کسب درامد از گوگل ادسنس

صفر تا صد کسب درآمد از گوگل ادسنس به همراه بیان مزایا و معایب آن

در این مقاله قصد داریم درباره کسب درآمد از طریق گوگل ادسنس صحبت کنیم.اول از همه باید بدانید Google AdSense چیست؟ همراه ما باشید.

عارفه عسکری

انتشار در: ۷ خرداد ۱۴۰۰
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

در این مقاله قصد داریم درباره کسب درآمد از طریق گوگل ادسنس صحبت کنیم.اول از همه باید بدانید Google AdSense چیست؟یک برنامه تبلیغاتی است که به شما اجازه می دهد تبلیغات را در وب سایت ، وبلاگ یا فیلم های YouTube خود اجرا کنید و وقتی بازدیدکنندگان روی آنها کلیک می کنند ، درآمد کسب می کنید. این تبلیغات از مشاغلی تولید می شوند که از برنامه AdWords گوگل استفاده می کنند و با استفاده ازکد ویژه AdSense به وبلاگ یا وب سایت خود تغذیه می کنند.برای وب سایت ها یا وبلاگ های جدید ،برنامه Google AdSense می تواند یکی از سریع ترین روش های درآمدزایی باشد ،به همین دلیل از محبوبیت بالایی برخوردار است

آنچه در بخش قبل آموختید

دوره حرفه ای رایگان راه اندازی کسب و کار اینترنتی

  • صفر تا صد کسب درامد از وبسایت
  • آموزش کامل کسب درامد از اینستاگرام
  • رمز و راز های موفقیت یک کسب و کار
  • عواملی که منجر به شکست یک کسب و کار میشوند

گوگل ادسنس چند مزیت بزرگ دارد مانند:

۱.برنامه Google AdSense باعث می‌شود تا از وب سایت خود کسب درآمد کنید ، و راهی برای کسب درآمد منفعل از طریق سایت خود ارائه می دهد.

۲. تمام کاری که شماانجام می دهید این است ،که کمی تبلیغات را تنظیم می کنید و سپس Google بقیه کارها را انجام می دهد ، از جمله تبلیغات برای اندازه گیری مناسب صفحه های دسک تاپ و موبایل.

۳. استفاده از Google AdSense رایگان است ، بنابراین هیچ گونه خطر مالی برای شروع کار وجود ندارد.

۴- طیف گسترده ای از تبلیغ کنندگان با Google AdSense کار می کنند ، بنابراین شما می توانید محتوای تبلیغات مربوط به مکان خود را نمایش دهید.

۵- تبلیغاتی که در سایت شما ظاهر می شود توسط گوگل تأیید شده است ، بنابراین می توانید اطمینان حاصل کنید که تبلیغات دارای استانداردهای کیفیت خاصی است.

۶. تبلیغاتی که در سایت شما ظاهر می شود با محتوای شما سازگار است و منافع بازدیدکنندگان را برآورده می کند.

۷. شما نوع تبلیغات را انتخاب و استفاده می کنید و تصمیم می گیرید تبلیغات در وب سایت شما کجا قرار بگیرد.

۸- می توانید طراحی تبلیغات را متناسب با ظاهر و احساس سایت خود تنظیم کنید.

۹. تا زمانی که حداقل ۱۰۰ دلار درآمد داشته باشید ، ماهانه با واریز مستقیم پرداخت خواهید شد ، بنابراین این می تواند واقعاً یک حقوق ثابت باشد.

۱۰- با افزایش بازدید وب سایت و اشتیاق بیشتر مخاطبان ، درآمد خود را از طریق Google AdSense به تدریج افزایش می دهید .

مزایا و معایب کسب درامد از گوگل ادسنس

مزایا و معایب کسب درامد از گوگل ادسنس

چند اشکالی که در گوگل ادسنس وجود دارد:

۱.سایت Google می تواند حساب شما را در یک لحظه فسخ کند و اگر قوانین را زیر پا بگذارید، اصلا بخشنده نیست.

۲.مانند همه برنامه های کسب درآمد آنلاین ، برای درآمدزایی به ترافیک نیاز دارید.

۳.وقتی افراد روی تبلیغات AdSense کلیک می کنند ، مقداری درآمد کسب می کنید ، اما بازدید کننده سایت شما را نیز ترک می کند، که فرصت کسب درآمد بامحصولات وابسته بالاتر یا محصولات و خدمات خود را از دست می دهید.

۴.از سایر برنامه های تبلیغاتی مشابه هزینه بیشتری پرداخت نمی کند .

برنامه گوگل ادسنس یک گزینه عالی برای کسب درآمد است ، اما برنامه سریع ثروتمند شدن یا درآمدزایی نیست.

علاوه بر این،Google قوانینی دارد که به نظر می رسد برخی از وبلاگ نویسان هنگام خواندن شرایط خدمات ، آنها را از دست می دهند. در نتیجه ، بسیاری از دارندگان وب سایت متوجه شده اند که خط مشی Google را نقض کرده اند و حساب خود را برای همیشه از دست داده اند.

کسب درآمد با AdSense

کسب درآمد از گوگل ادسنس

کسب درآمد از گوگل ادسنس

کسب درآمد قابل توجه با AdSense به یک برنامه نیاز دارد. در اینجا درباره نکاتی برای به حداکثر رساندن درآمد AdSense صحبت می کنیم:

۱.قوانین Google را به دقت بخوانید و به آنها کاملا پایبند باشید:

مدیران وب باید از خط مشی های مدیر سایت Google و همچنین خط مشی گوگل ادسنس به طور کامل پیروی کنند ، تا با حذف شدن وب سایت یا وبلاگ خود مواجه نشوند.

۲.از دیگران بخواهید روی آنها کلیک کنند:

ایجاد انگیزه برای کلیک ، خرید فضای پرداخت به ازای کلیک (PPC) یا استفاده از برنامه ای که برای هدایت بازدید به صفحات AdSense طراحی شده است ، خلاف این قوانین است. به یاد داشته باشید ، گوگل در مورد شکستن قوانین اصلا بخشنده نیست ، بنابراین حتما به آنها پایبند باشید.

۳. باید محتوای وب سایت یا وبلاگ شما عالی و جذاب باشد :

شما می توانید با استفاده از AdSense یا سایر روش های کسب درآمد ، با تهیه و تولید محتوای ارزشمند،جذاب و با کیفیت و قرار دادن آن در وبلاگ یا وب سایت خود ، به کسب درآمد مشغول شوید.

۴.استفاده از تکنیک های بازاریابی صادقانه

از مجموعه تکنیک های بازاریابی وب سایت صادقانه و ارگانیک برای ایجاد ترافیک استفاده کنید.بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی مه باعث افزایش مخطبان و دنبال کنندگان شما می شود به درستی استفاده کنید تا کسب درآمد از سایت شما موثر باشد.

۵.بهینه سازی وبسایت در تلفن همراه

اطمینان حاصل کنید که وب سایت / وبلاگ شما برای موبایل بهینه شده است.تعداد افرادی که از دستگاه های تلفن همراه استفاده می کنند زیاد است. همچنین اطمینان حاصل کنید که از تبلیغات پاسخگو استفاده می کنید تا Google بتواند اندازه تبلیغات مناسب را به دستگاه های موبایلی که سایت شما را مشاهده می کنند ارسال کند.

۶.قرار گیری آگهی ها در جای درست

انواع آگهی و محل قرارگیری آنها را امتحان کنید تا گزینه هایی که بیشترین درآمد را دارند به دست آورید. با اندازه های استاندارد (۳۰۰ × ۲۵۰ ، ۷۲۸ × ۹۰ و ۱۶۰ × ۶۰۰) شروع کنید و سپس آنها را خاموش کنید تا ببینید آیا یک اندازه منجر به کلیک های بیشتر می شود .

۷.حداکثر جایگذاری آگهی خود:

شما مجاز هستید ، سه صفحه آگهی استاندارد در هر صفحه قرار دهید . همه این تبلیغات و آگهی ها سود شما محسوب می‌شوند از همه آنها برای حداکثر سود استفاده کنید.

۸.تبلیغات بالای صفحه و آگهی تبلیغاتی در زیر سرصفحه

این بخشی از صفحه شما است که بدون پیمایش قابل مشاهده است.به جای قرار دادن آگهی در بالای صفحه ، آن را در نزدیکی آرم خود قرار دهید که احتمالاً بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

۹.تبلیغات در محتوا را برای مشاهده قرار دهید:

یعنی قرار دادن تبلیغات در مقالات و مطالبی که در وب سایت یا وبلاگ خود،می تواند باعث افزایش کلیک شود، زیرا دنبال کنندگان شما در طول خواندن پست ،تبلیغات گذاشته شده را مشاهده می شود.

۱۰.نتایج خود را کنترل کنید:

Google می تواند با استفاده از ابزار و بازخورد شما را تحت فشار قرار دهد، اما تمام تلاش خود را می کند تا داده های شما را تجزیه و تحلیل کند تا متوجه شود در مورد نتایج شما چه می گوید ، به این ترتیب می توانید بیشترین تلاش خود را انجام دهید.

۱۱.ایمیل را از Google بخوانید:

این امر می تواند از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد .زیرا، اگر Google در مورد چیزی که دوست ندارد در سایت شما هشدار ارسال کند،باید بسرعت نسبت به این هشدار اقدام کنید. عدم رسیدگی به شکایات گوگل منجر به خاتمه یافتن برنامه خواهد شد.

منابع:

https://www.thebalancesmb.com/making-money-from-your-website-with-google-adsense-1794557

https://www.google.com/amp/s/www.wix.com/blog/amp/2021/04/what-is-google-adsense?espv=1

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه