آموزش لینکدین linkedin برای کسب و کارهای اینترنتی و اهمیت استفاده از آن

فهرست مطالب پنهان آموزش لینکدین : نحوه راه اندازی صفحه شرکتی LinkedIn مرحله ۱. شرکت خود را اضافه کنید مرحله ۲. یک کاور و لوگو اضافه کنید مرحله ۳. توضیحات شرکت را ایجاد کنید مرحله ۴.جزئیات شرکت خود را پر…

عارفه عسکری

انتشار در: ۲۲ خرداد ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

با ۵۶۲ میلیون کاربر، پلتفرم LinkedIn  به منظور ایجاد کانکشن و ارتباطات ایجاد شده است. این پلتفرم نه تنها در مورد کسانی است که می شناسید، بلکه در مورد کسانی که کانکشن های شما را نیز می شناسند، هست.

قدرت واقعی لینکدین چیست؟

توانایی کانکشن زدن با افرادی که می شناسید و گسترش برند خودتان با کانکشن های دوستان تان. این شبکه همچنین دارای بهترین رتبه شبکه اجتماعی برای نسل پیش رو است.

اگر استراتژی بازاریابی لینکدین شما محدود به نمایه شخصی است – خصوصاً مواردی که دارای یک رزومه قدیمی و تاریخ گذشته است – زمان آن رسیده که استراتژی خود را تغییر دهید. اگر می خواهید مخاطبان خود را رشد داده و نتایج خوبی در کسب و کار خود مشاهده کنید، به یک صفحه دقیق شرکتی نیاز دارید.

 

در حقیقت، بر طبق آمار های منتشر شده، صفحات شرکتی کامل به طور کلی دو برابر بازدید کننده بیشتر نسبت به صفحات ناقص دریافت می کنند. سازمان هایی که حداقل ماهانه پستی ارسال می کنند، معمولاً شش برابر سریعتر از آن هایی که پستی ارسال نمی کنند فالوور می گیرند.

برای آموزش لینکدین و یادگیری نحوه ایجاد یک استراتژی برنده برای کسب و کار خود در لینکدین، ادامه مطلب را بخوانید.

 

آموزش لینکدین : نحوه راه اندازی صفحه شرکتی  LinkedIn

یک صفحه شرکتی به اعضای لینکدین کمک می کند تا در مورد شغل، برند و فرصت های شغلی مرتبط با برند شما اطلاعاتی را به دست  آورند. همچنین صفحات شرکتی راهی عالی برای اثبات تخصص در یک صنعت است.

صفحات شرکتی لینکدین در ابتدا به عنوان لندینگ پیج HR برای برند ها مورد استفاده قرار می گرفتند. اگرچه این هنوز یکی از راه های استفاده از لینکدین است، اما این شبکه اخیرا به مکانی مناسب برای هدایت نتایج تجاری، افزایش آگاهی از برند، ارتقاء فرصت های شغلی و آموزش مشتریان بالقوه در مورد محصولات و خدمات شما تبدیل شده است.

به روزرسانی های غنی از محتوا و وضعیت قانع کننده می توانند به شما در ایجاد برند شما به عنوان یک پیشرو در صنعت تان کمک کنند.

در اینجا آموزش لینکدین و نحوه تنظیم صفحه شرکتی لینکدین برای تجارت شما آورده شده است.

توجه داشته باشید که اگر نمایه شخصی لینکدین موجود ندارید، قبل از ایجاد صفحه ای برای شرکت خود باید یک نمایه شخصی را تنظیم کنید. اگر هنوز نمایه لینکدین  ندارید، با دنبال کردن دستورالعمل های دقیق وبسایت Hootsuit، پروفایل خود را تنظیم کنید و پس از انجام کار خود به این پست برگردید.

مرحله ۱. شرکت خود را اضافه کنید

برای ایجاد صفحات شرکتی به پورتال راه حل های بازاریابی LinkedIn بروید و روی دکمه آبی بزرگ Create a Company Page کلیک کنید.

نام رسمی شرکت خود را وارد کنید و URL ای را که افراد برای یافتن مشاغل شما در لینکدین استفاده می کنند، انتخاب کنید. شما نمی توانید بعداً این URL را تغییر دهید، بنابراین عاقلانه و هدفمند انتخاب کنید. روی کادری که نشان می دهد شما حق دارید از طرف شرکت خود عمل کنید، کلیک کنید ، سپس روی Create page کلیک کنید.

لینکدین  به طور خودکار پوسته صفحه شرکت شما را ایجاد می کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که شروع به پر کردن جزئیات کنید. در باکس پاپ آپ خوش آمدید، روی Get Started کلیک کنید.

مرحله ۲. یک کاور و لوگو اضافه کنید

برای اینکه حس کسب و کار خود را بگیرید، یک کاور عکس را انتخاب کنید. تصویر باید ۱۶۳۶ x ۷۶۸ پیکسل باشد.

از آنجا که لینکدین یک شبکه حرفه ای است، لوگو شرکت شما مانند عکس پروفایل شما در سایر شبکه های اجتماعی عمل می کند. لوگو شما همچنین در نمایه لینکدین کارمندان شما نیز نمایان می شود. از یک لوگو مربعی به اندازه ۳۰۰ در ۳۰۰ پیکسل استفاده کنید.

این مرحله را اسکیپ نکنید! داده های لینکدین نشان می دهد که شرکت هایی که لوگو دارند شش برابر بیشتر ترافیک را به صفحات خود جذب می کنند.

مرحله ۳. توضیحات شرکت را ایجاد کنید

شما ۲،۰۰۰ کاراکتر برای توصیف کار خود و اینکه چرا افراد باید شروع به فالو کردن شما کنند، در دسترس دارید. این متن مهم است، بنابراین تیم های بازاریابی و محتوای خود را در زمینه ساخت پیام های خود درگیر کنید.

اولین ۱۵۶ کاراکتر از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند، چرا؟ چون این ۱۵۶ کاراکتر در پیش نمایش گوگل صفحه شرکت شما ظاهر خواهد شد.

در زیر توضیحات شرکت خود می توانید حداکثر ۲۰ تخصص شرکت را اضافه کنید. این ها به عنوان برچسب ها یا کلمات کلیدی عمل می کنند و به افراد کمک می کنند تا کسب و کار شما را در لینکدین پیدا کنند، بنابراین این جزئیات را از دست ندهید. اطمینان حاصل کنید که محصولات، خدمات و نقاط قوت شرکت شما در اینجا به خوبی نشان داده شده است.

مطمئن نیستید که چه مواردی را باید بگنجانید؟ گوش دادن های اجتماعی یا سوشال لیسنینگ را امتحان کنید تا کلماتی را که مردم قبلاً از آن ها برای صحبت درباره شما و صنعت شما به صورت آنلاین استفاده می کردند را درک کنید. در مورد این موضوع از دیدگاه مشتریان خود استفاده کنید.

مرحله ۴.جزئیات شرکت خود را پر کنید

URL وب سایت کسب و کار خود را وارد کنید. سپس اطلاعات شرکت خود را با استفاده از چندین منوی کشویی که نشان دهنده صنعت، اندازه شرکت و نوع شرکت شما (عمومی، غیرانتفاعی، آموزشی و غیره) است ارائه دهید و سال تأسیس شرکت خود را نیز وارد کنید.

همچنین باید حداقل یک مکان برای تجارت خود وارد کنید.

اگر قبلاً به برخی از گروه های مرتبط که می خواهید در صفحه شرکت خود داشته باشید، تعلق داشتید، می توانید آنها را در بخش مناسبی از این قسمت وارد کنید. در غیر این صورت، می توانید این قسمت را خالی بگذارید.

 

مرحله ۵. صفحه خود را منتشر کنید

روی دکمه Publish کلیک کنید و صفحه شرکت شما اکنون برای همه در دسترس خواهد بود.

قبل از اینکه به طور کامل از این مراحل خارج شوید، بر روی دکمه Go to member view در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید تا ببینید صفحه شرکت شما به نظر دیگران چگونه است. اگر از صفحه خود راضی هستید، عالی! اگر اینگونه نیست، روی Manage page کلیک کنید و هرگونه ترفند لازم را برای درست نگاه داشتن آن ایجاد کنید.

مرحله ۶. مدیر صفحه را اضافه کنید

شما لازم نیست که در این راه تنها باشید. لینکئین به شما امکان می دهد تا کارمندان خود را برای اداره صفحه تان انتخاب کنید.

برای افزودن اعضای تیم، روی نماد Me در بالای صفحه لینکدین خود کلیک کنید، سپس صفحه شرکت خود را در قسمت Manage  انتخاب کنید.

روی Admin tools در بالا سمت راست کلیک کنید، سپس Page admins را انتخاب کنید. اعضای تیم خود را با نام اضافه کنید. شما حتما باید از قبل در لینکدین با آن ها در ارتباط بوده باشید تا بتوانید آن ها را به عنوان ادمین صفحه اضافه کنید.

برای پایان کار تیم خود روی ذخیره تغییرات کلیک کنید. امیدواریم که تا به اینجا از این آموزش لینکدین ما لذت برده باشید. اکنون به شما می گوییم که چگونه یک استراتژی مارکتینگ لینکدین ایجاد کنید.

نحوه ایجاد استراتژی بازاریابی لینکدین

راه اندازی صفحه شرکتی ساده است. به جای اینکه دنبال کنندگان و اتصالات را به سادگی از بین ببرید، به این فکر کنید که چگونه می توانید از ابزارهای بازاریابی لینکدین برای کشف فرصت های جدید برای رشد استفاده کنید.

با توسعه اهداف SMART و هوشمند شروع کنید. از این گذشته، هرگز نمی دانید که اگر در وهله اول وقت برای تعیین اهداف ندارید، به اهداف خود می رسید یا خیر.

لینکدین می تواند از جهات مختلفی از مشاغل پشتیبانی کند، بنابراین باید دقیقاً آنچه را که می خواهید از تلاشهای تجاری لینکدین خود خارج کنید تعیین کنید. آیا سعی در ساختن شبکه ای برای فروش اجتماعی دارید؟ خود را به عنوان یک رهبر فکری می دانید؟ استخدام استعداد برتر در رشته خود هستید؟

این که آیا می خواهید همه این جنبه ها را برطرف کنید یا فقط روی یک موضوع متمرکز شوید، باید اهدافی را ایجاد کنید تا به شما در کار و رسیدن به یک هدف کمک کند، سپس بفهمید که چگونه تلاش هایتان تأمین می شود. اهداف هوشمند خاص، قابل اندازه گیری، قابل دستیابی، مرتبط و با محدودیت زمانی هستند.

به خاطر داشته باشید که حتی اگر در استفاده از لینکدین برای مشاغل تازه کار هستید، می توانید با بررسی اینکه چه کسی در حال حاضر با شما ارتباط برقرار کرده است و چگونه در سایر کانال های اجتماعی خود ارتباط برقرار کرده اید، هوش مفیدی کسب کنید.

اگر هنوز مخاطبان شخصی ایجاد نکرده اید، اکنون زمان بسیار خوبی برای انجام این کار است، زیرا باید تایپ افرادی که می خواهید هدف گذاری کنید را بدانید. تهیه پیامی درست برای شما حیاتی است. اگر از لینکدین برای استخدام استفاده می کنید، حتماً نیازهای کارمندان و نامزدها را نیز در نظر بگیرید.

پایان

خوب این تمام اطلاعاتی بود که ما سعی کردیم برای شما تدارک ببینیم! امیدواریم این مقاله آموزش لینکدین ما برای شما مفید واقع شده باشد. مانند همیشه ما پذیرا و منتظر نظرات شما در بخش نظرات سایت هستیم. به امید اینکه بتوانیم بار دیگر پذیرای نظرات شما باشیم.

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *