خرید دستگاه‌های مخصوص و اجاره یا خرید مکانی برای کارگاه نبودید، بهتر است که از فروشگاه‌های معتبر محصولات خود را خریداری کنید تا حداقل به هویت برند خود آسیب نرسانید.

پایان

این کسب و کار در شروع با سوددهی پایین هراه است پس صبور باشید و در شروع اولویت را کیفیت و تبلیغ و ثابت کردن مشتری ها قرار دهید.

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *