مهم ترین آمار های مرتبط با لینکدین که بازاریابان شبکه های اجتماعی باید بدانند

  LinkedIn بزرگترین بستر اجتماعی است که به طور مستقیم به متخصصان امر تجارت رهنمون می شود. مهم نیست که اگر به دنبال اشتراک گذاشتن مطالب عالی برای برند خود هستید ، به دنبال استعداد هستید یا به مخاطب جدیدی…

امیررضا

انتشار در: ۲۵ فروردین ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود 6 دقیقه زمان می برد

LinkedIn چیست؟

LinkedIn بزرگترین بستر اجتماعی است که به طور مستقیم به متخصصان امر تجارت رهنمون می شود.

اکثر کاربران آمریکایی LinkedIn چقدر درآمد دارند؟

اکثر کاربران آمریکایی LinkedIn بیش از ۷۵،۰۰۰ دلار درآمد دارند و این تنها بخشی از داستان را برای شما بازگو می کند.

چند درصد از کاربران LinkedIn مرد و چند درصد زن هستند؟

۵۷٪ از کاربران مرد و ۴۳٪ از کاربران زن هستند .

جمعیت منطقه ای کاربران LinkedIn چگونه است؟

شهری: ۳۰٪

حومه: ۲۷٪

روستایی: ۱۳٪

 

LinkedIn بزرگترین بستر اجتماعی است که به طور مستقیم به متخصصان امر تجارت رهنمون می شود. مهم نیست که اگر به دنبال اشتراک گذاشتن مطالب عالی برای برند خود هستید ، به دنبال استعداد هستید یا به مخاطب جدیدی رسیده اید – لینکدین یک بستر قدرتمند است. شناخت جمعیتی LinkedIn به شما کمک می کند تا افراد مورد نظر خود را بفهمید و پیام های قانع کننده ای را برای آنها ارسال کنید.

به خواندن این پست ادامه دهید تا مهمترین آمار های جمعیتی LinkedIn را دریابید. از آنها برای محدود کردن خود به تلاشهای هدفمند و تقویت تأثیرات اجتماعی استفاده کنید.

مهم ترین آمار های مرتبط با لینکدین

لینکدین

لینکدین [۱]

جمعیت عمومی LinkedIn

LinkedIn در سال ۲۰۰۲ برای کمک به شبکه حرفه ای های تجارت و ارتباط آن ها به بازار عرضه شد. از آن زمان ، این شرکت به مرکز اینترنتی برند های تجاری ، شرکت ها و متخصصان برای اتصال ، یافتن استعداد و به اشتراک گذاشتن ایده ها تبدیل شده است.

در اینجا فقط چند عدد کلیدی به جهت به ذهن سپردن شما برای ادامه پست آورده شده است :

 • ۶۷۵+ میلیون کاربر در سراسر جهان. این بیش از دو برابر جمعیت ایالات متحده است!
 • ۳۰۳ میلیون کاربر فعال ماهانه
 • ۹٪ از کاربران آمریکایی روزانه چندین بار از این سایت بازدید می کنند
 • ۱۲٪ از کاربران آمریکایی روزانه از سایت بازدید می کنند
 • ۳۰+ میلیون شرکت از LinkedIn استفاده می کنند
 • ۲۰+ میلیون شغل آزاد در LinkedIn وجود دارد
 • ۲+ اعضای جدید در هر ثانیه به LinkedIn می پیوندند
 • ۱۵۴+ میلیون کارمند آمریکایی پروفایل LinkedIn دارند
نکته بسیار مهم دیگر که باید به آن توجه داشته باشید نحوه دسترسی کاربران LinkedIn به این سایت است. ۵۷٪ از کاربران LinkedIn با استفاده از دستگاه های تلفن همراه به سایت دسترسی پیدا می کنند.

در حالی که این تعداد در مقایسه با فیس بوک ( ۸۸٪ ) یا یوتیوب ( ۷۰٪ ) در حقیقت کم است ، باز هم مهم است که بازاریابان اطمینان حاصل کنند که محتوای خود را (به عنوان مثال پیوندها ، فرمها ، فیلم) برای تلفن همراه بهینه می کنند.

لینکدین

لینکدین [۲]

آمار سنی جمعیت LinkedIn

با توجه به هدف LinkedIn در ارتباط با متخصصان مشاغل ، جای تعجب نیست که کاربران این پلتفرم مسن تر به نظر می رسند. در حقیقت ، کاربران اینترنت ایالات متحده بالای ۳۵ سال بیشتر از کاربران جوانتر از این سیستم عامل استفاده می کنند.

در اینجا سن کاربران اینترنتی ایالات متحده که از LinkedIn استفاده می کنند آورده شده است :

 • ۱۵-۲۵ ساله: ۱۶٪
 • ۲۶-۳۵ سال: ۲۷٪
 • ۳۶-۴۵ سال: ۳۴٪
 • ۴۶-۵۵ سال: ۳۷٪
 • ۵۶ سال به بالا: ۲۹٪

نکاتی که باید توجه داشته باشید: لینکداین بیشتر مورد استفاده کاربران مسن تر است و افراد ۴۶-۵۵ ساله به احتمال زیاد از این سایت استفاده می کنند. تعجب آور نیست اگر بدانید که به گزارش Fortune میانگین سنی مدیر عامل ها در آمریکا ۵۸ سال است .

با این حال ، جوانان امروزی نیز حضور آن ها در لینکداین به سرعت در حال رشد است. آنها همچنین به دلیل قدرت خرید بالا و وضعیت شغلی ابتدایی خود یک بازار برتر هستند. در سطح جهان ، افراد ۲۵-۳۴ ساله بزرگترین گروه تبلیغاتی مخاطبان LinkedIn هستند.

همچنین ، شایان ذکر است که نسل جوان کمتر پایشان به این شبکه اجتماعی باز می شود . آن ها به فورتنایت بازی کردن و ویدیو های لب خوانی TikTok خود ادامه می دهند.

جمعیت جنسیتی LinkedIn

هنگام صحبت از جنسیت ، زنان و مردان آمریكایی به طور مساوی در این پلتفرم قرار دارند – ۲۵٪ زنان و مردان آمریكایی گفتند كه از LinkedIn استفاده می كنند.

در سطح جهان ، داستان متفاوت است. با در نظر گرفتن کلیه کاربران LinkedIn در سراسر جهان ، ۵۷٪ از کاربران مرد و ۴۳٪ از کاربران زن هستند .

در اینجا تفصیلی دقیق تر از مخاطبان تبلیغاتی LinkedIn بر اساس گروه سنی و جنسیت ارائه شده است.

توجه: بخش عمده ای از تحقیقات و داده های ارائه شده توسط LinkedIn و سایر سازمان های نظرسنجی بر اساس فرم ثبت نام آن ها ارائه شده است. به این ترتیب ، در حال حاضر تفکیک دقیق تر از “مردان در مقابل زنان” وجود ندارد.

هرچند امیدوارم این اتفاق در آینده تغییر کند.

جمعیت منطقه ای LinkedIn

کاربران LinkedIn در ۲۰۰+ کشور و سرتاسر جهان زندگی می کنند. تقریباً ۷۰٪ از کاربران خارج از ایالات متحده هستند.

با این حال ، ۱۶۷+ میلیون کاربر LinkedIn در ایالات متحده زندگی می کنند – بیشترین تعداد غیر از ایالات متحده آمریکا در هندوستان ، چین و برزیل است. انگلیس و فرانسه به ترتیب در مکان های چهارم و پنجم قرار دارند. وقتی می خواهید اعضای LinkedIn را هدف بگیرید ، اندازه ، میزان و تنوع نیروی کار جهانی را در نظر بگیرید.

این برای شما چه معنی دارد؟ هنگام هدف قرار دادن کاربران LInkedIn ، اندازه ، میزان و تنوع نیروی کار جهانی و همچنین کشور ما ایران را در نظر بگیرید.

با نگاهی عمیق تر به کاربران ایالات متحده ، متوجه می شویم که آنها در درجه اول در مناطق شهری زندگی می کنند.

 

در اینجا یک تجزیه و تحلیل کامل از بزرگسالان آمریکایی که از لینکداین استفاده می کنند ، وجود دارد . محل زندگی آن ها به این شکل است:

شهری: ۳۰٪

حومه: ۲۷٪

روستایی: ۱۳٪

در اینجا با توجه به اینکه مراکز شهری مهمترین مراکز کسب و کار و داشتن روابط باعث موفقیت افراد می شود ، این آمار تعجب برانگیز نیست.

لینکدین

لینکدین [۳]

آمار درآمدی کاربران LinkedIn

اکثر کاربران آمریکایی LinkedIn بیش از ۷۵،۰۰۰ دلار درآمد دارند و این تنها بخشی از داستان را برای شما بازگو می کند.

در حقیقت ، ۴۵٪ از کاربران LinkedIn در بالاترین طبقه قرار دارند. این بدان معنی است که پتانسیل درآمد کسانی که می توانید در LinkedIn هدف بگیرید می تواند بزرگ باشد.

این پلتفرم خبری عالی برای مشاغلی است که می خواهند مشتریان پردرآمد را هدف قرار دهند.

این بخشی از دلایلی است که ۵۸٪ از بازاریابان  فروش کمپانی به کمپانی در مقایسه با سایر سازمان های اجتماعی تبلیغات ، LinkedIn را ترجیح می دهند.

۸ وب سایت فریلنسینگ که به بیت کوین پرداخت می کنند

 

در اینجا تفکیک کامل درآمدهای کاربران آمریکایی آورده شده است:

<30،۰۰۰ دلار: ۱۳٪

۳۰،۰۰۰ دلار – ۴۹،۹۹۹ $: ۲۰٪

۵۰،۰۰۰ دلار – ۷۴،۹۹۹ $: ۲۴٪

۷۵،۰۰۰ دلار +: ۴۵٪

میزان تحصیلات جمعیت LinkedIn

بیش از ۴۶ میلیون دانش آموز و فارغ التحصیلان دانشگاه از LinkedIn استفاده می کنند. این میزان افراد تخصیل کرده سریعا در شبکه سایت ، در حال رشد هستند.

۵۰٪ از آمریکایی ها که دارای مدرک دانشگاهی هستند از LinkedIn استفاده می کنند ، در مقابل تنها ۹٪ از اعضای آن دارای مدرک دیپلم یا پایین تر هستند .

منطقی است.  LinkedIn مکانی عالی برای شبکه سازی و پیدا کردن شغل است. کسانی که از تحصیلات بعد از متوسطه فارغ التحصیل شده اند ، احتمالاً از LinkedIn برای شروع فعالیت خود استفاده می کنند.

دبیرستان یا کمتر: ۹٪

برخی کالج ها: ۲۲٪

دانشگاه و موارد دیگر: ۵۰٪

پایان

شناخت راه هایی که گروه های مختلف از LinkedIn استفاده می کنند برای استراتژی بازاریابی شما مهم است. هنگامی که اطلاعاتی در مورد مخاطبان خود و نحوه استفاده آنها از رسانه های اجتماعی می دانید ، می توانید نیازهای آنها را بهتر درک کنید و راه هایی برای حل نقاط درد آنها بیابید. با درک مشتریان خود در LinkedIn ، می توانید مدل تجاری خود را متناسب با آن تنظیم کنید.

 

مطالب مرتبط

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *