معرفی جزوه میلیونر ها PlayBook to Millions کتاب معروف گرنت کاردون

فهرست مطالب پنهان بررسی این کتاب مراحلی که گرانت برای میلیونر شدن به شما پیشنهاد می کند ۱.دنبال پول باشید ۲.به دنبال نشان دادن موفقیت و دارایی هایتان نباشید ۳. برای سرمایه گذاری کردن پس انداز کنید ۴- از تراشیدن…

عارفه عسکری

انتشار در: ۱۴ تیر ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

سلام خدمت شما همراهان آکادمی کلاته. همه ما وقتی که به وسیله مشکلات و فشار های زندگی خود چه اقتصادی و چه اجتماعی و روانی محاصره و گرفتار شده ایم آرزو میکنیم که ای کاش کلید جادویی وجود داشت که میتوانستید با فشردن آن از تمام مشکلات خود راحت شویم. ولی همیشه بعد از مدتی از پس این افکار بیرون میاییم و دوباره غرق مشکلات خود میشویم.

این کتاب یعنی کتاب جزوه میلیونر ها PlayBook to Millions یکی دیگر از کتاب های پرفروش گرنت کاردون، یکی از بهترین کارآفرینان و همچنین یکی از بزرگ ترین سخنرانان قرن است.

برای آشنایی با گرنت کاردون و دست آورد هایش میتوانید از این مقاله آکادمی کلاته استفاده کنید:

برای دانلود نسخه PDF این کتاب میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر به راحتی این کتاب را در اختیار داشته باشید:

دانلود کتاب به زبان انگلیسی

بررسی این کتاب

گرانت کاردون در کتاب جزوه میلیونر ها در مورد چگونگی کسب درآمد به روش ساختاری و به وسیله روش های اصولی با استفاده ازعقل سلیم صحبت می کند. او در کتاب خود توضیح می دهد که این امر(یعنی کسب درآمد) به انضباط و صبر نیاز دارد، و راه میانبر جوابگوی شما نخواهد بود که این به خودی خود مطلبی صحیح و درست است.

با این حال ، همه کار های اصلی و مهم به شما وابسته است و بر دوش شما جمع می شود. گرانت کاردون تشویق کننده ، سخنران انگیزشی و سازنده اعتماد به نفس شماست. من به تازگی کتاب دیگری از نویسنده رابرت کیوساکی با نام دوم را به پایان رسانده ام که همان داستان را در یک شرایط متفاوت می گوید.

نکته آخر این است که همه یادگیری و استفاده از عوامل و نکات در این کتاب به شما و اراده و عزم شما بستگی دارد و شما باید خودتان تلاش کردن را شروع کنید. این نکته اصلی کتاب است که هیچ کس به جز شما به فکر شما نیست و از شما مراقبت نمیکند.

مراحلی که گرانت برای میلیونر شدن به شما پیشنهاد می کند

۱.دنبال پول باشید

یک عبارت بهتر این است که با یافتن راه هایی برای صعود از نردبان شرکت ها یا کارآفرینی و کسب درآمد مداوم سال به سال و چگونگی تولید پایدار ، پول را تعقیب کنیم و همیشه حواسمان به آن و شرایط حاکم حول محور آن باشید.

۲.به دنبال نشان دادن موفقیت و دارایی هایتان نباشید

شوآف نکنید! به جایش عمل کنید! این جمله را سر لوحه زندگی خود قرار دهید “همانطوری که هستی زندگی کن و حد و مرز الان خودت را بشناس” و پول خود را به برای کالا های لوکسی که به دردتان نمیخورد خرج نکنید و ازعقل سلیم و صبر و شکیبایی خود در این مورد استفاده کنید.

۳. برای سرمایه گذاری کردن پس انداز کنید

پس انداز کردن به این دلیل که فقط پول را ساکن در مکانی قرار دهید بهانه ی نادرستی است. آنچه را که پس انداز کرده اید صرف نکنید ، آنچه را که پس انداز کرده اید سرمایه گذاری کنید و آن را رشد دهید. سرمایه گذاری یعنی پول در جایی که نمی توانید هزینه کنید.

۴- از تراشیدن بدهی های که به نفعی نمیرسانند جلوگیری کنید

تنها در صورتی بدهی میتواند مفید باشد که به شما در درآمدزایی کمک کند. املاک و مستغلات نمونه خوبی است. هرچه زمان به جلو پیش می رود ، حقوق صاحبان سهام در خانه شما بعد از ۵ – ۱۰ سال بیشتر از آنچه فکر میکنید ، خواهد بود. بنابراین بدهی شما به دارایی تبدیل می شود.

۵- با پول مانند یک عاشق حسود رفتار کنید

نتیجه مهم این است که اگر می خواهید پولی را که بدست آورده، پس انداز و یا سرمایه گذاری کرده اید، چند برابر شود باید به هر قیمتی از آن محافظت کنید !!

۶.پول نمی خوابد

درسی که در اینجا باید یاد بگیرید این است که اگر اخلاق کاری متعهد داشته باشد ، یک اخلاق کاری قوی باعث میشود از هرکسی که فکرش را میکنید بیشتر درآمد کسب کنید.

۷.فقر بی معنی است

این طرز تفکر یک دام روانی است. برخی از با ثبات ترین و موفق ترین افرادی که امروزه وجود دارند روزی فقیر بودند و ناگهان تصمیم گرفتند که این طرز تفکر را تغییر دهند. به همین ترتیب من بعضی از بهترین دوران زندگی ام را هنگام فقیر بودن تجربه کردم. بیشترین تجربیاتی تلخی که تا به حال داشته ام هنگامی پیش آمدن که فقیر نبودم.

۸.از تجربیان دیگران بهره بگیرید

از تجربیات افراد دیگر مخصوصا افراد شاغل در این حرفه مانند مشاوران بهره بگیرید. چرا فکر می کنید گرنت کاردون هر سال میلیون ها نسخه از کتابش می فروشد؟

۹.بگذارید کار های سخت را پولتان به جای شما انجام دهد

این یک حرف را همه شنیده ایم که پول ، پول میاورد. این جمله کاملا درست است. با این حال ، روش هایی برای پول درآوردن با استفاده از پول اشخاص دیگر نیز وجود دارد. در نتیجه: “باهوش تر کار کن ، نه سخت تر”.

۱۰.هدف کسب ۱۰ میلیارد در ماه را داشته باشید نه ۱۰ میلیون

این روش یکی دیگر از تکنیک های استاندارد انگیزشی است. همیشه هدف خود را بالاتر از انتظارات خود تنظیم کنید و اغلب آن را مجدداً تنظیم کنید تا همیشه بتوانید بر روی هدف و جایزه بزرگتری متمرکز شوید.

افکار نهایی

این کتاب نمونه ای از چگونگی تبدیل به یک میلیونر شدن است و گرانت آن را به خوبی تبلیغ می کند و بدون شک باعث می شود که این کتاب میلیون ها دلار فروش کند. اگر به محرک و یک مربی انگیزشی نیاز دارید ، آن را بخرید. این کتاب به خوبی این نقش را ایفا می کند

. اگر صبر کافی دارید و سعی میکنید که عاقلانه فکر کنید و به دنبال میانبر نروید، مسیر خود را ترسیم کنید و سفر را شروع کنید.

پایان

امیدواریم توانسته باشیم در این مقاله معرفی کتاب راه رسیدن به آرزو های شما و موفقت را برایتان روشن تر کرده باشیم و امیدواریم باز هم بتوانیم در آینده میزبان شما باشیم . ممنون که مارا همراهی کردید ما مانند همیشه در بخش نظرات سایت پذیرای نظرات و پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۱ دیدگاه

  1. نجمه جوکار

    سلام خسته نباشید اگر من بخوام کاری رو شروع کنم ونیاز به یک همراه و راهنما داشته باشم باید چیکار کنم؟

    پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *