کسب درآمد اینترنتی و اینستاگرامی با ایده فروش لوازم تولد/ درآمدزایی از لوازم تولد

با سلام خدمت دوستداران کسب و کار اینترنتی. موضوع امروز ما درآمدزایی از لوازم تولد است. تا انتهای این مقاله ی جذاب و خواندنی ما را همراهی کنید.

امیررضا

انتشار در: ۲۳ مهر ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

با سلام خدمت دوستداران کسب و کار اینترنتی. موضوع امروز ما درآمدزایی از لوازم تولد است. تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.

جشن تولد به یکی از بهترین مراسم هایی گفته می شود که در آن سالروز تولد و زمینی شدن انسان ها را با شور و شعف خاصی همراه با هدیه و شادی جشن می گیرند. این مراسم از گذشته های دور تا به امروز در میان تمامی کشورها و فرهنگ های مختلف این کرده خاکی از پادشاهان و اشراف زادگان گرامی گرفته تا مردمان عادی مرسوم بوده است. هرچند با گذشت برهه هایی از زمان، این مراسم و رسم و رسومات مربوط به آن دچار تغییر و تحولاتی شده است. با این حال همواره جشن تولد برای تمامی افراد به ویژه کودکان، بسیار خوشایند و به یادماندنی است.

تم تولد چیست؟

در رابطه با مقوله تم تولد به خدمت شما برسانیم که به همان زمینه تزئینات جشن تولد گفته می شود که در آن تمامی وسایل مربوط به جشن، با آرایش و زیبایی خاصی کنار هم چیده می شوند. تم تولد نقش بسیار مهمی را در زیبا آرایی مراسم و شیک جلوه دادن آن بر عهده دارد و معمولاً در میان کودکان و بزرگ سالان طرفداران بسیار زیادی دارد.

اغلب والدین ترجیح می دهند حالت و رنگ های آن را مطابق میل و سلیقه فرزندان خود انتخاب نموده و آن را به عنوان یکی از اصول مهم برای برگزاری این مراسم دوست داشتنی در نظر می گیرند. در واقع انتخاب تم تولد و پیاده نمودن آن در این مراسم به منظور منحصر به فرد بودن متفاوت جلوه دادن جشن تولد صورت می گیرد.

لیست لوازم تولد

درآمدزایی از لوازم تولد

درآمدزایی از لوازم تولد

یکی دیگر از تزئینات منحصر به فرد و زیبایی که امروزه در انواع مراسمات تولد به کار برده می شود و باعث هرچه خاص جلوه دادن آن می شود وسایل و لوازم تولد است. استفاده از لوازم تولد زیبا و تزئینی و همخوانی آن با تم تولد می تواند رنگ و بوی خاصی را به مراسم تولد شما دادن و آن را برایتان خاطره انگیز نماید. ما در این مقاله فهرستی از لوازم تولد را برایتان انتخاب نموده ایم که استفاده و به کار بردن آن ها، زیبایی فضا را دو چندان می کند.

لوازم مربوط به تولد شامل:

  • لوازم کیک تولد مانند: ظروف، قاشق، چنگال، مطابق سلیقه
  • وسایل آتش بازی ویژه جشن-تولد
  • باکس تم های جذاب و منحصر به فرد مناسب جشن تولد
  • کلاه تولد و ماسک های جذاب
  • لباس های یکسان با تم تولد مطابق سلیقه شما
  • کارت دعوت تولد
  • گیفت های زیبا با تم تولد برای مهمانان

کسب درآمد اینترنتی و اینستاگرامی از طریق فروش لباس و پوشاک/ درآمد اینترنتی از لباس

معرفی چند صفحه و سایت کسب و کار فروش وسایل تم تولد

https://www.instagram.com/happypeyk/

https://www.instagram.com/teme_tavalode_farahani/

https://happypeyk.com/

 

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *