چگونه بفهمیم شخصی در اینستاگرام ما را بلاک کرده است؟ بلاک شدن در اینستاگرام

همراهان همیشگی کلاته در این مقاله قصد داریم به شما ترفندهایی را بیاموزیم که بفهمید چگونه شخصی در اینستاگرام شما را بلاک کرده است.در این مقاله ما را همراهی کنید

امیررضا

انتشار در: 16 اکتبر 2020
خواندن این مطلب حدود 3 دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

همراهان همیشگی کلاته در این مقاله قصد داریم به شما ترفندهایی را بیاموزیم که بفهمید چگونه شخصی در اینستاگرام شما را بلاک کرده است. این مقاله راه حل تشخیص بلاک شدن در اینستاگرام را به شما آموزش میدهد.پس در ادامه با ما باشید.

وقتی شخصی شما را بلاک می کند ، اینستاگرام به شما اطلاع نمی دهد. اگر در مورد کسی که مدتی است از او خبری ندارید ، سوءظن ناراحت کننده ای دارید ، در اینجا نحوه بررسی اینکه آیا او شما را در اینستاگرام بلاک کرده است را برایتان آورده ایم.

ممکن است برخی از ابزارهای شخص ثالث را پیدا کنید که تبلیغ می کنند وقتی کسی شما را بلاک کند به شما اطلاع داده می شود ، اما این ابزارها تقریباً هرگز کار نمی کنند.

خوب ، چه کار کنید؟ چند کار کارآگاهی خوب به سبک قدیمی. اگر در Instagram بلاک شده اید ، مراحل بعدی را برای استنباط دنبال کنید.

چگونه بفهمیم شخصی در اینستاگرام ما را بلاک کرده است؟

بیایید با جستجو شروع کنیم. برنامه Instagram را در گوشی iPhone یا Android خود باز کنید و سپس روی نماد “Search” ضربه بزنید تا به صفحه “Explore”بروید.

تشخیص بلاک شدن در اینستاگرام

تشخیص بلاک شدن در اینستاگرام

 

در اینجا ، روی نوار “Search ” ضربه بزنید. سعی کنید حساب اینستاگرام آن شخص را جستجو کنید. اگر کاربر را پیدا نکردید ، ممکن است به این معنی باشد که او شما را بلاک کرده است.

تشخیص بلاک شدن در اینستاگرام

تشخیص بلاک شدن در اینستاگرام

یک راه مطمئن برای دانستن اینکه شما بلاک شده اید

یک راه مطمئن برای دانستن اینکه شما بلاک شده اید این است که به صفحه پروفایل او در برنامه Instagram راه پیدا کنید. اکنون ، به وضوح نمی توانید از جستجو به آنجا برسید.

اما می توانید این کار را از طریق کامنت های قدیمی یا مکالمه DM اینستاگرام انجام دهید. اگر می توانید دسته اینستاگرام یا آیکون آنها را ببینید ، روی آن ضربه بزنید. این عملکرد پروفایل آنها را باز می کند.

اکنون ، اگر اینستاگرام چیزی مانند \This account is private”این حساب خصوصی است” را می گوید ، این فقط به این معنی است که آنها به یک حساب خصوصی تغییر مکان داده اند و شما را به عنوان یک فالوور حذف کرده اند. می توانید دوباره سعی کنید آنها را دنبال کنید تا بتوانید دوباره از وجودشان برخوردار شوید!

اما اگر برنامه اینستاگرام چیزی مانند ” \ No Posts Yet پستی اخیرا وجود ندارد” را می گوید و اطلاعات بیوگرافی پروفایل یا اطلاعات فالوور مورد نظرتان را نشان نمی دهد ، به این معنی است که بلاک شده اید. همچنین ممکن است فقط بنری به شما نشان داده شود که “\ User Not Found کاربر یافت نشد”.

تشخیص بلاک شدن در اینستاگرام

تشخیص بلاک شدن در اینستاگرام

شما می توانید این موضوع را با مراجعه به پروفایل اینستاگرام شخص در وب تأیید کنید. اگر شناسه اینستاگرام آنها را به یاد دارید ، آن را به انتهای لینک “www.instagram.com/(usus) ”  اضافه کنید.

اگر اینستاگرام به شما بگوید که این صفحه وجود ندارد ، ممکن است آنها شما را بلاک کرده یا پروفایل خود را حذف کرده باشند.

تشخیص بلاک شدن در اینستاگرام

تشخیص بلاک شدن در اینستاگرام

سخن پایانی

یک بخش از اطلاعات ممکن است برای تشخیص کافی نباشد ، اما اگر تمام مراحل فوق را دنبال کرده باشید و نتوانسته اید به پروفایل آنها دسترسی پیدا کنید ، احتمالاً به این معنی است که بلاک شده اید.

اگر می خواهید واقعاً مطمئن باشید ، می توانید از دوستتان بخواهید که اینستاگرام خود را جستجو کند. اگر دوست شما می تواند به پروفایل آنها (چه عمومی و چه خصوصی) دسترسی پیدا کند و شما نمی توانید ، کاملاً واضح است که بلاک شده اید.

گزینه های جدید اینستاگرام برای مدیریت نحوه پیش نمایش های IGTV

امیدواریم که این مقاله برای شما عزیزان مفید واقع شود. سپاس از همراهی شما.وقتتان به خیر.

مطالب مرتبط

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *