ایده کسب درآمد اینترنتیبازاریابی اینترنتی

کسب درآمد از اینترنت و بررسی محبوب‌ترین کارهای آنلاین

امروزه که بازار بسیاری از مشاغل راکد شده است؛ بیشتر مردم به حال صاحبان مشاغل اینترنتی غبطه می‌خورند. اما دیگر کسب درآمد از اینترنت یک رویا نیست؛ شما هم می‌‌توانید چنین شغلی داشته باشید.

دیگر هم لازم نیست ۸-۹ ساعت در دفتر کار یک نفر دیگر بی وقفه فعالیت کنید. در حالی که ‌می‌توانید وب‌سایت خودتان را داشته باشید؛ کسب درآمد اینترنتی کنید؛ وقت بیشتری را با خانواده‌‌تان صرف کنید یا به خودتان برسید. اگر دوست دارید مثل میلیون‌ها نفری که توانسته‌اند در کسب درآمد از اینترنت موفق باشند، خوب پول در بیاورید اما نمی‌دانید از کجا باید شروع کنید؛ ما پیشنهاد‌های واقع بینانه‌ای برای‌تان داریم.

کسب درآمد از اینترنت با همکاری در فروش یا Affiliate Marketing

در این سیستم فروش، اصلا مهم نیست که چه محصول یا خدماتی را انتخاب می‌کنید. کافی است که یک وب‌سایت راه بیاندازید؛ مخاطب جذب کنید و محصول یا خدمات دیگران یا حتی برندها را بفروشید. هنگام انتشار مطالب در وب‌سایت اگر به محصول یا خدماتی هم اشاره کنید؛ مشتری از آن خوشش بیاید و خریدی انجام دهد؛ از طرف شرکت اصلی به شما پورسانت تعلق می‌گیرد.

کسب درآمد از اینترنت
کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت با کار آزاد یا Freelancer

قبلا اگر می‌خواستید برای خودتان کار کنید؛ باید منتظر می‌ماندید تا سرمایه‌اتان جمع شود؛ که بتوانید تبلیغات کنی؛ یا یک شرکتی بزنید و برای خودتان بازاریابی کنید و به مرور مشتری جدید جذب کنید؛ زیرا صاحبان هر کسب‌و‌کاری به شما اجازه نمی‌دادند با مشتری‌های شرکت آنها در ارتباط باشید و بتوانید دستمزد مستقیم از آنها بگیرید، پس به جز محیط شرکت هم راهی برای مواجهه با مشتری نبود. اما امروزه می‌توانید به صورت آزاد یا فریلنسر برای خودتان یک وب‌سایت بزنید و به طور پروژه‌ای و مستقیم مشتری جذب کنید و کسب درآمد از اینترنت داشته باشید.

کدام مشاغل قابلیت فریلنسری دارند؟

 • برنامه‌نویس‌ها
 • سئو‌کارها
 • نویسنده‌ها
 • طراحان سایت
 • کاریکاتوریست‌ها
 • خبرنگاران
 • آرایشگران
 • مهندس‌ها
 • پیمان‌کارها
 • طراحان لباس
 • وکلا
 • آهنگ‌سازها
 • حسابدارها
 • مشاورها
 • و خیلی مشاغل دیگر
کسب درآمد از اینترنت
کسب درآمد از اینترنت

درآمد اینترنتی با فروش کتاب و جزوه

قدیم‌ها مردم فقط کتاب‌های کاغذی می‌خریدند و می‌خواندند. امروز شما می‌توانید بازار کتاب را از تولید به مصرف در دست بگیرید. درباره تخصصی که دارید، کتاب یا جزوه بنویسید و به طور الکترونیکی انتشار دهید؛ سپس در وبسایت خودتان یا دیگران برای این‌ کتاب‌ها تبلیغ کنید و به فروش و کسب درآمد اینترنتی برسید.

کسب درآمد اینترنتی با سرنخ فروش شدن Lead Sales

ابتدا باید یک وب‌سایت راه بیاندازید و ترافیک هدفمند جذب کنید؛ یعنی افرادی را مخاطب خودتان قرار دهید که بعدا بتوانید اطلاعات تماس آنها را به صاحبان کسب‌و‌کارهای مرتبط بفروشید. مثلا اگر وب‌سایت شما درباره بدن‌سازی است؛ می‌توانید اطلاعات تماس اعضای سایت‌تان را به باشگاه‌های بدن‌سازی بفروشید. در این صورت طی یک شرایط برد- برد باشگاه با پیشنهاد خوبی این دیتابیس ارزشمند را از شما می‌خرد و با هدف گرفتن این افراد عضویت باشگاه خودش را به آنها می‌فروشد.

فروشگاه اینترنتی تاسیس کنید و به درآمد برسید

می‌توانید یک فروشگاه اینترنتی تاسیس کنید و کالاهای فیزیکی از قبیل کتاب، لوازم آرایش، پوشاک، خوراکی، لوازم فنی یا هر جنس دیگری را به مردم بفروشید. در فروشگاه اینترنتی می‌توانید محصولات دیجیتالی مثلا فیلم، آهنگ، کتاب الکترونیکی، جزوه، نرم افزار و … تولید کنید و در قالب محصول دانلودی به متقاضیان بفروشید.

کسب درآمد از اینترنت
Online store

 

از فروش عضویت سایت‌تان به کسب درآمد اینترنتی برسید

فروش عضویت سایت راهی کاملا مجازی برای پول درآوردن است. می‌توانید سایتی با موضوع جذاب تاسیس کنید و برای نمایش محتوای آن به مخاطب‌تان اشتراک یا عضویت ویژه بفروشید.

به وسیله تاسیس سایت کاریابی درآمد اینترنتی داشته باشید

کسب‌و‌کار اینترنتی در بازار معاملات ایران رشد کرده است و به برکت آن، فرصت‌های شغلی بسیاری انتظار کارجویان را می‌کشند. می‌توانید از این موقعیت بکر استفاده کنید و سایتی با موضوع کاریابی بزنید سپس خدمات جستجوی مشاغل ارائه دهید و از کارآفرینان و کارجویان پورسانت دریافت کنید.

با مرور تجارب یا Review در اینترنت درآمد کسب کنید

یک زمینه خدماتی دلخواه انتخاب کنید و وبسایتی مروری راه بیاندازید. مثلا اطلاعات کلی را درباره رستوران‌ها، هتل‌ها، پزشکان، تعمیر‌گاه‌ها یا هر مرکز خدماتی دیگری بدهید و مردم هم نظرات یا تجربیات‌شان را در این زمینه در سایت به اشتراک بگذارند. اگر کاربری بخواهد به این نظرات دسترسی داشته باشد؛ باید اشتراک سایت شما را بخرد. همچنین می‌‌توانید تبلیغ بگیرید یا مثلا راهنمایی جامع برای آن صنف تهیه کنید و در قالب محصول دانلودی بفروشید.

 

 

خرید و فروش لوازم دست دوم درآمد اینترنتی درجه یک دارد

این روزها که درآمد‌ها کفاف مخارج را نمی‌دهد؛ می‌توانید وبسایتی را برای خرید و فروش لوازم دست دوم طراحی کنید؛ تا هم مردم بتوانند از اجناسی که دیگر احتیاج ندارند پول در بیاورند و هم آنهایی که کالایی را نیاز دارند، بتوانند با هزینه کمتری آن را بخرند. در نهایت خودتان هم از این معاملات درصد معقولی بردارید.

فضای اینترنت صحنه اجرای هنر شماست

مورد آخر شامل تمام هنرمندان می‌شود. سابق افرادی که به بازیگری علاقه داشتند باید به کارگردان‌ها التماس می‌کردند که شاید دعوت به تست شوند. نقاش‌ها آثار خود را در انباری خانه روی هم می‌چیدند؛ به طور کلی هنرمندها درآمدی نداشتند. با ایجاد فرصت کسب درآمد از اینترنت هر هنرمندی می‌تواند درآمد خوبی داشته باشد. هر هنری دارید نمونه آن را روی وب‌سایت خود منتشر کنید؛ بعد از این که مدتی تلاش کردید و محبوب شدید؛ سرمایه‌گذاران خودشان سراغ شما می‌ایند.

انتشار پادکست و ایجاد بستری برای آینده دوبلاژ

اگر صدای خوبی دارید با اننتشار پادکست متون ادبی، انگیزشی یا طنز صدای خودتان را معرفی کنید. سپس مطمئن باشید به مرور جذب شرکت‌های تبلیغاتی یا صاحبان سایت‌ها و پلتفرم‌های مختلف می‌شوید تا روی تیزر یا محتوای آنها گویندگی کنید.

کسب درآمد از اینترنت
کسب درآمد از اینترنت

حالا که با این ۱۰ روش پیشنهادی کسب درآمد از اینترنت آشنا شدید؛ آیا حاضرید هرچه زودتر برنامه بریزید و یک کسب‌ و کار اینترنتی راه بیاندازید؟ به نظر شما سختی‌های این راه چیست؟ پیشنهاد متفاوتی برای کسب درآمد از اینترنت دارید که بخواهید به ما هم یاد بدهید؟ لطفا نظرات ارزشمندتان را برای‌مان ارسال کنید.

منابع

forbes

wpbeginner

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
question
بستن
بستن